Dobra Cobra w sprzedaży!

Audiobook.pl - największa w Polsce dystrybucja książki czytanej - doceniła i zaprosiła Dobrą Cobrę do stałej współpracy w zakresie rozpowszechniania jego audiobooków.

To niezwykłe wyróżnienie potwierdza i nobilituje starania autora Opowieści Dziwnej Treści.

Księgarnia internetowa Audiobook.pl działa na polskim rynku ksiażki od 2005 i jest w tej chwili największym dystrybutorem książek audio.  ofercie Audiobook.pl niemal 4000 tytułów - większość wydanych do tej pory w Polsce audiobooków. Szeroka oferta książek mówionych dostępnych w formacie CD oraz plików do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na komputerze oraz przenośnych odtwarzaczach pozwala miłośnikom czytania obcować z największymi dziełami literatury. 

Dobra Cobra - ukrywający się pod pseudonimem autor nieco surrealistycznych opowiadań, publikowanych od lat na Portalu Pisarskim oraz YouTube (gdzie posiada kanał z pięknie wyprodukowanymi audiobookami) realizuje w swojej twórczości motto Bohumila Hrabala "Zycie jest straszne,, ale ja postanowiłem:, że jest piękne".

Różnorodny humor (od swojskiego począwszy, na surrealistycznym kończąc), dynamiczna fabuła, zaskakujace zwroty akcji i nieprzewidywalne zakończenia - to cechy charakterystyczne dzieł Dobrej Cobry, które w głębszej  warstwie znaczeniowej poruszają istotne dla współczesnego człowieka problemy społeczno-obyczajowe. Mniej istotne też.

Niezwykła wyobraźnia pisarza sprawia, że jest on przez niektórych porównywany do francuskiego surrealisty Borisa Viana.

Niezorientowani winni wiedzieć, że Dobra Cobra jest także gorącym promotorem wywalenia raz na zawsze z naszego pięknego języka tych wszystkich podwójnych liter: ż - rz, h - ch, u - ó! Są absolutnie niepotrzebne! Można się umówić społecznie i to zrobić. Potrzebna jest tylko cywilna odwaga, by uprościć nasz piękny język, niepotrzebnie skomplikowany zawiłymi zasadami.

Wszyscy polscy uczniowie pięknie by nam za to dziękowali owacjami na stojąco, uwielbieniowymi wpisami na portalach społecznych, a być może nawet laurką! Starsi też z pewnością by odsapnęli z powody tej wielkiej ulgi ortograficznej.

W chwilach wolnych od boskiego natchnienia autor prowadzi z wielkim powodzeniem doradztwo w zakresie skreśleń właściwych liczb na najbliższe losowanie Totolotka. Zajmuje się także praktycznym podejściem do nadawania imion dopiero co narodzonym. Satysfakcja gwarantowana!

Życzymy Dobrej Cobrze powodzenia w trudnej sztuce tworzenia oraz przekładu słowa pisanego na słowo mówione! Oraz rzeszy zadowolonych czytelników i słuchaczy.

 

Więcej:

 

audiobook.pl/dobra cobra

youtube/dobra cobra

facebook/dobra cobra

Heisenberg · 20:38 19.11.2015 · 23 ·
Komentarze
amsa dnia 19.11.2015 20:53
No, no, no... cóż za wspaniałe i dziwne w swojej wymowie treści:). Gratulacje :).
Dobra Cobra dnia 19.11.2015 21:19
Opowieści Dziwnej Treści to i wymowa dziwna!


Pięknie dziękuję!


Pozdrawiam,

DoCo
Wasinka dnia 20.11.2015 08:21
Dobra Cobro, no gratuluję bardzo mocno!
Niezmiernie się cieszę, że Twoja praca, nagrania zostały dostrzeżone.

Pozdrawiam z porankiem.
Dobra Cobra dnia 20.11.2015 08:59
Wasinko,

Pięknie dziękuję.

Bardzo mi miło, że cieszysz się ze mną.


Pozdrawiam
ipsylon dnia 20.11.2015 16:48
Moje gratulacje!
Serdeczności :)
akacjowa agnes dnia 20.11.2015 17:14
DoCo, nie dziwię się, że doceniono Twoje dzieła. Takih cudnyh i cudacznyh tworuw jak Twoje nie spotkałam nigdzie indziej.
Jeśli zaś hodzi o pisownię, to poszłabym nieco dalej. Otóż iż gdyż jestem za całkowitom sfobodom pisania. Njeh karzdy se pisze jak hce :)

Pozdrawiam serdecznie
swistakos dnia 20.11.2015 17:25
Ta jest! Gratki Cobruś i kolej(owych)nych sukcesów. ;p
Dobra Cobra dnia 21.11.2015 12:59
ipsylon,

pięknie dziękuję!

