Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 13:58
Cytat:

rzepusia, dla mnie seks nie równa się dziecko. dlatego chcę poczekać, aż będę w stanie to dziecko utrzymać.

Ale wiesz, że stuprocentowo pewnej antykoncepcji - poza może ucięciem tobie jaj - nie ma?:p Tak więc nie chcesz, ale podejmujesz ryzyko. Ktoś tu jest nieodpowiedzialny, czy mi się tylko wydaje?
Cytat:
A w ogóle po co usprawiedliwiać instynkty?

Bo tak łatwiej. Tak jak łatwiej się gzić z antykoncepcją i myśleć "każdy może wpaść tylko nie ja" niż unikać okazji.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 14:01
sorry ale odpowiedzialność to także minimalizacja ryzyka



Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Cytat:
czy to takie złe, że chcę zapewnić wszystkim zainteresowanym godne życie, a przy okazji nacieszyć się tym, że jestem ze wspaniałą dziewczyną, która mnie podnieca?


Oczywiście, że nie jest źle jak chcesz zapewnić dziecku byt, ale musisz brać po uwagę to, że środki antykoncepcyjne mogą prowadzić do nieodwracalnych zmian hormonalnych u tek wspaniałej dziewczyny. To jest Wasza decyzja i Wasza sprawa. A jeśli jesteście niewierzący, nie musicie się liczyć ze zdaniem kościoła.

Cytat:
A w ogóle po co usprawiedliwiać instynkty?

Instynktem jest też zabijanie. Po co to usprawiedliwiać?

Nad instynktami trzeba panować!


tu już chdozi o moralnośc i człowieczeństwo, żeby przeżyc mogę zabić, ale wybieram zabicie kury i świni niz człowieka abym mógł przeżyć
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-03-2009 14:02
Cytat:
Tak więc nie chcesz, ale podejmujesz ryzyko. Ktoś tu jest nieodpowiedzialny, czy mi się tylko wydaje?
to chyba żart? :D Cała masa ludzi uprawia seks, nie chcąc mieć dziecka. Nie można być zacofanym, żyjemy w XIX wieku. Hallo :lol:

A jadąc samochodem, na przejażdżkę, nie w konkretnym celu, tylko nie wiem aby sobie pojeździć, ryzykujemy życie. dla przyjemności warto ryzykować, czym byłby inaczej świat. Smutnym Zakonem
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-03-2009 14:04
Cytat:
tu już chdozi o moralnośc i człowieczeństwo, żeby przeżyc mogę zabić, ale wybieram zabicie kury i świni niz człowieka abym mógł przeżyć
moralność mhm, a co to? Raczej chodzi o prawo. I konsekwencje. No przecież każdy czasem myśli o czymś nieprzyzwoitym, ale boi się kary.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 14:04
Cytat:
Rzepusia napisał/a:
Cytat:
tentyp napisał/a:
sorry ale odpowiedzialność to także minimalizacja ryzyka


To dziecko jest ryzykiem? Oj!

Dziecko w małżeństwie jest darem, łaską.

A gdzie odpowiedzialność za skutki uboczne w organizmie kobiety po zastosowaniu pigułek?


odpowiadałem na post lunara w którym on nazwał właśnie możliwość zajścia w ciąże jako ryzyko
Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 14:06
Cytat:
Cała masa ludzi uprawia seks, nie chcąc mieć dziecka. Nie można być zacofanym, żyjemy w XIX wieku.

Fajnie, tylko w jaki sposób to udowadnia odpowiedzialność takiego postępowania? Jestem zacofany i jest mi z tym dobrze. Więcej - jestem z tego dumny, bo nie przychodzi mi to łatwo. I jestem odpowiedzialny, nie podejmuję ryzyka, którego nie jestem w stanie unieść. Przynajmniej na razie. A ponieważ moja obecna sympatia jest dojrzałą i poważną kobietą, chyba nie będzie podejmowała tak ważnej decyzji lekkomyślnie :)
Cytat:
A jadąc samochodem, na przejażdżkę, nie w konkretnym celu, tylko nie wiem aby sobie pojeździć, ryzykujemy życie

Nigdy nigdzie nie jeżdżę, jeśli nie znam celu. Po co się szwędać jak jakiś menel?
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 14:09
Cytat:
A jeśli jesteście niewierzący, nie musicie się liczyć ze zdaniem kościoła.


