Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
ekonomista Użytkownik
  • Postów: 252
  • Skąd:
Dodane dnia 13-02-2012 23:32
Świat ma większe problemy niż czipy albo facebook. Chrzanię moją wolność i inne przywileje, jeżeli w tym czasie ludzie giną w wojnach, albo umierają z głodu. Ludzkość w ogóle nie potrafi współdziałać. Ok, w sprawie ACTA nagle okazało się, że ludzie potrafią się jednoczyć w demonstracjach. Dlaczego jednak równie poważny ruch nie powstał w celu ratowania Afryki od głodu i AIDS? To proste, każdy ma to w d..... Co innego "wolny" internet, to o wiele poważniejsza sprawa. A mi wisi ten "wolny" internet. Niech mnie sprawdzają, śledzą, oskarżają. Zresztą i tak przecież to robią i bez ACTA. A ja i tak to też mam w d... Prawdziwej wolności i tak mi nikt nie odbierze.

PS. Jako homo sapiens stworzyliśmy świat kanibali ekonomicznych. Kanibali, którzy wcale nie pożerają z głodu, tylko z chciwości.
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Merk Użytkownik
  • Postów: 12
  • Skąd: Wrocław/Szczecin
Dodane dnia 20-02-2012 23:00
Mam konto na fejsiku – w zasadzie nie korzystam. I konto na NK – gadam tylko z kuzynką (i za bardzo nie czuję się zagrożony inwigilacją CIA).

Co jest złego w zarabianiu i rządzeniu? Że trzeba się wykazać wysiłkiem i pragmatyzmem by to osiągnąć? Ja bym chciał porządzić i pozarabiać. W tym kontekście nie mam nic przeciwko wielkim korporacja. Wielkie koncerny napędzają tą gospodarkę, stosują różne chwyty prosprzedażowe, ale z czegoś muszą żyć.

Muszę pobronić muzułmanów. To nie muzułmanie nienawidzą chrześcijan, żydów, ateistów, homoseksualistów i Duńczyków, wysadzają się, zabijają swoje żony i córki - to cześć muzułmanów (co prawda głośniejsza), którzy mają taki spaczony światopogląd (Taka ciekawostka - tylko 1/3 muzułmanów to Arabowie, a mówię bo Arabowie są tacy głośni medialnie i to ich się utożsamia z islamem). Co wcale nie znaczy, że ich lubię, po prostu nie nienawidzę.

A ja chrzanię ludzi ginących na wojnach i umierających z głodu, w tym czasie martwię się moją wolnością i przywilejami (rzecz jasna przywilejów żadnych nie mam). Pierw trzeba pomyśleć o sobie, potem o innych. Co innym dam jak nie będę mieć nic do zaoferowania. Pierw się myśli o tym co blisko, potem o tym co daleko. W jaki sposób wsparłeś ostatnio Afrykę? A w jaki można?

Ludzie potrafią się zjednoczyć bo to ich dotyczyło.
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Magicu Użytkownik
  • Postów: 222
  • Skąd: Leverkusen
Dodane dnia 08-11-2012 11:10
Przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi i muszę powiedziec, że od niektórych to mi włosy dęba stanęły...

Cytat:
Dlaczego jednak równie poważny ruch nie powstał w celu ratowania Afryki od głodu i AIDS? To proste, każdy ma to w d.....

ekonomista, to tak nie do końca. Kraje zachodnie zarabiają miliardy na wojnach, chorobach i głodzie innych narodów. Dlaczego mamy walczyć o pokój w innych krajach? A dokąd sprzedamy produkowaną broń, jeśli tam już się nie będą zabijać? My nie tylko nie walczymy o pokój, a wręcz przeciwnie. Podjudzamy konflikty (drukujemy np. karykatury Machometa lub kręcimy o nim obrazliwe filmy), by broń boże ludzie nie zaczęli się zajmować czymś innym.
Dlaczego mamy pomóc stanąć na nogi biednym narodom, skoro teraz łatwiej nam je okradać?

Cytat:
Mamy opatentowany samochód na wodę, ale nie produkowany, bo to uderza w potentatów, z których chcesz spijać skapujące krocie finansowe.

Sfora, tu możemy dorzucić także inne przykłady. Chociażby energię atomową. Co z tego, że nie mamy pojęcia, jak pozbyć się odpadów radioaktywnych? Zakopmy, a potem niech się tym martwią nasze wnuki, dla nas najważniejsze, abyśmy teraz zarobili tyle, ile się da. Co będzie pózniej już nas nie dotyczy.

Cytat:
Nie rozumiem czym się martwicie. chipy... Przyjdą, czy nie przyjdą... Nawet jeśli się pojawią, to człowiek w swej naturze zbyt pragnie wolności, żeby sie utrzymały.

