Konkurs na komentatora poezji ''Podziel się słowem, wrażeniem, wiedzą''

Uwaga, uwaga!

Ogłaszam indywidualny, całkowicie spontaniczny konkurs na komentatora poezji „Podziel się słowem, wrażeniem, wiedzą”. Konkurs będzie się rządził niżej wymienionymi zasadami:

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy zarejestrowany użytkownik na Portalu Pisarskim.

Co trzeba zrobić?

Komentować wiersze zgodnie z przyjętymi na Portalu zasadami. Kto nie pamięta odsyłam do regulaminu.

Co można zyskać?

Wirtualny uścisk Ojca Dyrektora i jakąś nagrodę pocieszenia, a w zanadrzu: Antologia „Miłość w czasach fejskultury”, zakładka do książki w kształcie pióra i może jakieś kolorowe gatki z rangą znajdę ;)

Kto będzie przyznawał nagrody?

Jako że jest to konkurs indywidualny, będę przyznawać nagrody ja według własnego uznania. Oczywiście, biorąc pod uwagę swoją subiektywną ocenę. ;)

Jakie są kryteria wyboru?

Przy wyborze będę kierowała się przede wszystkim:

  1. Zgodnością komentarza z zasadami przyjętymi na portalu (m.in. kultura wypowiedzi, rozbudowana wypowiedź, obiektywizm i inne);
  2. Zaangażowanie komentatora, np. regularność, częstotliwość komentowania;
  3. Jakość nie ilość, co nie oznacza, że za jeden wartościowy komentarz zostanie przyznana nagroda.

Ile nagród jest przewidzianych?

Nie ograniczam liczby nagrodzonych. Może to być tylko jedna osoba, a może być i pięć, jeśli uznam, że warto docenić.

Jaki jest termin konkursu?

Konkurs rozpoczyna się od momentu opublikowania o nim informacji i potrwa do 15 kwietnia br.

Dodatkowe informacje

Konkurs nie ma charakteru cyklicznego, ale nie wykluczam jego kolejnej edycji.

Zastrzegam sobie prawo zmiany zasad konkursu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany zasad nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie.

Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy drogą pocztową pod wskazany przez zwycięzców adres.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.

Kilka słów otuchy :)

Jeśli nie czujesz się na siłach komentować części technicznej wiersza, zawsze możesz wypowiedzieć się, co do jego treści i własnych odczuć - to jest również cenne dla autora. A ja takie komentarze będę również doceniać nagrodami. Dodam, że pisanie komentarzy kształtuje i rozwija również nasze pisanie, dlatego naprawdę warto!

Odwagi, to jest konkurs dla każdej i każdego!

Esy Floresy · 14:17 04.03.2021 · 6 ·
Komentarze
Zola111 dnia 04.03.2021 20:10
Świetny pomysł!
Esy Floresy dnia 04.03.2021 20:43
Pomysł zaciesza B) Dzięki :)
Wiktor Orzel dnia 05.03.2021 08:50
Pomysł super, mam nadzieję, że zaroi się od komentarzy na Portalu. :p
akacjowa agnes dnia 14.03.2021 14:53
Ale ekstra sprawa! Popieram pomysł :yes:
Zbigniew Szczypek dnia 25.04.2021 13:05
Szkoda, że dowiedziałem się zbyt póżno. Trudno! I tak będę sobie komentować, przecież nie dla "poklasku" ;)
Yaro dnia 18.06.2021 13:31
Ciekawy pomysł B)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
robert_augustyn
17/09/2021 11:00
W takim razie zamiar mi się nie powiódł, bo to nie miało być… »
Dobra Cobra
17/09/2021 09:22
Bardzo interesująca teoria dotyczaca slow piosenki Freddiego… »
Darcon
16/09/2021 21:41
Budyń lubię. :) »
Marek Adam Grabowski
16/09/2021 21:04
Ostatnie zdanie. Pozdrawiam »
robert_augustyn
16/09/2021 20:59
Dziękuję, że przeczytałeś i skomentowałeś. Masz rację z… »
Zbigniew Szczypek
16/09/2021 19:33
Hej Wiolinie "Pędzimy gdzieś, na oślep wciąż..."… »
Zbigniew Szczypek
16/09/2021 19:14
O cześć Ci Wiolinie, Tanie... Dzięki za odwiedziny i radę,… »
annakoch
16/09/2021 17:40
Wiolinie, pokazałeś dzisiejszy świat z całym jego… »
Marek Adam Grabowski
16/09/2021 14:54
Same pióro masz dobre, chociaż usunąłbym tylko sztucznie… »
Mareczek
16/09/2021 12:37
Znam nie tylko Twoje piosenki Darku ale także ich autora.W… »
valeria
16/09/2021 12:23
Hej, może wymyślę coś na innego, musze pomyśleć. Dziękuję za… »
Wiolin
16/09/2021 11:37
Witaj Katarzyno. Aleś się uparłaś na spotkanie w trzecim… »
Wiolin
16/09/2021 11:21
Witaj Domofonie. Sugerujesz że my też jesteśmy w stanie z… »
Wiolin
16/09/2021 11:14
Witaj Zbigniewie... Ja w sprawie puenty. Ja bym… »
Wiolin
16/09/2021 11:07
Witaj Walerio. Tytuł bezpieczny taki dla narkomanów...:)»
ShoutBox
  • mike17
  • 13/09/2021 14:07
  • Konkurs MUZO WENY 10 wciąż na Was czeka. Są już pierwsze utwory. Czekam na Waszą twórczą inwencję i nie wątpię, że nastąpi wysyp nowych miniatur konkursowych. Życzę weny i lekkiego pióra :)
  • Dobra Cobra
  • 13/09/2021 10:04
  • Wreszcie objawił się jakiś Robin Hood... z jajami [link]
  • Dobra Cobra
  • 02/09/2021 22:34
  • Sensacyjna wiadomosc: Abba nagrała album i ruszą na trasę! Bilety do kupienia juz za kilka dni. [link]
  • allaska
  • 02/09/2021 18:38
  • Dobra Cobro :) dziękuję. Ciesze się.
  • mike17
  • 01/09/2021 11:32
  • A tu macie konkursowe info : [link]
  • mike17
  • 01/09/2021 11:29
  • Z radością ogłaszam, że z dniem dzisiejszym rozpoczął się konkurs dla prozaików MUZO WENY 10. Waszym zadaniem będzie napisanie krótkiej miniatury pod wybraną piosenkę. A więc do boju :)
  • Dobra Cobra
  • 30/08/2021 21:19
  • Bardzo miła audycja, allasko.
  • allaska
  • 29/08/2021 06:17
  • Dziękuję, Prostaczku :) Tak, to świetna audycja. Zrobili to profesjonalnie :)
  • Prostaczek
  • 27/08/2021 17:39
  • Posłuchałem z przyjemnością.
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas