NOWY LIMIT
Zmieniamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie. To ułatwi prace redakcji i oczywiście przyspieszy dodawanie nowych tekstów. Prosimy o zastosowanie się do nowej poprawki wprowadzonej do regulaminu!
Sagitarius · 11:30 14.10.2008 · 20 ·
Komentarze
Usunięty dnia 14.10.2008 16:05
nie bardzo rozumiem, powiem szczerze, bo wydawało mi sie, że można było dodawać trzy teksty, więc jeśli teraz do jednego, to chyba zmniejszamy? (moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje chyba ;P )
SzalonaJulka dnia 14.10.2008 16:20
jak wyżej :)
alleluja con dnia 14.10.2008 16:22
Jestem za! Za zmniejszeniem oczywiście ;) Może dzięki temu krócej będziemy czekać na opublikowanie, a redakcja dostanie trochę luzu ;)
I jeśli chodzi o mnie (może nie tylko) to dzięki temu dłużej się zastanowię zanim coś wrzucę na portal, co może sprawi, że poddane selekcji (mojej własnej) teksty będą lepsze. Bardzo dobry pomysł!
valdens dnia 14.10.2008 16:50
Hehe, zaraz to poprawię. :D
Usunięty dnia 14.10.2008 17:03
ahahahaha :lol: to jednak moje czytanie ze zrozumieniem w normie. to dobrze, bo już się zaczęłam martwić, że się uwsteczniam albo co ;)
mnie to nie przeszkadza, że jeden tekst dziennie. nie korzystałam z opcji, że można trzy. a przynajmniej może nadążę z czytaniem tych, co się pojawiają, "świeżych" :)
zapomin dnia 14.10.2008 17:21
> czy < zawsze jakas zmiana. I tak nie piszę tyle, żeby to wykorzystać. Mnie by wystarczyło jeden na miesiąc, ale broń Boże nie postuluję takiego rozwiązania :)
Sagitarius dnia 15.10.2008 00:11
Jak dla mnie samo wyrażenie limit znaczy ograniczenie, a ograniczenie w tym wypadku przecież zwiększamy ( w rozumieniu zmniejszania swobody) No ale jak widać nie zrozumiano mego przekazu :p
zbigniew_n dnia 15.10.2008 08:21
Słusznie :) Zdanie: Zwiększamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie jest w tym kontekście najzupełniej na miejscu.
valdens dnia 15.10.2008 09:03
W sumie tak. To coś jak: "zwiększamy ograniczenie prędkości." Może być. Ale po co? Niech już zostanie "zmieniamy".
Usunięty dnia 15.10.2008 10:07
Pomysł bardzo dobry, ponieważ widok nadesłanych wierszy, które na mnie czekają trochę przeraża :D Przypominam tylko ze swojej strony, że redakcja nie musi tłumaczyć powodu odrzucenia tekstu przed użytkownikiem, przy ponad 1000 ludzi jest to po prostu niewykonalne, chyba, żeby siedzieć na komputerze 24h 7 dni w tygodniu.

I jeszcze druga sprawa na którą chciałabym zwrócić uwagę - w opisie wiersza /bo mówię tu o poezji, bo nią się zajmuję/ nie piszcie "listów miłosnych" do redakcji, czy rzeczy typu: j.w., jak w tytule, (jaki tytuł jest każdy widzi, to może go lepiej po prostu powtórzyć?), "ot takie dumanie..." - bo to jest raczej slabą reklamą własnego wiersza :) ale dużo osób, chyba niepewnych tego co przysyła wstawia mi opis właśnie w stylu "wyszło mi takie cuś, nie wiem czy fajne, ale posyłam" - jeśli chodzi o opis to najlepiej wrzućcie w niego np. fragment wiersza - niestety jeśli opisy są czasem takie a nie inne, muszę je zmieniać, a to też zabiera czas i automatycznie dodawanie wierszy idzie wolniej.
valdens dnia 15.10.2008 10:19
A ja dodam od siebie - starannie dobierajcie KATEGORIE. Bardzo często wiersze wysyłacie do prozy albo odwrotnie, a fotografie do nie swoich galerii.
