NOWY LIMIT
Zmieniamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie. To ułatwi prace redakcji i oczywiście przyspieszy dodawanie nowych tekstów. Prosimy o zastosowanie się do nowej poprawki wprowadzonej do regulaminu!
Wiktor Orzel · 11:30 14.10.2008 · 20 ·
Komentarze
Usunięty dnia 14.10.2008 16:05
nie bardzo rozumiem, powiem szczerze, bo wydawało mi sie, że można było dodawać trzy teksty, więc jeśli teraz do jednego, to chyba zmniejszamy? (moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje chyba ;P )
SzalonaJulka dnia 14.10.2008 16:20
jak wyżej :)
alleluja con dnia 14.10.2008 16:22
Jestem za! Za zmniejszeniem oczywiście ;) Może dzięki temu krócej będziemy czekać na opublikowanie, a redakcja dostanie trochę luzu ;)
I jeśli chodzi o mnie (może nie tylko) to dzięki temu dłużej się zastanowię zanim coś wrzucę na portal, co może sprawi, że poddane selekcji (mojej własnej) teksty będą lepsze. Bardzo dobry pomysł!
valdens dnia 14.10.2008 16:50
Hehe, zaraz to poprawię. :D
Usunięty dnia 14.10.2008 17:03
ahahahaha :lol: to jednak moje czytanie ze zrozumieniem w normie. to dobrze, bo już się zaczęłam martwić, że się uwsteczniam albo co ;)
mnie to nie przeszkadza, że jeden tekst dziennie. nie korzystałam z opcji, że można trzy. a przynajmniej może nadążę z czytaniem tych, co się pojawiają, "świeżych" :)
zapomin dnia 14.10.2008 17:21
> czy < zawsze jakas zmiana. I tak nie piszę tyle, żeby to wykorzystać. Mnie by wystarczyło jeden na miesiąc, ale broń Boże nie postuluję takiego rozwiązania :)
Wiktor Orzel dnia 15.10.2008 00:11
Jak dla mnie samo wyrażenie limit znaczy ograniczenie, a ograniczenie w tym wypadku przecież zwiększamy ( w rozumieniu zmniejszania swobody) No ale jak widać nie zrozumiano mego przekazu :p
zbigniew_n dnia 15.10.2008 08:21
Słusznie :) Zdanie: Zwiększamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie jest w tym kontekście najzupełniej na miejscu.
valdens dnia 15.10.2008 09:03
W sumie tak. To coś jak: "zwiększamy ograniczenie prędkości." Może być. Ale po co? Niech już zostanie "zmieniamy".
Usunięty dnia 15.10.2008 10:07
Pomysł bardzo dobry, ponieważ widok nadesłanych wierszy, które na mnie czekają trochę przeraża :D Przypominam tylko ze swojej strony, że redakcja nie musi tłumaczyć powodu odrzucenia tekstu przed użytkownikiem, przy ponad 1000 ludzi jest to po prostu niewykonalne, chyba, żeby siedzieć na komputerze 24h 7 dni w tygodniu.

I jeszcze druga sprawa na którą chciałabym zwrócić uwagę - w opisie wiersza /bo mówię tu o poezji, bo nią się zajmuję/ nie piszcie "listów miłosnych" do redakcji, czy rzeczy typu: j.w., jak w tytule, (jaki tytuł jest każdy widzi, to może go lepiej po prostu powtórzyć?), "ot takie dumanie..." - bo to jest raczej slabą reklamą własnego wiersza :) ale dużo osób, chyba niepewnych tego co przysyła wstawia mi opis właśnie w stylu "wyszło mi takie cuś, nie wiem czy fajne, ale posyłam" - jeśli chodzi o opis to najlepiej wrzućcie w niego np. fragment wiersza - niestety jeśli opisy są czasem takie a nie inne, muszę je zmieniać, a to też zabiera czas i automatycznie dodawanie wierszy idzie wolniej.
valdens dnia 15.10.2008 10:19
A ja dodam od siebie - starannie dobierajcie KATEGORIE. Bardzo często wiersze wysyłacie do prozy albo odwrotnie, a fotografie do nie swoich galerii.
Usunięty dnia 15.10.2008 15:20
mnie się zdawało, że limit można zwiększyć lub zmniejszyć, ale mniejsza z tym ;P
nie mam nic przeciwko zmniejszaniu czy zwiększaniu, nie korzystałam z tego, a nawet gdybym korzystała, to jestem tu gościem, jest mi tu dobrze, bardzo się podoba, więc wszelkie zmiany czy innowacje wprowadzane przez administratorów całkowicie mi odpowiadają :)
pozdrawiam serdeczniaście ;)
WholeTruth dnia 15.10.2008 15:34
podoba mi sie pomysł. ostatnio i tak sama piszę malutko i jak dodaję to po jednym wierszyku... :)
i teraz poczytam wszystko. z poezji przynajmniej - mam taką nadzieję. :p
pozdrawiam. Whole :)
Usunięty dnia 15.10.2008 21:06
Cieszę się, że widzicie w tym sens. Ja ze swojej strony mogę za to obiecać jeszcze więcej konkursów, nie tylko na wiersz, and którymi będę mogła pomyśleć, nie siedząc ciągle w "magazynie", a sponsorzy ostatnio nam dopisali :D
Wiktor Orzel dnia 18.10.2008 11:58
Będzie jeszcze jeden konkurs listopadowy :)
julusia10p dnia 18.10.2008 19:42
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Niektórzy przysyłają tu wiersze (np. oczywiście) tak dla zabawy bo niewykorzystany limit.
