Przepraszam za krzywdę

„Jeden siadł obok mnie, a drugi patrzył z przodu. Dotykał moich włosów, buzi, ust. Ręka schodziła po szyi w dół, aż doszła do pępka. Głaskał, masował brzuch, delikatnie całował brodę. Nie chciałem otwierać oczu. To była jedyna broń, jaką posiadałem. Drugi ściągał spodnie. Słyszałem, jak rozpinał pasek”… czyli „Przepraszam za krzywdę” – Trzy wspomnienia z dzieciństwa. Gwałcony zaczyna gwałcić, aby nauczyć gwałcenia.

Głównym bohaterem książki jest Michał dwunastoletni chłopak, którego wychowywał ojciec Tadeusz. Matka Anna zmarła podczas porodu dziecka. Michał prowadził spokojne, dziecinne życie, aż do momentu ogromnej zmiany Tadeusza. Chłopak nie wiedział, że podczas młodości rodziciel był wykorzystywany przez Ojca, dziadka Michała. Okropna przeszłość powróciła, tym razem to gwałcony zaczyna gwałcić. Nie robił tego dla zaspokojenia swoich żądzy tylko, żeby odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w dzisiejszym świecie dochodzi do takich sytuacji. Mężczyzna regularnie odwiedzał syna, który był przypięty kajdankami do łóżka. Wykorzystywał go w tym samym czasie zadając wiele psychologicznych pytań. Tadeusz robił wszystko, aby Syn jak najbardziej go znienawidził. Kiedy spostrzegł, że sam gwałt nie pozwalał mu na rozwiązanie zagadki, zaczął sprzedawać dziecko innym pedofilom. Ojciec marzył o prawdzie, syn o zabójstwie Tadeusza. ''Przepraszam za krzywdę Trzy wspomnienie z dzieciństwa'' to przede wszystkim dramat psychologiczny. Historia podzielona jest na cztery części. Każda symbolizuję inny etap życia głównego bohatera.

Historia dwunastoletniego Michała, który był gwałcony przez Ojca, a następnie sprzedawanym innym pedofiliom dostępna w:

- e-bookowo.pl Przepraszam za krzywdę

- ebookpoint.pl

- wydaje.pl

Nie jesteś pewien powieści? Przeczytaj recenzje książki.

- cyrysia.blogspot.com – 5/6

- http://wirtualnaksiazka.blogspot.com/ - 9/10

- http://recenzjemystic.blogspot.com  - 9/10

 

Treść sponsorowana.

Wiktor Orzel · 23:21 04.05.2015 · 7 ·
Komentarze
Miladora dnia 05.05.2015 15:14
Nie wiem, kto pisał notkę o książce, ale mógł się lepiej postarać, bo istniejące w niej błędy nie są dobrą rekomendacją powieści.
Chociażby:
Cytat:
dla zaspokojenia swoich rządzy

Ratunku!
Almari dnia 05.05.2015 21:38
I ten kulfon poszedł na podlinkowane strony...
Vanillivi dnia 06.05.2015 05:07
Jeżeli coś jest wydane przez Ebookowo, i wysoko oceniana przez blogerki Cyrysię i Mystic, to również nie jest to dobrą rekomendacją...
SzalonaJulka dnia 07.05.2015 12:47
Cytat:
Wykorzystywał go w tym samym czasie zadając wiele psychologicznych pytań.


Nie nie nie nie, nie chcę tego czytać :D

hahaha, popatrzyłam, kto dodał newsa i przeraziłam się, że to Sagit pisał tę notkę. Co za ulga, że jednak nie...
Heisenberg dnia 07.05.2015 16:47
Po zerknięciu na darmowy fragment książki, można stwierdzić, że poziom notki doskonale odpowiada poziomowi pisarskiemu autora.
Jeśli myślniki po linkach do recenzji oznaczają minusy, to oceny prawdopodobnie są trafne.
maker dnia 23.05.2015 03:35
Treść sponsorowana - i wszystko jasne. ;)
Może i konserwa ze mnie, ale tego typu książki uważam za niesmaczne - czy wypada z koszmarów robić książkową fabułę i nadawać im kształt artystyczny? A dobrowolne zagłębianie się w fikcjonalny świat pedofilii i gwałtów to już chyba objaw jakichś psychicznych zaburzeń.
To taki podkręcony naturalizm, a obroną amatorów skrajnych tendencji tego nurtu jest pokazywanie "prawdziwego życia". Tylko czy anomalie i sytuacje patologiczne rzeczywiście pokazują to "prawdziwe" życie, które w zasadzie jest raczej szare niż czarne.
Próba kontrowersji czy autoterapia na zasadzie ekshibicjonizmu (to nie jest przytyk)?

A autorowi newsa proponuję kurs stylistyki, bo brak tu spójności i logicznej, i gramatycznej.
Miladora dnia 23.05.2015 13:51
maker napisał:
Treść sponsorowana - i wszystko jasne. ;)

Hehe... trudno się oprzeć myśli, że sponsor powinien zafundować także dobrego korektora.
Chyba nie widziałam jeszcze gorszej wizytówki promowanego "dzieła". :|
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/06/2024 23:39
Witaj, witaj, nowy Portalowiczu! Dzięki serdeczne za wizytę… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:27
Na poezji się znam mało i mogę pisać tylko o swoich… »
D.Kwiatek
24/06/2024 23:15
Witaj. Świąteczny klimat sobie w letnią noc zaserwowałem -… »
D.Kwiatek
24/06/2024 21:28
Książki Twardocha czytam zawsze zafascynowany światem jaki… »
Janusz Rosek
24/06/2024 18:09
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz i bardzo… »
Kazjuno
24/06/2024 16:37
Cieszę się Gabrielu z Twojej wizyty. Staram się pisać na… »
Gabriel G.
24/06/2024 13:39
Witam. Czytam każdy wrzucany przez ciebie Kazjuno fragment… »
Kazjuno
24/06/2024 12:20
Znowu Januszu świetne anegdoty. Ryknąłem śmiechem, czytając… »
Dar
24/06/2024 04:57
Dorastanie bywa trudne... »
Kazjuno
23/06/2024 11:15
Ivonno, napisałem Ci wiadomość na privie. Serdeczności,… »
valeria
23/06/2024 10:45
Wiersz budzi emocje, ale każdy ma swoje teorie i… »
Janusz Rosek
23/06/2024 08:14
Kasiu. Piękny wiersz. »
ivonna
21/06/2024 22:17
Kaziu, przecież nie ma pośpiechu. Wszystkiego dobrego! i. »
Kazjuno
21/06/2024 21:08
Ivonno, dzisiaj już nie naniosę poprawek z… »
ivonna
21/06/2024 15:29
Kaziu, ja też z podobnych pobudek odkrywam tutaj swoją… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30