Konkurs na komentatora poezji ''Podziel się słowem, wrażeniem, wiedzą''

Uwaga, uwaga!

Ogłaszam indywidualny, całkowicie spontaniczny konkurs na komentatora poezji „Podziel się słowem, wrażeniem, wiedzą”. Konkurs będzie się rządził niżej wymienionymi zasadami:

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy zarejestrowany użytkownik na Portalu Pisarskim.

Co trzeba zrobić?

Komentować wiersze zgodnie z przyjętymi na Portalu zasadami. Kto nie pamięta odsyłam do regulaminu.

Co można zyskać?

Wirtualny uścisk Ojca Dyrektora i jakąś nagrodę pocieszenia, a w zanadrzu: Antologia „Miłość w czasach fejskultury”, zakładka do książki w kształcie pióra i może jakieś kolorowe gatki z rangą znajdę ;)

Kto będzie przyznawał nagrody?

Jako że jest to konkurs indywidualny, będę przyznawać nagrody ja według własnego uznania. Oczywiście, biorąc pod uwagę swoją subiektywną ocenę. ;)

Jakie są kryteria wyboru?

Przy wyborze będę kierowała się przede wszystkim:

  1. Zgodnością komentarza z zasadami przyjętymi na portalu (m.in. kultura wypowiedzi, rozbudowana wypowiedź, obiektywizm i inne);
  2. Zaangażowanie komentatora, np. regularność, częstotliwość komentowania;
  3. Jakość nie ilość, co nie oznacza, że za jeden wartościowy komentarz zostanie przyznana nagroda.

Ile nagród jest przewidzianych?

Nie ograniczam liczby nagrodzonych. Może to być tylko jedna osoba, a może być i pięć, jeśli uznam, że warto docenić.

Jaki jest termin konkursu?

Konkurs rozpoczyna się od momentu opublikowania o nim informacji i potrwa do 15 kwietnia br.

Dodatkowe informacje

Konkurs nie ma charakteru cyklicznego, ale nie wykluczam jego kolejnej edycji.

Zastrzegam sobie prawo zmiany zasad konkursu w każdym czasie bez podania przyczyny. Zmiany zasad nie mogą naruszać praw nabytych przez uczestników.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w newsie.

Nagroda zostanie przekazana zwycięzcy drogą pocztową pod wskazany przez zwycięzców adres.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację.

Kilka słów otuchy :)

Jeśli nie czujesz się na siłach komentować części technicznej wiersza, zawsze możesz wypowiedzieć się, co do jego treści i własnych odczuć - to jest również cenne dla autora. A ja takie komentarze będę również doceniać nagrodami. Dodam, że pisanie komentarzy kształtuje i rozwija również nasze pisanie, dlatego naprawdę warto!

Odwagi, to jest konkurs dla każdej i każdego!

Esy Floresy · 14:17 04.03.2021 · 6 ·
Komentarze
Zola111 dnia 04.03.2021 20:10
Świetny pomysł!
Esy Floresy dnia 04.03.2021 20:43
Pomysł zaciesza B) Dzięki :)
Wiktor Orzel dnia 05.03.2021 08:50
Pomysł super, mam nadzieję, że zaroi się od komentarzy na Portalu. :p
akacjowa agnes dnia 14.03.2021 14:53
Ale ekstra sprawa! Popieram pomysł :yes:
Zbigniew Szczypek dnia 25.04.2021 13:05
Szkoda, że dowiedziałem się zbyt póżno. Trudno! I tak będę sobie komentować, przecież nie dla "poklasku" ;)
Yaro dnia 18.06.2021 13:31
Ciekawy pomysł B)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mozets
02/12/2021 21:54
Poetyckie świadectwo wiary. Yaro porusza tutaj kilka… »
ZielonyKwiat
02/12/2021 20:17
Cześć, Kilka uwag zupełnie " sine ira et studio"… »
AntoniGrycuk
02/12/2021 20:16
Hej, a mnie się bardzo podoba. Tyle jest wśród nas… »
Yaro
02/12/2021 19:32
Mój Bóg jest moim Bogiem:) Dziękuję Michał dziękuję… »
ZielonyKwiat
02/12/2021 18:09
Wiersz w moim przekonaniu doskonały. Zastanawia szczególnie… »
mike17
02/12/2021 17:32
Bo to tak jest, że im bardziej szukasz Boga, On łatwiej cię… »
Marek Adam Grabowski
02/12/2021 16:10
Piszesz:" Będę wdzięczny za szczere i otwarte… »
mozets
02/12/2021 16:07
Proszę o uwagi, po poprawieniu tekstu. Na pewno coś tam… »
ZielonyKwiat
02/12/2021 15:20
Bardzo "malarski" tekst, w takim znaczeniu, że… »
ZielonyKwiat
02/12/2021 13:49
Bardzo nostalgiczny, krótki, a mieszczący w sobie dużo… »
liathia
02/12/2021 13:35
Bardzo Wam dziękuję za poczytanie, i komentarze.… »
Jacek Londyn
02/12/2021 12:31
Dzień dobry. Zacznę od ważnej rzeczy - lewactwa w tekście… »
ZielonyKwiat
02/12/2021 10:42
Może i tak. Przynajmniej rym robi się dzięki temu… »
Lilah
02/12/2021 10:19
Albo - tłum aniołów świętych ???? »
Afrodyta
01/12/2021 22:24
Wodniczko, dziękuję za odwiedziny i za to, że podzieliłaś… »
ShoutBox
  • mike17
  • 15/11/2021 14:27
  • Ze względu na małe zainteresowanie MUZO WENAMI 10 przedłużam czas nadsyłania prac do 15-go grudnia. [link] Życzę weny i lekkiego pióra :)
  • AntoniGrycuk
  • 13/11/2021 11:31
  • Czy ktoś ma pojęcie o wyobrażeniu, gdzie znajdę listę aktualnych czasopism (też internetowych), gdzie warto publikować? Nie mówię o portalach literackich. Dzięki.
  • AntoniGrycuk
  • 09/11/2021 22:18
  • Na czyjąś prośbę zamieszczam link do konkursu: [link] Ja w tym roku nie biorę udziału. Należy napisać tekst z jedną z kilku dzielnic Wwy.
  • mike17
  • 09/11/2021 15:15
  • Przypominam, że pozostał jeszcze cały tydzień, by nadesłać pracę konkursową. Weźcie się w garść i piszcie ;) [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/11/2021 17:15
  • Apisie - wiem i niestety zgadzam się z Twoją opinią - tak jest znów, kolejna "fala"
  • ApisTaur
  • 07/11/2021 16:12
  • Zbyszku. Oczywiście pisałem to do Ciebie, lecz nie o Tobie.:)
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/11/2021 16:01
  • Apisie -na szczęście nas obu to, o czym pisałeś, zwracając się do mnie, nie dotyczy. ;-}
  • Kazjuno