Wyniki Konkursu Poetyckiego Portalu Pisarskiego „W gdybaniach. Niepewności - 2016”

Na kon­kurs poetycki „W gdybaniach. Niepewności - 2016” wpły­nę­ły dwadzieścia dwie prace. Cztery z nich nie były utworami poetyckimi, w związku z tym, decyzją jury, zostały zdyskwalifikowane.

Jury w skła­dzie: Bo­ze­na B, Esy Flo­re­sy oraz gość spe­cjal­ny - Rafał Czachorowski, do­ko­na­ło oceny tek­stów i zde­cy­do­wa­ło przy­znać:

I miej­sce

kamyczekŚlady istnień

II miej­sce

Strunastruktura

III miej­sce

Jakint - Rapid Eye Movement

 

Nagrodzone wiersze warte są za­trzy­ma­nia i prze­czy­ta­nia.

Redakcja pragnie wyróżnić również następujące wiersze:

ks-hpsala 138

introwerkagdzieś ponad tęczą

aleksander81o krok od impresjonizmu

Zola111widok z murów


Re­dak­cja gra­tu­lu­je zwy­cięz­com oraz wyróżnionym, a wszystkim bardzo dziękuje za udział w konkursie. Na­gro­dy prze­śle­my, pocz­tą.

Au­to­rzy na­gro­dzo­nych wier­szy (I, II oraz III miejsce) pro­sze­ni są o prze­sła­nie da­nych kon­tak­to­wych (imię, na­zwi­sko, adres za­miesz­ka­nia, e-ma­il) na pw Bozena B.

Bozena B · 22:41 17.05.2016 · 20 ·
Komentarze
Esy Floresy dnia 17.05.2016 22:53
Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym! Brawo! :)
introwerka dnia 17.05.2016 23:59
Kamyczku, Struno, Jakincie - gratuluję serdecznie zasłużonego zwycięstwa! :) Wszystkim Współuczestnikom i Współwyróżnionym dziękuję za thrill rywalizacji, a Jury - za ogrom wykonanej pracy i za niespodziewane, acz bardzo miłe wyróżnienie :)
wiktoria dnia 18.05.2016 08:46
Gratulacje :)
Jakint dnia 18.05.2016 10:09
Zasłużone I miejsce kamyczka. Dziękuję za podium. Pozdrawiam pozostałych uczestników i jury.
Miladora dnia 18.05.2016 10:34
Gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych. :)
Brawo!
Na pewno przeczytam. :)
aleksander81 dnia 18.05.2016 17:29
Gratulacje w kolejności najdostojniejszej dla Kamyczka, Struny i Jakinta, ks-hp, Intro i Zoli a także dla wszystkich, którzy wzięli udział w tym ciekawym konkursie, pozdrawiam serdecznie:-) a do wierszy wrócę w wolnym czasie:-)
Bozena B dnia 18.05.2016 21:28
A ja jeszcze raz gratuluję wszystkim i oczekuję pw z danymi do wysyłki nagród :)
Zola111 dnia 19.05.2016 23:19
Bardzo serdecznie gratuluję zwycięzcom. Cieszę się z wyróżnienia. Serdeczności organizatorom i jurorom za pracę przy konkursie :) z.
kamyczek dnia 19.05.2016 23:50
Gratuluję Jakintowi, Strunie i wyróżnionym ks-hp, introwerce, aleksandrowi i Zoli. Cieszę się ze zwycięstwa, dziękuję Jurom za dostrzeżenie mojego wiersza.
sheCat dnia 22.05.2016 10:41
Zwycięstwo w takim gronie liczy się podwójnie )) Brawo, kamyczku.
Struna dnia 23.05.2016 07:28
Gratulacje dla kamyczka i Jakinta oraz wyróżnionych. Dziekuję organizatorom i jurorom.
Usunięty dnia 24.05.2016 06:48
Moim skromnym zdaniem miejsce II powinien otrzymać aleksander81.
Wiersz (?) Struny odbiega wyrażnie poziomem od I i III miejsca.
Nie wiem co takiego zachwyciło oceniających
ale mnie taka ,, poezja ,, w ogóle ani nie porusza ani nie zatrzymuje
pozdrawiam
i gratuluję pozostałym laureatom
Kasia
Esy Floresy dnia 24.05.2016 10:43
Każdy ma prawo do własnej opinii/oceny. Jury również. ;)
Usunięty dnia 25.05.2016 06:10
Oczywiście , także do zdziwienia. ;-)
Aronia23 dnia 26.05.2016 22:41
Gratulacje dla zwycięzców konkursu. Duże osiągnięcie. W ogóle duża odwaga, aby zgłosić swój utwór ć wnikliwej analizie. Czekać następnie na werdykt. Pozdrawiam też Szanowne Jury. A23
Haos dnia 06.06.2016 10:05
Gratuluję wszystkim!
kamyczek dnia 11.06.2016 22:28
Miło mi poinformować, że wczoraj dotarła do mnie przesyłka z nagrodą - tomikiem wierszy Judyty Bednarczyk pt. "kwazar".

Dziękuję Sponsorom, pozdrawiam serdecznie.
Esy Floresy dnia 14.06.2016 16:40
Cieszymy się :)
JOLA S. dnia 18.06.2016 20:40
Gratulacje! : :) yes:
Usunięty dnia 29.08.2016 20:34
Gratuluję.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
aniat.
18/10/2021 09:24
mozets - dziekuję za komentarz. Jest o wiele piękniejszy niż… »
Carvedilol
18/10/2021 09:04
Marek Adam Grabowski Sporo błędów (raz np Honako, raz… »
Gramofon
18/10/2021 07:52
Prawdziwa ta fala, taka niewidzialna. »
Zbigniew Szczypek
17/10/2021 22:44
Witaj Niczyja Przebrnąłem przez tekst, doszukując się… »
kamyczek
17/10/2021 20:25
Strata bliskiej osoby zawsze boli, trudno jest się z nią… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:37
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas