Wiadomości z kraju i ze świata
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2009 15:48
UWAGA WAŻNE!!! :|

Od września z handlu znikają żarówki przejrzytste i matowe o mocy 100 wat i większej. Proponuję zrobić zapas.

Powód? Oczywiście "walka" unii europejskiej z globalnym ociepleniem.

Nabieram ochoty wybrać się w miejsce gdzie łażą aktywiści greenpeace i ręcznie pokazać choć kilku co o tym sądzę. :|

Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 17-04-2009 16:05
Cytat:
Tatti Valo włada biegle 120 starożytnymi językami

Rosyjscy naukowcy borykają się z nie lada zagadką, a jest nią młoda kobieta, która włada biegle 120 starożytnymi językami. Sama mówi o sobie: "żyłam już 120 razy. Języki którymi władam, są ojczystymi językami z mych poprzednich inkarnacji.”


http://wiadomosci.onet.pl/waszymzdaniem/25435,tatti_valo_wlada_biegle_120_starozytnymi_jezykami,artykul.html
:lol:
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 22-04-2009 21:11
Niezwykła prezentacja szczątków hobbita

http://www.tvn24.pl/2220404,12691,0,1,1,niezwykla-prezentacja-szczatkow-hobbita,wideo.html
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
zapomin Użytkownik
  • Postów: 406
  • Skąd: Szamotuły
Dodane dnia 22-04-2009 23:41
http://wiadomosci.onet.pl/1957152,11,item.html - gimnazjaliści drżyjcie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-04-2009 00:59
Cytat:
Warszawa: samochód uderzył w tramwaj. Centrum stoi.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej...

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6538435,Samochod_uderzyl_w_tramwaj__Centrum_stoi.html?skad=rss

Zakręciłem się jak słoik, widząc taki nagłówek. :D



Cytat:
Świat w strachu. W Meksyku epidemia

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła oficjalnie w Meksyku stan epidemii wirusa świńskiej grypy. WHO wzywa też rządy wszystkich krajów do podjęcia środków ostrożności, a polskie MSZ przestrzega przed wyjazdem do Meksyku i USA. Władze sanitarne USA przyznają wprost: - Nie możemy powstrzymać rozprzestrzeniania się tego wirusa.

http://www.tvn24.pl/12691,1597342,0,1,zabojcza-swinska-grypa-moze-zagrozic-swiatu,wiadomosc.html

Wygląda jak początek końca świata albo film "Epidemia" (1995). Bardzo dobry, swoją drogą. :yes:
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-04-2009 01:08
Cytat:
valdens napisał/a:
Wygląda jak początek końca świata albo film "Epidemia" (1995). Bardzo dobry, swoją drogą. :yes:


Nie wiem czy to takie śmieszne, ale zazdroszczę optymizmu! :-)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-04-2009 01:32
Nie no aż tak śmieszne to to nie jest, zwłaszcza, że doniesienia z ostatnich minut są jeszcze mniej śmieszne. Jak tak dalej pójdzie, to nie dojdzie do... naszego zlotu w Warszawie. :O
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Vanillivi Użytkownik
  • Postów: 1049
  • Skąd:
Dodane dnia 26-04-2009 01:47
Dojdzie, ale będziemy na nim siedzieć w takich śmiesznych kombinezonach, jak na amerykańskich filmach czasem pokazują w przypadku jakiegoś skażenia radioaktywnego.
http://www.cala-reszta-nocy.blogspot.com Mój blog o życiu, podróżach i pisaniu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 26-04-2009 02:02
Albo jak w "Seksmisji" ;)
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 26-04-2009 02:13
Ja mam czasem wrażenie, że nasz świat to taka medialno-wirtualna seksmisja. Ale kiedyś wyjdziemy na dwór.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
gabstone Użytkownik
  • Postów: 1101
  • Skąd: Chorzów
Dodane dnia 26-04-2009 11:10
Świńska grypa: kwarantanna w Nowej Zelandii

http://www.tvn24.pl/

Szczerze? To już nie jest śmieszne.
Polacy są zbyt inteligentni jak na swoje położenie geograficzne. Jarosław Iwaszkiewicz
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 04-05-2009 09:48
Cytat:
Żony polityków: Będzie seks jak zaczniecie rządzić krajem