To denerwujące, bo prawdziwi poeci muszą czekać przysłowiowy "ruski miesiąc" na opublikowanie swojego dzieła. Ja się cieszę:)
valdens dnia 30.10.2008 22:24
Tak, julusiu10p. Zwłaszcza, że każdy poeta jest prawdziwy, a im młodszy, tym prawdziwszy. Według niego. :)
Tomi dnia 30.10.2008 22:28
valdens, zupełnie prawdziwa prawda :D
Usunięty dnia 31.10.2008 16:20
UWAGA proszę pilnować do jakiej kategorii wysyłacie tekst! Bardzo często wiersze lądują w prozie i odwrotnie! Nie skracacie sobie tym czasu oczekiwania na publikację.
bassooner dnia 03.11.2008 16:46
okej ziom pasi
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
wiktoria
21/09/2017 14:09
Introwerko, możliwe, że sytuacja była depresyjna i stąd… »
Nalka31
21/09/2017 13:54
Z racji, że z poprzednich wierszy pamiętam tylko wrażenia i… »
Miladora
21/09/2017 13:53
Jako specjalistka w logice pirotechniczno-użytkowej,… »
Miladora
21/09/2017 13:47
A może: - w eg­zo­tycz­nej ramce – port, gdzie… »
Nalka31
21/09/2017 13:45
Bardzo mnie uśmiechnął ten wiersz już w Altance. Miło, że… »
mike17
21/09/2017 13:41
Jago, dziękuję Ci za tak piękny koment do tej miniatury :)»
Pola Kaj
21/09/2017 13:40
Pięknie się czytało. Melodyjne bardzo. I ta "psia jego… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:35
Jestem oczarowana. W życiu nie czytałam czegoś podobnego,… »
Opheliac
21/09/2017 13:31
Werko, dziękuję za rozległy komentarz i przemyślenia, trafne… »
Pola Kaj
21/09/2017 13:27
Dziękuję, Dobra Cobra i szczególnie Tobie, skroplami.… »
Zola111
21/09/2017 13:13
Jako technik materiałów "piro", czyli pirotechnik,… »
Miladora
21/09/2017 11:52
Gdy zacznie brakować mi czasu, dam Ci odpocząć, Hope. :) A… »
Dobra Cobra
21/09/2017 11:23
Określając mój stosunek jako "sól w oku" miałem/am… »
Jacek Londyn
21/09/2017 11:00
Violko, fajnie, że prezentowany przeze mnie humor trafia do… »
JOLA S.
21/09/2017 10:25
Carve, ponownie na jednym wdechu połknąłem Twój uroczy… »
ShoutBox
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:43
  • thx, trzeba za te pisanie się brać poważniej:) ale że mnie zarchiwizowali to już przeszedłem do historii:) mam nadzieję że nazwiska nie zapomnieli wpisać :):):)
  • Silvus
  • 20/09/2017 22:40
  • O, o, pięknie, Chaw.
  • Jaga
  • 20/09/2017 22:35
  • Super! :) Gratuluję!
  • chawendyk
  • 20/09/2017 22:28
  • ha, pierwszy sukces:) mój tekst "Powstanie 1944" jest w czytelni Muzeum Powstania Warszawskiego :)..może ktoś tam sobie poczyta:)
  • akacjowa agnes
  • 20/09/2017 17:29
  • O matulu! Wejdę tu za parę miesięcy i w ogóle portalu nie poznam! :) Widzę, że rewolucję szykujecie :) Pozdrawiam.
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 15:18
  • Gramofonie... ja mówię o efektach a nie o technicznej stronie, bo na tej się kompletnie nie znam. Natomiast wiem, że cuś takiego jest możebne, bom widziała :D
  • Gramofon
  • 20/09/2017 15:08
  • no taki odrebny uzytkownik co by zbieral wszystkie teksty a potem po ujawnieniu trafial do folderu konkretnego jegomoscia lub jegomosciowej ;]
  • Tjereszkowa
  • 20/09/2017 14:34
  • "anonim" to musiałby być dla systemu odrębny rodzaj użytkownika, żeby nic nie było widać. Inaczej to nie miałoby żadnego sensu.
Ostatnio widziani
Gości online:41
Najnowszy:bcghnbdba2m
Wspierają nas