Usunięty dnia 15.10.2008 15:20
mnie się zdawało, że limit można zwiększyć lub zmniejszyć, ale mniejsza z tym ;P
nie mam nic przeciwko zmniejszaniu czy zwiększaniu, nie korzystałam z tego, a nawet gdybym korzystała, to jestem tu gościem, jest mi tu dobrze, bardzo się podoba, więc wszelkie zmiany czy innowacje wprowadzane przez administratorów całkowicie mi odpowiadają :)
pozdrawiam serdeczniaście ;)
WholeTruth dnia 15.10.2008 15:34
podoba mi sie pomysł. ostatnio i tak sama piszę malutko i jak dodaję to po jednym wierszyku... :)
i teraz poczytam wszystko. z poezji przynajmniej - mam taką nadzieję. :p
pozdrawiam. Whole :)
Usunięty dnia 15.10.2008 21:06
Cieszę się, że widzicie w tym sens. Ja ze swojej strony mogę za to obiecać jeszcze więcej konkursów, nie tylko na wiersz, and którymi będę mogła pomyśleć, nie siedząc ciągle w "magazynie", a sponsorzy ostatnio nam dopisali :D
Sagitarius dnia 18.10.2008 11:58
Będzie jeszcze jeden konkurs listopadowy :)
julusia10p dnia 18.10.2008 19:42
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Niektórzy przysyłają tu wiersze (np. oczywiście) tak dla zabawy bo niewykorzystany limit.
To denerwujące, bo prawdziwi poeci muszą czekać przysłowiowy "ruski miesiąc" na opublikowanie swojego dzieła. Ja się cieszę:)
valdens dnia 30.10.2008 22:24
Tak, julusiu10p. Zwłaszcza, że każdy poeta jest prawdziwy, a im młodszy, tym prawdziwszy. Według niego. :)
Tomi dnia 30.10.2008 22:28
valdens, zupełnie prawdziwa prawda :D
Usunięty dnia 31.10.2008 16:20
UWAGA proszę pilnować do jakiej kategorii wysyłacie tekst! Bardzo często wiersze lądują w prozie i odwrotnie! Nie skracacie sobie tym czasu oczekiwania na publikację.
bassooner dnia 03.11.2008 16:46
okej ziom pasi
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Niczydar
25/04/2017 16:00
Witaj Aronia23 wiersz oparty na moich doświadczeniach,… »
Opheliac
25/04/2017 15:55
Czuć tu zabawę, trochę radości, ale i przemijanie, i ten… »
Carvedilol
25/04/2017 15:54
Witam Bardzo dobry tekst, spodobał mi się na tyle, żeby… »
Maurycy Rubikon
25/04/2017 15:51
Witaj Jolu, Jolu, napisałaś: - i ja Ciebie rozumiem,… »
Carvedilol
25/04/2017 15:49
Świetny tekst! Każdy cielębryta powinien przeczytać i… »
Maurycy Rubikon
25/04/2017 15:45
Witaj Vigo, dziękuję za komentarz, bardzo ładnie… »
JOLA S.
25/04/2017 15:43
Cześć Maurycy, moja pierwsza reakcja na to co przeczytałam… »
Opheliac
25/04/2017 15:42
Kamyczku, dziękuję serdecznie za rozbudowany komentarz i… »
Slavek
25/04/2017 15:40
o tu Tak mi się skojarzyło i wiem, że nie o to Ci… »
mike17
25/04/2017 14:55
Wzruszyłaś mnie, Niczyja, a to nie łatwa rzecz do zrobienia… »
JOLA S.
25/04/2017 14:09
Nalko, dziękuję bardzo za dobre słowo. Miło mi, że… »
OWSIANKO
25/04/2017 13:52
Skorek80 Twój tekst jest na tyle obiecujący, że z chęcią… »
JOLA S.
25/04/2017 12:33
Masz rację. Czy czytałeś " Jak Kurczak Blady chciał… »
Carvedilol
25/04/2017 12:13
Dziękuję JOLU Hmm, z tym kurnikiem to różnie bywa Jeśli… »
JOLA S.
25/04/2017 11:58
Fajnie zaczynasz, dobrze piszesz, uśmiałam się szczerze… »
ShoutBox
  • mike17
  • 25/04/2017 11:16
  • Kawka z rana jak śmietana, czyli dzień rozpocząć czas :) Pozdruffki znad Wisły :)
  • JOLA S.
  • 25/04/2017 05:44
  • Aronio, Nalko dobrego dnia:)
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:40
  • Grain słaby jesteś w manipulacjach. Serdecznie pozdrawiam
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:37
  • spadam, jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Szanty
  • Aronia23
  • 25/04/2017 05:34
  • NO WIEM W TAKIM TOWARZYSTWIE.
  • Nalka31
  • 25/04/2017 05:26
  • U Ciebie się snują tacy z krzywym karkiem?
  • Nalka31
  • 25/04/2017 05:25
  • A z czego mam być zadowolona? jeśli z życia to owszem bo jest piękne
  • Aronia23