Roszady, roszady, jeszcze trochę roszad.

Ścieżki lubią krzyżować się niespodziewanie. Niektórym codzienność ucina czas na przyjemność, dla innych - przyjemność staje się obowiązkiem. Żadnego z powyższych nie życzymy naszym Redaktorom.

Ze stanowiskiem Redaktora Prozy, po wielu wahaniach, żegna się zajacanka. Witają się z nim zaś - ponownie - Kaero oraz Świeża Krew, shinobi.

Zającanko, w imieniu redakcji i Użytkowników, dziękuję Ci za współpracę, masę świeżych pomysłów i czasu, który poświęciłaś Portalowi.

Na szczęcie Zającanka obiecała nam, że zmiana barw na mniej maskujące, nie oznacza, że przestanie nas odwiedzać.

Podobnie mam przyjemność jako pierwsza oficjalnie życzyć powodzenia, zapału do pracy i ciągłej świeżości umysłów nowym redaktorom - Kaero i shinobiemu.

 

Na cześć całej trójki wielkie hip hip, hurra!

zawsze · 00:06 07.11.2013 · 20 ·
Komentarze
darek i mania dnia 07.11.2013 00:22
hip hip! a czy hurra ! to się zobaczy ;) -powodzenia :)
Miladora dnia 07.11.2013 02:56
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni. :|
Ale rozumiem, że czasem do głosu dochodzi siła wyższa.

Życzę powodzenia - Kaero i Shinobi. :)
Almari dnia 07.11.2013 08:09
Powodzenia wszystkim na nowej drodze :)
Kaero dnia 07.11.2013 08:12
Nowej starej drodze:) Dzięki:)
Wasinka dnia 07.11.2013 08:15
Dziękuję, Zajączku, za współpracę. :)

Kaero, witaj znowu, Shinobi - zadomawiaj się w zielonościach. :)
Miło Was widzieć na pokładzie od nieco innej strony. ;)
Usunięty dnia 07.11.2013 08:18
wystarczy, że człek spać pójdzie a tu takie zmiany :)

dziękowanie i gratulacje

powodzenia w zielonym

B)
shinobi dnia 07.11.2013 09:06
Się zazieleniłem się. :)

Witam, dziękuję.

:)
mike17 dnia 07.11.2013 10:30
Gratulacje dla Was, zielone ludki :)
WholeTruth dnia 07.11.2013 11:50
ależ niespodzianki!
wszystkich Was obdarowuję uśmieszkami :) :) :)
coca_monka dnia 07.11.2013 15:54
shinobi, ładnie Ci w zielonym ;)
Kaero, rebonjour!

zajacanko, realizacji i innych spełnień!
Dobra Cobra dnia 07.11.2013 16:41
Brawa dla odchodzącej i przychodzących!
zajacanka dnia 07.11.2013 21:02
Kochani, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Jak to w życiu bywa: coś się kończy, a coś zaczyna :)
Miladora napisała:
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni.

Mila, ta zieleń, to jedyna, która mi pasowała ;) W innych wyglądam niemal trupio :rip:

Kaero, shinobi - życzę zapału i wytrwałości!

Nie żegnam się.
Będę czasem wpadać, żeby dokopać tam, gdzie trzeba :)

Kisski dla całej portalowej braci :) :) :)
julanda dnia 08.11.2013 06:50
"Codzienność zabiera czas na przyjemność", w którą stronę nie odczytywać, wpada się w genialne wnętrze tego zarymowania, więc sobie anektuję.;) A brak czasu, niedobrze, bo jeszcze wierzyłam, że gdzieś indziej żyje się... lepiej. Zajacanko, pozdrawiam i czekam na Twoje książki.:)
Silvus dnia 09.11.2013 18:16
zajacanko, byle robić to, co się uważa, a więc, trochę przewrotnie, cieszę się z twojej rezygnacji - bo będziesz robić to, co zaczęłaś uważać :)
Kaero, witaj!
shinobi, jakoś mi pasuje zielony do twojego nicku. :)

