Nowy redaktor
Miło nam poinformować, że nowym redaktorem odpowiedzialnym za dział poezji został zygfryd2007. Gratulujemy! Tym samym nowy skład działu poetyckiego został skompletowany.
Wiktor Orzel · 12:18 26.10.2011 · 22 ·
Komentarze
Usunięty dnia 26.10.2011 13:03
O, nie spodziewałem się. Gratulacje i życzę powodzenia we współpracy!
Leszek Sobeczko dnia 26.10.2011 13:20
Też jestem zaskoczony. Od kilku minut oswajam się z sytuacją.
Powodzenie jak najbardziej pożądane. Dziękuję i życzę tego samego.
hey
Esy Floresy dnia 26.10.2011 14:37
Gratuluję Leszku i bardzo się cieszę! Życzę wytrwałości przede wszystkim.:)
Usunięty dnia 26.10.2011 18:36
Gratulacje i niskie ukłony posyłam z Ochoty :D
WholeTruth dnia 26.10.2011 18:59
:yes: gratuluję :)
creep dnia 26.10.2011 19:48
gratulacje - wytrwałości - powodzenia - niech zieleń będzie z Tobą - na koniec tradycyjnie - PP rządzi!
Euridice dnia 26.10.2011 20:15
O witaj Zygfrydzie! Bardzo się cieszę, że będziesz czuwał nad nami! Trzymam kciuki! ;)
Zachary Ann dnia 26.10.2011 21:57
To teraz będzie trzeba pisać śląską gwarą.

Ann.
liliium dnia 26.10.2011 22:07
Ja Wam powiem obu, dlaczego to tak.

Z racji, że obaj siedzieliście ze mną na pudłach, a jak wiadomo ja jestem za fajny i mam za miękkie serce...

To wszystko dzięki mnie! Allaaaaah Akbaar!

Swoją drogą, jak to skompletowany?! A ja?! JA też tam byłem, miód i wódkę piłem! ;p
mariamagdalena dnia 26.10.2011 22:24
gratulacje zygfryd! :) liczymy teraz na dobre i rzeczowe komentarze z Twojej zielonej strony ;)
Kushi dnia 26.10.2011 22:33
Przyłączam się do gratulacji życząc powodzenia:):)
Pozdrawiam serdecznie:):)
Leszek Sobeczko dnia 26.10.2011 23:04
Dziękuję za gratulacje, powodzenia nigdy za wiele, obiecuje się starać rzeczowo / he he, jakbym sam umiał pisać /, co do gwary niekonieczna, ale mile widziana.
Niech wena będzie z Wami.

Pozdrawia od serca i
kłania się uniżenie
hanys jeden
Leszek
julanda dnia 27.10.2011 14:38
Ale kto zdąży naprodukować tyle poezji, aby wystarczyło dla takiej ilości redaktorów! ;) Zebrała się już pokaźna ekipa, a przyznam się, że nie wyglądało na początku dobrze. Jakby portalowa poezja miała stoczyć się do Hadesu. Co do Zygfryda jestem bardzo za, solidarnie za swoim dobrym i wyjątkowym rocznikiem. Dzięki Zygi, że podjąłeś tę misję! :)
Zola111 dnia 27.10.2011 18:47
Zigi, gratuluję i - nieoryginalnie ale szczerze - życzę powodzenia.
z.
Wasyl dnia 27.10.2011 22:11
Fajnie. Gratuluję.
Leszek Sobeczko dnia 28.10.2011 00:52
Julando, Zolu, Wasylu, tradycyjnie i równie oryginalnie dziękuję :)
Poke Kieszonka dnia 28.10.2011 07:12
:)Leszku, ze ja wcześniej tego nie dojrzałam- gratuluje Ci z serca i wiem, że to odpowiednie miejsce dla Ciebie:yes::)
Daniel Madej dnia 28.10.2011 08:48
Gratki;)

