"Drzazg" - nowa książka Artura Wodarskiego

Artur Wodarski jest znany na Portalu Pisarskim pod pseudonimem msh. Jego najnowsza książka „Drzazg” jest zbiorem opowiadań - niepowiązanych ze sobą, ale ich wspólnym mianownikiem ma być tytuł.

Czy tytuł jest Dziwny? Możliwe, ale to właśnie drzazg, nawet bez wzmocnienia go wykrzyknikiem, ma zabrzmieć jak „wrzask” i zdecydowanie mocniej niż drzazga powinien wbić się pod skórę, zaszyć głęboko w sercu i spowodować, że po przeczytaniu każdego z tych opowiadań, „coś” po nich pozostanie. Zapraszamy do lektury i oceny, czy autorowi udało się sprostać powyższym założeniom.

Warto też dodać, że każde z opowiadań ma swój graficzny (oddający ducha treści) odpowiednik w postaci rysunków Jacka Laudy.

Więcej informacji na ten temat na stronie: https://www.facebook.com/artur.wodarski

artur-wodarski-drzazg.jpg

Wiktor Orzel · 11:03 19.12.2019 · 7 ·
Komentarze
mike17 dnia 19.12.2019 13:18
Gratuluję, Arturze, bardzo się cieszę z Twojego sukcesu :)
marzenna dnia 19.12.2019 14:17
moja poezja, moje msh :) gratulacje, miło bardzo :)
sheCat dnia 15.01.2020 09:05
Gratulacje!
msh dnia 18.01.2020 13:23
Dziękuję wszystkim za dobre słowa. Bez Was i PP pewnie ta książka by nie powstała. Pozdrawiam serdecznie. msh
Kobra dnia 30.01.2020 09:56
Gratulacje! :)
liathia dnia 04.02.2020 10:28
Gratulacje! :)
Kushi dnia 15.02.2020 19:59
msh gratuluje bardzo, bardzo :):)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Marek Adam Grabowski
09/12/2022 11:18
Bardzo malownicze i wciągające opowiadanie. Marianie jesteś… »
alos
09/12/2022 01:12
No, pętla na Krzykach i okolice to moje ulubione miejsce we… »
alos
09/12/2022 01:10
Subtelnie wyrażone. Pozdrawiam. »
alos
09/12/2022 01:08
Bardzo ładnie poprowadzona strofa saficka. Klasyka :) »
alos
09/12/2022 01:06
Dzięki za komentarze. Pozdrawiam. »
Abi-syn
09/12/2022 00:40
no i super, nie ze wszystkim musimy się zgadzać, zaś… »
Abi-syn
09/12/2022 00:27
"Allons enfants de la Patrie" I naprzód marsz,… »
wolnyduch
09/12/2022 00:16
Re: Abi Wiesz z tymi fobiami, to msz nie do końca tak...… »
Abi-syn
09/12/2022 00:16
Darek: trafiony - zatopiony dawaj link do odsłuchania… »
wolnyduch
08/12/2022 23:57
Poruszający wiersz o problemie społecznym który niestety… »
Abi-syn
08/12/2022 23:56
Dzięki za komentarze, chciałbym się odwzajemnić, jak zwykle… »
wolnyduch
08/12/2022 23:52
Cześć Valerko/Wioletko Jak dla mnie jeden z lepszych… »
wolnyduch
08/12/2022 23:47
No tak, ja wiem, że neologizmy są różnie odbierane, ale ja… »
wolnyduch
08/12/2022 23:44
To dobrze Wiolinie, że jaśniej... Pozdrawiam przed snem. »
valeria
08/12/2022 19:43
Jak pięknie :) »
ShoutBox
  • akacjowa agnes
  • 07/12/2022 20:48
  • Dobry wieczór, szanowni Portalowicze. Gdyby ktoś znalazł kilkanaście wolnych minut i miałby ochotę posłuchać moich wierszy w Poczcie Poetyckiej Radia Koszalin, to serdecznie zapraszam. Link powyżej :)
  • Kobra
  • 02/12/2022 17:58
  • Pociengiel piękny link.
  • akacjowa agnes
  • 02/12/2022 11:28
  • Darcon, z tego co wiem, to lista była przedwczoraj u przedostatniego uczestnika. Czyli powinna już raczej dotrzeć do wszystkich :)
  • Darcon
  • 29/11/2022 10:35
  • Hej! Jak Wam idzie przekazywanie listy artystów konkursu Malowanie Słowem? Dotarła już do ostatniego uczestnika?
  • Wiktor Orzel
  • 27/11/2022 11:29
  • Napiszę do Ciebie na pw w tej sprawie ;)
Ostatnio widziani
Gości online:16
Najnowszy:sehunds
Wspierają nas