"Codzienność zabiera czas na przyjemność" podoba mi się, julando :)
zajacanka dnia 10.11.2013 00:16
Dokładnie tak, Silvus :) To nie przewrotność, to brak egoizmu. Dziękuję :)
Leszek Sobeczko dnia 10.11.2013 23:45
życzę powodzenia świeżynkom :)
zajacanko - pierwszy miesiąc jest najtrudniejszy, coś jak nikotynowy odwyk - szuka się zapałek bez celu - trzymaj się w realu :)
zajacanka dnia 15.11.2013 02:17
Dziękuję, Leszku. Coś jest w tym, co mówisz, bo częściej bywam ostatnio, niż w poprzednich miesiącach ;) Kisski :)
Dobra Cobra dnia 17.11.2013 11:31
Świeża Krew - shinobi. Ładnie napisane. Tak proroczo! :-)

DoCo
wienczyslaw dnia 26.11.2013 18:22
jaka szkoda. moja ulubiona Pani Redaktor odchodzi. jedyna, która do mnie zaglądała:) to już nie będzie ten sam portal. pozdrawiam Aniu:)
zajacanka dnia 27.11.2013 22:31
Aż mi łezka w oku zalśniła, wien :)
Ale nie martw się: wpadnę czasem z pejczem :)
Pozdrawiam, Wojtku :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Procesja
22/02/2017 09:07
Coraz ciekawiej się robi, atmosfera gęstnieje, ujawnia się… »
Procesja
21/02/2017 23:53
Jago, nie wiesz nawet jak mi dodałaś skrzydeł swoim… »
mike17
21/02/2017 22:54
Witaj,Jago, pod tym tekstem o ludzkich wyborach :) Nie były… »
Aronia23
21/02/2017 22:50
Dziękuję, Skroplami. Tych znanych postaci tyle wymieniłam,… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:23
Życie w związku przerasta coraz większą ilosc ludzi.… »
faith
21/02/2017 22:18
Witaj, Krzysztofie, z uwagą przeczytałam Twoje opowiadanie… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:11
Prawdziwy menszczyzna zna słowo: nie. euterpe,… »
Jaga
21/02/2017 22:10
Piękny, poetycki i poruszający tekst! Bardzo się wzruszyłam.… »
Dobra Cobra
21/02/2017 22:03
Tylko mogę przyklasnąć, gdy czytam, iż chciałabys stawac na… »
Antabuss
21/02/2017 21:55
dzięki za uwagi i odzew. pozdrawiam ciepło :) »
Jaga
21/02/2017 21:45
Mike, bardzo miło mnie zaskoczyłeś tym, iż pamiętasz mój… »
Gorgiasz
21/02/2017 21:43
al-szamanka, bardzo dziękuję. »
mike17
21/02/2017 21:38
Witaj, Piotrze, w tej krainie dziwnych uczuć :) Nie lubię… »
Pallas
21/02/2017 21:15
Ciekawy teks jak zawsze. Podoba mi się to przeplatanie z… »
Jaga
21/02/2017 21:10
DoCo, mam Cię w ulubionych, więc czytałam, czytam i czytać… »
ShoutBox
  • Dobra Cobra
  • 21/02/2017 22:05
  • Tak, Trawa kultywuje niezwykły rodzaj prozy.
  • Jaga
  • 21/02/2017 21:03
  • Aronio, pozdrów proszę Trawę również ode mnie. Choroba to paskudna sprawa. Po wielu przemyśleniach doszłam do wniosku, że to pozytywnie zakręcony człowiek.
  • mike17
  • 21/02/2017 20:21
  • Królowie w ostatniej odsłonie : [link]
  • Bellona
  • 21/02/2017 13:40
  • Mikus mnie ucieszył ze znów coś napisał, zabieram sie do czytania.
  • Aronia23
  • 21/02/2017 13:19
  • Utiuszo, dziękuję w Jego imieniu. Na pewno będzie Mu miło. Pozdrawiam.
  • Ustiusza
  • 21/02/2017 08:12
  • Przykre to, Aronio. :((( Życz mu ode mnie powrotu do zdrowia.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 21:10
  • faith, pytasz o Trawę. Ja nie wiem, co z nim. Ale wiem b. smutną rzecz. Powiem, bo to kolega. Apis Taur - Tomek, jest b. chory. Smutno mi.
  • Aronia23
  • 20/02/2017 20:56
  • [link] A to jest to, co kocham najbardziej. faith. Góry. Dziękuję za piękną piosenkę.
Ostatnio widziani
Gości online:23
Najnowszy:zastepczywroc165