Nasze wady
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Nasze wady
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 01-06-2011 20:44
Cytat:
antifa napisał/a:
jestem za inteligentna,


Miały być wady a nie chwalenie się
Znów pycha.



Dodaję kolejną swoją wadę. Nie potrafię odpuścić w dyskusji. To się łączy z niedowartościowaniem. Boję się wyjść na idiotę, oczywiście im bardziej drążę temat, tym gorzej to wygląda. Biję się w pierś. Chociaż wolałbym inne piersi, niekoniecznie bić :uhoh:
No dalej! Samokrytyka na PP jest potrzebna.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 01-06-2011 22:49
Moją wadą podczas dyskusji, jest wrodzone oratorstwo: wypowiedzi autonomiczne, odpychające swoją skończoną formą. Jeśli jeszcze tego nie widać, to niebawem się zacznie :)
Druga wada towarzyska, to - cytując mistrza - "jestem typem wysoce społecznym, w wysoce negatywny sposób".
Trzecia wada - brak granic wewnętrznych.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 08:17
Cytat:
"jestem typem wysoce społecznym, w wysoce negatywny sposób"

ciekawe zestawienie, ale co autor ma na myśli?
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
link a Użytkownik
  • Postów: 146
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 09:50
niecierpliwość - reszta zjawisk nieświetlanych u mnie to najczęściej jej bezpośrednie i pośrednie skutki; jest chyba we mnie organicznie, bo chociaż od lat z nią próbuję negocjować, tak ucząc się dla niej cierpliwości;d, wraca w najognistszej postaci, i wraca, i wraca, nieraz niespodzianie. kiedy już myślę, że się ucywilizowała, uspokoiła, zgodziła na nie-dzikość, ona pokazuje mi środkowy palec;d, a może mi się tylko wydaje, że środkowy, podczas gdy to jest serdeczny, wskazujący, kciuk albo co: nie łudź się, że można mnie oswoić aż tak, że będę przewidywalna i bezpieczna jak bambosz
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Karol Nieporadny Użytkownik
  • Postów: 138
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 10:48
Oj, te wady...no mam ich kilka nie powiem.Taką największą moją wadą jest "upierdliwość" jak się do czegoś przyczepię, to po prostu nie potrafię odpuścić.
Smutek to najgorsza pora dnia.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
link a Użytkownik
  • Postów: 146
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 12:29
Cytat:
"jestem typem wysoce społecznym, w wysoce negatywny sposób"


(Swoją drogą, tak sobie teraz pomyślałam, że chyba za często rozumiem, co Ty mówisz, Ekszyn:d Chociaż, z drugiej strony /przebiega na drugą;d/, tak czy inaczej patrząc, dupa i cycki są tak Twoimi, jak i moimi atrybutami, mimo wariantywnych właściwości, więc może nie ma się co aż tak dziwić, a jedynie tyle zachować zdziwienia, ile go trzeba, żeby od czasu do czasu coś na zdrowie człekowi zaiskrzyło w synapsach, ech;d No nic to. Czas na mnie.) Dobrego, E.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
angi_e Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd:
Dodane dnia 02-06-2011 19:58
UUUUUU, gdybyś zaproponował temat : zalety, było by ciężej, ale wady - prosze bardzo:

- jestem niechlujna - przejawia się to przede wszystkim w pracy, robię coś na odwal się i nie potrafię się zaangażować, bo mnie po prostu wiele prozaicznych czynności nudzi.

- mam problemy z czasoprzestrzenią - rzadko jest tak że jestem myślą tam gdzie ciałem

- oswajam się miesiącami, a czasami wcale - z ludzmi ( ze zwierzętami co innego oczywiście)

- boję się monotonii - przeraża mnie bardziej niż wszystkie strachy. dlatego zawsze mam w pod ręką jakieś równoległe światy.

Hi, poza tym jestem luks malyna !
„Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba albo srać albo oswobodzić wychodek.”
- Andrzej Sapkowski (z książki Pani Jeziora)
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 24-06-2011 09:30
jestem durna
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 24-06-2011 11:57
Słomiany zapał.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 24-06-2011 11:58
Zasadniczość i upór, chociaż to drugie bywa zaletą.
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Euridice Użytkownik
  • Postów: 485
  • Skąd: Rzeszów
Dodane dnia 24-06-2011 12:18
U mnie występuje również słomiany zapał, trochę lenia, nie umiem pohamowywać swoich emocji, furiat, w sumie taki outsider - lubię samotność i swoje sprawy lubię zamykać jedynie dla siebie (choć ja to w sumie lubię, ale inni nie).
Bycie Poetą jest jak bycie szewcem, codziennie szyjemy własne myśli ze słowami, w których następnie uczymy się chodzić. - Ja.
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
EdwardH Użytkownik
  • Postów: 71
  • Skąd: Соколка
Dodane dnia 01-12-2012 20:46
Jestem pyskatym gnojkiem. Na dodatek niestabilnym emocjonalnie przez co krzywdzę ludzi na których mi zależy. Mam również skłonności do popadania w skrajności
edwardhorsztynski.blog.pl/ - mój blog
https://www.facebook.com/pages/.../234295336732681?ref=hl - mój fanpage
https://www.facebook.com/pages/.../128293687346723?fref=ts - fanage mojego zespołu
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Nasze wady
Lizabett Użytkownik
  • Postów: 68
  • Skąd: Silverland
Dodane dnia 04-05-2013 19:44
Och, no to lecimy;) Jestem za bardzo, o wiele za bardzo introwertyczną osobą, nie lubię poznawać nowych ludzi, bywam zbyt uparta, pyskata i nieuprzejma. I leniwa, to najbardziej:D
You got wires, going in
You got wires, coming out of your skin
There's dry blood, on your wrist
Your dry blood on my fingertip
Do góry
Autor
RE: Nasze wady
cukiereczek Użytkownik
  • Postów: 21
  • Skąd:
Dodane dnia 23-05-2013 12:04
Ja zazwyczaj w niektórych chwilach nie wiem co mam powiedzieć. Najczęściej gdy kogoś poznaje lub gdy mam iść załatwić bardzo ważną rzecz. Zazwyczaj palne coś nie logicznego i nie wiadomo o co chodzi.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?