NOWY LIMIT
Zmieniamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie. To ułatwi prace redakcji i oczywiście przyspieszy dodawanie nowych tekstów. Prosimy o zastosowanie się do nowej poprawki wprowadzonej do regulaminu!
Sagitarius · 11:30 14.10.2008 · 20 ·
Komentarze
Usunięty dnia 14.10.2008 16:05
nie bardzo rozumiem, powiem szczerze, bo wydawało mi sie, że można było dodawać trzy teksty, więc jeśli teraz do jednego, to chyba zmniejszamy? (moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje chyba ;P )
SzalonaJulka dnia 14.10.2008 16:20
jak wyżej :)
alleluja con dnia 14.10.2008 16:22
Jestem za! Za zmniejszeniem oczywiście ;) Może dzięki temu krócej będziemy czekać na opublikowanie, a redakcja dostanie trochę luzu ;)
I jeśli chodzi o mnie (może nie tylko) to dzięki temu dłużej się zastanowię zanim coś wrzucę na portal, co może sprawi, że poddane selekcji (mojej własnej) teksty będą lepsze. Bardzo dobry pomysł!
valdens dnia 14.10.2008 16:50
Hehe, zaraz to poprawię. :D
Usunięty dnia 14.10.2008 17:03
ahahahaha :lol: to jednak moje czytanie ze zrozumieniem w normie. to dobrze, bo już się zaczęłam martwić, że się uwsteczniam albo co ;)
mnie to nie przeszkadza, że jeden tekst dziennie. nie korzystałam z opcji, że można trzy. a przynajmniej może nadążę z czytaniem tych, co się pojawiają, "świeżych" :)
zapomin dnia 14.10.2008 17:21
> czy < zawsze jakas zmiana. I tak nie piszę tyle, żeby to wykorzystać. Mnie by wystarczyło jeden na miesiąc, ale broń Boże nie postuluję takiego rozwiązania :)
Sagitarius dnia 15.10.2008 00:11
Jak dla mnie samo wyrażenie limit znaczy ograniczenie, a ograniczenie w tym wypadku przecież zwiększamy ( w rozumieniu zmniejszania swobody) No ale jak widać nie zrozumiano mego przekazu :p
zbigniew_n dnia 15.10.2008 08:21
Słusznie :) Zdanie: Zwiększamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie jest w tym kontekście najzupełniej na miejscu.
valdens dnia 15.10.2008 09:03
W sumie tak. To coś jak: "zwiększamy ograniczenie prędkości." Może być. Ale po co? Niech już zostanie "zmieniamy".
Usunięty dnia 15.10.2008 10:07
Pomysł bardzo dobry, ponieważ widok nadesłanych wierszy, które na mnie czekają trochę przeraża :D Przypominam tylko ze swojej strony, że redakcja nie musi tłumaczyć powodu odrzucenia tekstu przed użytkownikiem, przy ponad 1000 ludzi jest to po prostu niewykonalne, chyba, żeby siedzieć na komputerze 24h 7 dni w tygodniu.

I jeszcze druga sprawa na którą chciałabym zwrócić uwagę - w opisie wiersza /bo mówię tu o poezji, bo nią się zajmuję/ nie piszcie "listów miłosnych" do redakcji, czy rzeczy typu: j.w., jak w tytule, (jaki tytuł jest każdy widzi, to może go lepiej po prostu powtórzyć?), "ot takie dumanie..." - bo to jest raczej slabą reklamą własnego wiersza :) ale dużo osób, chyba niepewnych tego co przysyła wstawia mi opis właśnie w stylu "wyszło mi takie cuś, nie wiem czy fajne, ale posyłam" - jeśli chodzi o opis to najlepiej wrzućcie w niego np. fragment wiersza - niestety jeśli opisy są czasem takie a nie inne, muszę je zmieniać, a to też zabiera czas i automatycznie dodawanie wierszy idzie wolniej.
valdens dnia 15.10.2008 10:19
A ja dodam od siebie - starannie dobierajcie KATEGORIE. Bardzo często wiersze wysyłacie do prozy albo odwrotnie, a fotografie do nie swoich galerii.
Usunięty dnia 15.10.2008 15:20
mnie się zdawało, że limit można zwiększyć lub zmniejszyć, ale mniejsza z tym ;P
nie mam nic przeciwko zmniejszaniu czy zwiększaniu, nie korzystałam z tego, a nawet gdybym korzystała, to jestem tu gościem, jest mi tu dobrze, bardzo się podoba, więc wszelkie zmiany czy innowacje wprowadzane przez administratorów całkowicie mi odpowiadają :)
pozdrawiam serdeczniaście ;)
WholeTruth dnia 15.10.2008 15:34
podoba mi sie pomysł. ostatnio i tak sama piszę malutko i jak dodaję to po jednym wierszyku... :)
i teraz poczytam wszystko. z poezji przynajmniej - mam taką nadzieję. :p
pozdrawiam. Whole :)
Usunięty dnia 15.10.2008 21:06
Cieszę się, że widzicie w tym sens. Ja ze swojej strony mogę za to obiecać jeszcze więcej konkursów, nie tylko na wiersz, and którymi będę mogła pomyśleć, nie siedząc ciągle w "magazynie", a sponsorzy ostatnio nam dopisali :D
Sagitarius dnia 18.10.2008 11:58
Będzie jeszcze jeden konkurs listopadowy :)
julusia10p dnia 18.10.2008 19:42
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Niektórzy przysyłają tu wiersze (np. oczywiście) tak dla zabawy bo niewykorzystany limit.
