Filozoficzna wiktoria, czyli "Myśli zbuntowane" Justyny Lipińskiej.

Niektórzy mówią, że świat jest jedną wielką zagadką. Sądzę jednak, że po zapoznaniu się z "Myślami zbuntowanymi" Justyny Lipińskiej, większość z nich zmieni zdanie. Świat to wielka księga odpowiedzi, tylko trzeba wiedzieć, jak i gdzie czytać. 

Nadmiar wiary w nieomylność zmysłów prowadzi do plątania się w labiryntach bodźców. Cisza i półmrok otwierają wrota do obszaru, w którym można znaleźć więcej, ale prościej.

Książka Justyny Lipińskiej to zbiór myśli, wniosków i spostrzeżeń zapisanych w formie aforyzmów. Można się z nimi zgadzać lub też nie, ale nie pozostaną niezauważone. Z pewnością wywołają większe lub mniejsze zwarcie w przewodach mózgowych i zmuszą do refleksji.

Gorąco polecam tę pozycję, bo ma szansę odmienić spojrzenie na wiele tematów lub umocnić we własnych przekonaniach.

Książkę można zamawiać u autorki na PW lub FB.

 

Myśli zbuntowane

 

akacjowa agnes · 19:42 06.03.2017 · 9 ·
Komentarze
akacjowa agnes dnia 07.03.2017 20:05
Dla przybliżenia kontaktu do autorki podaję co następuje:

PW - wiktoria

FB - Justyna Lipińska
Usunięty dnia 07.03.2017 20:50
Dziękuję Akacjowa za doprecyzowanie informacji. Dawno mnie tu nie było, więc pewnie zostałam nieco zapomniana. Śliczniusio napisałaś tego newsa, tak zachęcająco, że aż sama się zachęciłam do tej książki. ;)
Krystyna Habrat dnia 08.03.2017 21:42
Gratuluję z całego serca. Jakoś umknęło mi z pamięci, może nawet nie wiedziałam, że to Ty jesteś Wiktoria z PP, a spotykamy się - nawet dzisiaj - gdzie indziej. Na FB. Tam podziwiam próbki twego pióra i dopraszam się kolejnych aforyzmów.
Usunięty dnia 09.03.2017 12:16
Pani Krystyno, bardzo dziękuję za miły wpis. Może za bardzo chowam się za własnym cieniem i stąd taka sytuacja. A aforyzmy będą, jak najbardziej.

Pozdrawiam serdecznie :)
akacjowa agnes dnia 10.03.2017 20:03
Tu można kupić wersję elektroniczną książki Justyny:

Myśli zbuntowane
Opheliac dnia 11.03.2017 19:17
Gratuluję, Wiktorio (Justyno)! :)
Usunięty dnia 12.03.2017 08:42
Dziękuję Ofelio, pozdrawiam serdecznie :)
ajw dnia 15.03.2017 14:03
Ale zmyła. Zupełnie nie kojarzyłam Justyny z wiktorią. Cieszę się Twoim sukcesem :)
Usunięty dnia 16.03.2017 09:24
A widzisz Ajw, jaki ten świat zaskakujący. Miło mi, że się cieszysz. Ja również.
Pozdrawiam :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
22/05/2024 10:12
Sprawdziłem Januszu. W Languege Tool jest możliwość zamiany… »
Janusz Rosek
22/05/2024 09:24
Kazjuno Bardzo dziękuję za konkretny komentarz i porady.… »
Kazjuno
21/05/2024 22:07
Jacku Londyn, przesadzasz. Januszu, ten program, wprawdzie… »
Jacek Londyn
21/05/2024 21:22
Januszu, Kazjuno radzi: Kopiujesz każdy z rozdziałów… »
Kazjuno
21/05/2024 20:35
Karkołomne Januszu opisałeś przygody z dzieciństwa. Czyta… »
Janusz Rosek
21/05/2024 18:36
Valerio Cieszę się bardzo, że spodobał Ci się ten prosty… »
Zdzislaw
21/05/2024 12:36
Zbigniewie - może nie ze wszystkim się zgodzę, ale z ogólnym… »
Janusz Rosek
21/05/2024 11:00
Jacku Londyn. Dziękuję bardzo za cenne rady. Wezmę to sobie… »
dach64
21/05/2024 09:16
Zawsze warto jest próbować i angażować się w różne style,… »
Jacek Londyn
21/05/2024 09:15
Lustereczko, powiedz przecie... Ważne, że śmiejesz się z… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 09:00
Kaziu Nie wszystkie eksperymenty zakończone były… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 08:39
Zdzisławie "Szlachetne zdrowie..." Tak już jest,… »
Kazjuno
21/05/2024 08:32
Zbysiu. Rozumiem twój brak czasu. Z. Cybulski z B. Kobielą… »
Janusz Rosek
21/05/2024 08:23
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz. Z przykrością… »
Jacek Londyn
21/05/2024 08:09
Dzień dobry. Miałem okazję odwiedzić podobne,… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30
  • Kaziu, my to wiemy, że to czasem działa na zasadzie "łańcuszka szczęścia" ale denerwuje, gdy ktoś go "przerywa", w tedy wraca cisza i "bezkomentarz" opanowuje znowu kolejną falą
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 14:01
  • Piszcie, publikujcie i twórzcie komentarze!
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 13:58
  • Aż chce się pisać i publikować w PP. Toż to przedsionek do książkowych wydawnictw!
  • Zbigniew Szczypek
  • 14/05/2024 17:56
  • No nie może być, gwar jak dawniej! Warto było, tylko niech już tak zostanie!
  • Wiktor Orzel
  • 08/05/2024 15:19
  • To tylko przechowalnia dawno nieużywanych piór, nie jest tak źle ;)
  • Zbigniew Szczypek
  • 08/05/2024 10:00
  • Ufff! Kamień z serca... Myślałem, że znów w kostnicy leżę
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/05/2024 20:47
  • Hallo! Czy są tu jeszcze jacyś żywi piszący? Czy tylko spadkobiercy umieszczają tu teksty, znalezione w szufladach (bo szkoda wyrzucić)? Niczym nadbagaż, zalega teraz w "przechowalni"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/05/2024 18:38
  • Dla przykładu, że tylko krowa nie zmienia poglądów, chciałbym polecić do przeczytania "Stołówkę", autorstwa Owsianki. A kiedyś go krytykowałem
Ostatnio widziani
Gości online:19
Najnowszy:dobibliotekipl