Nieżyd chroniczny
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
Nieżyd chroniczny
Szczepan Gender Użytkownik
Dodane dnia 07-08-2017 13:59
W polskim rządzie od lat brakuje Żyda. Ludzie mówią, że tam same Żydy siedzą, ale to nieprawda. Tam siedzą chytre bałwany. Same się nie dorobią, ludziom nie dadzą, ani krajowi. Nie mają pojęcia na czym ekonomia polega, a Polska leży w takim dogodnym miejscu... Tu się krzyżuje wielki interes! I jego się nie robi! To jest karygodne! Goje całkiem straciły rozum.

A przecież Polska ma wielkiego sąsiada, który ma tyle towaru do handlu! A ten towar bardzo potrzebuje Europa! To dlaczego przez Polskę nie idą rury, którymi by ten towar popłynął za niewielką opłatą? A przecież jakby przez Polskę szły takie rury, to Rosja by musiała dbać o takiego sąsiada! Rabaty dawać na towar i inne przywileje. I cała Europa by się cieszyła, że jest taki solidny kraj – Polska, który trzyma pazury na rurach i dba o bezpieczeństwo energetyczne Europy!
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
Autor
RE: Nieżyd chroniczny
chawendyk Użytkownik
Dodane dnia 08-08-2017 19:50
A to chyba od 1989 roku pytanie stoi ?
Do góry
Strona WWW
Autor
RE: Nieżyd chroniczny
Szczepan Gender Użytkownik
Dodane dnia 09-08-2017 11:12
A może od 966 roku? Może wtedy rozpoczęło się to odmóżdżanie, co?
Józef Piłsudski - sprawca cudu na Wisłą:
"Religia jest dla ludzi bez rozumu".
Mark Twain - powieściopisarz dziecięcy:
"Religia została wynaleziona kiedy pierwszy oszust napotkał pierwszego głupka".
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Fuksiarz
  • 19/07/2018 07:45
  • Hejka, jak widzicie mój nowy wiersz? Wprowadziłem poprawki, raczej wiedzę, którą nabyłem dzięki podzieleniu się komentatora przy wcześniejszym moim wierszu w komentarzu, dziękuję : )
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 23:26
  • Silvus - dokładnie tak, że przydatne dla czytelnika :)
  • allaska
  • 18/07/2018 22:01
  • dziś poczytałam o niepełnosprawnym dziecku pewnej znanej poetki. straszne myślę sobie... a poetka wysyła mi zdjęcie chorego synka i z uśmiechem pisze: zobacz jaki słodziak, no wzruszające kurka wodna
  • allaska
  • 18/07/2018 21:59
  • pada. i pada. dziś zabawa- dziecka stopa nadepnęła na kretowisko, z kolejnego kretowiska wytrysnęła woda. wzlatywały jeden za drugim w górę wodne wulkany. płonę. dzięki dziecku dotarłam do jądra :)
  • Silvus
  • 18/07/2018 21:53
  • Content-marketingowe? W sensie, przydatne? Będę pisać, jeśli coś mi przyjdzie do głowy. Dziękuję. :) :)
  • mariaczekanska
  • 18/07/2018 20:57
  • Ale fajnie, poradnikowe. Mocno content marketingowe Silvus. Good job. Pisz dalej.
  • Silvus
  • 18/07/2018 19:15
  • Mario, dziękuję. :) Nie nazywałbym tego blogiem, ot, luźne przemyślenia.
  • Silvus
  • 18/07/2018 16:54
  • Chciałbym pochwalić się, że wreszcie udało mi się stworzyć coś jak blog (całość po angielsku): [link] :) Tematyka: głównie programowanie. Zresztą nie wiem, czy jeszcze coś napiszę.
  • Silvus
  • 18/07/2018 02:48
  • @all, no mnie smaku narobiłaś, aczkolwiek nie lubię chyba cukinii, zresztą nie wiem. Co do oszukania, to trudno mi powiedzieć.
Wspierają nas