Nowy redaktor
Miło nam poinformować, że nowym redaktorem odpowiedzialnym za dział poezji został zygfryd2007. Gratulujemy! Tym samym nowy skład działu poetyckiego został skompletowany.
Wiktor Orzel · 12:18 26.10.2011 · 22 ·
Komentarze
Usunięty dnia 26.10.2011 13:03
O, nie spodziewałem się. Gratulacje i życzę powodzenia we współpracy!
Leszek Sobeczko dnia 26.10.2011 13:20
Też jestem zaskoczony. Od kilku minut oswajam się z sytuacją.
Powodzenie jak najbardziej pożądane. Dziękuję i życzę tego samego.
hey
Esy Floresy dnia 26.10.2011 14:37
Gratuluję Leszku i bardzo się cieszę! Życzę wytrwałości przede wszystkim.:)
Usunięty dnia 26.10.2011 18:36
Gratulacje i niskie ukłony posyłam z Ochoty :D
WholeTruth dnia 26.10.2011 18:59
:yes: gratuluję :)
creep dnia 26.10.2011 19:48
gratulacje - wytrwałości - powodzenia - niech zieleń będzie z Tobą - na koniec tradycyjnie - PP rządzi!
Euridice dnia 26.10.2011 20:15
O witaj Zygfrydzie! Bardzo się cieszę, że będziesz czuwał nad nami! Trzymam kciuki! ;)
Zachary Ann dnia 26.10.2011 21:57
To teraz będzie trzeba pisać śląską gwarą.

Ann.
liliium dnia 26.10.2011 22:07
Ja Wam powiem obu, dlaczego to tak.

Z racji, że obaj siedzieliście ze mną na pudłach, a jak wiadomo ja jestem za fajny i mam za miękkie serce...

To wszystko dzięki mnie! Allaaaaah Akbaar!

Swoją drogą, jak to skompletowany?! A ja?! JA też tam byłem, miód i wódkę piłem! ;p
mariamagdalena dnia 26.10.2011 22:24
gratulacje zygfryd! :) liczymy teraz na dobre i rzeczowe komentarze z Twojej zielonej strony ;)
Kushi dnia 26.10.2011 22:33
Przyłączam się do gratulacji życząc powodzenia:):)
Pozdrawiam serdecznie:):)
Leszek Sobeczko dnia 26.10.2011 23:04
Dziękuję za gratulacje, powodzenia nigdy za wiele, obiecuje się starać rzeczowo / he he, jakbym sam umiał pisać /, co do gwary niekonieczna, ale mile widziana.
Niech wena będzie z Wami.

Pozdrawia od serca i
kłania się uniżenie
hanys jeden
Leszek
julanda dnia 27.10.2011 14:38
Ale kto zdąży naprodukować tyle poezji, aby wystarczyło dla takiej ilości redaktorów! ;) Zebrała się już pokaźna ekipa, a przyznam się, że nie wyglądało na początku dobrze. Jakby portalowa poezja miała stoczyć się do Hadesu. Co do Zygfryda jestem bardzo za, solidarnie za swoim dobrym i wyjątkowym rocznikiem. Dzięki Zygi, że podjąłeś tę misję! :)
Zola111 dnia 27.10.2011 18:47
Zigi, gratuluję i - nieoryginalnie ale szczerze - życzę powodzenia.
z.
Wasyl dnia 27.10.2011 22:11
Fajnie. Gratuluję.
Leszek Sobeczko dnia 28.10.2011 00:52
Julando, Zolu, Wasylu, tradycyjnie i równie oryginalnie dziękuję :)
Poke Kieszonka dnia 28.10.2011 07:12
:)Leszku, ze ja wcześniej tego nie dojrzałam- gratuluje Ci z serca i wiem, że to odpowiednie miejsce dla Ciebie:yes::)
Daniel Madej dnia 28.10.2011 08:48
Gratki;)