Kenijskie feministki wezwały żony kłótliwych polityków z Nairobi, by nie kochały się z nimi, dopóki nie nie wezmą się do rządzenia krajem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6564846,Jest_sposob_na_politykow__w_Kenii_.html?skad=rss
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 04-05-2009 10:08
Cytat:
gabstone napisał/a:
Świńska grypa: kwarantanna w Nowej Zelandii

http://www.tvn24.pl/

Szczerze? To już nie jest śmieszne.

przedwczoraj twierdzili, że sytuacja uległa stabilizacji w meksyku.

generalnie sprawa grypy nie jest śmieszna, ale roche kazał zablokować wszystkie silne przeciwgrypowe leki po who, ministerstwo zdrowia i takie tam.
dodatkowo w aptekach nie ma nawet maseczek, dlaczego? bo też poblokowane w hurtowniach.

bajka, nie?

poza tym jest zabronione używanie nazwy "świńska grypa" [bo bodajże w egipcie z tego powodu wybito ileś tam hodowli świń], tylko grypa typu a h1n1.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 04-05-2009 10:55
Można teraz debatować czy epidemia gaśnie bo tak naprawdę nigdy nie było większego zagrożenia, czy gaśnie, bo podjeto odpowiednie kroki i działania zapobiegawcze...
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 04-05-2009 10:57
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Można teraz debatować czy epidemia gaśnie bo tak naprawdę nigdy nie było większego zagrożenia, czy gaśnie, bo podjeto odpowiednie kroki i działania zapobiegawcze...

i oczywiście takie debaty się odbędą.
znaczy jakie środki zapobiegawcze u nas w kraju podjęto? to, że zablokowano te leki, czy że leżeli w szpitalach ludzie z podejrzeniami?
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 04-05-2009 10:59
Cytat:
soczewica napisał/a:

znaczy jakie środki zapobiegawcze u nas w kraju podjęto? to, że zablokowano te leki, czy że leżeli w szpitalach ludzie z podejrzeniami?


Nie wiem jakie, ale rząd moze ogłosić sukces - że skutecznie zwalczył ;) Może o to najbardziej chodziło ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 04-05-2009 11:03
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Nie wiem jakie, ale rząd moze ogłosić sukces - że skutecznie zwalczył ;) Może o to najbardziej chodziło ;)

oczywiście, że o to najbardziej chodziło, żeby był sukces...
wiem, jestem okropna, sama ten rząd wybierałam, a teraz marudzę, chociaż wiedziałam, jak będzie :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 04-05-2009 11:51
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Nie wiem jakie, ale rząd moze ogłosić sukces - że skutecznie zwalczył ;) Może o to najbardziej chodziło ;)



Cytat:
Zdaniem Chan jest jeszcze za wcześnie, by prognozować, jaka część mieszkańców zarazi się nowym wirusem. Unia Europejska oszacowała, że spotka to 40 proc. ludności.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6567165,WHO__Ogloszenie_6__stopnia_to_nie_koniec_swiata.html?skad=rss
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-05-2009 11:53
Cholera, nie bez kozery chyba mówią o pandemii... Czas zamknąć się w bunkrze.

Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Wiadomości z kraju i ze świata
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 04-05-2009 12:06
Dzisiaj podano, że na całym swiecie zmarło na grypę już 28 osób. Ale w samej Polsce w ciągu ostatnich 3 dni weekendu zginęło na drogach 29 osób. Do końca tygodnia najprawdopodobniej zginie jeszcze drugie tyle. Prognozy są zachęcajace :smilewinkgrin:
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?