REWOLUCJA w L'esperance
Redakcja L'esperance (Czyli pisma literacko-społecznościowego) pozdrawia po przerwie.
Ruszamy z kolejnymi numerami. Właśnie ukazuje się numer w temacie "Nadzieja".
Zapraszamy do przysyłania tekstów do nowego numeru temat: "REWOLUCJA". Tradycyjnie, sposób interpretacji tematu jest dowolny. Wysyłać można na adres: lesperance@wp.pl .

Redakcja "L'esperance"
Dzon · 19:27 21.10.2009 · 9 ·
Komentarze
evivvalarte dnia 21.10.2009 19:39
do kiedy mozna przesylac??
JaneE dnia 21.10.2009 20:46
no właśnie do kiedy?
evivvalarte dnia 21.10.2009 21:12
bo jak na czasie jakos to fajnie ze dopiero teraz o tym pisza:D a jak jest jakis dluzszy czas to ja jestem ciekaw kiedy:)
Dzon dnia 21.10.2009 23:41
Teksty można przesyłać do 10 Listopada. Mam na myśli temat "REWOLUCJA", ponieważ temat "nadzieja" jest już zamknięty. Czasu jest dużo, więc zapraszamy...
evivvalarte dnia 22.10.2009 17:11
no to nie jest malo czasu:) fakt:) i ile tych wierszy ma byc 3 czy wiecej?? :)
Dzon dnia 23.10.2009 11:02
Według twojego uznania. My wybieramy materiał z tego co dostajemy, a więc generalnie im więcej poślesz tekstów tym większe prawdopodobieństwo, że coś spasuje.
JaneE dnia 23.10.2009 12:02
Proza też może być?
evivvalarte dnia 24.10.2009 00:07
no to cos sie pewnie skmini:)
Dzon dnia 24.10.2009 22:38
Tak, proza też, ale krótka, tzn. czasami kombinujemy z czcionkami, ale miejca jest mało.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Lilah
24/08/2019 17:01
Dobrze mieć takiego przyjaciela jak Antek. Urocze… »
Lilah
24/08/2019 16:57
Szczęśliwa, gdy przychodzi ktoś czekany i nawet słów nie… »
RafalSulikovski
24/08/2019 10:26
Dziękuję wam wszystkim moi drodzy. :-) Postaram się pisać… »
wodniczka
23/08/2019 22:26
Pierwsza część podoba się najbardziej. Ogólnie ciekawa… »
Marek Adam Grabowski
23/08/2019 19:16
Masz dobry warsztat pisarski; czyta się ciebie bardzo… »
wodniczka
23/08/2019 18:40
Pięknie. Szczególnie w połowie zatrzymał mnie na dłużej.… »
PrzemeK155J
23/08/2019 17:59
Historia jest naprawdę ciekawa. Jedna z najciekawszych, jaką… »
wodniczka
23/08/2019 16:26
Al-szamanko Tak. Masz rację. Trochę tam się nawarstwiło.… »
RafalSulikovski
23/08/2019 14:09
:-) :) :) »
RafalSulikovski
23/08/2019 14:08
:-) dziękuję Karen. Widzę, że mam jeszcze dla kogo pisać... »
Karen Lety
23/08/2019 14:04
Wiersze są trochę jak piosenki, każdy znajduje w nich coś… »
Karen Lety
23/08/2019 13:58
Świetny wiersz. Napisany przy użyciu takich słów i w taki… »
JOLA S.
23/08/2019 13:57
Dobrze się zaczyna :) Nikt, dotąd, nie skomentował tekstu.… »
Karen Lety
23/08/2019 13:52
Zgadzam się z Darcon, że drugi psychiatra mógłby zagościć na… »
RafalSulikovski
23/08/2019 11:34
:-) Dzięki! Ja dopiero jestem stale "zapowiadającym… »
ShoutBox
  • Vanillivi
  • 24/08/2019 17:47
  • Będę, jako zwykły użytkownik. I postram się od czasu do czasu komentowac Wasze teksty i moze dodawac wlasne
  • JOLA S.
  • 24/08/2019 16:35
  • Vanillivi, przykro, że nas opuszczasz. Pocieszające, że będziesz nam towarzyszyć.:) Późno na refleksje, ale nie traćmy ducha. Powodzenia i do zobaczenia.:)
  • Vanillivi
  • 24/08/2019 14:23
  • Kochani, musiałam zrezygnować z funkcji redaktora. Portal i obecne na nim osoby są nadal dla mnie ważne, będę tu bywać i utrzymywać z wami kontakt, ale już nie jako redaktor.
  • Kazjuno
  • 23/08/2019 16:36
  • Święte słowa!
  • JOLA S.
  • 23/08/2019 12:22
  • Powodem waśni był smok. Na początku nikt z jadących portalem nie wierzył. „Bo mało to bajek po świecie pędzi” Poczytajcie, Panowie, naszego Skuula i basta, bo życie ucieka na bzdurkach.:)
  • Kazjuno
  • 23/08/2019 07:11
  • Coś cię najwyraźniej uwiera, geniuszu, łaszący się do portalowym władz. Tak trudno ci zakończyć insektowo robaczaną połajankę?
  • Decand
  • 22/08/2019 23:25
  • "Ponoć" słowem klucz. Wszyscy czekamy więc i Ty bądź grzeczym i zaczekaj. Świat naprawdę poczeka na Twoje arcydzieła chrabąszczyku
  • Kazjuno
  • 22/08/2019 21:08
  • Ponoć czas oczekiwania to tydzień, kolego robaku. Czekam już dwa.
  • Decand
  • 22/08/2019 20:41
  • Niektórym robaczkom widać spieszy się za bardzo. A chyba powinno spieszyć się powoli, chyba tak to szło. Na pewno wszyscy wytrzymamy jeszcze na tekst jakiegokolwiek żuczka, ba!, nawet i misia
  • Kazjuno