Z tego co wiem (z innego tematu) amoryt jest wierzący. Nie wierzy tylko w Kościół Katolicki.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
tentyp Użytkownik
  • Postów: 244
  • Skąd: Kociewska
Dodane dnia 20-03-2009 14:09
bo może lubić jazde samochodem, jak np. jazde na rowerze gre w ping ponga i palenie cohiby.

Zdzieram palce do krwi, kiedy wbijam je w marmur,
Knykcie lżą swój byt, kiedy żrą pył kwarcu,
Chrobot stawów na nowo definiuje dźwięk[...]
To jest napad na babel - niosę wiarę w tusz i papier'
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 14:12
Cytat:
bo może lubić jazde samochodem, jak np. jazde na rowerze gre w ping ponga i palenie cohiby.

wsiadając do samochodu albo wiesz, że możesz mieć wypadek, albo jesteś durniem. Idąc do łóżka z kobietą albo wiesz, ze może zajść w ciążę pomimo antykoncepcji, albo jesteś osioł i tyle.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-03-2009 14:15
Cytat:
Nigdy nigdzie nie jeżdżę, jeśli nie znam celu. Po co się szwędać jak jakiś menel?
a po co skakać na boongie, grać w piłkę, pić alkohol, ścigać się samochodami, oglądać filmy rozrywkowe i tańczyć? No po co? Dla przyjemności, dla przyjemności. Bóg zakazuje przyjemności, które nic nie wnoszą? Czy Bóg nie lubi, jak ktoś cieszy się z skacząc ze spadochronem? Nie wiem, dlatego pytam.

Seks jest przyjemny i warto być nieodpowiedzialnym, dla takiej przyjemności.

Dziecko poza małżeństwem jest ryzykiem. Bo to członek Twojej rodziny, trzeba mu zapewnić najlepsze warunki życia, a rodzice którzy może wcale się nie kochają, albo nie są pewni tego nie są najlepszymi rodzicami.





Cytat:

wsiadając do samochodu albo wiesz, że możesz mieć wypadek, albo jesteś durniem. Idąc do łóżka z kobietą albo wiesz, ze może zajść w ciążę pomimo antykoncepcji, albo jesteś osioł i tyle
wiem wiem!!! a mimo to ryzykuję, dla przyjemności jaka mnie czeka. Nie musisz się zgadzać,ale czy jesteś wstanie to pojąć??
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 14:20
Według Lunara takie auta jak Porsche i Ferrari skonstruowali durnie. Matko Bosko Czenstochowsko, nie zrozumiem tego chopa! :O
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-03-2009 14:23
Cytat:

Idą do łóżka a się nie kochają. Dla mnie to trochę dziwne.
nie wystarczy bardzo się lubić, i się sobie podobać? Nie wystarczy pociąg fizyczny? No przecież, tak się zdarza, na Ziemi od tysięcy lat. Ba i to nie tylko między ludźmi płci odmiennej. Lepiej jest z kimś, kogo się kocha. No, ale człowiek nie zakochuje się, na zawołanie. A jak powiedzmy do 30 nie pozna odpowiedniej osoby, nie zakocha się, to co ma być prawiczkiem/dziewicą? Nie mówię, tu o wymyślonym zakochaniu, rodem z liceum, zakochaniu bo tak trzeba, i z innych dziwnych przyczyn. Mówię, o takim prawdziwym ;)



Nie wiesz, Valdens, że Ferrari to auto na zakupy? Samochód stworzony dla kur domowych z amerykańskich przedmieść. Wsiądź w Ferrari zawiezie cię prosto do Wall Marta :D
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 14:30
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
A jak powiedzmy do 30 nie pozna odpowiedniej osoby, nie zakocha się, to co ma być prawiczkiem/dziewicą?