Pandora, problem polega w tym, że wielu ludzi widzi owe chipy jako drogę do wolności. W Meksyku wszczepiono je większości dzieci, a rodzice byli szczęśliwi, mogąc to zrobić. Wytłumaczono im bowiem, że w ten sposób będzie łatwiej odszukac ofiary porwania. Najnormalniej w świecie zagrano na uczuciach rodzicielskich.

Cytat:
Co do Iranu, nienawidzę muzułmanów, bo to religia, która głosi, że chrześcijanie powinni być ich niewlonikami, a ateiście powinni zostać zabici, która pozwala znęcać się nad kobietami i zakazuje pić alkohol.

TomaszObluda, nie masz zielonego pojęcia o Islamie. Powtarzasz tylko rzeczy, które wtłaczają ci w głowę skorumpowane media. Wspaniale.
Cytat:
I będę szczęliwy, że zabiorą im ropę, bo benzyna będzie tańsza.
Jeśli jesteś katolikiem, to przypomnij sobie VII przykazanie

Właściwie to muszę ci pogratulować. Jesteś dokładnie taki, jakim system chce cię miec...
Nie jest naj­ważniej­sze, byś był lep­szy od in­nych. Naj­ważniej­sze jest, byś był lep­szy od sa­mego siebie z dnia wczorajszego. - Mahatma Gandhi
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
mozets Użytkownik
  • Postów: 71
  • Skąd:
Dodane dnia 09-12-2012 12:57
!
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
EdwardH Użytkownik
  • Postów: 71
  • Skąd: Соколка
Dodane dnia 09-12-2012 13:27
Nie mam facebooka i nie założę.

Je**ć matrix
edwardhorsztynski.blog.pl/ - mój blog
https://www.facebook.com/pages/.../234295336732681?ref=hl - mój fanpage
https://www.facebook.com/pages/.../128293687346723?fref=ts - fanage mojego zespołu
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-06-2013 13:41
NOWE WIEŚCI O INWIGILACJI


PRISM - tajny program

dający rządowi USA pełny dostęp do serwerów:

Google'a,
Facebooka,
Microsoftu
Apple'a

Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 09-06-2013 19:24
Nie żal Ci czasu na te głupoty?
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Ayumi Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Chaos
Dodane dnia 23-07-2013 11:23
Sięgając pamięcią w lata wcale nie tak odległe jak mogłoby się wydawać ludzie zawsze byli zniewalani, kontrolowani czy w jakikolwiek inny sposób uciskani przez władze. Można powiedzieć, że stało się to chlebem powszednim. Facebook jest najnowszym systemem monitoringu, bardziej humanitarnym niż komunizm. Posiadam konto i nie czuję się obciążona ze strony "twarzoksiążki". Walka z systemem wspomnianym przez Zadystę to istna walka z wiatrakami. Skoro nie możemy z tym wygrać, po co zawracać sobie tym głowę? Przecież nie odetniemy się całkowicie od świata i nie zaczniemy wracać do średniowiecznych ideologii.
Cytat:
Anioł nig­dy nie upa­da. Diabeł upa­da tak nis­ko, że nig­dy się nie pod­niesie. Człowiek upa­da i powstaje.

- Fiodor Dostojewski
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Sonia Użytkownik
  • Postów: 176
  • Skąd: Enuria
Dodane dnia 23-07-2013 14:55
Ja mam fejsa... bo dzięki niemu mam możliwość trzymać kontakt z zagranicznymi przyjaciółmi i tylko tyle w tym temacie.
Słowa wpływają na ludzi, potrafią nawet zrujnować człowiekowi życie.
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
swistakos Użytkownik
  • Postów: 972
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 24-07-2013 03:10
Pokręcony temat.
A życie jak pijany zając mknie zygzakiem do przodu.
Do góry
Autor
RE: Masz profil w Facebook`u? Jesteś głupi.Orwell się spełnia.
Ayumi Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Chaos
Dodane dnia 24-07-2013 11:38
W zasadzie wszystko co mówi się ostatnio o wszelkich oszustwach internetowych i pułapkach, które czyhają na internautów jest pokręcone. Ciekawe, że dopiero zaczęto dostrzegać pewne rzeczy. Niegdyś taki facebook nie był postrzegany jako potencjalne zagrożenie życia i zdrowia publicznego. I wszystkim żyło się dobrze.
Cytat:
Anioł nig­dy nie upa­da. Diabeł upa­da tak nis­ko, że nig­dy się nie pod­niesie. Człowiek upa­da i powstaje.

- Fiodor Dostojewski
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?