No to mamy przypływ świeżej krwi wśród zielonych.
Wasinka dnia 28.10.2011 20:59
Gratuluję z uśmiechem, zygfrydzie :)
Leszek Sobeczko dnia 29.10.2011 00:21
Poke, danielu, Wasinko - krew zielona A1Rh- , tradycyjne dziękuję, jak na razie czas nie pozwalał wejść w obowiązki, za co się czerwienię ;)
zawsze dnia 29.10.2011 13:56
Zygfryd, witaj na pokładzie! :) Dużo cierpliwości ;)
Leszek Sobeczko dnia 29.10.2011 15:32
zawsze na razie bujam się od rufy do rufy, strasznie buja ;)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
MarcinD
20/10/2017 17:59
Maciek się nie zorientował bo pamiętał że po ataku szczurów… »
Miladora
20/10/2017 17:59
Skoro to wiersz rymowany, dobrze byłoby zadbać o odpowiedni… »
gabi
20/10/2017 17:44
Chyba "krople deszczu". "Liść nadziei "-… »
mike17
20/10/2017 17:43
Stawitzky, ciągle nielicho czeszesz :) Klimaty w kółko te… »
introwerka
20/10/2017 17:34
Braparbie, cieszą bardzo Twoje odwiedziny i wzruszenie :)»
ElaM
20/10/2017 17:30
Zaskoczyłaś mnie Lady. Nie potrafię pisać prozy poetyckiej,… »
Miladora
20/10/2017 17:26
Nie. Ale nic nie przychodzi w pięć minut, a zwłaszcza… »
gabi
20/10/2017 17:17
He, he, he :) Czyżby wiersz traktował o naszym portalowym… »
gabi
20/10/2017 17:14
Wiersz magiczny, głęboki i nietuzinkowy. Wciągnął mnie tak… »
GoldKate
20/10/2017 17:03
Cześć Dobra Cobro, Dk721, Jacek Londyn Przysporzyliście mi… »
hopeless
20/10/2017 16:11
Miladora - Dzięki, ze znajdujesz czas na czytanie i… »
braparb
20/10/2017 15:47
Śliczny, tylko na kontrastującą język sobie można połamać :) »
braparb
20/10/2017 15:43
Muszu, większość utworów zamieszczanych w dziale poezja to… »
braparb
20/10/2017 15:31
Wróciłem do tego wiersza i dobrze. Wzrusza i zachwyca.… »
braparb
20/10/2017 15:22
Uważam, ze ten wiersz ma potencjał. Warto dopracować formę,… »
ShoutBox
  • mike17
  • 19/10/2017 20:20
  • By poznać bliżej zasady gry, zapraszam tutaj : [link]
  • mike17
  • 19/10/2017 20:19
  • Konkurs czeka i wzywa z daleka! Czyli zapraszam serdecznie wszystkich śmiałków pióra do udziału w MUZO WENACH 5, a więc zabawie w prozie, gdzie musimy napisać miniaturę na 5000 słów i tyle. Łatwe?
  • allaska
  • 18/10/2017 13:08
  • jak miło czasem poczytać coś po polsku ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 22:20
  • Mądre, a w jakim sensie? Ja uważam, że są zwyczajne. Dla każdego. I każdy może wejść w tę tematykę i ją całym sobą poczuć. Bo czym jest napisanie utworu? Kontaktem z piosenką i daniem czegoś z siebie.
  • Silvus
  • 17/10/2017 21:54
  • Właśnie @Krzysiowi chodziło raczej o to, że Twoje utwory, @Mike, są mądre, a więc nie sztuka napisać do takich mądry tekst.
  • Esy Floresy
  • 17/10/2017 21:47
  • Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ;)
  • mike17
  • 17/10/2017 19:30
  • Czas na napisanie utworu masz do 31 października. Czy moje utwory są popową papką. Raczej nie sądzę. Ale fajnie się do nich pisze i w to bezwzględnie nie wątpię, zatem ready, steady, go!
  • Krzysztof Konrad
  • 17/10/2017 19:00
  • A do kiedy jest czas na dodanie tekstu? Mógłbyś czasem dać jakąs popowa papkę. Nie sztuka napisać coś do mądrej piosenki, a prostego chłamu ^^
  • mike17
  • 17/10/2017 17:59
  • Siemanko, Krzysiek :) Fajnie, że się pojawiasz. Wbijaj do mojego konkursu w prozie MUZO WENY 5, gdzie możesz dać czadu jako prozaik i pokazać, na co cię stać, a konkurs jest dość łatwy :)
Ostatnio widziani
Gości online:51
Najnowszy:kcngbn69
Wspierają nas