Żenujące zachowanie administracji
Autor
Żenujące zachowanie administracji
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2015 16:31
Kłaniam się nisko i w stópki całuję!

Mam do szacownej administracji pytanie. Napisałem maila do jednego z redaktorów. Bez odzewu. Napisałem maila do sagitariusa zero odzewu. Napisałem dwa maile z poziomu formularza kontaktowego na stronie i również ZERO ODZEWU!

Więć CELOWO założyłem nowe konto by poruszyć ten wątek na łamach forum.

Wydawało mi się, że administracja forum składa się tutaj wyłącznie z osób dojrzałych, a przede wszystkim zdystansowanych, którzy od siebie wymagają tego samego czego wymagają od użytkowników. Odnoszę jednak bardzo silne wrażenie, iż tak nie jest.

Rozchodzi się o konto koronkiewicz. Założone bodaj w 2013 roku przeze mnie. Jakiś czas temu moja luba założyła sobie swoje własne konto, ponieważ pisze w zupełnie odmiennym ode mnie stylu i chciała występować personalnie, a nie przeze mnie niczym poprzez głuchy telefon.

Parę dni po tym fakcie zarówno jej jak i moje konto zostało zablokowane pod pretekstem zakładania drugiego konta.

Pytania moje są następujące:

Jakim trzeba być ignorantem i ślepcem, by nie zauważyć, że teksty jakie zamieszczałem na łamach własnego konta jak i tekst, który zamieściła ona sama są pisane w tak różnych stylach, tak diametralnie innej stylistyce, że jest wręcz FIZYCZNIE NIEMOŻLIWYM, by pisałą je jedna osoba. Rozumiem, by pomylił się byle chłoptaś z ulicy, ale administrator portalu pisarskiego? Przecież to zakrawa na wtopę miesiąca.

Sprawa numer dwa. Od czego jest internet? Wystarczyłoby wpisać choćby w wyszukiwarkę facebooka i natychmiast znaleźlibyście konto justyny koronkiewicz i szymon akoronkiewicz.

Tymczasem okazuje się, że adminsitracja tego portalu jest tak koszmarnie leniwa, że nie wykonałą choćby jednego prostego gestu w celu zweryfdikowania swoich podejrzeń. Nie dano nam żadnego prawa do obrony tylko wypierniczono stąd jak zwykłych włóczęgów.

I szczerze mówiąc koszmarnie się na was zawiodłem. I to nie dlatego, że muszę tu konieczne być. Obejdę się i bez portalu literackiego, bo piszę dla własnej przyjemnośći. Zawiodłem się, ponieważ miałem o was moim drodzy naprawdę bardzo wysokie mniemanie i sam Justynie zaproponowałem zarejestrowanie konta twierdząc, że urzędują tutaj ludzie wysokich lotów, którzy bardzo rzetelnie podchodzą do komentowania tekstów.

Zamiast tego jak patelnią w pysk. Uważajcie na to co robicie. ja już w tej chwil mam to w nosie, ale możecie w ten sposób kogoś bardzo skrzywdzić i to nie dlatego, że macie jakieś tam swoje ubzdurane podejrzenia, wyssane z palca zresztą, tylko dlatego, że nie dajecie prawa do obrony, nie weryfikujecie swoich podejrzeń i zachowujecie się jak każdy z ulicy wzięty pachołek, który najpierw działa potem mysli.

Żegnam.
Do góry
Autor
RE: Żenujące zachowanie administracji
Druus Użytkownik
  • Postów: 211
  • Skąd: Tanger
Dodane dnia 01-04-2015 17:06
Regulamin, punkt 2.5. Powiadomiłeś?
Straciłem kontakt z rozumem.
Do góry
Autor
RE: Żenujące zachowanie administracji
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2015 19:25
Nie, ponieważ jestem idiotą, który liczy na zdrowy rozsądek ludzi z którymi mam kontakt. W życiu by mi do głowy nie przyszło, że administracja może postępować jak maszyna pozbawiona rozumu i mądrości, egzekwując tego typu punkty od A do Z nie zapytawszy o zdanie użytkownika. No bez jaj. Jesteśmy ludźmi, a nie bydłem numerowanym adresami IP.

