Brutalna Prawda :D
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-12-2008 21:33
Rzepusia - dobra jak chleb i źródlana woda...
Motylek nad polem rzepaku - taki swojski i bliski :yes:
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 27-12-2008 21:49
Milla :)
się usmiecham, jak o niej pomyślę. no bo tyle zabawy nam tu wniosła. rzuca się w oczy, gdziekolwiek nie wdepnie. na forum króluje, choc jeszcze do końca kobitki nie poznałam. :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 27-12-2008 21:56
Cała Prawda o twarzy dziecka - wszystko jej można wybaczyć, niewinne okrucieństwo też, gdyż prawdy bywają czasem dosadne, nie tylko prawdziwe... ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
bosski_diabel Użytkownik
  • Postów: 370
  • Skąd: od morza do Tatr
Dodane dnia 27-12-2008 22:45
znamy się tylko z Portalu...ale Ją chwalą, a ja poza tym czuję ciepło, takie swojskie ciepło :)
...jeśli chodzi o miłość jestem dachowcem
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 27-12-2008 23:32
Diablki :D
uwielbiam Pana. :) za to, że pisze, jak ja czuję. :p
a ogólnie wiem, że nikt tu źle o Diable się nie odwazy mówić. nikt chyba nie chce ryzykować. i dobrze, bo po co Go draznić, kiedy On taki milutki...? :)
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 27-12-2008 23:49
Słodki Kotek o charakterze tygrysicy... Zawsze za spotkań wychodzę podrapany... ale i tak jest kochana...:smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 27-12-2008 23:54
Krecik, w shoutboxie zjadany na tysiąc różnych sposobów. Jak wszystko, co spoczęło na talerzu - raczej niegroźny :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 28-12-2008 00:01
Młoda Dama, która ma szerokie poparcie u Piotrusia Pana....
Ja nie chcę być zjedzony....:(:(:(
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Tnicu Użytkownik
  • Postów: 115
  • Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Dodane dnia 28-12-2008 00:12
Przecież wszyscy wiemy, że restauracja 'Shoutbox' serwuje tylko marne podróbki krecików - kreciki wieprzowe i sojowe :D
Także jesteś bezpieczny ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 28-12-2008 00:32
Uffff.... A już myślałem, że chcesz zjeść befsztyk z krecika w sosie własnym... A przecoeż jestem już łykowaty.... Masz znajomości widać nie tylko u Piotrusia Pana:smilewinkgrin:
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 28-12-2008 11:17
mój ulubieniec z bajkowego świata. gra główna rolę i w mojej wyobrazni i na pp jako skromny artysta. łatwo zwrócic na niego uwagę, a nawet warto :) słodkii :p [wyznał mi keiedyś miłość.! :D:bigrazz::smilewinkgrin:B)]
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-12-2008 13:39
Whole - całkiem dojrzała małolata, mówi całą, również brutalną prawdę, przy czym jest słodka niczym świeżutka beza (zjadłabym sobie... :p) ;)
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-12-2008 14:46
ginger - jedna z pierwszych osób, jakie tu poznałam - jeszcze nie wiedziałam wtedy, że jest Kaczuszką i tylko zdziwił mnie unoszący się zapach imbiru...
aaa ostrzegam! razem z Teqilą sprzedaje ludzi i wysyła pocztą owiniętych w folię bąbelkową
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7498
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-12-2008 14:56
Goła baba na koniu równie szalonym, co ona - dynamit, fantazja, pomysły równie dynamiczne, fantastyczne i szalone - jednym słowem portret Szalonej namalowany z wyobraźni przez Podkowińskiego... :lol:
Jej to się nie da owinąć w folię bąbelkową (bąbelki popękają z nadmiaru ekspresji...) ;)
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-12-2008 15:07
Miladora - grudniowy motyl, i nie tylko grudniowy.;) Miła, sympatyczna, zawsze w dobrym humorze, którym zaraża swe ofiary, czyli pozostałych Portalowców. :) Nie da się na nią gniewać. :p
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-12-2008 15:11
Millusia - niby taki delikatny i zwiewny motylek, a jednak poskramia dzikie portalowe lwy, a kiedy pożyczyła Szalonego konia - udało się jej na nim utrzymać - widocznie zbaraniał jak dosiadł go ktoś ubrany (co prawda w kolorowe pomysły, ale zawsze)

ojej, coś się dzisiaj strasznie grzebię :( już nadrabiam

Trzynastka - moja ulubiona i bardzo szczęśliwa liczba, jeszcze nie wiem, kto się za nią kryje... ale mam nadzieję, że jest szczęśliwy tu i teraz, chociaż lubi z nutą nostalgii patrzeć daleko wstecz
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 28-12-2008 15:26
Szalona ^^
i już wiemy wszytsko - nick mówi sam za siebie i za nią. ;) znam jej komentarze, od których czasem nie można się oderwać, patrzy robieganym okiem i wyłapuje każdą zaletę. koń ją nosi po całym portalu - i dobrze, bo ciężko byłoby bez niej w każdym kącie portalu
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 28-12-2008 17:16
Niezawodna WholTruth - jeśli bezskutecznie czekam na ocenę wiersza i nikt nie chce się wypowiedzieć - Ona jest ostatnia deską ratunku, zawsze się pojawi i oceni... chociaż bywa łaskawsza dla moich komentarzy niż dla tekstów ;)

ta zabawa, choć narcystyczna daje okazję żeby jej podziękować
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-12-2008 19:18
Rzepusia - kto się kryje za tą pucołowatą twarzyczką aniołka, wiem na razie średnio... po wypowiedziach widać, że osoba miła, ciepła, stały bywalec PP
Do góry
Autor
RE: Brutalna Prawda :D
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 28-12-2008 22:30
Tak niezawodna dla Wszystkich, ale nie dla mnie... Kto tu lubi zakopanego po uszy w ziemi faceta... To chyba pożegnań czas... na chwilę... na za.... Sokrates coś o tym wie...
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?