Spadający ptak
Spadający ptak to zaskakujący, tajemniczy debiut dziewiętnastoletniego Patryka Suchcickiego. Fabuła tej mrocznej książki dzieje się w Warszawie, ale Warszawie widzianej z zupełnie innej perspektywy. Bohater książki, Samotnik, mieszka domku na iglicy Pałacu Kultury. W jego życiu pojawia się tajemnicza Prostytutka, która znika po nocy spędzonej z nim. Samotnik postanawia wyruszyć na jej poszukiwania. Żeby ją odnaleźć, musi odbyć wiele wędrówek po naziemnej i podziemnej części wrogiego mu miasta, zmierzyć się z królem podziemi, zmarłą żoną, mrocznymi widmami i zombie. W tych podróżach może jednak liczyć na przyjaciół, choćby ekscentrycznego Pana Olę, pojawiającego się w dwóch zaskakujących obliczach. Spadający ptak to tekst niezwykły i niebanalny. Nie pozostawi żadnego Czytelnika obojętnym.

ilustracje i więcej informacji na stronie fb : http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/pages/Spadajacy-ptak/363682405949?ref=ts
patrykk · 11:13 26.04.2010 · 10 ·
Komentarze
Usunięty dnia 26.04.2010 20:28
ja powiem, że mnie bardzo zainteresowało :) gdzie książkę będzie można nabyć?
patrykk dnia 26.04.2010 20:34
empik, matras, traffic, kdc( ale w 2011 chyba się pomylili) No i oczywiście u mnie. Pod koniec maja będę w trafficu produkował się.
AnonimowyGrzybiarz dnia 26.04.2010 21:09
O Stary... Jeśli książka przynajmniej w części będzie tak dobra, jak dobrze się zapowiada, to kocham Cię! :D

Dziewiętnaście lat? I od razu cała książka? Fakin szit, za przeproszeniem,. Szacun.

Kto wydaje?
patrykk dnia 27.04.2010 09:33
Papierowy Motyl
lina_91 dnia 27.04.2010 10:15
CHolera, a ja mialam 16 jak napisalam cala ksiazke i nikt mi jej nie chce wydac :p. Gratuluje.
AnonimowyGrzybiarz dnia 27.04.2010 18:50
Cholera, nigdy nie napisałem jeszcze nic dłuższego niż 50 stron...
Esy Floresy dnia 27.04.2010 23:26
Zaintrygowała mnie zajawka książki. Z pewnością poszukam przy okazji odwiedzin w Empiku. Gratuluję.
Miladora dnia 28.04.2010 15:06
Gratuluję. :D

Powinieneś był podać też ten link:
http://www.empik.com/spadajacy-ptak-ksiazka,prod56925653,p

I informację, że premiera będzie 10-go maja 2010 r.
patrykk dnia 29.04.2010 19:39
Usunięty dnia 10.05.2010 12:44
dzisiaj premiera, a na stronie empiku jeszcze nie ma, żeby zamówić :(
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
RChomik
17/06/2019 12:48
Myślę że to powinno być w górnej półce no nic nie rozumiem… »
AntoniGrycuk
17/06/2019 09:22
Wiosna, dziękuję za kilka ciepłych słów. A pomyśl, jak byś… »
Kazjuno
17/06/2019 09:15
d.urbanska Bardzo sympatyczny tekst. Rzekłbym, wzruszający.… »
Marek Adam Grabowski
17/06/2019 09:09
Dzięki. Błąd poprawie. Pozdrawiam »
wiosna
17/06/2019 08:51
Ująć temat w stu słowach tak, aby zainteresował czytelnika,… »
wiosna
17/06/2019 08:45
nieochrzczone napisałabym razem albo zmieniła szyk nie jest… »
wiosna
17/06/2019 08:35
Tekst, działający na wyobraźnię i wrażliwość. Podpisuję… »
Madawydar
17/06/2019 05:45
Trzyma czytelnika w napięciu od samego początku poprzez… »
Kazjuno
16/06/2019 23:30
Otóż Peteronie. Podobnie jak Marek Grabowski jestem zdania,… »
Madawydar
16/06/2019 21:14
Dzięki. »
mike17
16/06/2019 18:19
Pięknie, Kasiu, jak to zwykle u Ciebie :) Jak słowa cicho… »
Artur Dubis
16/06/2019 18:15
Dziękuję, cieszę się, że wierszydło się spodobało :) »
Kushi
16/06/2019 17:17
Witaj :) Lubie takie wiersze, cicho, nostalgicznie płynące… »
Zdzislaw
16/06/2019 15:46
Wodniczko, miło, że się podobało :) Wyślę jeszcze... hmm...… »
Dobra Cobra
16/06/2019 14:30
Baw się pisaniem , bo najważniejszy jest pomysł. Wykonanie… »
ShoutBox
  • StalowyKruk
  • 17/06/2019 00:33
  • Może innym razem. Ale może dałbyś się zainteresować twórczością legendarnego Lemmy'ego Kilmistera? [link]
  • MitomanGej
  • 16/06/2019 21:23
  • [link] Polecam zapoznać się z nową płytą jedynego polskiego wieszcza, największego operatora języka polskiego, tak jak i falusa
  • Husarek20
  • 16/06/2019 15:04
  • Szczerze mówiąc to trudno mi się odnaleźć na tym portalu, ze względu na jego układ.
  • AntoniGrycuk
  • 15/06/2019 09:38
  • Chciałem zauważyć, że, jak przystało na profesjonalny portal, od dwóch dni jest tu więcej reklam niż komentarzy :)
  • Lucja
  • 13/06/2019 16:18
  • Czy ktoś oświeciłby mnie informacją/ wskazał link gdzie znajdę info o prawnej stronie sprzedaży książki?Rejestracja/podatek/VAT/Sprzedaż za granicę/self-empoyed w UK/rozliczenia w obu krajach itd?:)
  • mike17
  • 10/06/2019 20:33
  • Aldonko, to ode mnie dla Ciebie : [link]
Ostatnio widziani
Gości online:21
Najnowszy:Gtour79
Wspierają nas