Teksty do L'esperance
Redakcja L'esperance składa numer piąty swojego pisma literacko - społecznościowego, przez co poszukuje tekstów. Temat lutowy to "Miłość". Zależy nam na ukazaniu sprawy z różnych punktów widzenia. Może być słodko, może być gorzko.
Swoje teksty przesyłajcie na: lesperance@wp.pl
Dzon · 20:33 24.01.2009 · 10 ·
Komentarze
ela_gruca dnia 25.01.2009 00:05
to ma być poezja? jeden utwór, kilka? kto może?
Sanepit dnia 25.01.2009 10:45
Wiersze, ewentualnie krótki tekst prozatorski. Istotne jest, żeby nie za długi ze względu na formułę "gazetki".
http://www.portal-pisarski.pl/news.php?readmore=409

Pozdrawiam!
ela_gruca dnia 25.01.2009 16:30
a czy tę gazetę można później gdzieś nabyć? i czy o ew. zamieszczeniu tekstu zostaje się poinformowanym?
Dzon dnia 26.01.2009 00:28
Ponformujemy o zamieszczeniu tekstu, a autorzy dostaną kilka egzemplarzy. W ostatnich przypadkach niestety się to nie udało, ale tym razem porosimy o adres i wyslemy L'esperance autorom. Czy można gdzieś nabyć? Najlepiej spójrz na link który zamieścił Sanepit, tam są informacje. Oczywiście jesli ktoś chciałby dostać numery archiwalne, a mieszka blisko (Katowice itp.) może się z osobiście zgłosić, mamy jeszcze kilka egzemplarzy, darmo oczywiście.
lina_91 dnia 26.01.2009 14:37
Krotko o milosci? To jakby opisywac wode... Jesli komus kiedys sie to uda, bedzie to koniec poezji...
Sanepit dnia 26.01.2009 18:53
Jeszcze jedno - w związku z pojawiającymi się pytaniami. Teksty zbieramy do ok. 15 lutego. To może być zarówno proza jak i poezja.
Pozdrawiam!
Volver dnia 27.01.2009 16:43
to ja chyba poszukam i wyślę:p
Sanepit dnia 27.01.2009 20:09
Zapraszamy.
Joachim dnia 27.01.2009 23:19
ja chyba też :) spodziewajcie się mnie na swojej poczcie :)
Usunięty dnia 28.01.2009 10:01
ja również coś Wam podeślę
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Nuria
25/08/2019 22:16
Zaimków osobowych tyle, że można obdzielić z trzy utwory.… »
Lilah
25/08/2019 21:10
To świetnie, Mike. :) »
Opheliac
25/08/2019 21:04
Kreseczka, głównie Podoba mi się Olaboga City,… »
Opheliac
25/08/2019 20:57
Wodniczko, dziękuję za obecność i "odkopanie" ;) »
AntoniGrycuk
25/08/2019 20:28
Jolu, napisałem ten tekst po przeczytaniu tekstu… »
Kazjuno
25/08/2019 19:28
Narracja niezmiernie ciekawa. Pełno znakomitych porównań i… »
Marek Adam Grabowski
25/08/2019 19:25
Witaj na tym portalu. Na poprzednim nie czytałem demona,… »
Carvedilol
25/08/2019 18:43
Kazjuno Jolu dzięki za przeczytanie i komentarze… »
mike17
25/08/2019 18:22
Całkiem to fajne, Zdzisławie, z humorem i pewnym morałem.… »
Decand
25/08/2019 18:12
Kazjuno - za odczyt dziękuję, za komentarz również.… »
Decand
25/08/2019 18:09
Madawydar - bardzo dziękuję za odczyt i tak pozytywny… »
Kazjuno
25/08/2019 18:09
Zapomniałem o ocenie. Ale, Upsss... i nie mam możliwości… »
JOLA S.
25/08/2019 18:05
Odnajduję w tym tekście znajomy zapach. Czytając, pragnęłam… »
Kazjuno
25/08/2019 18:04
Na mój gust dużo tu poetyckiej prozy pomieszanej z… »
mike17
25/08/2019 18:03
Niebawem trzy nowe miniatury miłosne :) »
ShoutBox
  • Carvedilol
  • 25/08/2019 18:44
  • Vanillivi, dzięki i ode mnie za wrzucenie tekstu
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 16:10
  • Vanilivi, ja też dziękuję za dodanie tekstu po krótkiej przerwie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 13:36
  • Dzięki Vanilivi
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:29
  • Przepraszam wszystkich za problemy z publikacją.
  • Vanillivi
  • 25/08/2019 13:28
  • Wrzuciłam jeszcze kilka waszych tekstów, tych które najdłużej zalegały, korzystając z tego, że Wiktor nie zabrał mi jeszcze uprawnień. Mam nadzieję, że sytuacja się niebawem wyklaruje.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:51
  • Jednak Antoni Grycuk masz rację! Moja koleżanka rzeczywiście zasuwa w prozie. Trzeba JEJ dać ochłonąć. Chyba ledwo dyszy przygnieciona stertą makulatury, oczywiście też mojej...
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 11:27
  • Komentujemy tylko ja z Tobą i jeszcze kilka miłych pań i łaskawych facetów. Reszta milczy; A Feith to moja dobra znajoma, ale od POETÓW. Mnie by na pewno opublikowała. Jednak cisza online. Przykre...
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 10:33
  • Ze specjalną, niekoniecznie związaną, dedykacją: [link]
  • AntoniGrycuk
  • 25/08/2019 08:57
  • Kazjuno, jest jedna Pani redaktor od prozy, Faith się zowie. Ale widzę, że ten portal umiera. Nie tylko ten. W ciągu 2 lat mojej bytności ilość komentarzy pod prozą spadła drastycznie.
  • Kazjuno
  • 25/08/2019 07:21
  • Szkoda, nie mamy redaktor od prozy. Nie mam nic do poetów, ale CI mają wykwalifikowaną trójkę. Nie dziwię się Vanilivi, że nie podołała. Ech, co za niesprawiedliwość...
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Wojciech
Wspierają nas