Poszukiwani autorzy

Wydawnictwo Grabno poszukuje nowych autorów. Wydawcę interesuje tematyka: romansu, kryminału, tematów kontrowersyjnych, a przede wszystkim dobrych tekstów.

Adres mailowy do przesyłania fragmentów:
wydawnictwogranbo@wp.pl

Wiktor Orzel · 18:44 24.04.2013 · 7 ·
Komentarze
Magicu dnia 24.04.2013 22:07
Nowo powstałe wydawnictwo? Nie ma nawet strony internetowej...
Sonia dnia 25.04.2013 16:00
Napisałam do nich, zobaczymy co odpiszą
Miladora dnia 26.04.2013 14:17
Wydawnictwo Granbo - a nie "Grabno".
Ale faktycznie nie mają (jeszcze?) strony.
coni1978 dnia 28.04.2013 15:49
Ostrożnie z tego typu "wydawnictwami". Nie posiadają nawet fanpage'u na FB, nie mówiąc już o profesjonalnym adresie mailowym. Ogłaszają się na Tablicy, Gumtree itp. To może być zwykła kradzież danych.
Krystyna Habrat dnia 05.05.2013 11:17
Coni1978 Widzę, że masz w tej dziedzinie większe rozeznanie, bo ja muszę dopiero poszukać znaczenia obcego mi terminu i nazwy, jakich tu użyłaś. Myślę, że więcej osób, ja również, chętnie powiększyłoby swą orientację na temat ruchu wydawniczego w naszym kraju także o Twoją wiedzę.
Próbowaliśmy czasem dyskutować na PP na ten temat, żeby mieć większe rozeznanie, jakiś przewodnik, gdzie warto próbować, a gdzie nawet nie próbować. Niestety chyba nikt nie chce się narażać wydawcom albo trzyma wiedzę o dobrej oficynie dla siebie.
Jednak można wspólnymi siłami użytkowników PP przygotować ankietę wstępną, dotyczącą tego, na co autor musi zwrócić szczególną uwagę przy nawiązywaniu kontaktu z jakąś oficyną. I odnośnie kolejnych kroków na tej trudnej drodze.
coni1978 dnia 06.05.2013 19:33
Nie jestem "nią". Widzę, że masz większe rozeznanie w kwestii rozpoznawania, kto jest kobietą a kto mężczyzną. O które, użyte w moim komentarzu zwroty, dokładniej ci chodzi? Wyjaśnię, bez kozery, znaczenie nie znanych ci zwrotów. Nie trudź się, nie trać swego cennego czasu i nie szukaj w encyklopedii. Co do znajomości rynku wydawniczego to raczej mam ogromne i dzieli nas gigantyczna przestrzeń doświadczenia. Nie mam też w zwyczaju wysyłać moich tekstów nie znanym nigdzie oficynom, wyrosłym po pierwszym wiosennym deszczu. Nie pozwalam się okradać ani z danych ani z tekstów. na chwilę obecną twór "Grabno" jest nieprofesjonalnym czymś a nie wydawnictwem.
swistakos dnia 08.06.2013 14:34
Co do tego wydawnictwa coni 1978 ma rację.
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
17/01/2019 18:55
wiojaw: dziękuję, że wróciłaś. Serdeczności. mike17:… »
ClakierCat
17/01/2019 18:40
masz rację wiojaw, ślicznie dziękuję, że jesteś, Twoje… »
mike17
17/01/2019 18:24
Nic gorszego jak bezradność... To śmierć za życia. I nic… »
wiojaw
17/01/2019 18:23
Nawet z tymi moimi klapkami? Widzę, że Ty po prostu… »
ClakierCat
17/01/2019 18:16
Masz rację wjiojaw, pięknie dziękuję za komentarz - bardzo… »
wiojaw
17/01/2019 18:01
chyba nie rozumieją? A dwa, nie widzę związku między… »
ClakierCat
17/01/2019 17:45
Marta Podgórnik rocznik 1994, klasa francuska. biblią jest… »
Kemilk
17/01/2019 17:36
Jedno z lepszych opowiadań, jakie tutaj czytałem. Jedyne co… »
Jaworski
17/01/2019 17:26
Dzięki wielkie. Jak coś napiszę to wrzucę. »
wiojaw
17/01/2019 17:18
Buziam :rol: za słowa Mike17! :) »
wiojaw
17/01/2019 17:15
Jestem kobietą, zdecydowanie muszę zmienić nick na bardziej… »
mike17
17/01/2019 17:01
Wiersz w konwencji czystej formy, pełen abstrakcyjnych… »
Zola111
17/01/2019 16:57
Blanche: dziękuję za wysoką ocenę i piękne rozumienie… »
wiojaw
17/01/2019 16:44
Dzięki Janku! Właśnie tak, Norwid sam w sobie nie był celem. »
AntoniGrycuk
17/01/2019 16:27
No pojechałeś. Przyznam. Klimat stworzyłeś naprawdę "z… »
ShoutBox
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:26
  • oby ten konsensus wychodził zawsze, wszędzie i wszystkim.
  • mike17
  • 15/01/2019 23:24
  • Miło mi się z Tobą rozmawiało, Ananke, ale łóżko mnie wzywa - na dziś chyba starczy. Życzę Ci kolorowych snów i jak zwykle cieszę się, że udało się nam dojść do konsensusu :) Dobranoc.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:22
  • znam i lubię :)
  • Niczyja
  • 15/01/2019 23:19
  • Nic lepiej nie pasuje do tej śnieżnej ciszy... [link]
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:18
  • właśnie, plusy i minusy. Żeby je dostrzec, trzeba mieć jakąś wiedzę, warsztat, doświadczenie i CZAS. O tym nie mówiliśmy, trzeba poświęcić trochę czasu, żeby powstał rzeczowy komentarz
  • mike17
  • 15/01/2019 23:15
  • Absolutnie masz rację. Chwalić grafomanów nie wolno, ale tym tuzom też słodzić nie powinno się. Dobrze wytknąć plusy i minusy. ale czasem krytyka musi być jak i euforyczne pochwalenie :)
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:11
  • czasem można kogoś niesłusznie wpędzić w poczucie, że nie jest nic wart, a z drugiej strony pisać pochwalne peany pod bohomazami
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:09
  • Mike - czy oby na pewno wszystkiego ? czy jakaś część komentatorów nie jest nazbyt złośliwa? niekompetentna? z drugiej strony nazbyt pochlebna ? bezkrytyczna ?
  • mike17
  • 15/01/2019 23:06
  • Na portalu można dowiedzieć się wszystkiego o swoim pisaniu. Komentatorzy zawsze się znajdą. A ci w realu mają wieczorki literackie, gdzie raczej tłumy nie walą, są to imprezy niszowe.
  • Ananke
  • 15/01/2019 23:01
  • prawie każdy tego chce. Tak uważam. Jak ludzie wydają na papierze swoje utwory, mają ograniczoną możliwość interakcji z Czytelnikiem.
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:budowa2a5542lzc
Wspierają nas