Sport
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 01-10-2010 11:15
Cytat:
evivvalarte napisał/a:
Mój kolega z gubina z którym kiedys gralem na podwórku w noge:D to teraz w jakiejs lidze holenderskiej gra , wczesniej wiem ze w Feyenordzie ale teraz to nie wiem, nawet gole strzelał.

Z Janotą w piłkę grałeś? O ty kozaku :smilewinkgrin: z tego co widzę gra teraz w 2 lizie holenderskiej czyli coś jego talent przygasł :p


cóż, porażka z Brazylią nie zepsuje mi humoru :D mamy lidera, Kolejorz mamy lidera! :smilewinkgrin: już w tej grupie zarobiliśmy 3 punkty rankingowe, w sumie mamy za ten sezon już 3,55 punktów :D wygrać jeszcze w Salzburgu, z 2 remisy zdobyć z potentatami w grupie i jak się uda zdobyć mistrzostwo to Lech rozstawiony w każdej rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów :smilewinkgrin: a najlepiej wyjść z grupy, a co tam, nie bądźmy minimalistami, dało się zremisować w Turynie to i wyjść z grupy można, zwłaszcza że prowadzimy :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 01-10-2010 11:47
kuba mało tego:) nawet nie raz ::D:D go okwiałem:) hehe:D "Z Janotą w piłkę grałeś? O ty kozaku z tego co widzę gra teraz w 2 lizie holenderskiej czyli coś jego talent przygasł"- nie bo on jest wypozyczony oglądałęm wywiad i mówił ze został wypozyczony zeby troche pograc siłą troche zeby powalczył w 2 lidze bo tez jest mocna a talent nie wygasł:) Z gubina jest :) to jak ma wygasnąć:D:D no co Ty:) nie wiesz ze Gubin:D:D to stolica??:D:D <lol2>
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 01-10-2010 13:04
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
A co do Brazylii oni chyba poprostu kochają i piłkę i siatkę, bo w kosza chyba nie są zbyt mocni. To jest inna bajka, na tyle milionów ludzi każdy gra, jakby u nas piłka była religią też byśmy mieli piłkarzy. Zresztą szkółki też mają lepsze od naszych (polskie szkółki piłkarskie:uhoh: podobno jest jakaś we Wroknach, ale to legendy i jeszcze nikt z naszej wioski tam nie dotarł).


Akurat koszykówka Brazylijska, z tego co słyszałem, w ostatnich latach znacznie się rozwineła.:p Podobnie, jak i kilka innych dyscyplin.

Maja też lepsze szkółki, ale jest ich ledwie kilka, i to takich, które z europejskimi nie wytrzymują porównania. A reszta to taka sama nędza jak u nas. Wiadomo, że najlepsi idą do tych lepszych, ale i nasi młodzi kopacze mają okazję podtrenować się na zachodzie, ale jakoś o nich cicho.:no:

Cytat:
Senrix napisał/a:
A kto by inny?
Słyszałeś, że siatkarze po wygraniu tego mundialu wyprzedzą piłkarzy w rankingu FIFA? :smilewinkgrin:


Ha:D
http://demotywatory.pl/156134/Panowie

Ale porażką się nie przejmujcie. To była świadomo taktyka.B) Przecież wiecie, że system tego mundialu premiuje porażki.:D
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 01-10-2010 18:25
a ja postaram się zapeszyć chociaż nie widzę już innej możliwości, żegnamy się z mistrzostwami zajmując miejsca 13-18 :rip: zauważam tutaj pewną prawidłowość, po Mundialu 2006 gdzie zdobyliśmy srebro, przyszły Mistrzostwa Europy 2007 w których graliśmy fatalnie zajmując 11 miejsce, później Igrzyska Olimpijskie, odpadliśmy z Włochami w ćwierćfinale i w końcu 2009 mistrzostwo Europy :rol: i rok po sukcesie znów fatalny turniej :rip: kolejny będzie na podbudowanie a za 2 lata sukces, czyli miejsce 5 w Mistrzostwach Europy i medal olimpijski nas czekają B)



aha i tak narzekamy na naszych piłkarzy a oni potrafili wygrać z Bułgarią a siatkarze nie, może jednak coś te nasze reprezentacje mają ze sobą wspólnego :rip:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-10-2010 19:57
Porażka :( heh no cóż. Zdarza się, ale szkoda, że tak wcześnie.
Do góry
Autor
RE: Sport
Krzysztof Suchomski Użytkownik
  • Postów: 223
  • Skąd: Murowana Goślina
Dodane dnia 02-10-2010 00:54
Cóż, wracamy na ziemię. Ja z pewnym zdziwieniem czytałem buńczuczne zapowiedzi, że jedziemy po złoto. Jakoś tej złotej formy wcześniej nie dostrzegałem. A Castellani to jednak nie Wagner.
Za to Lech spoko trzy punkty. Jaka szkoda, że nie było tego Rudnevsa w meczach ze Spartą. Byłaby Liga Mistrzów.
Zainteresowanych kolarstwem, historią wielkich wyścigów i wielkich kolarzy, zapraszam na mojego bloga.
http://reflektorbossa.pl/
Do góry
Autor
RE: Sport
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 15-10-2010 09:16
A ja zdam się tu na czysty populizm i powtórzę, że to wszystko win absurdalnego systemu rozgrywek.;) Choć to, że zagraliśmy bardzo słabo też dołożyło "trochę" od siebie.:|

