Roszady, roszady, jeszcze trochę roszad.

Ścieżki lubią krzyżować się niespodziewanie. Niektórym codzienność ucina czas na przyjemność, dla innych - przyjemność staje się obowiązkiem. Żadnego z powyższych nie życzymy naszym Redaktorom.

Ze stanowiskiem Redaktora Prozy, po wielu wahaniach, żegna się zajacanka. Witają się z nim zaś - ponownie - Kaero oraz Świeża Krew, shinobi.

Zającanko, w imieniu redakcji i Użytkowników, dziękuję Ci za współpracę, masę świeżych pomysłów i czasu, który poświęciłaś Portalowi.

Na szczęcie Zającanka obiecała nam, że zmiana barw na mniej maskujące, nie oznacza, że przestanie nas odwiedzać.

Podobnie mam przyjemność jako pierwsza oficjalnie życzyć powodzenia, zapału do pracy i ciągłej świeżości umysłów nowym redaktorom - Kaero i shinobiemu.

 

Na cześć całej trójki wielkie hip hip, hurra!

zawsze · 00:06 07.11.2013 · 20 ·
Komentarze
darek i mania dnia 07.11.2013 00:22
hip hip! a czy hurra ! to się zobaczy ;) -powodzenia :)
Miladora dnia 07.11.2013 02:56
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni. :|
Ale rozumiem, że czasem do głosu dochodzi siła wyższa.

Życzę powodzenia - Kaero i Shinobi. :)
Almari dnia 07.11.2013 08:09
Powodzenia wszystkim na nowej drodze :)
Kaero dnia 07.11.2013 08:12
Nowej starej drodze:) Dzięki:)
Wasinka dnia 07.11.2013 08:15
Dziękuję, Zajączku, za współpracę. :)

Kaero, witaj znowu, Shinobi - zadomawiaj się w zielonościach. :)
Miło Was widzieć na pokładzie od nieco innej strony. ;)
Usunięty dnia 07.11.2013 08:18
wystarczy, że człek spać pójdzie a tu takie zmiany :)

dziękowanie i gratulacje

powodzenia w zielonym

B)
shinobi dnia 07.11.2013 09:06
Się zazieleniłem się. :)

Witam, dziękuję.

:)
mike17 dnia 07.11.2013 10:30
Gratulacje dla Was, zielone ludki :)
WholeTruth dnia 07.11.2013 11:50
ależ niespodzianki!
wszystkich Was obdarowuję uśmieszkami :) :) :)
coca_monka dnia 07.11.2013 15:54
shinobi, ładnie Ci w zielonym ;)
Kaero, rebonjour!

zajacanko, realizacji i innych spełnień!
Dobra Cobra dnia 07.11.2013 16:41
Brawa dla odchodzącej i przychodzących!
zajacanka dnia 07.11.2013 21:02
Kochani, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Jak to w życiu bywa: coś się kończy, a coś zaczyna :)
Miladora napisała:
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni.

Mila, ta zieleń, to jedyna, która mi pasowała ;) W innych wyglądam niemal trupio :rip:

Kaero, shinobi - życzę zapału i wytrwałości!

Nie żegnam się.
Będę czasem wpadać, żeby dokopać tam, gdzie trzeba :)

Kisski dla całej portalowej braci :) :) :)
julanda dnia 08.11.2013 06:50
"Codzienność zabiera czas na przyjemność", w którą stronę nie odczytywać, wpada się w genialne wnętrze tego zarymowania, więc sobie anektuję.;) A brak czasu, niedobrze, bo jeszcze wierzyłam, że gdzieś indziej żyje się... lepiej. Zajacanko, pozdrawiam i czekam na Twoje książki.:)
Silvus dnia 09.11.2013 18:16
zajacanko, byle robić to, co się uważa, a więc, trochę przewrotnie, cieszę się z twojej rezygnacji - bo będziesz robić to, co zaczęłaś uważać :)
Kaero, witaj!
shinobi, jakoś mi pasuje zielony do twojego nicku. :)

