Poszukiwani autorzy

Wydawnictwo Grabno poszukuje nowych autorów. Wydawcę interesuje tematyka: romansu, kryminału, tematów kontrowersyjnych, a przede wszystkim dobrych tekstów.

Adres mailowy do przesyłania fragmentów:
wydawnictwogranbo@wp.pl

Wiktor Orzel · 18:44 24.04.2013 · 7 ·
Komentarze
Magicu dnia 24.04.2013 22:07
Nowo powstałe wydawnictwo? Nie ma nawet strony internetowej...
Sonia dnia 25.04.2013 16:00
Napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą
Miladora dnia 26.04.2013 14:17
Wydawnictwo Granbo - a nie "Grabno".
Ale faktycznie nie mają (jeszcze?) strony.
coni1978 dnia 28.04.2013 15:49
Ostrożnie z tego typu "wydawnictwami". Nie posiadają nawet fanpage'u na FB, nie mówiąc już o profesjonalnym adresie mailowym. Ogłaszają się na Tablicy, Gumtree itp. To może być zwykła kradzież danych.
Krystyna Habrat dnia 05.05.2013 11:17
Coni1978 Widzę, że masz w tej dziedzinie większe rozeznanie, bo ja muszę dopiero poszukać znaczenia obcego mi terminu i nazwy, jakich tu użyłaś. Myślę, że więcej osób, ja również, chętnie powiększyłoby swą orientację na temat ruchu wydawniczego w naszym kraju także o Twoją wiedzę.
Próbowaliśmy czasem dyskutować na PP na ten temat, żeby mieć większe rozeznanie, jakiś przewodnik, gdzie warto próbować, a gdzie nawet nie próbować. Niestety chyba nikt nie chce się narażać wydawcom albo trzyma wiedzę o dobrej oficynie dla siebie.
Jednak można wspólnymi siłami użytkowników PP przygotować ankietę wstępną, dotyczącą tego, na co autor musi zwrócić szczególną uwagę przy nawiązywaniu kontaktu z jakąś oficyną. I odnośnie kolejnych kroków na tej trudnej drodze.
coni1978 dnia 06.05.2013 19:33
Nie jestem "nią". Widzę, że masz większe rozeznanie w kwestii rozpoznawania, kto jest kobietą a kto mężczyzną. O które, użyte w moim komentarzu zwroty, dokładniej ci chodzi? Wyjaśnię, bez kozery, znaczenie nie znanych ci zwrotów. Nie trudź się, nie trać swego cennego czasu i nie szukaj w encyklopedii. Co do znajomości rynku wydawniczego to raczej mam ogromne i dzieli nas gigantyczna przestrzeń doświadczenia. Nie mam też w zwyczaju wysyłać moich tekstów nie znanym nigdzie oficynom, wyrosłym po pierwszym wiosennym deszczu. Nie pozwalam się okradać ani z danych ani z tekstów. na chwilę obecną twór "Grabno" jest nieprofesjonalnym czymś a nie wydawnictwem.
swistakos dnia 08.06.2013 14:34
Co do tego wydawnictwa coni 1978 ma rację.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
mike17
26/03/2019 20:44
Ilekroć czytam takie teksty, coś łapie mnie za gardło :)»
Kushi
26/03/2019 20:32
Pięknie wymalowałeś słowami ten rodzinny obrazek. Ująłeś w… »
Zola111
26/03/2019 20:30
Wiolinie, a no właśnie tak, albo jakoś tak. Zawsze na… »
mike17
26/03/2019 19:36
No lecisz po calaku, całość jest tak odlotowa, że trza… »
Berele
26/03/2019 18:23
Jarek pochodzi z mych rozmyślań nt zjawiska autorytetu. Co… »
dodatek111
26/03/2019 15:37
Kushi, bardzo się cieszę, że wiersz Cię zatrzymał:)»
szalonaromantyczna511
26/03/2019 15:32
Powiem ci, że na pewno ten tekst wymaga doszlifowania (może… »
Abi-syn
26/03/2019 14:32
Hejka Panie D Aleś poleciał! chcę Tobie coś dowalić… »
Abi-syn
26/03/2019 14:19
Jolie Walczymy: stereotyp, przekonanie, religia, byt -… »
Florian Konrad
26/03/2019 12:53
mam skrzywienie, imię Jarek kojarzy mi się bardo źle,… »
allaska
26/03/2019 12:12
Bardzo mi sie podoba. Jest lirycznie, inteligentny tekst.… »
pociengiel
26/03/2019 11:30
Dzięki. Powiedzmy, że to się stało tydzień temu. Ale tekst… »
Wiolin
26/03/2019 11:17
Witam. Za wszelkie dobro ukryte w Waszym słowie,… »
Wiolin
26/03/2019 11:13
Witaj Zolu. No właśnie! Ależ powiedziałaś...Nawet… »
Wiolin
26/03/2019 10:58
Koziorowska. Duża litera w poezji to krzyk, to chęć -… »
ShoutBox
  • Zola111
  • 26/03/2019 20:19
  • Berele, wybieraj, przysyłaj. Śmiało. Zaśrodkowanie czeka.
  • mike17
  • 26/03/2019 19:45
  • Kochani! Macie jeszcze 3 tygodnie na napisanie miniaturki na konkurs w prozie MUZO WENY 7, gdzie piszemy utworek na 5000 znaków i wysyłamy mnie. Myślę, że damy radę, prawda? To kwestia silnej woli :)
  • Esy Floresy
  • 26/03/2019 19:08
  • Marcyjki jeszcze kolekcjonują teksty przez 5 dni :) [link]
  • mike17
  • 26/03/2019 19:06
  • Friday, dzięki :)
  • allaska
  • 26/03/2019 16:16
  • Bo głosowanie nie jest jawne, wszystko anonimowe i na PW Zoli.
  • allaska
  • 26/03/2019 16:15
  • Nie wysyłam, i nie głosuję, bo ...
  • Berele
  • 26/03/2019 13:33
  • Mam trzy teksty na zaśrodkowania i muszę wybrać dwa. A Wy czemu nie wysyłacie? :)
  • allaska
  • 26/03/2019 11:57
  • * niech ludziom ulzy, spadnie ciśnienie w wersach, miało być, Zaśrodkowanie to wielka sprawa, ale ileż mozna? Po prostu z czasem to stsje sie nudne.. dobra rekla ma?:) pa ecie, pecie,ciocie,klocie
Ostatnio widziani
Gości online:13
Najnowszy:Ligginse6
Wspierają nas