Cenzurze mówimy NIE!
Część z Was pewnie zaznajomiona jest z obecną sytuacją radia Bis. W skrócie: nowy dyrektor sympatyzujący z Jedyną Słuszną Partią robi w stacji burdel zmieniając jej profil muzyczny na komercyjną papkę i przede wszystkim wprowadzając cenzurę (usunięto audycję Masala po nieprzychylnych wypowiedziach pod adresem skinów z Młodzieży Wszechpolskiej). W związku z tym przerażeni słuchacze radia zajęli się akcją protestacyjną, której przyda się każda forma rozgłosu. Informujemy o tym, choć nie słuchamy radia w ogóle, a co za tym idzie również Biski. Informujemy o tym, bo tu nie chodzi o Biskę, muzykę, skinów czy politykę. Chodzi o coś znacznie ważniejszego- wolność słowa. Do tej pory uważaliśmy ją za coś oczywistego, coś, co mamy gwarantowane. Być może jednak nadchodzą czasy, kiedy trzeba będzie o nią trochę powalczyć. A jest o co. Na rozgrzewkę proponujemy podpisać się pod petycją. Więcej informacji o akcji znajdziecie tu. Jako, iż akcja ma dużo wspólnego z prawem do wolności słowa, portal cryminals w pełni wspiera akcję.
Wiktor Orzel · 20:58 07.08.2006 · 2 ·
Komentarze
Usunięty dnia 08.08.2006 17:26
wiem, że to wolność słowa, ale "wspulnego" w ostatniej linijce przydałoby się poprawić. co do akcji to bardzo popieram, bo lubie Bis, a teraz robi się z nim coś nieprzyjemnego. nie chce słuchać kolejnej Eski, gdzie mają jedną piosenkę Metallicy i jedną Nirvany, a reszta to gówno (przepraszam jesli kogos obrazilem, ale jest wolnosc slowa). moge zakonczyc takim fajnym slowaem? akurat mi tu pasuje... no to uwaga: "PEACE". :D
Wiktor Orzel dnia 08.08.2006 19:11
mój błąd.. :D już poprawiam :) Wracając do Biski..zacząłem jej słuchać zeszłych wakacji. Radio towarzyszyły mi 24/7..Rano wątły pomagał mi wstać do szkoły..czasem nawet czytali moje smsy :p To były złote wakacje :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/08/2017 14:26
Intro, trafiasz w punkt! Bardzo się cieszę, że tak… »
Miladora
18/08/2017 14:20
A ja widzę raczej kobietę tkwiącą w ramach pewnych reguł i… »
Brudnopis
18/08/2017 14:16
Gdyby zapytać Chucka Norisa ile rozwiesił ulotek pracując w… »
Miladora
18/08/2017 13:37
Zgadzam się, że mocny wiersz, ale mnie osobiście brakuje w… »
introwerka
18/08/2017 13:29
Ciekawa parafraza Kanta :) Aż przypomniało mi się… »
Miladora
18/08/2017 13:23
Brałam to pod uwagę, ale zauważ, że te wersy nie brzmią… »
Zola111
18/08/2017 13:03
Pocienglu, dziękuję bardzo i pozdrawiam, z. »
Pola Kaj
18/08/2017 13:02
Ja sama chyba też do końca nie wiem, jakie ma być pogranicze… »
Zola111
18/08/2017 12:57
Jolu S, dzięki i pozdrowienia, z. »
Carvedilol
18/08/2017 12:35
Miladoro, Zolu wielkie dzięki za przeczytanie rymowanki i… »
Silvus
18/08/2017 12:31
Jest coś w tej prostocie i wadze znaczeń. Jest coś, co… »
Vanillivi
18/08/2017 12:22
Ciekawy, mocny i niepokojący wiersz, Black Mirror. Gdy… »
Silvus
18/08/2017 12:17
bmp, A skąd wiadomo, że wszystkie? Pięknie! Koniec… »
Silvus
18/08/2017 12:14
Ma to swój pomysł, jeśli przyjąć to za piosenkę, może poezję… »
Silvus
18/08/2017 12:00
Temat ma to coś w mojej opinii. Tylko wykonanie mało… »
ShoutBox
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 13:33
  • Wiem, ale nie każdy sięgnie po produkcje ambitniejsze, a bez tego, nie będzie widział nawet różnicy
  • Ekszyn Dupacycki
  • 18/08/2017 13:18
  • przecież te produkcje są jak pozszywane z reklam społecznych, słabych i niepomysłowych.
  • JOLA S.
  • 18/08/2017 12:42
  • ( z płomieniem w oczach)
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 12:37
  • (to przez Ranczo i piwko? fakt, mówienie w tym kontekście o nowej jakości jest mocno kontrowersyjne, ale niech ludzie się cieszą latem i wypoczywają jak lubią)
  • Silvus
  • 18/08/2017 12:31
  • Co się dzieje?
  • chawendyk
  • 18/08/2017 08:40
  • Słuchowisko radiowe "Matysiakowie" to przykład dobry naśladowania:)
  • Silvus
  • 18/08/2017 00:18
  • Ranczo w radiu? Chyba dałoby radę, gdyby bardzo dobrze znać aktorów. ;)
  • chawendyk
  • 18/08/2017 00:00
  • Cholera. TV nie oglądam:) ...ale radia słucham:)
  • mike17
  • 17/08/2017 23:31
  • Cały tydzień masz na TVP HD na dekoderze numer 3. Dwa odcinki naraz, full wypas :)
Ostatnio widziani
Gości online:40
Najnowszy:firekb
Wspierają nas