[Dodano 01-04-2015 19:26]
PS: aktualnie i tak kwalifikuję się na zbanowanie z racji konta, z którego teraz korzystam więc szerze? Zgodnie z punktami regulaminu powinienem zostać ponownie zbanowany tym razem słusznie. Zresztą w obecnej sytuacji nie bardzo mam już ochotę nadsyłać tu jakiekolwiek teksty. Lubię pisać, ale nie lubię mieć kontaktu z ludźmi, którzy nie używają rozumu.
Do góry
Autor
RE: Żenujące zachowanie administracji
labedz Użytkownik
  • Postów: 448
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 01-04-2015 19:52
No faktycznie trochę kuriozalna sprawa i chyba zbyt pochopnie podjęta decyzja. Też nie przyszłoby mi do głowy powiadamiać, gdyby moja lepsza połowa postanowiła założyć konto na PP. Chłopak ma rację, można było chociażby poprosić (a niech tam - zażądać nawet) o złożenie wyjaśnień, zanim odstrzeli się oboje...
Fakt, w regulaminie stoi jak byk w punkcie 2.5. Ale, na Boga, mogło to umknąć, a usunięcie ludziom kont to dość radykalny krok jednak.
Wolał umrzeć, niż dać się zabić.
Do góry
Autor
RE: Żenujące zachowanie administracji
mike17 Użytkownik
  • Postów: 1054
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 01-04-2015 20:18
Hm...
Znam przykład dwóch kolegów z jednego domu, którzy założyli tu konta.
Nie wiedzieli, że na cały dom jest wspólne IP.
I dostali bana za multikonto, czyli jakby jeden założył dwa, bo mieli to samo IP przeca.
Nikt nie pytał, nikt nie chciał wyjaśnień.
Kiedy minął ban, po roku wrócili na portal.
Bez żalu, każdy może się przecież pomylić, ale i jak widać myli się administracja, a to już nie halo.
Easy Rider from Nowhere a.k.a Sztywny Pyton, rzecznik Klubu WeSZołego Szampona
Do góry
Autor
RE: Żenujące zachowanie administracji
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-04-2015 22:41
mik17 jedno to pomylić się, a drugie wykazać absolutnym brakiem szacunku do człowieka, a wyrazem takiego szacunku jest zadanie choćby jednego pytania. Zwróć uwagę na to, że nawet w sądownictwie istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności. Ma to chronić ludzi przed sytuacjami, w których nieudowodnione oskarżenie staje się samo w sobie dowodem winy i przyczyną kary.

Tu nie chodzi o zwykłą pomyłkę, ale o kompletny brak zdrowego rozsądku i całkowity brak poszanowania wobec innych.

Naturalnie mylę się jeśli uznamy, że administracja portalu to władza totalitarna, ale to by oznaczało, że pomyliłem się w swojej ocenie tego miejsca jeszcze bardziej niż pisałem pierwotnie.

Najbardziej żałosne jest to, że nikt z administratorów i moderatorów nie raczył nawet odpisać, a sagitarius BYŁ na portalu po moich mailach.

[Dodano 01-04-2015 23:25]
A już najbardziej przykre jest to, że w pewnym momencie proponowałem sagitariusowi bezpłatną pomoc informatyczną w zakresie portalu pisarskiego, a to z racji tego, iż jestem programistą. Wpadł mi wówczas do głowy pomysł, że mógłbym pomóc. Odwdzięczyli się za to, aż nad to. Rozumiesz zatem, że tu nie chodzi o zwykłą pomyłkę.
Do góry
Autor
RE: Żenujące zachowanie administracji
Heisenberg Użytkownik
  • Postów: 604
  • Skąd:
Dodane dnia 02-04-2015 09:42
Po pierwsze, bo widzę, że pojawiły się jakieś niedomówienia:
http://www.portal-pisarski.pl/profil/koronkiewicz
http://www.portal-pisarski.pl/profil/justyna-koronkiewicz
Konta nie wyglądają na usunięte.

Zgadza się, mamy do czynienia z pomyłką. Ale bynajmniej nie ze strony Administracji.
Regulamin, punkt 2.5:
Użytkownik ma prawo do posiadania na Portalu tylko jednego konta W uzasadnionych przypadkach, za zgodą Administracji, istnieje możliwość założenia kilku kont z jednego adresu IP, np. kiedy naszymi Użytkownikami są małżonkowie, rodzeństwo, członkowie rodziny, korzystający z jednego komputera. Należy jednak pamiętać, o zgłoszeniu takiej sytuacji Redakcji Portalu.

Jeśli są dwa konta z tym samym adresem IP, a nie ma ich na liście zaakceptowanych, oba zostają zablokowane do czasu wyjaśnienia sytuacji. Administracja nie ma obowiązku, by już, natychmiast, w jednej chwili rozpatrzyć sprawę.

Ważne jest, by pamiętać, że nawet w przypadku zaakceptowania dwóch kont z tym samym IP, absolutnie zabroniona jest interakcja między tymi kontami (np. komentowanie tekstów „bratniego” konta), gdyż jest to nie fair w stosunku do innych Użytkowników Portalu.

Sprawa zablokowanych kont pozostaje otwarta. Temat natomiast zamykam.

PS. Osobiście myślałem, żeby poprzeć w Redakcji zbanowanych Użytkowników. Jednak agresja w mejlach Pana Koronkiewicza sprawiła, że jakoś mi się odechciało. A mniej więcej w tym czasie, kiedy dowiedziałem się, że jestem ignorantem, ślepcem i leniem, moje nastawienie do sytuacji uległo zmianie. Pomyłka to jedno, mieszanie ludzi z błotem za to, że samemu się ją popełniło, to osobna kwestia.
What's changed, Jesse?
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?