Barbara Mikulska (bemik) dzieciom.

Ciepłe i pogodne opowiadania o przygodach małej myszki Hani, która razem z rodzicami mieszka w mysim domku. Jak każdy maluch lubi się bawić i obserwować świat. Lepi bałwanka i pisze list do Świętego Mikołaja, rysuje smoki, chodzi z mamą na spacery, czasami nie chce jeść i marudzi, jednak wszystkie jej przygody kończą się uśmiechem.

Książeczka dostępna jest pod adresem: Wydawnictwo Bis

 

Cena: detaliczna brutto 26.90 23.00 

Myszka Hania 
dla dzieci w wieku 3-7 lat 

Autor: Barbara Mikulska 
Ilustrator: Ewa Podleś 

ISBN 978-83-7551-543-5
format: 16,50 x 23,50 cm
stron 56
wydanie 1
oprawa: twarda
data wydania 12.10.2017 

faith · 17:17 22.10.2017 · 8 ·
Komentarze
mike17 dnia 22.10.2017 17:37
Bardzo gratuluję :)
bemik dnia 22.10.2017 17:37
Faith, bardzo Ci dziękuję za zamieszczenie tego newsa.
A tu aktywny link do wydawnictwa http://www.wydawnictwobis.com.pl/product.php?id=1179
Mike 17 - równie bardzo dziękuję
faith dnia 22.10.2017 18:50
Bemiku, proszę bardzo, chociaż nie obyło się bez pomocy niezastąpionej Esy. ;)

Gratuluję Ci, piękna okładka zawiera z pewnością równie piękną i ciepłą treść. :)
bemik dnia 22.10.2017 21:03
Myślę, że dzieci ją polubią, bo powstała przy udziale małej dziewczynki, Hani, dla której wymyślałam te opowieści. Historie, które najbardziej przypadły jej do gustu, spisałam, a wydawnictwo BIS zdecydowało się na publikację.
JOLA S. dnia 24.10.2017 19:36
bernik, przyłączam się do gratulacji. Pisanie historyjek dla dzieci daje wielką przyjemność, wiem to po sobie, bo też wydałam podobną książeczkę w tym roku. Iskierki w oczach mojej Zosi i jej przyjaciół były największą nagrodą. Obecnie pracuję nad drugą częścią z nadzieją, że też się spodoba małym Czytelnikom.
Kupię Twoją książeczkę, bo obie z Zosią lubimy myszy, te prawdziwe i te wymyślone.

Serdeczności. :)
bemik dnia 24.10.2017 20:29
Jolu, bardzo Ci dziękuję. To prawda, że największą radość sprawia, gdy dzieciaki otrzymują książeczkę i zachwycone pytają: Ale to naprawdę ty, ciociu/babciu?

Jak przeczytacie, podzielcie się wrażeniami.
Zola111 dnia 28.10.2017 23:24
Bemiku,

ślicznie to wygląda. Jestem pewna, że zawartosc jest równie atrakcyjna. Wielkie gratulacje. Pozdrawiam,

z.
bemik dnia 29.10.2017 08:13
Dziękuję, Zolu.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Janusz Rosek
22/05/2024 09:24
Kazjuno Bardzo dziękuję za konkretny komentarz i porady.… »
Kazjuno
21/05/2024 22:07
Jacku Londyn, przesadzasz. Januszu, ten program, wprawdzie… »
Jacek Londyn
21/05/2024 21:22
Januszu, Kazjuno radzi: Kopiujesz każdy z rozdziałów… »
Kazjuno
21/05/2024 20:35
Karkołomne Januszu opisałeś przygody z dzieciństwa. Czyta… »
Janusz Rosek
21/05/2024 18:36
Valerio Cieszę się bardzo, że spodobał Ci się ten prosty… »
Zdzislaw
21/05/2024 12:36
Zbigniewie - może nie ze wszystkim się zgodzę, ale z ogólnym… »
Janusz Rosek
21/05/2024 11:00
Jacku Londyn. Dziękuję bardzo za cenne rady. Wezmę to sobie… »
dach64
21/05/2024 09:16
Zawsze warto jest próbować i angażować się w różne style,… »
Jacek Londyn
21/05/2024 09:15
Lustereczko, powiedz przecie... Ważne, że śmiejesz się z… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 09:00
Kaziu Nie wszystkie eksperymenty zakończone były… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 08:39
Zdzisławie "Szlachetne zdrowie..." Tak już jest,… »
Kazjuno
21/05/2024 08:32
Zbysiu. Rozumiem twój brak czasu. Z. Cybulski z B. Kobielą… »
Janusz Rosek
21/05/2024 08:23
Kazjuno Dziękuję bardzo za Twój komentarz. Z przykrością… »
Jacek Londyn
21/05/2024 08:09
Dzień dobry. Miałem okazję odwiedzić podobne,… »
Zbigniew Szczypek
21/05/2024 07:44
Kaziu Ignacego G. cenię za rolę w "Mistrzu" ze Z.… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30
  • Kaziu, my to wiemy, że to czasem działa na zasadzie "łańcuszka szczęścia" ale denerwuje, gdy ktoś go "przerywa", w tedy wraca cisza i "bezkomentarz" opanowuje znowu kolejną falą
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 14:01
  • Piszcie, publikujcie i twórzcie komentarze!
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 13:58
  • Aż chce się pisać i publikować w PP. Toż to przedsionek do książkowych wydawnictw!
  • Zbigniew Szczypek
  • 14/05/2024 17:56
  • No nie może być, gwar jak dawniej! Warto było, tylko niech już tak zostanie!
  • Wiktor Orzel
  • 08/05/2024 15:19
  • To tylko przechowalnia dawno nieużywanych piór, nie jest tak źle ;)
  • Zbigniew Szczypek
  • 08/05/2024 10:00
  • Ufff! Kamień z serca... Myślałem, że znów w kostnicy leżę
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/05/2024 20:47
  • Hallo! Czy są tu jeszcze jacyś żywi piszący? Czy tylko spadkobiercy umieszczają tu teksty, znalezione w szufladach (bo szkoda wyrzucić)? Niczym nadbagaż, zalega teraz w "przechowalni"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/05/2024 18:38
  • Dla przykładu, że tylko krowa nie zmienia poglądów, chciałbym polecić do przeczytania "Stołówkę", autorstwa Owsianki. A kiedyś go krytykowałem
Ostatnio widziani
Gości online:20
Najnowszy:dobibliotekipl