"Mroczny Mesjasz" - debiut prozatorski Katarzyny Anny Koziorowskiej

Nasza portalowa koleżanka, Kasia Koziorowska, wydała się w formie prozatorskiej. Zachęcamy do lektury jej najnowszej książki.

O książce
Jest to opowieść (a raczej pamiętnik) Mrocznego Mesjasza, niepoprawnego wrażliwca i skończonego samotnika, który podczas przechadzki nocą po parku spotyka boleśnie samotną, zagubioną w sobie kobietę, Marię. Kompletnie traci dla niej głowę i ma nadzieję, że zdobędzie jej nieoswojone serce. Mroczny Mesjasz odzyskuje wiarę, że jego życiowe zadanie ma jeszcze jakiś sens... Zaczyna ufać, że ta miłość pomoże odmienić jego samotną wędrówkę w nieznane. Oto dowód na to, że każdy zasługuje na to, aby kochać i być kochanym - nawet Mroczny Mesjasz, który powinien cechować się przede wszystkim odwagą, siłą i ambicją

O Autorce
Katarzyna Anna Koziorowska, ur. 1990 r. w Olsztynie (gdzie również obecnie mieszka). Interesuje się głównie muzyką (wszelakie rodzaje rocka i metalu), z której czerpię natchnienie do pisania. Wydawała się w formie tomików poezji. Powieść o Mrocznym Mesjaszu jest moim debiutem, jeśli chodzi o prozę. Uwielbia przebywać w samotności, pogrążać się w marzeniach. Jest lekko egocentryczna, ale przy tym bardzo nieśmiała. Nie przepada za przebywaniem w tłumie. Na Portalu Pisarskim publikuje od 2022 roku.

Książka jest dostępna w księgarniach internetowych w formie e-booka. 

Redakcja · 15:33 25.11.2022 · 10 ·
Komentarze
Kasia Koziorowska dnia 25.11.2022 15:43
O, jak miło! Dziękuję! :) Książkę można nabyć również w formie papierowej w księgarni Ridero: https://ridero.eu/pl/.../. Pozdrawiam Redakcję. :)
LadyBlueWorld dnia 26.11.2022 22:05
Opis mnie zaintrygował :)
Kasia Koziorowska dnia 27.11.2022 10:41
LadyBlueWorld, zapraszam w takim razie do lektury. :)
viktoria12 dnia 01.12.2022 13:42
U, la la, Kasiu. Jednak bardziej wole Twoje zdjęcia. Jeżeli, oczywiście publikujesz je na takim tam ... . Mój komentarz nie zawiera lokowania produktu. No, ale może to tylko zbieżność. :D Świat jest jednak mały.
Darcon dnia 03.12.2022 11:30
Gratuluję, Kasiu! Debiut prozatorski to duża rzecz, cieszę się, że się udało. :)
Pozdrawiam.
Kasia Koziorowska dnia 03.12.2022 12:08
Darconie, dzięki serdeczne! :) Pozdrawiam również.
wolnyduch dnia 09.12.2022 22:07
Dołączam do gratulacji dla Autorki.

Pozdrawiam serdecznie :)
Kasia Koziorowska dnia 12.12.2022 15:14
Wolnyduchu, dziękuję i również pozdrawiam. :)
Yaro dnia 28.12.2022 20:46
Gratuluje z całego serca!!!Pozdrawiam serdecznie:)
Kasia Koziorowska dnia 03.01.2023 13:36
Yaro, dzięki serdeczne! Pozdrawiam! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Woland
03/02/2023 22:08
Nie. Jak odwróciło się tabelę, to byłem na jej czele ;) »
TakaJedna
03/02/2023 20:18
Wygrałeś? »
ajw
03/02/2023 13:06
Bardzo ciekawy wiersz, choć w pewnych miejscach ujęłabym… »
Semlus Sertus
03/02/2023 12:53
Ciekawy obraz liryczno-oniryczny. Trochę mnie zaskakuje… »
Semlus Sertus
03/02/2023 12:38
Bez wersu 3 i 4 od końca byłby moim zdaniem zgrabniejszy »
Bishop LML
01/02/2023 20:44
No jestem Twoim fanem :) »
Leszek Sobeczko
31/01/2023 21:09
Opheliac - dziękuję, mało tutaj bywam i bardzo mnie ucieszył… »
akacjowa agnes
31/01/2023 20:18
Dobrze czytasz, Ekslibrisie :p To jest wiersz o drodze do… »
ekslibris
31/01/2023 20:09
Wiele przekonań przemija, uczucia, jedność itd. Odbieram ten… »
Yaro
31/01/2023 20:02
Jesień jest bisko ale ja czuję lato i późną wiosnę zawsze… »
Yaro
31/01/2023 20:00
Dziękuję Dachu64. Bestie są dookoła należy uważać.… »
Yaro
31/01/2023 19:58
Dziękuję bardzo za odwiedziny Burak to burak i nikt go nie… »
retro
31/01/2023 19:15
Wolnyduchu, dziękuję:) »
Piotrusss
31/01/2023 10:56
Dziękuje »
Miladora
30/01/2023 19:52
Całkiem nieźle, Żołnierzyku, chociaż... :) Niby jest… »
ShoutBox
  • TakaJedna
  • 03/02/2023 12:41
  • Chyba muszę wymienić okulary ;) (to żart oczywiście). Pozdrawiam
  • Wiktor Orzel
  • 03/02/2023 11:45
  • Jak miło widzieć dobrze znane twarze!
  • zawsze
  • 02/02/2023 18:34
  • Tak, też się do tego uśmiecham, choć ostatnio mnie tu mało i bardzo mało :)
  • Tjereszkowa
  • 30/01/2023 18:28
  • Super znajome nicki znaleźć!
  • Szymon K
  • 30/01/2023 13:19
  • Polecam ksiązkę,
  • zawsze
  • 29/01/2023 22:51
  • Tjereszkowa! jak miło Cię tak po latach :)))
  • TakaJedna
  • 27/01/2023 15:43
  • To tylko wrażenie takie.
  • Tjereszkowa
  • 27/01/2023 14:24
  • A może to tylko wrażenie takie! A userzy za fotelami i regałami kryjąc się, czekają by przestraszyć gości znienacka!
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas