NOWY LIMIT
Zmieniamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie. To ułatwi prace redakcji i oczywiście przyspieszy dodawanie nowych tekstów. Prosimy o zastosowanie się do nowej poprawki wprowadzonej do regulaminu!
Wiktor Orzel · 11:30 14.10.2008 · 20 ·
Komentarze
Usunięty dnia 14.10.2008 16:05
nie bardzo rozumiem, powiem szczerze, bo wydawało mi sie, że można było dodawać trzy teksty, więc jeśli teraz do jednego, to chyba zmniejszamy? (moje czytanie ze zrozumieniem szwankuje chyba ;P )
SzalonaJulka dnia 14.10.2008 16:20
jak wyżej :)
alleluja con dnia 14.10.2008 16:22
Jestem za! Za zmniejszeniem oczywiście ;) Może dzięki temu krócej będziemy czekać na opublikowanie, a redakcja dostanie trochę luzu ;)
I jeśli chodzi o mnie (może nie tylko) to dzięki temu dłużej się zastanowię zanim coś wrzucę na portal, co może sprawi, że poddane selekcji (mojej własnej) teksty będą lepsze. Bardzo dobry pomysł!
valdens dnia 14.10.2008 16:50
Hehe, zaraz to poprawię. :D
Usunięty dnia 14.10.2008 17:03
ahahahaha :lol: to jednak moje czytanie ze zrozumieniem w normie. to dobrze, bo już się zaczęłam martwić, że się uwsteczniam albo co ;)
mnie to nie przeszkadza, że jeden tekst dziennie. nie korzystałam z opcji, że można trzy. a przynajmniej może nadążę z czytaniem tych, co się pojawiają, "świeżych" :)
zapomin dnia 14.10.2008 17:21
> czy < zawsze jakas zmiana. I tak nie piszę tyle, żeby to wykorzystać. Mnie by wystarczyło jeden na miesiąc, ale broń Boże nie postuluję takiego rozwiązania :)
Wiktor Orzel dnia 15.10.2008 00:11
Jak dla mnie samo wyrażenie limit znaczy ograniczenie, a ograniczenie w tym wypadku przecież zwiększamy ( w rozumieniu zmniejszania swobody) No ale jak widać nie zrozumiano mego przekazu :p
zbigniew_n dnia 15.10.2008 08:21
Słusznie :) Zdanie: Zwiększamy limit zgłaszania prac do jednego tekstu dziennie jest w tym kontekście najzupełniej na miejscu.
valdens dnia 15.10.2008 09:03
W sumie tak. To coś jak: "zwiększamy ograniczenie prędkości." Może być. Ale po co? Niech już zostanie "zmieniamy".
Usunięty dnia 15.10.2008 10:07
Pomysł bardzo dobry, ponieważ widok nadesłanych wierszy, które na mnie czekają trochę przeraża :D Przypominam tylko ze swojej strony, że redakcja nie musi tłumaczyć powodu odrzucenia tekstu przed użytkownikiem, przy ponad 1000 ludzi jest to po prostu niewykonalne, chyba, żeby siedzieć na komputerze 24h 7 dni w tygodniu.

I jeszcze druga sprawa na którą chciałabym zwrócić uwagę - w opisie wiersza /bo mówię tu o poezji, bo nią się zajmuję/ nie piszcie "listów miłosnych" do redakcji, czy rzeczy typu: j.w., jak w tytule, (jaki tytuł jest każdy widzi, to może go lepiej po prostu powtórzyć?), "ot takie dumanie..." - bo to jest raczej slabą reklamą własnego wiersza :) ale dużo osób, chyba niepewnych tego co przysyła wstawia mi opis właśnie w stylu "wyszło mi takie cuś, nie wiem czy fajne, ale posyłam" - jeśli chodzi o opis to najlepiej wrzućcie w niego np. fragment wiersza - niestety jeśli opisy są czasem takie a nie inne, muszę je zmieniać, a to też zabiera czas i automatycznie dodawanie wierszy idzie wolniej.
valdens dnia 15.10.2008 10:19
A ja dodam od siebie - starannie dobierajcie KATEGORIE. Bardzo często wiersze wysyłacie do prozy albo odwrotnie, a fotografie do nie swoich galerii.
