Roszady, roszady, jeszcze trochę roszad.

Ścieżki lubią krzyżować się niespodziewanie. Niektórym codzienność ucina czas na przyjemność, dla innych - przyjemność staje się obowiązkiem. Żadnego z powyższych nie życzymy naszym Redaktorom.

Ze stanowiskiem Redaktora Prozy, po wielu wahaniach, żegna się zajacanka. Witają się z nim zaś - ponownie - Kaero oraz Świeża Krew, shinobi.

Zającanko, w imieniu redakcji i Użytkowników, dziękuję Ci za współpracę, masę świeżych pomysłów i czasu, który poświęciłaś Portalowi.

Na szczęcie Zającanka obiecała nam, że zmiana barw na mniej maskujące, nie oznacza, że przestanie nas odwiedzać.

Podobnie mam przyjemność jako pierwsza oficjalnie życzyć powodzenia, zapału do pracy i ciągłej świeżości umysłów nowym redaktorom - Kaero i shinobiemu.

 

Na cześć całej trójki wielkie hip hip, hurra!

zawsze · 00:06 07.11.2013 · 20 ·
Komentarze
darek i mania dnia 07.11.2013 00:22
hip hip! a czy hurra ! to się zobaczy ;) -powodzenia :)
Miladora dnia 07.11.2013 02:56
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni. :|
Ale rozumiem, że czasem do głosu dochodzi siła wyższa.

Życzę powodzenia - Kaero i Shinobi. :)
Almari dnia 07.11.2013 08:09
Powodzenia wszystkim na nowej drodze :)
Kaero dnia 07.11.2013 08:12
Nowej starej drodze:) Dzięki:)
Wasinka dnia 07.11.2013 08:15
Dziękuję, Zajączku, za współpracę. :)

Kaero, witaj znowu, Shinobi - zadomawiaj się w zielonościach. :)
Miło Was widzieć na pokładzie od nieco innej strony. ;)
Usunięty dnia 07.11.2013 08:18
wystarczy, że człek spać pójdzie a tu takie zmiany :)

dziękowanie i gratulacje

powodzenia w zielonym

B)
shinobi dnia 07.11.2013 09:06
Się zazieleniłem się. :)

Witam, dziękuję.

:)
mike17 dnia 07.11.2013 10:30
Gratulacje dla Was, zielone ludki :)
WholeTruth dnia 07.11.2013 11:50
ależ niespodzianki!
wszystkich Was obdarowuję uśmieszkami :) :) :)
coca_monka dnia 07.11.2013 15:54
shinobi, ładnie Ci w zielonym ;)
Kaero, rebonjour!

zajacanko, realizacji i innych spełnień!
Dobra Cobra dnia 07.11.2013 16:41
Brawa dla odchodzącej i przychodzących!
zajacanka dnia 07.11.2013 21:02
Kochani, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Jak to w życiu bywa: coś się kończy, a coś zaczyna :)
Miladora napisała:
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni.

Mila, ta zieleń, to jedyna, która mi pasowała ;) W innych wyglądam niemal trupio :rip:

Kaero, shinobi - życzę zapału i wytrwałości!

Nie żegnam się.
Będę czasem wpadać, żeby dokopać tam, gdzie trzeba :)

Kisski dla całej portalowej braci :) :) :)
julanda dnia 08.11.2013 06:50
"Codzienność zabiera czas na przyjemność", w którą stronę nie odczytywać, wpada się w genialne wnętrze tego zarymowania, więc sobie anektuję.;) A brak czasu, niedobrze, bo jeszcze wierzyłam, że gdzieś indziej żyje się... lepiej. Zajacanko, pozdrawiam i czekam na Twoje książki.:)
Silvus dnia 09.11.2013 18:16
zajacanko, byle robić to, co się uważa, a więc, trochę przewrotnie, cieszę się z twojej rezygnacji - bo będziesz robić to, co zaczęłaś uważać :)
Kaero, witaj!
shinobi, jakoś mi pasuje zielony do twojego nicku. :)

"Codzienność zabiera czas na przyjemność" podoba mi się, julando :)
zajacanka dnia 10.11.2013 00:16
Dokładnie tak, Silvus :) To nie przewrotność, to brak egoizmu. Dziękuję :)
Leszek Sobeczko dnia 10.11.2013 23:45
życzę powodzenia świeżynkom :)
zajacanko - pierwszy miesiąc jest najtrudniejszy, coś jak nikotynowy odwyk - szuka się zapałek bez celu - trzymaj się w realu :)
zajacanka dnia 15.11.2013 02:17
Dziękuję, Leszku. Coś jest w tym, co mówisz, bo częściej bywam ostatnio, niż w poprzednich miesiącach ;) Kisski :)
Dobra Cobra dnia 17.11.2013 11:31
Świeża Krew - shinobi. Ładnie napisane. Tak proroczo! :-)

