Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2008 16:39
No, macie rację. Wszyscy są mądrzejsi ode mnie. :( Ale ja się przynajmniej umiem przyznać do błędu. :D
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
ginger Użytkownik
  • Postów: 3099
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-11-2008 16:44
Nie mądrzejsi, tylko bardziej doświadczeni :D I przyzwyczajeni... ;) Nie martw się - w końcu się doczekasz Słoneczko :D
que bonito seria tu mar si suspiera yo nadar
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-11-2008 16:46
:D B) :lol: :bigrazz: Ja tylko tak sobie bazgrzę w postach, nie bierzcie mnie poważnie.
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
wyrrostek Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Bawaria
Dodane dnia 30-11-2008 14:49
Cytat:
Ja tylko tak sobie bazgrzę w postach, nie bierzcie mnie poważnie.

A mnie weźcie :Di powiedzcie który przycisk z lewej (prawej) wcisnąć aby wyskoczyło: napisał/a: ;)
"Udawać, że jest inaczej, to nie tylko oszukiwać samego siebie."
Ernest GELLNER
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 30-11-2008 16:12
przycisk z napisem CYTUJ :) /prawy górny róg posta/
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
wyrrostek Użytkownik
  • Postów: 60
  • Skąd: Bawaria
Dodane dnia 30-11-2008 17:33
;)Teraz już jestem fit - dzięki!:D
"Udawać, że jest inaczej, to nie tylko oszukiwać samego siebie."
Ernest GELLNER
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-12-2008 20:35
Abstrahując: Przestańcie używać emotów :);):D w takich ilościach!!! Można pomyśleć, że ma się do czynienia (czy raczej do czytania) z ludźmi cały czas najaranymi...

Wracając do tematu: mam nadzieję, że problem weryfikacji tekstów zostanie kiedyś (czyt. wkrótce) rozwiązany? Bo nie rokuje obecna (czyt. prawdopodobnie) sytuacja za dobrze na przyszłość. Nie wiem, jak jest w tej chwili, ale jeśli odnieść się do tematu tego tematu...
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 17-12-2008 20:40
Nie ma sensu publikować hurtowo. Tak, przynajmniej ktoś będzie miał okazję przeczytać Twój tekst.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-12-2008 21:06
Chm, no tak. Zapomniałem o tym dość istotnym felerze pisarskich stron internetowych. Ale należy pomyśleć i w drugą stronę... jeśli pewnego dnia zbierze się np. 100000 tekstów w poczekalni, to nie uważam, by publikowanie z tej puli po np. 5 dziennie było idealnym rozwiązaniem dla ich autorów. No, ale wiem, że i tak masz rację, tylko że nie potrafię znaleźć jakiegoś mądrego rozwiązania.
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Jerzy Użytkownik
  • Postów: 247
  • Skąd: Tarnów
Dodane dnia 17-12-2008 21:21
a moze admin wklejający tekst powinien dać otwierający komencik?
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 18-12-2008 15:43
Dobry margines 1-2 dni nie jest zły. :p Nawet właśnie lepiej, więc możesz SupAdm się cieszyć, bo właśnie oświeciło mnie, że masz rację.
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Krystian Makowski Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 09-06-2009 14:45
ja szczerze mówiąc też czekam na ukazania się drugiego fragmentu "Ligi Lewych Leszczy", który zamieściłem kilka dni temu.. Naprawde tyle tej prozy napływa? Pzdr
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 09-06-2009 15:28
Bardzo mi przykro, ale tak.

P.S.
Żartowałem z tym, że mi przykro. :)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 19-07-2009 15:42
serio wrzucacie 5 tekstów dziennie? bo ja tu widzę że na prozie od 2 dni wisi to samo...
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-07-2009 16:06
Ja myślę, że PP powinno iść w kierunku osobnego działu nowych tekstów - znacznie większa ilość nowych tekstów z jednej strony, znacznie precyzyjniejsza kontrola uzytkownika, co ma widzieć na tej liście a czego nie z drugiej strony. Jeśli ktoś nienawidzi fantastyki, utwory fantastyczne tylo mu zasmiecają wydok i zaciemniają obraz, on ich i tak nie przeczyta. Więc uważam generalnie że powinno się:

* rozbudować system znaczników w prozie i zintegrować go z personalizowaną listą nowości prozy
* wbudować białe i czarne listy autorów
* dodawać małe ilustracje do tekstów tak jak na serwisie FantasyZone. Taka lista wygląda ciekawiej.
* całkowicie zautomatyzować i w jak największym stopniu ujawnić kolejki oczekiwań na publikację
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 19-07-2009 18:01
Lunar: http://www.portal-pisarski.pl/forum/viewthread.php?forum_id=20&thread_id=701 :yes:

Jeśli mogę to się pochwalę, że poezja jest od jakiegoś czasu niemal na bieżąco z wrzucanymi tekstami B)
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 19-07-2009 19:22
Wrzućcie na luz, każdemu należą się wakacje. Nie ma nowych tekstów, idźcie czytać te, które są.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
julass Użytkownik
  • Postów: 1107
  • Skąd: Północne Doki
Dodane dnia 19-07-2009 20:17
Cytat:
tycenak napisał/a:
Jeśli mogę to się pochwalę, że poezja jest od jakiegoś czasu niemal na bieżąco z wrzucanymi tekstami B)


no właśnie zauważyłem.. wierszyki wchodzą gładko (dziś zgłosiłem i już jest) za to drobnostka prozaiczna sprzed 2 dni stoi gdzieś w kolejce... ehhh... ja bym wolał więcej prozy...
Do góry
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
milla Użytkownik
  • Postów: 135
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-07-2009 08:24
I bardzo dobrze, że pieć tekstów dziennie. kiedyś leciało dużo więcej i można było zajoba dostać. a tak, to nic nie umknie i teksty dłużej wiszą. NIC MI NIE ZMIENIAĆ!!!:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Weryfikacja tekstów. Dlaczego tak długo?
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 20-07-2009 11:31
Wygląda na to, ze wszyscy redaktorzy prozy wzięli weekendowy urlop od kompa. Głupio wyszło, przepraszamy za opóźnienia, dziś weszło wiecej tekstów niż zwykle, postaramy się szybko rozładować korek.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?