Sport
Autor
RE: Sport
groch12 Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-05-2010 15:58
Ja polską ligę oglądam od czasu do czasu. A Pucharu Polski to w ogóle.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 22-05-2010 19:09
Cytat:
Sagitarius napisał/a:
Cytat:
_VV_ napisał/a:
Pogoń? Nie wiem z kim gra, ale mam nadzieje, że dostanie w dupsko, tak jak Inter. Może być o Żywca. ;)


Pogoń wygra :D Jak Legii nie ma w pucharach to przyjaciół miło by było powspierać ;)


No i jak tam Pogoń w finale? :lol:
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-05-2010 20:02
;) haha haha
;) Trudno się mówi.
Do góry
Autor
RE: Sport
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-05-2010 22:37
Cytat:
No i jak tam Pogoń w finale?


Phi, ja tam nie jestem kibicem sukcesu :p Pogoń ma się dobrze :p
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: Sport
groch12 Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-05-2010 22:37
Inter 2 - 0 Bayern
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 23-05-2010 10:34
No to było do przewidzenia. Mam piwo :)
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 28-05-2010 13:03
Cytat:
Sagitarius napisał/a:
Pogoń wygra :D Jak Legii nie ma w pucharach to przyjaciół miło by było powspierać ;)

to powspieraj "przyjaciół" z Poznania i Krakowa :p ale Pucharu Polski nie oglądałem, po finale LM się dowiedziałem że był :lol: ale mamy mocną ekipę w pucharach :p o ile Lech może coś ugrać w el. LM (o ile dopuszczą nasz stadion bo już chodzą głosy że nie pozwolą nam na nim grac w LM bo jest nieprzetestowany :uhoh: ), Wisła jeśli się nie rozsprzeda (a podobno każda oferta ma byc rozpatrzona bo właściciel liczy na zyski w tym roku) też może coś pokazac ale Ruch i Jaga, cienko to widzę ale może miło mnie zaskoczą i jeśli trafią Juventus w 3 rundzie eliminacji LE to może przejdą dalej :p
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-09-2010 16:57
No to dziś Lech gra z Salzburgiem i Polska z Bułgarią :smilewinkgrin: Aż nie wiem co oglądać. Chyba będę sobię przełączał co jakiś czas. POLSKA POLSKA POLSKA POLSKA !!!
Do góry
Autor
RE: Sport
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 30-09-2010 17:06
Szykuje się szczęśliwe popołudnie.:yes: Choć grupa na MŚ ułożyła, a w zasdzie ułożono nam dość wymagającą. Z Brazylią będzie dobry mecz. Nawet ja się chyba skuszę, a siatkówka, przyznam się bez bicia, nie należy do mych ulubionych sportów.;)
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-09-2010 17:16
Ja w sumie siatkę lubię, no i to jedyna drużynowa dyscyplina, w której jesteśmy potęgą. Nie dość, że mamy reprezentację silną, to jeszcze jedną z najmocniejszych lig. Szkoda, że tak piłkarsko nie jest. Niech gra ten Lech im więcej będzie pieniędzy w piłce tym lepszych piłkarzy będzie można kupić, bo w Polsce się nie rodzą jakoś.



A może by zapytać związek siatkówki, jak to zrobić, że mamy dobrych graczy w każdej grupie wiekowej? Bo to nie jest wynik popularności, piłka nożna tak czy inaczej cieszy się największym zainteresowaniem. Gdyby siatkarze grali tak marnie jak nasi kopacze, to by siatka była wyłącznie na kanałach sportowych, a może i czasem wcale by jej nie pokazywano.
Do góry
Autor
RE: Sport
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 30-09-2010 17:31
A to właśnie ciekawy fenomen. Bo zdaje się, że im lepsi nasi siatkarze to piłkarze proporcjonalnie do tego słabną. W pozostałych sportach podobnie. A gdyby wziąść przykład Brazyli to tam mają i silne rprezentacje footbolu, i siatkówki, i jeszcze w innych sportach zespołowych.

Cytat:
Ja w sumie siatkę lubię, no i to jedyna drużynowa dyscyplina, w której jesteśmy potęgą.


jest jeszcze żużel.;) Ale to bardzo indywidualny sport zespołowy.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-09-2010 17:52
No tylko żużel to elitarny sport, znaczy jest popularny w niewielu krajach, podobnie skoki. A siatka to duży biznes. Pierwsza dziesiątka gier drużynowych. Bo co Piłka, Koszykówka, Hokej, Bajsbol Futobol Amerykaśki i Siatka - nic innego mi do głowy nie przychodzi. Może rugby. Ale Bejsbol, Futbol Amerykański i Rugby to też sporty popularne w kilku krajach, tylko kasa z nich ogromna. A w siatkę konkurujemy z całym światem :D Kurczę i jesteśmy w pierwszej 10 na ziemi. A dyscyplina ta jest mniej przypadkowa niż piłka, tu nie może wygrać Belgia z Brazylią, a w piłce Szwajcaria może pokonać Hiszpanię.



