Rzeka przemienienia nagrodzona

Z przyjemnością informujemy, że nasz Portalowy kolega Artur Wodarski (msh) został wyróżniony główną nagrodą w konkursie Fundacji Elbląg, na Elbląski Rękopis Roku. Powieść była wcześniej we fragmentach publikowana na Portalu Pisarskim, a już niebawem zostanie wydana! Gratulujemy!

Jak głosi werdykt Jury: Laureatem Elbląskiego Rękopisu Roku został Artur Wodarski za „Rzekę przemienienia" czyli „interesującą, dojrzałą prozę obyczajową z wątkiem rozrachunkowym, w niebanalny sposób opowiadającą historię, która mogła się wydarzyć". 

 

Wiktor Orzel · 14:59 03.11.2015 · 13 ·
Komentarze
przyroda dnia 03.11.2015 15:09
Super :) Gratulacje! I życzę dalszych sukcesów :yes:
Esy Floresy dnia 03.11.2015 19:08
Gratuluję! Koniecznie muszę ją mieć, daj znać, kiedy i gdzie będzie można kupić :)
blaszka dnia 03.11.2015 20:53
W pełni zasłużona nagroda. Gratulacje!
Wasinka dnia 03.11.2015 21:16
Arturze, gratulowałam już, ale tego nigdy za wiele. Gratuluję więc i czekam niecierpliwie. :)
msh dnia 04.11.2015 17:31
Bardzo wszystkim dziękuję! Kolejny raz powtórzę: wszystkie moje nagrody, publikacje i inne osiągnięcia są również, w jakimś stopniu, Waszą zasługą, więc i za to dziękuję!
amsa dnia 04.11.2015 21:50
msh - łoj, człowiek zalatany, nie może nawet w komputerowe oczy spojrzeć, a tu taką wiadomość by przegapił. Gratulacje!

B)
mike17 dnia 06.11.2015 13:06
Gratuluję, należało się :)
faith dnia 06.11.2015 19:24
Dołączam do gratulacji! Świetna wiadomość :)
msh dnia 07.11.2015 14:05
Ponownie bardzo dziękuję! Powiem szczerze, że nie mogę się doczekać, kiedy książka się ukaże. I nie dlatego, że spragniony jestem "sławy", ale ze względu na temat. Mam nadzieję, że kogoś zaciekawi.
ipsylon dnia 07.11.2015 19:00
Serdecznie gratuluję, zapowiada się interesująca historia :)
Przyjemności!
Izolda dnia 12.11.2015 23:05
Przepięknie! Gorące gratulacje!
coca_monka dnia 16.11.2015 22:13
msh, najszczersze i najmocniejsze gratulacje! :)
voytek72 dnia 26.12.2015 18:32
Również wielkie gratulacje Arturze. :)
Trochę mi głupio tylko z tego powodu, że byłem na tej gali ale w całym tym zamieszaniu nie dosłyszałem twojego nazwiska, a była okazja pogratulować osobiście ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
17/06/2024 21:42
Odpisuję, miła Ivonno, z opóźnieniem. Byłem parę godzin out.… »
mike17
17/06/2024 16:56
Uroczy szorcik, magiczny i jednocześnie pełen realiów, które… »
ivonna
17/06/2024 14:08
Kaziu, żadnych przeprosin! Ja tylko tu siebie… »
ivonna
17/06/2024 13:59
Halo halo :) Nie wprowadziłeś mnie w czytelniczy dyskomfort.… »
Pulsar
17/06/2024 12:38
Trudno odnieść się do treści i ocenić. Brakuje puenty,… »
pociengiel
17/06/2024 09:04
Przeczytał się ten wiersz. Nie tyle wizja, co relacja.… »
Kazjuno
17/06/2024 06:37
Ivonno Serdeczne dzięki za ciekawy i cenny komentarz.… »
Kazjuno
17/06/2024 04:52
Ivonno, to ja powinienem przeprosić za próbę wykorzystywania… »
ivonna
16/06/2024 22:35
Poczytałam sobie Kaziu, Rozumiem, że to część większej… »
ivonna
16/06/2024 20:12
Hejka! Właśnie mam na liście do poczytania Z Warszawy do… »
valeria
16/06/2024 20:11
Takie to są bzdurki, nie ma jak normalne życie, wakacje na… »
mike17
16/06/2024 17:15
Na pewno weźmie Cię ns spacer, zwłaszcza że pachniesz… »
Kazjuno
16/06/2024 07:08
Czytałaś Ivonno "Przyjazd kumple"? Przyznam się,… »
ivonna
16/06/2024 02:20
Hej Gabrielu, wartko to się czyta :) Im dalej lecimy w… »
ivonna
16/06/2024 01:40
Kaziu. Gdybyś mnie teraz widział, zobaczyłbyś szeroki… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30