Piszemy dla "Cegły"
Rozpoczynamy pobór tekstów do armii. Temat "zagubienie" powinien kojarzyć się z takimi okolicami jak rozproszenie, utrata, zaginięcie, szaleństwo, zanikanie - to są tylko propozycje.

Więcej informacji na temat 13 nr i warunków nadsyłania tekstów, a także pozostałe wieści:

valdens · 20:36 28.07.2008 · 11 ·
Komentarze
zbigniew_n dnia 28.07.2008 20:45
Ciekawe tematy :) Najbardziej mi się spodobało "rozproszenie" i "zanikanie" :)

valdens - ten URL się nie otwiera, przynajmniej u mnie.
valdens dnia 28.07.2008 20:56
Uspokoję Cię zbigniewie_n - u mnie też nie :D Przyjdzie Sagito i po mnie poprawi (ma na to jakiś sposób ). Tymczasem jedynym wyjściem jest przekopiowanie adresu do przeglądarki ręcznie.
zbigniew_n dnia 28.07.2008 21:00
Tak. Ja też poszedłem naokoło. Szkoda, że chcą takie krótkie teksty...
Wiktor Orzel dnia 28.07.2008 21:35
Poprawione :)
DamianMorfeusz dnia 29.07.2008 15:58
Jedna strona A4? Co to ma być? Super zwarta proza :)
zbigniew_n dnia 29.07.2008 18:59
Co to jest "znormalizowany maszynopis"? Bo nigdy nie pamiętam...
valdens dnia 29.07.2008 20:20
Na stronie powinno być 30 linijek po 60 znaków, zbigniew_n. Mniej więcej.
Zdaje się, że to akurat jedna strona zapisana czcionką 12 Times New Roman.
zbigniew_n dnia 29.07.2008 20:36
Dziękuję za odpowiedź :) Tego się domyślałem. Że chodzi o ilość znaków. Ale wolałem zapytać. "Nietwórcze" te ograniczenia...
valdens dnia 29.07.2008 21:24
Nie zamaco, zbigniew. Dziś wrzucę jeszcze coś na forum; do tematu "Sztuka opowiadania". Może się to przydać Tobie i innym PP-ludkom, którzy piszą na poważnie.
zbigniew_n dnia 29.07.2008 22:20
Spoko, zajrzę :) Kwestię o pisaniu dialogów przeczytałem - bardzo interesujące ujęcie tematu. Ileż to wariantów można uczynić z tego Krzysia i jego mamy..? :)
Vanillivi dnia 30.07.2008 01:03
Myślałam, ze mam może odpowiedni tekst, ale to jedna strona a4...
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
viktoria12
21/06/2018 12:28
No, a trzecie? Mnie w tym proroctwie, Drogi Iluzjonisto,… »
al-szamanka
21/06/2018 12:21
Podobnie jak Gramofonowi czegoś mi tu zabrakło.… »
al-szamanka
21/06/2018 12:16
Na poczatek mała nieścisłość, pewnie się zapędziłeś, ale… »
introwerka
21/06/2018 10:36
Zolu, przede wszystkim, dziękuję bardzo za wspaniałą… »
introwerka
21/06/2018 10:34
Zolu, dziękuję serdecznie za piękne i wnikliwe odczytanie… »
Gramofon
21/06/2018 08:38
Jeśli Polska wygra z Kolumbią to Kolumbia nie ma szans na… »
Silvus
21/06/2018 00:38
Dobre. Trochę zbyt dosłowne jak dla mnie, ale Szymborska… »
Zola111
20/06/2018 23:46
O, jaka miła inspiracja! Jestem bardzo zadowolona z tego… »
Zola111
20/06/2018 23:16
Tak, Intro, ponieważ bardzo oryginalnie wpisałaś treść w… »
Gramofon
20/06/2018 23:07
Jeśli tak zabrzmiało, to lepiej nie mieszaj w to Jezusa. »
Florian Konrad
20/06/2018 22:55
ego? nie mam, pożyczyłem kotu. jeszcze nie oddał. »
Florian Konrad
20/06/2018 22:54
Jezu, zabrzmiało jak prośba, bym się masturbował. Serio. »
Zola111
20/06/2018 22:15
AJW, dziękuję pięknie, że do mnie zajrzałaś. Serdecznie… »
allaska
20/06/2018 22:02
Ajw, pierwotny tytuł tego wiersza brzmiał: rozmaitości,… »
ajw
20/06/2018 22:00
Dziękuję, mede_o. Dzięki takim komentarzom odzyskuję wiarę,… »
ShoutBox
  • mede_a
  • 21/06/2018 06:00
  • Masowy rimming pod wierszem, jeśli jest uzasadniony jego wartością, nie jest niczym nagannym, w przeciwieństwie do jałowego, chamskiego fuckingu, jaki TU niektórzy nieustannie prezentują.
  • jskslg
  • 21/06/2018 01:19
  • lepsze to niż masowy rimming
  • ajw
  • 20/06/2018 21:36
  • Niestety, zgadzam się z Jagą. Mam te same odczucia.
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:28
  • jak śpiewa klasyk "a ja wam mówię wszystko chuj" [link]
  • Gramofon
  • 20/06/2018 21:27
  • Gdy Ci smutno, gdy Ci źle, rzuć ten portal idź się przejść
  • Jaga
  • 20/06/2018 21:09
  • Załamka. Jestem na PP już 10 lat, nie mieszam się w potyczki słowne, ale to, co reprezentuje sobą Allaska , obniża poziom miejsca, w którym lubię przebywać. To nie jest nonszalancja, to brak kultury
  • allaska
  • 20/06/2018 20:48
  • Esy Floresy, bardzo Ci dziękuję kochana za ten wiersz Twój o wolności, bez niego nie byłoby mojej liszki, ślimaka i fartuszka mamy:) bardzo Ci wdziecznam. A.
  • introwerka
  • 20/06/2018 20:20
  • która podobne pseudokomentarze po prostu ignoruje.
  • introwerka
  • 20/06/2018 20:19
  • Myślę, że Medea zrobiła po prostu eksperyment, jak by się poczuł ktoś potraktowany czymś takim. Jak widać, nienawiść aż się z allaski wylała, tym bardziej widać, jak anielska jest reakcja Zoli,
Ostatnio widziani
Gości online:17
Najnowszy:paullfear177
Wspierają nas