„Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
„Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Ten_Smiertelny Użytkownik
Portalu pisarski, zdroju kreatywnej twórczości, którego od wieków już pragnę raczyć swą zaiste dojrzałą twórczością, oto tym razem przedstawiam, wam nie opowiadanie, nie wiersz, a grę komputerową…

No dobrze może trochę poważniej… Zapraszam wszystkich do zagrania w moją darmową grę pomyślaną jako połączenie różnych mediów, udowadniające, że gry komputerowe mogą być sztuką i współgrać z literaturą, w imię mówienia o sprawach ważnych; skłaniania odbiorcy do refleksji, zamiast dawać na tacy gotowe odpowiedzi… No to też nie było zbyt poważnie… :p

W każdym razie: Zachęcam wszystkich do poświęcenia 15 minut, by zagrać w moją darmową grę komputerową, w której wcielamy się w sędziego i mamy możliwość zgodnie ze swym sumieniem osądzać różnych ludzi dokonujących różne czyny.

Po wygraniu gry możemy porównać swój wynik z wynikiem innych osób i otrzymać procentowy wykaz zgodności.

Link: http://hostuje.net/file.php?id=23a7e9e14fc98c091765d6a23b6de9f5

Proszę spróbujcie, a może wam się spodoba :)

Pozdrawiam,
Ten Śmiertelny

[Dodano 06-02-2019 09:54]
Jeśli ktoś boi się ściągnąć tak odrazu, opis i screeny może znaleźć tutaj:

https://warsztat.gd/projects/Sedzia

jest tam równiez nieco poprawiona wersja. Naprawdę zachęcam. :)
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
maideared00 Użytkownik
Dodane dnia 07-11-2019 13:05
Pobrałam, wieczorem będę miała więcej czasu, to zagram chwilkę.
Z kobietą nie ma żartów - w miłości czy w gniewie. Co myśli, nikt nie zgadnie; co zrobi nikt nie wie.
Do góry
Autor
RE: „Sędzia” – gra komputerowa o sądzeniu ludzi
Kalcedonka Użytkownik
Ciekawy ten eksperyment. Bardzo mnie cieszy, kiedy ludzie na własną rękę zabierają się za takie projekty. Trzymam kciuki za rozwój i kolejne pomysły!
Pamiętaj, że człowiek się zmienia, jednak jego przeszłość nigdy.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • mike17
  • 10/11/2019 17:42
  • Jeszcze 5 dni pozostało, by nadesłać swoją pracę na MUZO WENY 8, konkurs dla prozaików. Sprężcie się i ślijcie swoje utwory : [link]
  • Kazjuno
  • 09/11/2019 13:56
  • Przepraszam, Dobra Kobro za długie teksty... Kto wie? Może się kiedyś uda napisać krótki?
  • Dobra Cobra
  • 09/11/2019 13:19
  • Kazjunio, to Internet - każdy czyta co chce i komentuje, jak mu się chce. Nie wymuszaj komentów. Długie formy słabo się sprzedają w tym medium. Pisz dla wlasnej satysfakcji, a nie poklasku. Bez urazy.
  • Kazjuno
  • 09/11/2019 10:06
  • Dzięki Antosiu. Już od dawna wiem, że jesteś poczciwcem o gołębim serduszku.
  • AntoniGrycuk
  • 09/11/2019 09:33
  • Dobra, Kazjuno, jestem czuły na płacz, więc wieczorem postaram się przeczytac ;)
  • Kazjuno
  • 09/11/2019 08:38
  • Chlip, chlip... jest mi przykro. Poza odważną Al-Szamanką, reszta Koleżanek i Kolegów, olała komentowanie Gry cz. 12. Czyżbym na PORTALU wywołał zgorszenie?...
  • Dobra Cobra
  • 08/11/2019 18:02
  • Star Wars kontra Marvel kontra DC na przestrzeni lat: [link]
  • mike17
  • 08/11/2019 12:22
  • Jeszcze mamy tydzień na nadsyłanie prac do MUZO WEN 8, konkursu dla prozaików. Serdecznie zapraszam do udziału : [link]
Wspierają nas