Zmarła nasza serdeczna koleżanka - Nalka31

Zmarła nasza wieloletnia koleżanka – Nalka31 - autorka wielu wierszy, tłumaczeń piosenek, prawdziwa dusza towarzystwa i pomocna dłoń. Nalka była z nami praktycznie od początku istnienia Portalu. Jeszcze dwa miesiące temu komentowała wiersze innych użytkowników...

Zachęcamy do lektury twórczości Nalki31, pozwolimy sobie też zacytować fragment jej wiersza:

Już dziś nie przyjdę na spotkanie,
lecz mam nadzieję, że wybaczysz.
Wciąż mocno boli mnie  rozstanie,
sił tak zwyczajnie nie wystarczy.

Bramę, przez którą tu wchodziłam,
zamknęli wczoraj mi przed nosem.
Choć chwilę tylko się spóźniłam.
Nie będę jednak walczyć z losem.

https://www.portal-pisarski.pl/czytaj/70132/spozniona

Poniżej przekazujemy także list do społeczności Portalu Pisarskiego od jej bliskich:

Zawarła tutaj wiele znajomości, cieszyła się nimi. Cieszyła się z pomocnych komentarzy pod wierszami. Chciałabym, żeby Wszyscy, którzy Ją tu poznali, wiedzieli, że zniknięcie z tego portalu to nie Jej wybór.

Rodzinie, znajomym i wszystkim dotkniętym jej odejściem składamy najszczersze kondolencje.

Redakcja · 11:13 22.07.2022 · 15 ·
Komentarze
kamyczek dnia 22.07.2022 22:33
Beatko, spoczywaj w pokoju.
Lilah dnia 23.07.2022 06:57
Że dziś nie przyjdziesz, wybaczamy,
bo przecież to nie Twoja wina.
Kiedyś na pewno się spotkamy,
choć na niebiańskich już wyżynach...

Spoczywaj w pokoju, Nalko31[*]
Esy Floresy dnia 23.07.2022 13:27
[']
mike17 dnia 23.07.2022 16:42
Nalko, czy pamiętasz wywiad. który przeprowadziłaś ze mną dla jakiejś gazety internetowej, jak było nam wesoło, beztrosko, choć był srogi luty.
Potem robiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.

Nie mówię Ci żegnaj, ale do zobaczenia kiedyś, po tamtej stronie...
pociengiel dnia 23.07.2022 23:20
R.I.P.
Miladora dnia 24.07.2022 12:39
Przez tyle lat byłaś jedną z cegiełek, które spajały mnie z portalem. Smutno będzie żyć ze świadomością, że już nigdy nie spotkamy się w Altance czy pod wierszami.
Kochana, dobra i zawsze miła Nalciu - nigdy Cię nie zapomnę.
Spoczywaj w spokoju.
Zola111 dnia 24.07.2022 22:33
Naleczko, kochana, tak mi straszno. Jak to możliwe? Żegluj po lepszych oceanach lepszego świata [*]
julanda dnia 25.07.2022 12:12
Naleczko, będę Cię pamiętać taką dobrą i kochaną, pełną energii i radości życia. Wiersze, które zostawiłaś dźwięczą Tobą, dziękuję, że Tu byłaś. Nie wiem, gdzie jest to Tam, gdzie wracamy, ale żegluj Tam po najpiękniejszych oceanach. [*]
dodatek111 dnia 26.07.2022 08:49
absurd pochłonął jutro zatrzymał przemijanie
dźwięki niedoszłych rozmów nie ockną się z milczenia
ajw dnia 30.07.2022 20:04
Bardzo smutna wiadomość..
Florian Konrad dnia 31.07.2022 16:42
Niech spoczywa w pokoju. Najgłebsze kondolencje Najbliższym...
Hubert Z dnia 09.08.2022 23:42
Bardzo smutna wiadomość, kondolencje dla najbliższych.
Marek Adam Grabowski dnia 13.08.2022 10:02
Pokój jej duszy.
zawsze dnia 27.09.2022 21:04
przykro potwornie :((((((
Kobra dnia 22.10.2022 18:03
Bardzo smutna informacja. :( To takie oczywiste, że jesteśmy tutaj na chwilę, ale zawsze żal, gdy ktoś odchodzi.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Wisniewski
02/12/2022 21:32
Dziękuję pięknie Wam obojgu! »
Marek Adam Grabowski
02/12/2022 20:47
Dziękuje. Kto wie, może Kości podstawią na turystykę.… »
Kazjuno
02/12/2022 20:35
Tym razem, Marku, pozostawileś czytelnika ze sporą… »
wolnyduch
02/12/2022 19:45
Może puka, bo mu zależy na niej? Tak poza tym, to zawsze… »
wolnyduch
02/12/2022 19:34
Spojrzenia w serce, tak ono jest ważne... Jak dla mnie to… »
wolnyduch
02/12/2022 19:26
Dobrze i mnie się czytało to życiowe opowiadanie, choć… »
wolnyduch
02/12/2022 19:15
No cóż, zawsze na początku ludzie się nie znają, ale taniec… »
Darcon
02/12/2022 19:11
Bardzo dobre, Wisniewski, przede wszystkim w swojej… »
d.urbanska
02/12/2022 17:31
Dzięki, Kaz za ocenę mego tekstu oraz za… »
Marek Adam Grabowski
02/12/2022 15:58
Dziękuję! Mam jednak wątpliwości, czy Kości Wielkie są dobre… »
Kazjuno
02/12/2022 15:21
Już dawno Cię Marku chwaliłem za pomysły. Wreszcie stałes… »
Yaro
02/12/2022 09:14
Dziękuję serdecznie i życzę miłego dnia:) »
TakaJedna
02/12/2022 08:42
Dzięki za pomysł. Chyba jednak dotrze na czas do Jazgółki… »
viktoria12
02/12/2022 08:38
,, Niech aniołowie zawiodą go do raju..." Z… »
Wisniewski
01/12/2022 22:16
Dzięki :) A jeżeli oni za dobrze się nie znają i to jest… »
ShoutBox
  • Kobra
  • 02/12/2022 17:58
  • Pociengiel piękny link.
  • akacjowa agnes
  • 02/12/2022 11:28
  • Darcon, z tego co wiem, to lista była przedwczoraj u przedostatniego uczestnika. Czyli powinna już raczej dotrzeć do wszystkich :)
  • Darcon
  • 29/11/2022 10:35
  • Hej! Jak Wam idzie przekazywanie listy artystów konkursu Malowanie Słowem? Dotarła już do ostatniego uczestnika?
  • Wiktor Orzel
  • 27/11/2022 11:29
  • Napiszę do Ciebie na pw w tej sprawie ;)
  • Dark
  • 26/11/2022 11:27
  • Witam. Dostałem ofertę z wydawnictwa Novae res na mój zbiór opowiadań. Koszty pół na pół. Ktoś się orientuje czy warto w to inwestować?
  • Darcon
  • 24/11/2022 17:35
  • Uwaga, uwaga! Zostało ostatnie wolne miejsce w konkursie "Malowanie słowem"!
  • TakaJedna
  • 24/11/2022 12:53
  • Ja oczywiście żartuję, bo w gruncie rzeczy nie ma to chyba żywotnego znaczenia, ale skoro może działać dobrze, to dam mu trochę czasu ;)
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas