Coś dla fanów Johnny'ego Depp'a

Images: jd.jpgPrzeszukują c ostatnio internet znalazłem informację o ciekawej książce o jednym z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorów. Oto opis ze strony ksiązki.pl

Autor książki, zatytułowanej Johnny Depp: współczesny buntownik, kreśli wizerunek skomplikowanego wewnętrznie, udręczonego psychicznie młodego człowieka, którego trudne dzieciństwo i buntownicza, zamroczona alkoholem i narkotykami młodość nie zwiastowały późniejszej kariery uwielbianego przez kobiety gwiazdora. Obok opisów chuligańskich wybryków, miłostek i przelotnych romansów, między innymi z Winoną Ryder i supermodelką Kate Moss, czytelnik znajdzie tu również wnikliwą analizę kariery zawodowej aktora oraz jego bezkompromisowo niezależnych i ryzykownych artystycznie ról filmowych, poprzez które Depp określa się jako artysta i osoba prywatna.

Wydawnictwo: Cyklady, 2006 r.
Ilość stron: 302
Autor: Brian J. Robb

źródło: ksiazki.pl

Tyler Durden · 01:53 20.07.2006 · 8 ·
Komentarze
Tyler Durden dnia 20.07.2006 01:58
Tak przy okazji tego aktora. Podajcie swoje ulubione filmy z nim. Założę się, że każdy zna conajmniej jeden.
Wiktor Orzel dnia 20.07.2006 10:03
Ja nie mam pamięci do aktorów..jak już coś to bardziej pamiętam żeńskie B)B)
Tyler Durden dnia 20.07.2006 11:56
Ja szczerze mówiąc nie potrafię wymienić kilku jego ról, jako ulubione. Zagrał m.in. w słynnych ostatnio Piratach z Karaibów, Donnie Brasco, Sekretne okno, Beksa, Co gryzie Gilberta Grape'a?, Czekolada, Gnijąca Panna Młoda (głos), Marzyciel, Desperado 2 (Depp chyba jedyną zaletą tego filmu oprócz muzyki), Z piekła rodem, Żona astronauty (u boku Charlize Theron), Jeździec bez głowy, Las Vegas Parano (genialny film, ostatnio był nawet na TVN7), Dziewiąte wrota (reż. R.Polański), Edwart Nożycoręki. Miał też mniej znaczącze role, m.in. w Plutonie. Wymieniłem tylko filmy, które oglądałem, możliwe, że jakiś pominąłem.
Tyler Durden dnia 20.07.2006 11:57
Oczywiście EdwarDDDD. D na końcu. Ale plama:shy:
Wiktor Orzel dnia 20.07.2006 12:15
jak mogłem nie pokojarzyć ^^ no przecież to ten z karaibów :D
atreides dnia 20.07.2006 13:00
No mi zapadł w pamięć świetną rolą w Dziewiątych Wrotach ;). Ale i tak wole Angeline Jolie XD
Wiktor Orzel dnia 20.07.2006 13:49
no..angelina swoja ziomka :)
Tyler Durden dnia 20.07.2006 14:27
Angelina...:bigrazz:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kobra
24/03/2019 19:06
Świetnie. :) »
pociengiel
24/03/2019 18:53
Serdeczne dzięki - pomyślę. »
Gramofon
24/03/2019 18:38
Ładny obrazek, łatwo czytelny. Tylko ta oblepa obleci… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:57
Zolu, chyba lekka zbieżność doświadczeń nas dopadła - stąd… »
SzalonaJulka
24/03/2019 15:55
Haha, a ja chyba pierwszy raz u Ciebie w pełni widzę ten… »
pociengiel
24/03/2019 14:27
no nie mam aż tyle czasu na tłumaczenia. Ochota odeszła… »
allaska
24/03/2019 14:11
ruiny zamku niestrawione przez zieleń przetarta… »
Wiolin
24/03/2019 10:32
Witaj K z bliska. Ja widziałbym ten wiersz tak: czte­ry… »
Wiolin
24/03/2019 09:48
Serdecznie dziękuję komentującym... »
pociengiel
24/03/2019 08:03
Daleki jestem od oblania się wstydem, łzami tudzież… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 23:38
Ja też nie rozumiem, trochę jakbyś napisał losowe rzeczy.… »
pociengiel
23/03/2019 23:11
Nie. Nawet za opłatą, wielką jak tsunami. »
RChomik
23/03/2019 22:00
Dobra. Może jestem głupi czy coś. Ale czy ktoś mógłby mi… »
szalonaromantyczna511
23/03/2019 21:57
Świetnie piszesz, aż miło czytać »
Yaro
23/03/2019 18:37
Dziękuję bardzo . Miło słyszeć takie słowa. ,piszę od… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 24/03/2019 11:16
  • Nie mam pojęcia. Nie moja kategoria. Nie będę ani narzekał, ani pisał złośliwych komentarzy zakończonych "pozdrawiam". Jak koniecznie potrzebujesz sensu, podciągnij to może do emocjonalnego... czegoś.
  • RChomik
  • 24/03/2019 07:41
  • StalowyKruk no ale taki "przystanek na żądanie", o co w nim chodzi?
  • Zola111
  • 24/03/2019 02:14
  • I jak Wam się pisze doZaśrodkowania#30? [link]
  • StalowyKruk
  • 23/03/2019 23:04
  • Wiesz, myślę, że to zależy od punktu widzenia. Z mojego mógłbym zapytać: "Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza?" ;)
  • RChomik
  • 23/03/2019 22:02
  • Mam pytanie. Dlaczego nie idzie zrozumieć żadnego wiersza z górnej półki?
  • mike17
  • 23/03/2019 21:46
  • Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie w prozie MUZO WENY 7, gdzie wystarczy napisać miniaturkę na 5000 znaków. Trudne? Chyba nie. Więc piszcie, bo sława czeka i nagrody :)
  • Kushi
  • 22/03/2019 19:35
  • A na dobry wieczór... [link] miłego Kochani :)
  • Zola111
  • 22/03/2019 01:05
  • Czyżby poetom zacięła się pisawka? [link]
  • Kushi