Usunięty dnia 15.10.2008 15:20
mnie się zdawało, że limit można zwiększyć lub zmniejszyć, ale mniejsza z tym ;P
nie mam nic przeciwko zmniejszaniu czy zwiększaniu, nie korzystałam z tego, a nawet gdybym korzystała, to jestem tu gościem, jest mi tu dobrze, bardzo się podoba, więc wszelkie zmiany czy innowacje wprowadzane przez administratorów całkowicie mi odpowiadają :)
pozdrawiam serdeczniaście ;)
WholeTruth dnia 15.10.2008 15:34
podoba mi sie pomysł. ostatnio i tak sama piszę malutko i jak dodaję to po jednym wierszyku... :)
i teraz poczytam wszystko. z poezji przynajmniej - mam taką nadzieję. :p
pozdrawiam. Whole :)
Usunięty dnia 15.10.2008 21:06
Cieszę się, że widzicie w tym sens. Ja ze swojej strony mogę za to obiecać jeszcze więcej konkursów, nie tylko na wiersz, and którymi będę mogła pomyśleć, nie siedząc ciągle w "magazynie", a sponsorzy ostatnio nam dopisali :D
Wiktor Orzel dnia 18.10.2008 11:58
Będzie jeszcze jeden konkurs listopadowy :)
julusia10p dnia 18.10.2008 19:42
Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Niektórzy przysyłają tu wiersze (np. oczywiście) tak dla zabawy bo niewykorzystany limit.
To denerwujące, bo prawdziwi poeci muszą czekać przysłowiowy "ruski miesiąc" na opublikowanie swojego dzieła. Ja się cieszę:)
valdens dnia 30.10.2008 22:24
Tak, julusiu10p. Zwłaszcza, że każdy poeta jest prawdziwy, a im młodszy, tym prawdziwszy. Według niego. :)
Tomi dnia 30.10.2008 22:28
valdens, zupełnie prawdziwa prawda :D
Usunięty dnia 31.10.2008 16:20
UWAGA proszę pilnować do jakiej kategorii wysyłacie tekst! Bardzo często wiersze lądują w prozie i odwrotnie! Nie skracacie sobie tym czasu oczekiwania na publikację.
bassooner dnia 03.11.2008 16:46
okej ziom pasi
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Silvus
17/01/2018 13:54
Jedyny przypadek, który miałby logikę, jaki mogę sobie… »
Silvus
17/01/2018 13:37
Spacja! Spacje! A to jedno do drugiego jak mysz… »
Silvus
17/01/2018 13:29
Brak przecinka po "piękna". Co zrobił? :)»
purpur
17/01/2018 13:23
Witaj liptonie... Przede wszystkim polecałbym Tobie… »
Silvus
17/01/2018 13:08
Jakkolwiek może być to prawda, to nie brzmi mi najlepiej… »
purpur
17/01/2018 12:32
Pozwól, że i ja zerknę w Twoje pisanie :) No przeczytałem… »
mike17
17/01/2018 12:11
Witaj, Aniu, pod tą opowieścią sklerotyczną :) Dobrze… »
Vanillivi
17/01/2018 12:06
Zolu, podoba mi się ten wiersz i zgadzam się z jego… »
purpur
17/01/2018 11:56
Witaj ponownie! - coś mi się kołacze po głowie, że… »
purpur
17/01/2018 11:34
Wiesz... raczej nie wyszło to w ogóle :) Skoro autor musi… »
retro
17/01/2018 11:12
DoCo, gdzieś już widziałam ten tytuł... Czy to możliwe? Czy… »
retro
17/01/2018 11:09
Darcon, Purpur - dziękuję :) »
retro
17/01/2018 11:07
Michał, dziękuję za zaproszenie, bo Twoja humoreska… »
braparb
17/01/2018 10:24
Pragnienie podmiotowości bywa naprawdę potężne. Cudny tekst.… »
JOLA S.
17/01/2018 10:18
Przeczytałem z niekłamanym zainteresowaniem, ale przyznam Ci… »
ShoutBox
  • trawa1965
  • 17/01/2018 04:18
  • Dzięki, Przyjaciele! Kupujcie.
  • JOLA S.
  • 16/01/2018 21:11
  • Trawo, gratulacje.:)
  • Krzysztof Konrad
  • 16/01/2018 20:20
  • Też sądzę, że zasługuje na notkę na stronie głównej.
  • Silvus
  • 16/01/2018 19:19
  • Co to się dzieje! A może to jednak zasługuje na news na stronie głównej. :) Brawo, @Trawo. :) Dzięki, @Mike.
  • mike17
  • 16/01/2018 19:06
  • Pragnę poinformować, że nasz portalowy kolega trawa1965 właśnie wydał w końcu swego upragnionego e-booka :) Brawa za determinację i upór w dążeniu do celu.
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:58
  • Dzięki - już widzę poprawkę. :)
  • Miladora
  • 16/01/2018 16:41
  • Dod - masz pw! :)
  • Dobra Cobra
  • 15/01/2018 23:10
  • Słodka pjosenka zespołu Elektryczne Gitary na piekny wjeczór: [link]
  • Zola111