A co do Brazylii oni chyba poprostu kochają i piłkę i siatkę, bo w kosza chyba nie są zbyt mocni. To jest inna bajka, na tyle milionów ludzi każdy gra, jakby u nas piłka była religią też byśmy mieli piłkarzy. Zresztą szkółki też mają lepsze od naszych (polskie szkółki piłkarskie:uhoh: podobno jest jakaś we Wroknach, ale to legendy i jeszcze nikt z naszej wioski tam nie dotarł).
Do góry
Autor
RE: Sport
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 30-09-2010 18:11
"Ja w sumie siatkę lubię, no i to jedyna drużynowa dyscyplina, w której jesteśmy potęgą."- a ręczna:) ?? też jesteśmy konkretni:)
"jakby u nas piłka była religią też byśmy mieli piłkarzy"- mamy:) i to dosc dobrych:) tylko że Ci najlepsi maja w dupie grac u nas:) wolą pieniądze:). Mój kolega z gubina z którym kiedys gralem na podwórku w noge:D to teraz w jakiejs lidze holenderskiej gra , wczesniej wiem ze w Feyenordzie ale teraz to nie wiem, nawet gole strzelał.
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-09-2010 20:43
No mamy dość średnich. Mamy przyzwoitych wyrobników. Jasne, że to lepsze niż jeden Szewczenko, ale nasze największe gwiazdy to rezerwowi bramkarze. A później, jakaś silna reprezentacja gra z Polską i jak pytają ich zawodników o polskich piłkarzy to wymieniają Dudka, albo Bońka :lol:

Piłka ręczna to nie jest popularna dyscyplina, w Niemczech jest popularna, nawet w Polsce średnio, a pieniędzy w tym nie ma wielkich. To już lepiej by było grać dobrze w te nieszczęsne Rugby.



Chociaż cieszy mnie kiedy wygrywamy w ręczną, cieszy mnie też jak nasi piloci są mistrzami w lotach na szybowcach.



Ale ze mnie lamus ;p Jutro gramy z Bułgarią, a dziś z Brazylią.



Jeszcze 20 minut, ale emocje :D Gdybyśmy pokonali Brazylię i gdyby Brazylia odpadła :D Kto będzie mistrzem? Polska :D
Do góry
Autor
RE: Sport
Senrix Użytkownik
  • Postów: 129
  • Skąd: Tey-Poznań
Dodane dnia 30-09-2010 21:26
A kto by inny?
Słyszałeś, że siatkarze po wygraniu tego mundialu wyprzedzą piłkarzy w rankingu FIFA? :smilewinkgrin:
Cytat:
Jestem niczym neon, błyskam by móc w pełni zaświecić.

Tomasz Kąkolewski. (ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-09-2010 21:29
Polska w siatkówce w rankingu jest 5 na świecie, w piłce poniżej 60 mijejsca. Tu porównywanie jest nieprzyzwoite.
Do góry
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 30-09-2010 21:30
Ale z Brazylią siatkarze graja jak piłkarze.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 30-09-2010 21:32
Cytat:
Ale z Brazylią siatkarze graja jak piłkarze.
W siatkę teoretycznie możemy wygrać, w piłkę mecz z Brazylią byłby ciekawostką dla nas, dla nich spraingiem.
Do góry
Autor
RE: Sport
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 30-09-2010 21:37
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
Ale z Brazylią siatkarze graja jak piłkarze.
W siatkę teoretycznie możemy wygrać, w piłkę mecz z Brazylią byłby ciekawostką dla nas, dla nich spraingiem.


Nie możemy. Nie na poważnych zawodach.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 30-09-2010 21:46
Możemy z Brazylią wygrać, ale tylko ich taktyką, czyli szybka gra, krótkie piłki, gra głównie środkiem i z drugiej linii a także przesuwane piłki. Niestety nasza siatkówka ma to do tego, że gramy same długie piłki i przez to szybko przeciwnicy mogą ustawić blok. I przez to przegrywamy, między innymi z Brazylią. Za mało finezji w grze, panowie, za mało.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • mike17
  • 28/04/2024 20:32
  • Mało nas zostało, komentujących. Masz rację, Kaziu. Ale co począć skoro ludzie nie mają woli uczestniczenia?
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?