Coś dla fanów Johnny'ego Depp'a

Images: jd.jpgPrzeszukują c ostatnio internet znalazłem informację o ciekawej książce o jednym z najbardziej utalentowanych współczesnych aktorów. Oto opis ze strony ksiązki.pl

Autor książki, zatytułowanej Johnny Depp: współczesny buntownik, kreśli wizerunek skomplikowanego wewnętrznie, udręczonego psychicznie młodego człowieka, którego trudne dzieciństwo i buntownicza, zamroczona alkoholem i narkotykami młodość nie zwiastowały późniejszej kariery uwielbianego przez kobiety gwiazdora. Obok opisów chuligańskich wybryków, miłostek i przelotnych romansów, między innymi z Winoną Ryder i supermodelką Kate Moss, czytelnik znajdzie tu również wnikliwą analizę kariery zawodowej aktora oraz jego bezkompromisowo niezależnych i ryzykownych artystycznie ról filmowych, poprzez które Depp określa się jako artysta i osoba prywatna.

Wydawnictwo: Cyklady, 2006 r.
Ilość stron: 302
Autor: Brian J. Robb

źródło: ksiazki.pl

Tyler Durden · 01:53 20.07.2006 · 8 ·
Komentarze
Tyler Durden dnia 20.07.2006 01:58
Tak przy okazji tego aktora. Podajcie swoje ulubione filmy z nim. Założę się, że każdy zna conajmniej jeden.
Wiktor Orzel dnia 20.07.2006 10:03
Ja nie mam pamięci do aktorów..jak już coś to bardziej pamiętam żeńskie B)B)
Tyler Durden dnia 20.07.2006 11:56
Ja szczerze mówiąc nie potrafię wymienić kilku jego ról, jako ulubione. Zagrał m.in. w słynnych ostatnio Piratach z Karaibów, Donnie Brasco, Sekretne okno, Beksa, Co gryzie Gilberta Grape'a?, Czekolada, Gnijąca Panna Młoda (głos), Marzyciel, Desperado 2 (Depp chyba jedyną zaletą tego filmu oprócz muzyki), Z piekła rodem, Żona astronauty (u boku Charlize Theron), Jeździec bez głowy, Las Vegas Parano (genialny film, ostatnio był nawet na TVN7), Dziewiąte wrota (reż. R.Polański), Edwart Nożycoręki. Miał też mniej znaczącze role, m.in. w Plutonie. Wymieniłem tylko filmy, które oglądałem, możliwe, że jakiś pominąłem.
Tyler Durden dnia 20.07.2006 11:57
Oczywiście EdwarDDDD. D na końcu. Ale plama:shy:
Wiktor Orzel dnia 20.07.2006 12:15
jak mogłem nie pokojarzyć ^^ no przecież to ten z karaibów :D
atreides dnia 20.07.2006 13:00
No mi zapadł w pamięć świetną rolą w Dziewiątych Wrotach ;). Ale i tak wole Angeline Jolie XD
Wiktor Orzel dnia 20.07.2006 13:49
no..angelina swoja ziomka :)
Tyler Durden dnia 20.07.2006 14:27
Angelina...:bigrazz:
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Skuul
22/01/2019 13:54
Świetny tekst, czytało się z przyjemnością i szybko. Wszyscy… »
mike17
22/01/2019 13:18
Niewidzialna, smutny to wiersz, ale nie każda miłość kończy… »
Skuul
22/01/2019 12:31
Zgadzam się klimat spoko, aż mnie w plecach kuje teraz.… »
Blanche
22/01/2019 07:50
Heh. Nie lubię odnosić się krytycznie do wierszy - chociaż… »
pociengiel
22/01/2019 07:46
Dzięki. Niech i tak będzie. »
Blanche
22/01/2019 07:44
Trzeba się ogarnąć, jak nie ta to inna. "Miłość to… »
Blanche
22/01/2019 07:42
Niestety... wirtualny ogród zapomnienia bywa baaardzo… »
Blanche
22/01/2019 07:40
Treść może i zacna, ale panuje tu taki chaos, że nie pozwala… »
Blanche
22/01/2019 07:38
Fajnie o uczuciach i relacjach - dziadek - wnuczka. A to… »
Blanche
22/01/2019 07:36
Świetny utwór o ... PIS-ie? :) »
Blanche
22/01/2019 07:12
Dzięki wielkie. »
OWSIANKO
22/01/2019 00:41
amaranta tekst bardzo dobry, więc pisz, bo warto. W prozie… »
natalia99
21/01/2019 23:53
@Vanillivi Jeśli Cię to interesuje to mam 20 lat. W życiu… »
Zola111
21/01/2019 23:47
Alosie, bo pani od polskiego była zawsze autorytetem,… »
Noescritura
21/01/2019 23:18
Szkoda, że elektronika wchodzi na salony poezji, ale co… »
ShoutBox
  • czarnanna
  • 22/01/2019 07:29
  • Miłego przebudzenia. To się nazywa dobrze komuś życzyć : ) do zobaczenia pod tekstami!
  • mike17
  • 21/01/2019 22:34
  • Kolorowych snów i miłego przebudzenia :)
  • pociengiel
  • 21/01/2019 10:06
  • Moja babcia aż spod Krosna z teleranka coś wyrosła. Zamiast zbierać się do piachu, wchodzi na tych cienkich gachów, na każdego niemal posła.
  • Niczyja
  • 21/01/2019 00:03
  • I tym ciepłym gestem mówię dobranoc :) [link]
  • Esy Floresy
  • 20/01/2019 22:14
  • Dzięki, Kushi i wzajemnie :)
  • Kushi
  • 20/01/2019 22:12
  • Styczeń prawie się już kończy, ale wszystkiego dobrego w Nowym Roku kochani:), Weny i mnóstwa nowych, dobrych tekstów :):)
  • mike17
  • 20/01/2019 14:19
  • Nie tylko ducha, bo i w naturze dziś spokój, harmonia i nieśmiało wyglądające słoneczko. Miłej niedzieli wszystkim :)
  • czarnanna
  • 20/01/2019 13:53
  • Niejedna sobota zazdrości dziś niedzieli takiej pogody ducha : )
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:praw014tg
Wspierają nas