Puzzle słowne

Z radością informujemy, że nasz portalowy kolega Arkady wydał tomik poezji pt.: "Puzzle słowne".  Jak sam mówi o publikacji: Oddaje w Wasze ręce teksty, które próbują być wierszami w większym lub mniejszym stopniu. Ci z Was, którzy dłużej bawią się pisaniem na PP, zapewne pamiętają avatar z krecikiem, czyli Arkadego. Nie zgubiłem się (jeszcze) tylko wpadłem w szał pracy w innym wymiarze niż  poezja, a ta niestety jest zazdrosna o każdą chwilę spędzoną bez niej...  Ale wróciłem do pisania, a nawet więcej - udało mi się wydać tomik poezji pt "Puzzle słowne".

Zachęcamy do lektury.


Tomik do nabycia u autora.

Wiktor Orzel · 10:05 23.06.2016 · 9 ·
Komentarze
faith dnia 24.06.2016 14:50
Gratuluję serdecznie, Arkady! :)
vimba dnia 24.06.2016 23:55
Gratulacje, wracaj do nas!
Miladora dnia 28.06.2016 13:29
Serdeczne gratulacje, Kreciku! :)

I ponownie dziękuję za tomik.
Nie - nie zapomniałam... :)
Esy Floresy dnia 28.06.2016 21:15
Gratuluję, Kreciku! :)
kamyczek dnia 29.06.2016 19:47
Gratuluję, Arkady!
Zola111 dnia 05.07.2016 00:49
Serdecznie gratuluję, Arkady :) Kreciku.
Usunięty dnia 06.07.2016 20:05
Gratuluję tak owocnego powrotu do pisania :)
Arkady dnia 08.07.2016 15:25
Dzięki dziewczyny, w końcu się udało. Zmieniłem tak radykalnie tryb swojego życia, że nie mam na nic czasu. Myślę to zmienić...:-)
Nalka31 dnia 17.08.2016 22:46
Gratulacje. Miło usłyszeć. :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
19/06/2024 06:12
Ciekawy Januszu rozdział. Powiedziałbym odkrywczy, bo nigdy… »
Kazjuno
17/06/2024 21:42
Odpisuję, miła Ivonno, z opóźnieniem. Byłem parę godzin out.… »
mike17
17/06/2024 16:56
Uroczy szorcik, magiczny i jednocześnie pełen realiów, które… »
ivonna
17/06/2024 14:08
Kaziu, żadnych przeprosin! Ja tylko tu siebie… »
ivonna
17/06/2024 13:59
Halo halo :) Nie wprowadziłeś mnie w czytelniczy dyskomfort.… »
Pulsar
17/06/2024 12:38
Trudno odnieść się do treści i ocenić. Brakuje puenty,… »
pociengiel
17/06/2024 09:04
Przeczytał się ten wiersz. Nie tyle wizja, co relacja.… »
Kazjuno
17/06/2024 06:37
Ivonno Serdeczne dzięki za ciekawy i cenny komentarz.… »
Kazjuno
17/06/2024 04:52
Ivonno, to ja powinienem przeprosić za próbę wykorzystywania… »
ivonna
16/06/2024 22:35
Poczytałam sobie Kaziu, Rozumiem, że to część większej… »
ivonna
16/06/2024 20:12
Hejka! Właśnie mam na liście do poczytania Z Warszawy do… »
valeria
16/06/2024 20:11
Takie to są bzdurki, nie ma jak normalne życie, wakacje na… »
mike17
16/06/2024 17:15
Na pewno weźmie Cię ns spacer, zwłaszcza że pachniesz… »
Kazjuno
16/06/2024 07:08
Czytałaś Ivonno "Przyjazd kumple"? Przyznam się,… »
ivonna
16/06/2024 02:20
Hej Gabrielu, wartko to się czyta :) Im dalej lecimy w… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30