To denerwujące, bo prawdziwi poeci muszą czekać przysłowiowy "ruski miesiąc" na opublikowanie swojego dzieła. Ja się cieszę:)
valdens dnia 30.10.2008 22:24
Tak, julusiu10p. Zwłaszcza, że każdy poeta jest prawdziwy, a im młodszy, tym prawdziwszy. Według niego. :)
Tomi dnia 30.10.2008 22:28
valdens, zupełnie prawdziwa prawda :D
Usunięty dnia 31.10.2008 16:20
UWAGA proszę pilnować do jakiej kategorii wysyłacie tekst! Bardzo często wiersze lądują w prozie i odwrotnie! Nie skracacie sobie tym czasu oczekiwania na publikację.
bassooner dnia 03.11.2008 16:46
okej ziom pasi
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Aronia23
26/03/2017 23:43
Maurycy, śliczną baśń ułożyłeś. Podałeś pierwsze nuty, ja… »
alos
26/03/2017 23:35
Nie znam się za bardzo na villanellach. Może rzeczywiście… »
bruliben
26/03/2017 23:33
Ta rozciągnięta wersja rzeczywiście zadziałała. Zagęściła… »
alos
26/03/2017 23:29
Elegancko, sięgnęłaś Introwertko do źródeł piękna, skrytego… »
alos
26/03/2017 23:23
Ładny wiersz, ale w drugiej cząstce jest jakiś nadmiar, to… »
alos
26/03/2017 23:14
Dzięki za podzielenie się ciekawymi refleksjami. Pozdrawiam… »
Niczyja
26/03/2017 22:36
Piękny wiersz, hopeless:) Nic więcej nie chcę i nie muszę… »
gabi
26/03/2017 22:12
No cóż – masz prawo do wyrażenia swojego zdania. Polemikę z… »
Opheliac
26/03/2017 21:28
Zgodzę się zdecydowanie z Wiktorią. Przyznam, że nawet… »
Opheliac
26/03/2017 21:12
Hope, jak zwykle z dużą przyjemnością czytam i odbieram Twój… »
Opheliac
26/03/2017 21:00
Oj, bliski Ci jest motyw lata, ale to dobrze, bo to bardzo… »
Opheliac
26/03/2017 20:53
A u mnie z kolei czcionka jest nienaturalnie duża, hm ;)»
aleksander81
26/03/2017 20:21
Miałem napisać już wczoraj, ale niestety nie znalazłem czasu… »
KoRd
26/03/2017 20:00
Dzięki za komentarz :O Z tej " historyjki" to… »
Jacek Podgorski
26/03/2017 19:50
Jej, jaki to ciepły i silny wiersz! »
ShoutBox
  • wiktoria
  • 26/03/2017 23:50
  • A ja właśnie przeczytałam, ze to fake news i Tina żyje. Ostatnio tez czytałam o śmierci Wojewódzkiego, ktory ma sie całkiem dobrze. Moze lepiej nie wierzyć tak szybko we wszystko co piszą w sieci?
  • Niczyja
  • 26/03/2017 22:18
  • Dziś, co ja robiłam dziś ok 19? Nie pamiętam. Dlaczego najważniejsi, najlepsi odchodzą? Leonard, Michael, teraz Tina. Po nich będą płakać miliony. Już płaczą. Kap, kap, kap...
  • Aronia23
  • 26/03/2017 22:11
  • Miała wylew, od paru dni była w szpitalu - lekarze naprawdę robili wszystko, aby Ją uratować. Niestety. Zmarła ok 19: 00, naszego czasu. Takie Niczyjko jest życie. Kogosie w drodze. Hej
  • Niczyja
  • 26/03/2017 21:58
  • Naprawdę? Bardzo ją lubiłam, zawsze. Wielka szkoda... [link]
  • Aronia23
  • 26/03/2017 21:20
  • Tina Turner nie żyje. Dla mnie zawsze będzie ikoną muzyki, czarodziejskiego głosu. Spoczywaj w spokoju, Tino.
  • mike17
  • 26/03/2017 20:21
  • No to powoli transferuję się na meczyk. Mam nadzieję, że nie będzie lipy :)
  • gabi
  • 26/03/2017 17:08
  • dziękuję Aronio za smacznego ale przede wszystkim za pomoc - udało się wkleić!!!
  • Aronia23
  • 26/03/2017 13:33
  • Smacznego Koleżanki. Przypomniało mi się przedszkole:hi, hi. "Mam 3 latka, 3 i pół, sięgam głową ponad stół. Mam fartuszek z muchomorkiem.Do przedszkola chodzę z workiem. SZybko zjadam z talerzyka.."
Ostatnio widziani
Gości online:15
Najnowszy:kertynager4