-----

akacjowa agnes,

marzy mi się taki polski świat, gdzie nie ma tych podwójnych liter, eh, marzy...

myślę, że nadal będzie cudnie!

paaaa

------------

swistakos,

tak 3mam, dzięki za dobre słowa i odwagę do wpisania się!



pozdrawiam wszystkich,

DoCo
Heisenberg dnia 21.11.2015 17:26
Gratulowałem już wprawdzie, ale i tu pogratuluję, i się wspólnie ze wszystkimi pocieszę :)
blaszka dnia 21.11.2015 20:24
Szczerze gratuluję! Życzę wielu nowych słuchaczy i czytelników. Powodzenia ;)
zawsze dnia 22.11.2015 01:55
:) cieszę się i gratuluję.
Dobra Cobra dnia 22.11.2015 10:16
Dziękuję Heisenbergu za gratulacje i wspólne pocieszenie!


-----


blaszko,

dziękuję, że jesteś!


--------

Droga zawsze,

bardzo dziękuję za gratulacje!




Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

DoCo
jasna69 dnia 25.11.2015 01:25
To była tylko kwestia czasu, kiedy wypłyniesz na szerokie wody, Dobra Cobro. Jestem z Ciebie dumna i z siebie przy okazji, bo w końcu łączy nas PP :)
Nieustannie podziwiam Twoją wenę twórczą i konsekwencję działania.
Gratuluję!
Dobra Cobra dnia 26.11.2015 20:41
Niech żyje PP!


Dziękuję za gratulacje. I za podziw. I za szerokie wody tez dziękuję pięknie! I za to, że jesteś ze mną w tej radosnej chwili.


Pozdrawiam,

DoCo
ajw dnia 27.11.2015 18:06
To było do przewidzenia i to nie tylko przez wróżki i jasnowidzów. DoCo jest skazany na sukces :) Buziaki. Wielka radość! :)
Usunięty dnia 28.11.2015 07:37
Gratuluję i pozdrawiam :)
faith dnia 28.11.2015 09:17
Ogromne gratulacjie DoCo! Zazdroszczę talentu;) Ale tak przyjaźnie zazdroszczę i podziwiam ;)
Dobra Cobra dnia 28.11.2015 16:20
Droga ajw,

Radość wielką podzielam, zwłaszcza, że szczera i prosto z serca płynąca!

Obiecuję nadal nie ustawać w wysiłkach.

---------------

wiktorio,

Pieknie dziękuję za gratulacje. Postaram sie nie zawieść zaufania.

----------------

Faith,

Ogromnie dziękuję za skreślenie tych, jakże dla mnie waznych, słów.



Slodko pozdrawiam Czytelnikow jak i Słuchaczy,

Dobra Cobra
hannacze dnia 30.11.2015 21:55
no i jeszcze życzę ci wygranej w totka ;)
Dobra Cobra dnia 30.11.2015 23:28
Już wygrałam cztery kumulacje! Mam wygrać piątą???? Jak to przeżyć? Jak?


DoCo
przyroda dnia 12.12.2015 19:35
Noooo... także serdecznie gratuluję! Wielki sukces murowany:)

Pozdro!
minimalpkaa dnia 12.12.2015 22:55
Gratuluję i kłaniam się nisko :D
Dobra Cobra dnia 13.12.2015 19:27
przyrodo,

Bardzo dziękuję za piękne gratulacje. Wielki sukces jest zawsze sprawą przypadku. Czy zaistnieje on (sukces i przypadek) - nie wiadomo. Czlowiek strzela a Pan Bóg kule nosi - jest wiele prawdy w tym powiedzeniu.


Pozdrawiam,

DoCo

------

minimalpkoo,

Dziękuję i odkłaniam!


Cobra Dobra
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
19/06/2024 06:45
Tym razem, Ivonno, gwałtowny zwrot akcji. Zaczynasz inny… »
Kazjuno
19/06/2024 06:12
Ciekawy Januszu rozdział. Powiedziałbym odkrywczy, bo nigdy… »
Kazjuno
17/06/2024 21:42
Odpisuję, miła Ivonno, z opóźnieniem. Byłem parę godzin out.… »
mike17
17/06/2024 16:56
Uroczy szorcik, magiczny i jednocześnie pełen realiów, które… »
ivonna
17/06/2024 14:08
Kaziu, żadnych przeprosin! Ja tylko tu siebie… »
ivonna
17/06/2024 13:59
Halo halo :) Nie wprowadziłeś mnie w czytelniczy dyskomfort.… »
Pulsar
17/06/2024 12:38
Trudno odnieść się do treści i ocenić. Brakuje puenty,… »
pociengiel
17/06/2024 09:04
Przeczytał się ten wiersz. Nie tyle wizja, co relacja.… »
Kazjuno
17/06/2024 06:37
Ivonno Serdeczne dzięki za ciekawy i cenny komentarz.… »
Kazjuno
17/06/2024 04:52
Ivonno, to ja powinienem przeprosić za próbę wykorzystywania… »
ivonna
16/06/2024 22:35
Poczytałam sobie Kaziu, Rozumiem, że to część większej… »
ivonna
16/06/2024 20:12
Hejka! Właśnie mam na liście do poczytania Z Warszawy do… »
valeria
16/06/2024 20:11
Takie to są bzdurki, nie ma jak normalne życie, wakacje na… »
mike17
16/06/2024 17:15
Na pewno weźmie Cię ns spacer, zwłaszcza że pachniesz… »
Kazjuno
16/06/2024 07:08
Czytałaś Ivonno "Przyjazd kumple"? Przyznam się,… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30