DoCo
wienczyslaw dnia 26.11.2013 18:22
jaka szkoda. moja ulubiona Pani Redaktor odchodzi. jedyna, która do mnie zaglądała:) to już nie będzie ten sam portal. pozdrawiam Aniu:)
zajacanka dnia 27.11.2013 22:31
Aż mi łezka w oku zalśniła, wien :)
Ale nie martw się: wpadnę czasem z pejczem :)
Pozdrawiam, Wojtku :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
retro
24/05/2017 07:39
Spokojny, refleksyjny, delikatny. Dzielnie jest być… »
Ania Ostrowska
24/05/2017 06:15
Wiolinie, tytuł może pełnić w wierszu różne funkcje, może… »
skinnywords
24/05/2017 06:08
Dzięki za uwagi. Do wizji macierzyństwa trudno mi się… »
Bernierdh
24/05/2017 02:23
Dzięki piękne, purpurze, i również pozdrawiam :) »
kamyczek
23/05/2017 23:52
CHAPEAU BAS - piękna sestyna, Miladoro. Pozdrawiam. :) »
Wiolin
23/05/2017 22:57
Witaj Allasko. No cóż, podziękuję jeno, bo mi nie… »
Miladora
23/05/2017 22:45
Przepraszam, że wyrażam swoje zdanie, ale to nie jest wiersz… »
ajw
23/05/2017 22:40
Aniu, Milu, Opheliac - bardzo dziękuję za sugestie. Na pewno… »
Procesja
23/05/2017 22:38
Bardzo ciekawy tekst. Skojarzył mi się symboliką z Día de… »
Miladora
23/05/2017 22:13
Wbrew pozorom szept wcale nie musi być delikatny czy… »
Wiolinowe Basnie
23/05/2017 21:59
Miladoro Twoja podpowiedź, co do zwrotu akcji jest kusząca.… »
Miladora
23/05/2017 21:49
Napisałam wcześniej odnośnie mi/mnie, ale ktoś, nie wiem… »
allaska
23/05/2017 20:53
Aniu, już samo "przeszukujesz moje wnętrze"… »
Ania Ostrowska
23/05/2017 19:59
allasko, nie wiem jak Ty, ale ja czasem wydaję tchnienia :)»
allaska
23/05/2017 18:25
Ania, nie wiem czy to aż tak poetycki język - mam na myśli… »
ShoutBox
  • Bernierdh
  • 24/05/2017 02:26
  • Śmierć Wodeckiego mną wstrząsnęła - choć niestety spodziewałem się jej po informacji o jego udarze. Dobrze mówisz Mike - wraz z nim, odeszła cząstka nas samych. Wielki człowiek, o wiele za wcześnie.
  • mike17
  • 23/05/2017 16:05
  • Dla mnie Wodecki to prawie całe moje życie - od zawsze był, miał fantastyczne przeboje, klasę, kiedyś, na Mazurach miałem okazję z nim pogadać. Jeśli tacy odchodzą, coś w nas także umiera.
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 16:04
  • Jeszcze Roger? Wczoraj zamach w Manchesterze. Co się dzieje na tym świecie?
  • Krzysztof Konrad
  • 23/05/2017 15:59
  • Rzadko kiedy tak bardzo dotyka mnie śmierć. Może dlatego, że wiele razy ją widziałem. Ale śmierć Pana Zbigniewa sprawiła, że coś ze mnie uleciało. Jego bycie było dla mnie oczywiste- jak kolejny dzień
  • mike17
  • 23/05/2017 15:58
  • Nie żyje Roger Moore, najlepszy Bond w historii.
  • mike17
  • 23/05/2017 12:32
  • Jeszcze w marcu siedziałem obok Wodeckiego w Urzędzie Gminy - tryskał humorem i energią. Bardzo go lubiłem i będzie mi go brakowało.
  • Krzysztof Konrad
  • 22/05/2017 20:57
  • Pan Zbigniew będzie teraz śpiewał aniołom. Wielka strata.
Ostatnio widziani
Gości online:28
Najnowszy:rcsircofwnfrz