Ale, można się pocieszyć, że sprawiedliwości stało się zadość i Włochy skończyły bez medalu.
Hmm, zupełnie jak Korea na mundialu w 2002r.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 15-10-2010 11:19
a Brazylia ostatecznie wygrała, Serbia zdobyła brąz, dwóch największych kombinatorów skorzystało na tym systemie, jak widać nasi też mogli przegrać z Serbią i wtedy droga po medal byłaby łatwiejsza i może by się udało :rol:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 15-10-2010 11:38
Odbijemy to sobie za cztery lata. Akurat mistrzostwa u nas. Parę telefonów do PZPN i siatkarze będą dokształceni w sztuce uczciwego-systemowego zwyciężania.;)
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 17-10-2010 11:57
Cytat:
jak widać nasi też mogli przegrać z Serbią
No myślę, że to byłby mecz cyrkowy, gdyby Polacy się starali przegrać i jednocześnie Serbowie :lol: Nowy rodzaj siatkówi, wygrywa ten co przegrał, to mogłoby być ciekawe :D
Do góry
Autor
RE: Sport
Krzysztof Suchomski Użytkownik
  • Postów: 223
  • Skąd: Murowana Goślina
Dodane dnia 04-11-2010 21:24
Poznań!, Poznań!, hej Kolejorz!
Ktoś musi bronić honoru naszej piłki, skoro reprezentacja na razie nie potrafi.
3:1 z Manchesterem City, Lech pokazał, że można wygrywać z "wielkimi firmami".
Teraz czekamy na Juventus :D
Zainteresowanych kolarstwem, historią wielkich wyścigów i wielkich kolarzy, zapraszam na mojego bloga.
http://reflektorbossa.pl/
Do góry
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-11-2010 21:28
Jak odejdzie pan debil Smuda, to może coś w kadrze się zmieni.
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 05-11-2010 19:10
Gdy Smuda odchodzi następny trener zdobywa z zespołem tytuł mistrzowski :D więc niech PZPN to spróbuje i po Smudzie zatrudni jakiegoś Kasperczaka nawet :p mistrzostwo i tak mamy jak w banku :D

Lech nie obronił wczoraj honoru polskiej piłki, pokazał jedynie, że jeszcze polska (piłka) nie zginęła :D chociaż można się czepiać że w pierwszym składzie było tylko 3 Polaków :rol: ale po zmianach było ich już 5 :D jestem dumny z Możdżenia, mamy takie talenty w kraju, szkoda, że prędzej czy później się gdzieś zmarnują :(
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Robert Użytkownik
  • Postów: 528
  • Skąd:
Dodane dnia 06-11-2010 14:03
Najlepszych i tak nam by wykupili więc lepiej mieć słabych, ale stale ;)

Dawno nie pisałem... nudno bez Andrzeja w światopoglądach.
http://apps.facebook.com/
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 06-11-2010 23:26
Jest jeszcze Samuel ale ostatnio jakiś mniej skory do zwady, co mnie cieszy bo nie lubię się kłócić :p

Polacy, którzy byli w składzie to byli najlepsi, Bosacki, Peszko, dla mnie polska czołówka, gdzieś zgubiłem trzeciego i wychodzi że jednak ich tylko dwóch w składzie było :confused: no trudno, cel uświęca środki, mało Polaków to i dobre wyniki :smilewinkgrin:

"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
AmIam Użytkownik
  • Postów: 254
  • Skąd:
Dodane dnia 19-11-2010 15:43
Mecz z WKSem obejrzany? W końcu zwycięstwo.:D Druga połowa to już było to co można było z przyjemnością oglądać. Może w końcu odbijemy się w rankingu.

P.S. A maskotki Euro widzieliście? Tak się zastanawiam, kto wziął pieniądze za tych dwóch punków.
"Dwie kobiety spędzają wczasy w pensjonacie. Jedna mówi: jakie tu mają niedobre jedzenie, a druga dodaje: no i w dodatku takie małe porcje. To samo myślę o życiu. Jest pełne bólu, cierpienia i nieszczęść, a na dodatek tak szybko przemija." - Woody Allen
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
Krzysztof Suchomski Użytkownik
  • Postów: 223
  • Skąd: Murowana Goślina
Dodane dnia 19-11-2010 16:22
Zwycięstwo poprawiło humory (wszystkim oprócz Tomaszewskiego), ale obrony jak nie mieliśmy, tak nadal nie mamy. Dobrze, że Lewy się odblokował, no i widać, że nasze trio z Dortmundu coraz lepiej się rozumie. Coraz większy też pożytek z Matuszczyka, a Obraniaka warto było "przechrzcić" choćby tylko dla takich bramek. :)

Maskotki - może to miała być porażająca siła kiczu? Wyszła po prostu porażka.
Zainteresowanych kolarstwem, historią wielkich wyścigów i wielkich kolarzy, zapraszam na mojego bloga.
http://reflektorbossa.pl/
Do góry
Autor
RE: Sport
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 04-12-2010 12:05
Na meczu z WKSem miałem okazję pojawić się, warto było, pełen stadion na reprezentacji, do otwarcia następnego stadionu nie ma co się tego spodziewać ;) zachowanie maskotek po prostu świetne, projekt gorszy ale nadrabiają akcjami które odstawiali podczas prezentacji :p

Za to Lech awansował dalej w LE kosztem Juventusu, cuda się zdarzają :smilewinkgrin:
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Sport
czarodziejka Użytkownik
  • Postów: 660
  • Skąd: zapomniana kraina
Dodane dnia 04-12-2010 12:14
A może coś o sportach zimowych, np.skoki narciarskie:yes:
Przyjaźń jest jak chleb, nawet czerstwy zaspokaja głód. Przyjaźń jest jak woda,
zimna czy gorąca gasi pragnienie.
Choć daleko, to jednak blisko. Choć nie zawsze mówi, to ją słyszysz. Choć nie zawsze Cię dotyka, to ją czujesz.
Do góry
Autor
RE: Sport
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 04-12-2010 12:43
Małysz rządzi :)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?