Piszemy dla "Cegły"
Rozpoczynamy pobór tekstów do armii. Temat "zagubienie" powinien kojarzyć się z takimi okolicami jak rozproszenie, utrata, zaginięcie, szaleństwo, zanikanie - to są tylko propozycje.

Więcej informacji na temat 13 nr i warunków nadsyłania tekstów, a także pozostałe wieści:

valdens · 20:36 28.07.2008 · 11 ·
Komentarze
zbigniew_n dnia 28.07.2008 20:45
Ciekawe tematy :) Najbardziej mi się spodobało "rozproszenie" i "zanikanie" :)

valdens - ten URL się nie otwiera, przynajmniej u mnie.
valdens dnia 28.07.2008 20:56
Uspokoję Cię zbigniewie_n - u mnie też nie :D Przyjdzie Sagito i po mnie poprawi (ma na to jakiś sposób ). Tymczasem jedynym wyjściem jest przekopiowanie adresu do przeglądarki ręcznie.
zbigniew_n dnia 28.07.2008 21:00
Tak. Ja też poszedłem naokoło. Szkoda, że chcą takie krótkie teksty...
Wiktor Orzel dnia 28.07.2008 21:35
Poprawione :)
DamianMorfeusz dnia 29.07.2008 15:58
Jedna strona A4? Co to ma być? Super zwarta proza :)
zbigniew_n dnia 29.07.2008 18:59
Co to jest "znormalizowany maszynopis"? Bo nigdy nie pamiętam...
valdens dnia 29.07.2008 20:20
Na stronie powinno być 30 linijek po 60 znaków, zbigniew_n. Mniej więcej.
Zdaje się, że to akurat jedna strona zapisana czcionką 12 Times New Roman.
zbigniew_n dnia 29.07.2008 20:36
Dziękuję za odpowiedź :) Tego się domyślałem. Że chodzi o ilość znaków. Ale wolałem zapytać. "Nietwórcze" te ograniczenia...
valdens dnia 29.07.2008 21:24
Nie zamaco, zbigniew. Dziś wrzucę jeszcze coś na forum; do tematu "Sztuka opowiadania". Może się to przydać Tobie i innym PP-ludkom, którzy piszą na poważnie.
zbigniew_n dnia 29.07.2008 22:20
Spoko, zajrzę :) Kwestię o pisaniu dialogów przeczytałem - bardzo interesujące ujęcie tematu. Ileż to wariantów można uczynić z tego Krzysia i jego mamy..? :)
Vanillivi dnia 30.07.2008 01:03
Myślałam, ze mam może odpowiedni tekst, ale to jedna strona a4...
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
GreenTeaFan
24/09/2017 00:05
Zacznę od wyjątkowo ważnej dla Ciebie sprawy interpunkcji.… »
Infernus
24/09/2017 00:05
Przez chwilę poczułem się pijany :) napisałeś luźno i… »
Miladora
23/09/2017 23:51
Cała przyjemność po mojej stronie, Kamysiu. :) Uściski.… »
Miladora
23/09/2017 23:48
Niezła opowieść, Hope. I brzmi tak prawdziwie, że zrobiło… »
Esy Floresy
23/09/2017 23:38
Purpur, rzadko bywam w prozie, żeby nie powiedzieć, że… »
Tomasz Kucina
23/09/2017 23:38
Dziękuję, wielka motywacja, asumpt do pracy. Najbardziej… »
kamyczek
23/09/2017 23:04
- ok, Ty tu rządzisz. - jesteś moim niedoścignionym wzorem,… »
Miladora
23/09/2017 23:02
Pomysłowy tytuł z pralką i włoską flagą, a pod nim… »
Miladora
23/09/2017 22:41
Też się nad tym zastanawiałam. :) I trochę mi zeszło,… »
JOLA S.
23/09/2017 22:12
Drogi skroplami, dziękuję za ten mam nadzieję nie ostatni,… »
Miladora
23/09/2017 22:09
Bo lepiej brzmiałoby - stado kawek, które wciąż drą się,… »
Miladora
23/09/2017 22:02
Dziękuję, Tetu - miło Cię zobaczyć ponownie pod wierszem.… »
Miladora
23/09/2017 21:58
Bo byłam jeszcze wtedy piękna i młoda, Lil. ;))) Dzięki,… »
Miladora
23/09/2017 21:50
W pewnym sensie można by tak to odbierać, ale przecież nie… »
skroplami
23/09/2017 20:52
Był sobie kwiat, wyrósł drugi, trzeci, kolejny, jest bukiet… »
ShoutBox
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:29
  • Oo, strepsils też dobry ;p To cieszę się bardzo, że tak to odbierasz, i tak trzymaj! :) Na dobranoc dla wszystkich nie mogących się zaaklimatyzować: [link] :)
  • Infernus
  • 24/09/2017 01:24
  • Cholineks nein, to z niemiecka, strepsils - ja :) chamstwo można wyczuć od razu, ale póki co nie spotkałem się z tym... opinie jak najbardziej okazały się przydatne...
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:22
  • Dzięki serdeczne, Silve. Już mi trochę lepiej.
  • Silvus
  • 24/09/2017 01:16
  • @Werko, zdrowia.
  • introwerka
  • 24/09/2017 01:00
  • życie :) Warto tak potraktować nawet najbardziej "upierdliwą" w naszym odczuciu krytykę, tzn. uczyć się z niej, o ile oczywiście nie przekracza granic chamstwa itp. ;)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:56
  • Dzięki - właśnie się kuruję cholineksem :) Ale serio, myślę, że coś może być w metaforze zimnego prysznicu, czy, powiedzmy, z angielska, takiego showeru, deszczyku, który schładza upał, ale też niesie
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:49
  • Miód i ciepła kołdra Ci zostaje :) po pierwszej publikacji pomyslalem, że wszedłem pod zimny... sory już nie przypominam :)
  • introwerka
  • 24/09/2017 00:25
  • Mam grypę, więc trudno mi sobie wyobrazić zimny prysznic w pozytywnym znaczeniu, ale wytężam wyobraźnię i ... chyba wiem, o co Ci chodzi ;)
  • Infernus
  • 24/09/2017 00:20
  • Nie pocieszylas mnie :) za to portal jest jak zimny prysznic - w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
  • introwerka
  • 23/09/2017 23:38
  • Infernus - na to nie licz, Poczekalnia jest jak walizka albo dziecko - co włożysz, to wyjmiesz ;)
Ostatnio widziani
Gości online:32
Najnowszy:Moe
Wspierają nas