No to mamy przypływ świeżej krwi wśród zielonych.
Wasinka dnia 28.10.2011 20:59
Gratuluję z uśmiechem, zygfrydzie :)
Leszek Sobeczko dnia 29.10.2011 00:21
Poke, danielu, Wasinko - krew zielona A1Rh- , tradycyjne dziękuję, jak na razie czas nie pozwalał wejść w obowiązki, za co się czerwienię ;)
zawsze dnia 29.10.2011 13:56
Zygfryd, witaj na pokładzie! :) Dużo cierpliwości ;)
Leszek Sobeczko dnia 29.10.2011 15:32
zawsze na razie bujam się od rufy do rufy, strasznie buja ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Kazjuno
24/04/2018 18:22
Nie dziwię się "dymisji" Bruno Kandymo, nawet z… »
Darcon
24/04/2018 18:06
Ładne, choć tym razem finał dosyć przewidywalny, wręcz… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Dziękuję ślicznie za poświęcony czas i miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:09
Pięknie dziękuję za miłe słowa :) »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:08
Dziękuję pięknie za komentarze :) »
Gramofon
24/04/2018 16:07
Karczmy miało być, widocznie głodny byłem, dzięki za… »
BrunoKadyna
24/04/2018 16:07
Pięknie dziękuję za poświęcony czas, miłe słowa i uwagi :) »
purpur
24/04/2018 16:00
Wydaje mi się, że za wiele do poprawy to tutaj nie ma :)»
BrunoKadyna
24/04/2018 15:06
Kazjuno Jaki tam bufon, najwyżej zdymisjonowany baron ;) Cóż… »
ajw
24/04/2018 14:23
purpur - miłe, że wciągnęło :) Greg - a czy kogoś… »
mike17
24/04/2018 14:22
Dzięki, Antoni, za komentarz i podzielenie się refleksjami… »
Greg Malecha
24/04/2018 11:16
wyrafinowana »
AntoniGrycuk
24/04/2018 10:39
Hej, Kazjuno, Bardzo Ci dziękuję za czytanie i opinię.… »
Kazjuno
24/04/2018 09:32
Nie powiem, podobało się. Przesłanie edukacyjne mocniejsze… »
Wiktor Mazurkiewicz
24/04/2018 08:36
Ania_Basnik Aniu, dziękuję Ci pięknie. Wiem, że odbierasz… »
ShoutBox
  • purpur
  • 24/04/2018 18:31
  • Nie powiedziałbym, że półki to fikcja. Szczere mówiąc uważam je za świetny pomysł! Natomiast to nie one decydują o ilości komentarzy, które otrzymujemy... Ale o tym już wspominałem...
  • mike17
  • 24/04/2018 18:08
  • Też skłaniam się ku tezie, że półki to fikcja. Raz jeden znalazłem się na dolnej, i zdobyłem... 43 komenty! A więc to nie półki rządzą, a to, co na nich umieszczamy, czym raczymy naszych czytaczy ...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 16:22
  • purpur, dla mnie też półki nie mają znaczenia. Inaczej pewnie przestałbym pisać. ;)
  • Gramofon
  • 24/04/2018 15:22
  • no dlatego skomentowałęm to "lol'em" bo nic madrzejszego nie przyszło mi do głowy, cisnelo mi sie tylko na klawiature ze ludzie to popier... ;]
  • purpur
  • 24/04/2018 13:50
  • A spójrz Gramofonie, jakie on dodaje komentarze! Subtelniejszy i bardziej delikatny jest chyba tylko zawodowy łowca pcheł!
  • Gramofon
  • 24/04/2018 13:31
  • Darcon serio? no to lol :D
  • purpur
  • 24/04/2018 13:27
  • Moim zdaniem półki nie mają znaczenia. Przynajmniej dla mnie. Widząc natomiast, że gagatek ma 10 tekstów i do tego 9 komentarzy, no to cóż... Close it, close it I say! Nie przeczytam takiego tekstu...
  • Hubert Z
  • 24/04/2018 13:06
  • Moje teksty często lędują na dolnej półce, tam o koment trochę trudniej.Więc mnie bardzo cieszy zostawiony ślad pod wierszem nawt najbardziej krytyczny,gdyż daje szansę na ponowne przemyślenie utworu.
  • Darcon
  • 24/04/2018 11:27
  • Cóż, sporo racji ma Vanillivi. Dostawałem PW nie kryjące oburzenia, albo wręcz nie życzono sobie więcej moich komentarzy. Cóż, szanuje więc i nie komentuje.
  • purpur
  • 24/04/2018 10:13
  • A wystarczy chociaż spróbować dać coś od siebie, nawet jeśli ta pomoc ograniczy się do "spędziłem miłą chwilę z tekstem". Czy sami nie ucieszylibyście się z takich odwiedzin pod waszymi literkami?
Ostatnio widziani
Gości online:18
Najnowszy:Pridhamse6i
Wspierają nas