Piszemy dla "Cegły"
Rozpoczynamy pobór tekstów do armii. Temat "zagubienie" powinien kojarzyć się z takimi okolicami jak rozproszenie, utrata, zaginięcie, szaleństwo, zanikanie - to są tylko propozycje.

Więcej informacji na temat 13 nr i warunków nadsyłania tekstów, a także pozostałe wieści:

valdens · 20:36 28.07.2008 · 11 ·
Komentarze
zbigniew_n dnia 28.07.2008 20:45
Ciekawe tematy :) Najbardziej mi się spodobało "rozproszenie" i "zanikanie" :)

valdens - ten URL się nie otwiera, przynajmniej u mnie.
valdens dnia 28.07.2008 20:56
Uspokoję Cię zbigniewie_n - u mnie też nie :D Przyjdzie Sagito i po mnie poprawi (ma na to jakiś sposób ). Tymczasem jedynym wyjściem jest przekopiowanie adresu do przeglądarki ręcznie.
zbigniew_n dnia 28.07.2008 21:00
Tak. Ja też poszedłem naokoło. Szkoda, że chcą takie krótkie teksty...
Sagitarius dnia 28.07.2008 21:35
Poprawione :)
DamianMorfeusz dnia 29.07.2008 15:58
Jedna strona A4? Co to ma być? Super zwarta proza :)
zbigniew_n dnia 29.07.2008 18:59
Co to jest "znormalizowany maszynopis"? Bo nigdy nie pamiętam...
valdens dnia 29.07.2008 20:20
Na stronie powinno być 30 linijek po 60 znaków, zbigniew_n. Mniej więcej.
Zdaje się, że to akurat jedna strona zapisana czcionką 12 Times New Roman.
zbigniew_n dnia 29.07.2008 20:36
Dziękuję za odpowiedź :) Tego się domyślałem. Że chodzi o ilość znaków. Ale wolałem zapytać. "Nietwórcze" te ograniczenia...
valdens dnia 29.07.2008 21:24
Nie zamaco, zbigniew. Dziś wrzucę jeszcze coś na forum; do tematu "Sztuka opowiadania". Może się to przydać Tobie i innym PP-ludkom, którzy piszą na poważnie.
zbigniew_n dnia 29.07.2008 22:20
Spoko, zajrzę :) Kwestię o pisaniu dialogów przeczytałem - bardzo interesujące ujęcie tematu. Ileż to wariantów można uczynić z tego Krzysia i jego mamy..? :)
Vanillivi dnia 30.07.2008 01:03
Myślałam, ze mam może odpowiedni tekst, ale to jedna strona a4...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:32
Kiedy wracam do tego tekstu, zawsze nachodzi mnie podobna… »
Jacek Podgorski
27/03/2017 23:31
Niezmiernie mi miło :) »
kamyczek
27/03/2017 23:28
Witaj, byłam już pod tym wierszem, ale „chroniczny brak… »
Zingara
27/03/2017 23:22
gabi dziękuję za miły komentarz :) »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:33
Szkoda. »
Izabea Bocian
27/03/2017 22:29
no i gitara. Kupuję wszystko. »
Grain
27/03/2017 21:46
Pomyślę kusicielko. Serdeczne dzięki. »
gabi
27/03/2017 21:42
Ciekawy tekst, ale warto się pokusić o inna… »
gabi
27/03/2017 21:35
Aleksandrze - Zaręczam Ci, że opinie nieraz „brałam na… »
gabi
27/03/2017 21:31
Niezwykle urokliwy i malowniczy wiersz (zwłaszcza druga… »
GregoryJ
27/03/2017 20:32
Witaj ponownie Aronio. Gregory Peck powiadasz. Nie wiem, czy… »
aleksander81
27/03/2017 20:07
Hej, Gabi - jasne, że gdy przypatruję się własnym tworom, to… »
skroplami
27/03/2017 19:03
Alfred Kubin "Po tamtej stronie" w wersji mikro… »
trawa1965
27/03/2017 18:57
Do tego wiersza mam najbardziej krytyczny stosunek ze… »
introwerka
27/03/2017 18:33
Gabi, cieszę się, że zaglądasz, tym bardziej, że wskutek… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 27/03/2017 23:40
  • Głosujcie na wiersze w Zaśrodkowaniu. Jest w czym wybrać, proszę mi wierzyć :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:11
  • W tym miejscu, w którym wysiadłam z pocią, aby kupić wsch. marki. Tam była granica, ale nie można było wysiadać. Awantura ,ło, matko. A ja tam pracowałam na polach, zbierałam pory. Sniły się w nocyPA
  • Aronia23
  • 27/03/2017 23:01
  • Marka stała b. wysoko. Pamiętam zarobki mojej mamy 36 tyś. zł. A marka zach. koszt. 4 tyś. Tato mówił, że kiedy zużyło się pastę do oddania było to opak. - zużytej, dopiero mogłeś opakow. n. pasty.
  • Aronia23
  • 27/03/2017 22:51
  • miki, takie określenia? Wszem i wobec! Och, nie. Czyli z butami nie tylko ja miałam problem, to śmieszne było. A kiedyś jechałam pociągiem z Niemiec zach. Miałam bilet tylko do ostatniego miasta zacho
  • mike17
  • 27/03/2017 22:36
  • Miejmy nadzieję, że Albin się solidnie wysrał.
  • Gramofon
  • 27/03/2017 21:07
  • też kiedyś miałem w szkole jeden trampek swój a drugi brata o 3 numery większy :p
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:36
  • [link] No jajca były, buty na kartki. Raz wzięłam do szkoły but mojej siostry a drugi. Były takie same, różniły się numerami. A papieru też nie było. Albin S. Dno
  • mike17
  • 27/03/2017 18:30
  • Widziałem kiedyś foto Albina Siwaka przepasanego papierem toaletowym z napisem - MAM JESZCZE KUPĘ DO ZROBIENIA :)
  • Aronia23
  • 27/03/2017 18:19
  • Ernesto Che Guevara, ten nie żył zbyt długo. Kiedyś śmiano się z środka antykoncepcyjnego. Na ścianie napisać "I ty możesz urodzić Albina Siwaka'a ZARAZ PIOSNKE ZAPODAM.
Ostatnio widziani
Gości online:32
Najnowszy:julittasokolows