"Codzienność zabiera czas na przyjemność" podoba mi się, julando :)
zajacanka dnia 10.11.2013 00:16
Dokładnie tak, Silvus :) To nie przewrotność, to brak egoizmu. Dziękuję :)
Leszek Sobeczko dnia 10.11.2013 23:45
życzę powodzenia świeżynkom :)
zajacanko - pierwszy miesiąc jest najtrudniejszy, coś jak nikotynowy odwyk - szuka się zapałek bez celu - trzymaj się w realu :)
zajacanka dnia 15.11.2013 02:17
Dziękuję, Leszku. Coś jest w tym, co mówisz, bo częściej bywam ostatnio, niż w poprzednich miesiącach ;) Kisski :)
Dobra Cobra dnia 17.11.2013 11:31
Świeża Krew - shinobi. Ładnie napisane. Tak proroczo! :-)

DoCo
wienczyslaw dnia 26.11.2013 18:22
jaka szkoda. moja ulubiona Pani Redaktor odchodzi. jedyna, która do mnie zaglądała:) to już nie będzie ten sam portal. pozdrawiam Aniu:)
zajacanka dnia 27.11.2013 22:31
Aż mi łezka w oku zalśniła, wien :)
Ale nie martw się: wpadnę czasem z pejczem :)
Pozdrawiam, Wojtku :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
falsyfikat
15/12/2017 00:10
w sumie ocena redakcji mi wystarczy, dziękuję. »
falsyfikat
15/12/2017 00:06
trudna sprawa z tym tłumaczeniem, owszem, delikatnie… »
Dobra Cobra
14/12/2017 22:58
Jest myśl, rozwój akcji, punkt szczytowy, rozwiązania akcji… »
Dobra Cobra
14/12/2017 22:50
Albowiem gdyż lubię czasami zacząć tak lyrycznie, by potem… »
maak
14/12/2017 22:42
Trudno nie lubić tych Twoich zagadek. Trzeba je czytać po… »
maak
14/12/2017 22:16
Dobry wieczór Dziękuję wszystkim za odwiedziny i za… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 21:17
Głównie żabojadowa poezja mnie nakręca, i klasyczna, u nas… »
Leszek Sobeczko
14/12/2017 20:57
bardzom ciekaw którym się tak poszczęściło, ja toże czytam… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 20:46
Przenigdy (to o komentarzu powyżej). Dla tego tekstu daję… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 20:29
Ten zapis posiada sens i coś, co kusi na dumankę. Dla mnie… »
mike17
14/12/2017 20:17
Całkiem niezłe to haiku. Choć tłumaczenie nieco odbiega od… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 20:01
Perspektywa mazaków na kamykach jaskini Lascaux jest… »
Gaston Bachelard
14/12/2017 19:49
Zauważyłem, że próbujesz się pokazać nie tylko na PP. Wiem.… »
Skuul
14/12/2017 19:02
Szybkie zwięzłe, spodobało mi się, więc dzięki za chęć… »
Gramofon
14/12/2017 18:55
Świetne! »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 14/12/2017 16:13
  • Pasztet trzeba robic i bigos mieszać
  • Zola111
  • 14/12/2017 16:06
  • Piszmy do Zaśrodkowania#27.
  • mike17
  • 13/12/2017 18:51
  • Świąteczny Elvis wiecznie żywy :) Niektóre kawałki nie podlegają prawom czasu i przestrzeni : [link]
  • Alen Dagam
  • 13/12/2017 17:56
  • Tak sobie czytam te Wasze wirtajki, jak tylko się pojawiają na portalu i coraz częściej mam łzy w oczach że wzruszenia. Autorzy, jesteście wspaniali! Dziękuję za to, że Wam się chce! <3
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 21:26
  • Grzeczna i cierpliwa.CMOK.:)
  • Esy Floresy
  • 12/12/2017 21:20
  • Grzeczna - to pojęcie względne ;)
  • JOLA S.
  • 12/12/2017 15:56
  • Już jestem grzeczna.CMOK:)
  • Miladora
  • 12/12/2017 15:17
  • Dziewczyny - nie rozdwoję się, wszystko po kolei. :)
Ostatnio widziani
Gości online:22
Najnowszy:xaknyom
Wspierają nas