"Drzazg" - nowa książka Artura Wodarskiego

Artur Wodarski jest znany na Portalu Pisarskim pod pseudonimem msh. Jego najnowsza książka „Drzazg” jest zbiorem opowiadań - niepowiązanych ze sobą, ale ich wspólnym mianownikiem ma być tytuł.

Czy tytuł jest Dziwny? Możliwe, ale to właśnie drzazg, nawet bez wzmocnienia go wykrzyknikiem, ma zabrzmieć jak „wrzask” i zdecydowanie mocniej niż drzazga powinien wbić się pod skórę, zaszyć głęboko w sercu i spowodować, że po przeczytaniu każdego z tych opowiadań, „coś” po nich pozostanie. Zapraszamy do lektury i oceny, czy autorowi udało się sprostać powyższym założeniom.

Warto też dodać, że każde z opowiadań ma swój graficzny (oddający ducha treści) odpowiednik w postaci rysunków Jacka Laudy.

Więcej informacji na ten temat na stronie: https://www.facebook.com/artur.wodarski

artur-wodarski-drzazg.jpg

Wiktor Orzel · 11:03 19.12.2019 · 7 ·
Komentarze
mike17 dnia 19.12.2019 13:18
Gratuluję, Arturze, bardzo się cieszę z Twojego sukcesu :)
marzenna dnia 19.12.2019 14:17
moja poezja, moje msh :) gratulacje, miło bardzo :)
sheCat dnia 15.01.2020 09:05
Gratulacje!
msh dnia 18.01.2020 13:23
Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Bez Was i PP pewnie ta książka by nie powstała. Pozdrawiam serdecznie. msh
Kobra dnia 30.01.2020 09:56
Gratulacje! :)
liathia dnia 04.02.2020 10:28
Gratulacje! :)
Kushi dnia 15.02.2020 19:59
msh gratuluje bardzo, bardzo :):)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Marek Adam Grabowski
24/02/2024 14:05
Znakomity wiersz. Nieco przypomina mi "Piosenkę o końcu… »
Florian Konrad
24/02/2024 13:42
Jeju, też go wielbiam! »
Florian Konrad
24/02/2024 13:29
Chosziło mi o mityczną ukochaną, na przykład taką, jakiej… »
Florian Konrad
24/02/2024 12:06
Dziękuję serdecznie za obszerny komentarz. A ileż jest w nas… »
valeria
24/02/2024 12:05
Ciekawe rozważania:) warto żyć sobie z przyrodą niż z… »
Florian Konrad
24/02/2024 12:03
Ja tak samo! »
Jacek Londyn
24/02/2024 11:07
Dzień dobry. Zacznę – podobnie jak Autorka – od tytułu.… »
Kazjuno
24/02/2024 07:54
Na wstępie. Zbysiu, marginalna uwaga: nie komentuję poezji.… »
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 23:02
Florianie Przy czytaniu niektórych wersów, trochę zabolały… »
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 22:33
Nicek Tak sobie pozwoliłem przejrzeć Twoje teksty i… »
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 22:03
Edytko Tego nie czytałem wcześniej - nadrabiam. Myślę,… »
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 21:47
Florianie - dlaczego Nyja? Kiedyś trafiłem na nią/jego u… »
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 21:32
Florianie Taki koszyk/ukryty karton, ma chyba każdy :p»
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 19:58
A ja nie chcę wojen, nigdy nie chciałem ale ktoś kiedyś… »
Zbigniew Szczypek
23/02/2024 19:34
Kaziu Nawet nie wiesz, jaką mi sprawiłeś radość, a dzień… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 23:33
  • I teraz dopiero, gdy byłem tu i tam, pozwolę sobie zaprosić Was do mnie, na "Bal". Z góry dziękuję, za odwiedziny ;-}
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 22:50
  • Hej! W tym "skansenie" chroboczą korniki - więc jeszcze żyje!
  • Kazjuno
  • 22/02/2024 13:52
  • Oby nie z mocą Covida. Część ucieknie w popłochu. Niektórzy przeciążeni intelektualnie mogą powiększyć grona pacjentów zakładów psychiatrycznych. Tym zalecam mokre kompresy na rozpalone czoła.
  • Kazjuno
  • 22/02/2024 13:45
  • Sorry za literówkę. "Macie", a nie "Maci"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 13:44
  • I tu Ci Kaziu przyklasnę - brawo! "Zarażmy" towarzystwo PP nową "pandemią" ;-}
  • Kazjuno
  • 22/02/2024 13:09
  • Maci rację Pliszko Zbyszku. Szczypku. Może właśnie my (bo też ostatnio dorzuciłem pięć groszy) ponownie obudzimy z letargu PP rozleniwione towarzystwo? Szkoda było patrzeć, jak marniało w oczach.
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 12:48
  • Zgadzam się z Pliszką. Gdy tu się działo - komentarze/rady{kilkadziesiąt dziennie) - PP żyło, przyciągając także młode pookolenia, radosną dyskusją na temat literatury wszelakiej. Był taki gwar!
  • pliszka
  • 22/02/2024 12:26
  • Nie nazwałabym tego skansenem. Jako przedstawicielka młodych zaryzykuję stwierdzenie, że to społeczny charakter i duża interaktywność przyciąga moje pokolenie. Młodzi są tam, gdzie się dużo dzieje.
  • Redakcja
  • 22/02/2024 10:23
  • Młodzi siedzą na Wattpadzie i TikToku. Dla nich jesteśmy skansenem ;-)
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty