gapa ze mnie i tyle
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
gapa ze mnie i tyle
starysta Użytkownik
  • Postów: 62
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2012 14:40
Przepraszam, że dopiero teraz. :| Jestem mężczyzną, ( jeszcze ) starym, już. Albo inaczej, w średnim wieku ( 70 ) i jakoś tam się trzymam kupy, emeryt, wędkarz z zamiłowania i dla życia. Sposobu na życie. Wiersz pisałem od dawna, ( w moim pojęciu wiersze ) mam ich, no sporo, bardzo dużo czytam, jednak brakuje mi tego czego wy jeszcze macie w nadmiarze, młodego spojrzenia, tylko że mnie to cieszy widząc tak zdolnych ludzi, ja takiej szansy nie miałem. Wierzcie mi, nie miałem.
Uczę się wszystkiego od nowa, i zawsze sobie mówię tak, jeżeli Nikifor, został zauważony to może i ja w tym pisaniu coś tam napiszę, coś, bo co taki zwykły może.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wszelakiego dobra.:yes:
Do góry
Autor
RE: gapa ze mnie i tyle
WholeTruth Użytkownik
  • Postów: 1993
  • Skąd: Katowice
Dodane dnia 17-02-2012 14:53
że jeszcze się uczysz i chcesz z nami tego dokonywać to milusie ;)
fajnie, że się przedstawiłeś. teraz już nie jesteś taki 'pan zagadka'. :p
rozpisuj się. ja się deklaruję czytać. tylko ja zwykle reaguję z opóźnieniem :p
Nie byłem poetą.
Ta świadomość nie przyniosła ulgi, tylko wściekłość, że prawa ewolucji mogły wyposażyć jeden i ten sam umysł w taką wrażliwość i taką nieudolność.
J. Fowles
Do góry
Autor
RE: gapa ze mnie i tyle
starysta Użytkownik
  • Postów: 62
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2012 17:38
A ja w życiu się do pracy nie spóźniłem :D fakt. :yes:
Ale polecam się.:p
Do góry
Autor
RE: gapa ze mnie i tyle
Abi-syn Użytkownik
  • Postów: 1458
  • Skąd: Mazowsze
Dodane dnia 17-02-2012 18:06
Za Interklasą, portalem internetowym:

...Swoje późne debiuty poetyckie mieli Zbigniew Herbert i Miron Białoszewski. Herbert ...


Acha przeczytałem Twoich parę, chmmm, ja też nie młodzian, sam Twój nick - Starysta - oznacza, że umiesz tworzyć nowe, bardzo udane słowa.

z przyjemnością zerknąłem na Twoje wiersze, czego dowodem jest ten tutaj wpis
Wadą ideału jest to, że jest ideałem, cóż, ja nim nie jestem, więc ..., jestem bez wad
Do góry
Autor
RE: gapa ze mnie i tyle
starysta Użytkownik
  • Postów: 62
  • Skąd:
Dodane dnia 17-02-2012 19:20
Miło i dziękuję. :) I życzę miłego. :yes:
Do góry
Autor
RE: gapa ze mnie i tyle
coca_monka Użytkownik
  • Postów: 1249
  • Skąd: Paris
Dodane dnia 17-02-2012 23:02
Witaj, witaj.
Chwali się chęć nauki, zwłaszcza kiedy spojrzy się na nią przez pryzmat planowanej "reformy" szkół średnich i likwidacji szkół ogólnie.

Gość się, dokazuj z umiarem ;) i baw się, byle dobrze :)
fata nolentem trahunt
dla niektórych droga do domu prowadzi tylko przed siebie
Do góry
Autor
RE: gapa ze mnie i tyle
Leszek Sobeczko Użytkownik
  • Postów: 1303
  • Skąd: Rydułtowy
Dodane dnia 18-02-2012 08:42
Witam, ja też miałem bardzo późny debiut. Wiek, to doświadczenie, dystans do przeszłości i masa inspiracji; pisz więc ku chwale swojej i portalu. Powodzenie
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?