:lol:
Lunar, co Ty na to?



O czym by nie był temat, to i tak zmierza do dziewictwa Lunara :lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 14:35
Eee, tam. Każda potwora znajdzie swojego amatora...
No i przecież Lunar nie jest ze stali :D
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-03-2009 14:39
Cytat:
a mimo to ryzykuję, dla przyjemności jaka mnie czeka.

To tak nie działa - idąc na piechotę też ryzykujesz. Natomiast iść do łóżka nie musisz. Jeśli idziesz, jesteś odpowiedzialny za wszelkie konsekwencje.
Cytat:
nie wystarczy bardzo się lubić, i się sobie podobać? Nie wystarczy pociąg fizyczny?

Nie. Nie wystarczy. Chyba, że utożsamiasz się z kundlem podwórkowym.
Cytat:
Seks jest przyjemny i warto być nieodpowiedzialnym, dla takiej przyjemności.

Jesteś egoistą jeśli stawiasz swoją przyjemność ponad krzywdę, jaką możesz wyrządzić innym ludziom.
Cytat:
Według Lunara takie auta jak Porsche i Ferrari skonstruowali durnie.

Dokładnie. Durnie dla durniów. Mnie nie jest potrzebne Ferrari i nie chcę go. Dla mnie samochód służy do tego, żebym gdzieś nim dojechał, nic więcej. Tak jak komputer służy do tego, zebym coś na nim zrobił. Nie włączam kompa żeby popatrzeć na tapetę, bo taka ładna jest i w ogóle...



Cytat:
No i przecież Lunar nie jest ze stali

Zgadza się, nie jestem. Ale nigdy nie mówiłem, że to mnie usprawiedliwia.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-03-2009 14:40
znalazłam fajny temat :)

Seks dla przyjemności jest zły?? a co z tymi którzy się kochają ale nie maja możliwości wychowywania dzieci. No bo tak w liceum albo na studiach będąc utrzymywanym przez swoich rodziców to ciężko by było. Oni nie mogą okazywać sobie w ten sposób miłości bo antykoncepcja jest zła a seks ma prowadzić tylko do reprodukcji?? ;/ To jest dyskryminacja :(
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 14:41
Nie płacz, Anka. Lunar zaraz Ci wszystko wyjaśni. :yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-03-2009 14:44
Cytat:
rip LunarBird CLH napisał/a:
Cytat:
Według Lunara takie auta jak Porsche i Ferrari skonstruowali durnie.

Dokładnie. Durnie dla durniów. Mnie nie jest potrzebne Ferrari i nie chcę go. Dla mnie samochód służy do tego, żebym gdzieś nim dojechał, nic więcej. Tak jak komputer służy do tego, zebym coś na nim zrobił. Nie włączam kompa żeby popatrzeć na tapetę, bo taka ładna jest i w ogóle...


ja tam lubię czasem popatrzeć na tapetę bo mam ładną :p

fajnie jest tez się przejechać bez celu tak po prostu... nie wszystko co robimy w życiu musi mieć cel.



Cytat:
valdens napisał/a:
Nie płacz, Anka. Lunar zaraz Ci wszystko wyjaśni. :yes:


a spróbuje mi zabronić seksu nie prowadzącego do macierzyństwa to wykastruje!!
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 20-03-2009 14:49
Jedno jest pewne Anka - Lunar nie zaproponuje Ci seksu na tylej kanapie Porsche :D (i nawet nie dlatego, że w Porsche nie ma tylej kanapy)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-03-2009 14:56
pfff... bez sensu... a mogło być tak przyjemnie ;(
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?