Cenzurze mówimy NIE!
Część z Was pewnie zaznajomiona jest z obecną sytuacją radia Bis. W skrócie: nowy dyrektor sympatyzujący z Jedyną Słuszną Partią robi w stacji burdel zmieniając jej profil muzyczny na komercyjną papkę i przede wszystkim wprowadzając cenzurę (usunięto audycję Masala po nieprzychylnych wypowiedziach pod adresem skinów z Młodzieży Wszechpolskiej). W związku z tym przerażeni słuchacze radia zajęli się akcją protestacyjną, której przyda się każda forma rozgłosu. Informujemy o tym, choć nie słuchamy radia w ogóle, a co za tym idzie również Biski. Informujemy o tym, bo tu nie chodzi o Biskę, muzykę, skinów czy politykę. Chodzi o coś znacznie ważniejszego- wolność słowa. Do tej pory uważaliśmy ją za coś oczywistego, coś, co mamy gwarantowane. Być może jednak nadchodzą czasy, kiedy trzeba będzie o nią trochę powalczyć. A jest o co. Na rozgrzewkę proponujemy podpisać się pod petycją. Więcej informacji o akcji znajdziecie tu. Jako, iż akcja ma dużo wspólnego z prawem do wolności słowa, portal cryminals w pełni wspiera akcję.
Wiktor Orzel · 20:58 07.08.2006 · 2 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.08.2006 17:26
wiem, że to wolność słowa, ale "wspulnego" w ostatniej linijce przydałoby się poprawić. co do akcji to bardzo popieram, bo lubie Bis, a teraz robi się z nim coś nieprzyjemnego. nie chce słuchać kolejnej Eski, gdzie mają jedną piosenkę Metallicy i jedną Nirvany, a reszta to gówno (przepraszam jesli kogos obrazilem, ale jest wolnosc slowa). moge zakonczyc takim fajnym slowaem? akurat mi tu pasuje... no to uwaga: "PEACE". :D
Wiktor Orzel dnia 08.08.2006 19:11
mój błąd.. :D już poprawiam :) Wracając do Biski..zacząłem jej słuchać zeszłych wakacji. Radio towarzyszyły mi 24/7..Rano wątły pomagał mi wstać do szkoły..czasem nawet czytali moje smsy :p To były złote wakacje :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
hopeless
13/12/2017 17:11
Miladora - i dużo sprawniejszy:) Oczywiście do koszyczka:)»
Miladora
13/12/2017 17:04
Bo ja mam bardziej ostry sekator. :) I do… »
hopeless
13/12/2017 16:49
Miladora - Dlaczego ja tego nie zauważam, zanim powiesz?… »
Miladora
13/12/2017 16:26
Nauczyły się od ludzi, Dod. :) Od których zresztą są… »
dodatek111
13/12/2017 16:15
Pomysł się podoba i styl i puenta. Po zastanowieniu się, nie… »
MarcinD
13/12/2017 15:38
Bardzo się cieszę :-). Myślę, że już udało mi się wprowadzić… »
Miladora
13/12/2017 15:26
Tekst po korekcie. Rekomenduję do wirtajek. :)»
retro
13/12/2017 14:58
Dziękuję Milu za pomoc, przy wierszyku-bajce. :) »
Carvedilol
13/12/2017 14:52
Piotruś czeka na akceptację. Jedno "niebawem"… »
Miladora
13/12/2017 14:38
Wiesz, czego dla mnie jest tu za dużo, Hope? :)»
Gaston Bachelard
13/12/2017 14:27
Z Tobą, Leszkowaty Lechu, zawsze miałem problemy ze… »
Gaston Bachelard
13/12/2017 14:03
Przepraszam, ale musiałem jeszcze się cofnąć. Gapa ze… »
Skuul
13/12/2017 13:41
Nawet jeśli będzie standardowe i tak może być ciekawe, (a… »
Zola111
13/12/2017 13:39
Oj, rzeczywiście jest to COŚ. Dodam sobie Ciebie, choć… »
Gaston Bachelard
13/12/2017 13:35
Tak. Poczytałem, jak chłop trzeźwy i próżny. I raczej wiem… »
ShoutBox
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 21:26
  • Grzeczna i cierpliwa.CMOK.:)
  • Esy Floresy
  • 12/12/2017 21:20
  • Grzeczna - to pojęcie względne ;)
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 15:56
  • Już jestem grzeczna.CMOK:)
  • Miladora
  • 12/12/2017 15:17
  • Dziewczyny - nie rozdwoję się, wszystko po kolei. :)
  • Silvus
  • 12/12/2017 12:23
  • @Carve, zobacz kategorię bezpośrednio w "Bibliotece" -> [link]
  • Carvedilol
  • 12/12/2017 12:17
  • Jak teraz można podglądnąć teksty dodane do wirtajek a jeszcze nie zaklepane - bo teraz automatycznie na stronę wirtajki przerzuca
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 11:56
  • "Księga Wspomnień Myszy" czeka na korektę. :)
  • kamyczek
  • 12/12/2017 11:44
  • Miłego dnia wszystkim.
  • Miladora
  • 12/12/2017 11:05
  • napisz bajkę dla dzieci i wróć :) Wirtajki czekają na autorów
Ostatnio widziani
Gości online:25
Najnowszy:marrenenctoo58
Wspierają nas