"Mroczny Mesjasz" - debiut prozatorski Katarzyny Anny Koziorowskiej

Nasza portalowa koleżanka, Kasia Koziorowska, wydała się w formie prozatorskiej. Zachęcamy do lektury jej najnowszej książki.

O książce
Jest to opowieść (a raczej pamiętnik) Mrocznego Mesjasza, niepoprawnego wrażliwca i skończonego samotnika, który podczas przechadzki nocą po parku spotyka boleśnie samotną, zagubioną w sobie kobietę, Marię. Kompletnie traci dla niej głowę i ma nadzieję, że zdobędzie jej nieoswojone serce. Mroczny Mesjasz odzyskuje wiarę, że jego życiowe zadanie ma jeszcze jakiś sens... Zaczyna ufać, że ta miłość pomoże odmienić jego samotną wędrówkę w nieznane. Oto dowód na to, że każdy zasługuje na to, aby kochać i być kochanym - nawet Mroczny Mesjasz, który powinien cechować się przede wszystkim odwagą, siłą i ambicją

O Autorce
Katarzyna Anna Koziorowska, ur. 1990 r. w Olsztynie (gdzie również obecnie mieszka). Interesuje się głównie muzyką (wszelakie rodzaje rocka i metalu), z której czerpię natchnienie do pisania. Wydawała się w formie tomików poezji. Powieść o Mrocznym Mesjaszu jest moim debiutem, jeśli chodzi o prozę. Uwielbia przebywać w samotności, pogrążać się w marzeniach. Jest lekko egocentryczna, ale przy tym bardzo nieśmiała. Nie przepada za przebywaniem w tłumie. Na Portalu Pisarskim publikuje od 2022 roku.

Książka jest dostępna w księgarniach internetowych w formie e-booka. 

Redakcja · 15:33 25.11.2022 · 11 ·
Komentarze
Kasia Koziorowska dnia 25.11.2022 15:43
O, jak miło! Dziękuję! :) Książkę można nabyć również w formie papierowej w księgarni Ridero: https://ridero.eu/pl/.../. Pozdrawiam Redakcję. :)
LadyBlueWorld dnia 26.11.2022 22:05
Opis mnie zaintrygował :)
Kasia Koziorowska dnia 27.11.2022 10:41
LadyBlueWorld, zapraszam w takim razie do lektury. :)
viktoria12 dnia 01.12.2022 13:42
U, la la, Kasiu. Jednak bardziej wole Twoje zdjęcia. Jeżeli, oczywiście publikujesz je na takim tam ... . Mój komentarz nie zawiera lokowania produktu. No, ale może to tylko zbieżność. :D Świat jest jednak mały.
Darcon dnia 03.12.2022 11:30
Gratuluję, Kasiu! Debiut prozatorski to duża rzecz, cieszę się, że się udało. :)
Pozdrawiam.
Kasia Koziorowska dnia 03.12.2022 12:08
Darconie, dzięki serdeczne! :) Pozdrawiam również.
wolnyduch dnia 09.12.2022 22:07
Dołączam do gratulacji dla Autorki.

Pozdrawiam serdecznie :)
Kasia Koziorowska dnia 12.12.2022 15:14
Wolnyduchu, dziękuję i również pozdrawiam. :)
Yaro dnia 28.12.2022 20:46
Gratuluje z całego serca!!!Pozdrawiam serdecznie:)
Kasia Koziorowska dnia 03.01.2023 13:36
Yaro, dzięki serdeczne! Pozdrawiam! :)
Afrodyta dnia 08.03.2023 22:19
Gratuluję i życzę wiele dobrego.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
28/02/2024 22:59
Gosposię, Zbysiu, w odpowiedzi na mój komentarz, ująłeś w… »
Kazjuno
28/02/2024 22:13
Zbysiu Zaciekawiłeś mnie powyższym komentarzem. Bliski… »
Jacek Londyn
28/02/2024 19:03
Zdzisławie, z treści fraszki wnioskuję, że pomimo… »
Marek Adam Grabowski
28/02/2024 15:55
Zamiast pisać od nowa wklejam mój komentarz z innego… »
Zbigniew Szczypek
28/02/2024 15:24
Kaziu Nie zrozumiałeś mnie niestety, jeśli chodzi o… »
Zbigniew Szczypek
28/02/2024 15:06
Kaziu To jest niedokończony przeze mnie komentarz, tak jak… »
Kazjuno
28/02/2024 13:26
Sposobów na poderwanie "gosposi" może być wiele.… »
Kazjuno
28/02/2024 13:01
Cieszę się, że przeczytałeś i dzięki za taaaaaaki duży i… »
Zbigniew Szczypek
28/02/2024 00:40
Kaziu Pisałem wcześniej o pomyśle na część 5-tą, już ją… »
Zbigniew Szczypek
28/02/2024 00:14
Roninie Podobała mi się ta miniatura. Chociaż zacząłem od… »
Kazjuno
27/02/2024 23:32
No, Zbysiu, Muszę pogratulować! Nie należę raczej do… »
Zbigniew Szczypek
27/02/2024 23:23
Kaziu Nie pamiętam, co czytałem i nie skończyłem… »
pliszka
27/02/2024 23:22
Muszę przyznać, że tekst ten skłonił mnie do szczególnie… »
pliszka
27/02/2024 22:57
Uderzająco prawdziwe i smutne. I nie tylko z miłością tak… »
Zbigniew Szczypek
27/02/2024 21:42
Dobry wieczór Pliszko Bardzo Ci dziękuję, że jako jedyna… »
ShoutBox
  • Redakcja
  • 28/02/2024 12:15
  • Dla nas to było takie samo zaskoczenie jak i dla Was ;)
  • Zbigniew Szczypek
  • 28/02/2024 12:00
  • No to śmieszne nie było, już rozwijałem matę i owijałem papierem ryżowym krótkie tanto... ;-]
  • Redakcja
  • 28/02/2024 11:50
  • Wracamy po krótkiej przerwie. Tęskniliście? ;-)
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 23:33
  • I teraz dopiero, gdy byłem tu i tam, pozwolę sobie zaprosić Was do mnie, na "Bal". Z góry dziękuję, za odwiedziny ;-}
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 22:50
  • Hej! W tym "skansenie" chroboczą korniki - więc jeszcze żyje!
  • Kazjuno
  • 22/02/2024 13:52
  • Oby nie z mocą Covida. Część ucieknie w popłochu. Niektórzy przeciążeni intelektualnie mogą powiększyć grona pacjentów zakładów psychiatrycznych. Tym zalecam mokre kompresy na rozpalone czoła.
  • Kazjuno
  • 22/02/2024 13:45
  • Sorry za literówkę. "Macie", a nie "Maci"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 13:44
  • I tu Ci Kaziu przyklasnę - brawo! "Zarażmy" towarzystwo PP nową "pandemią" ;-}
  • Kazjuno
  • 22/02/2024 13:09
  • Maci rację Pliszko Zbyszku. Szczypku. Może właśnie my (bo też ostatnio dorzuciłem pięć groszy) ponownie obudzimy z letargu PP rozleniwione towarzystwo? Szkoda było patrzeć, jak marniało w oczach.
  • Zbigniew Szczypek
  • 22/02/2024 12:48