Roszady, roszady, jeszcze trochę roszad.

Ścieżki lubią krzyżować się niespodziewanie. Niektórym codzienność ucina czas na przyjemność, dla innych - przyjemność staje się obowiązkiem. Żadnego z powyższych nie życzymy naszym Redaktorom.

Ze stanowiskiem Redaktora Prozy, po wielu wahaniach, żegna się zajacanka. Witają się z nim zaś - ponownie - Kaero oraz Świeża Krew, shinobi.

Zającanko, w imieniu redakcji i Użytkowników, dziękuję Ci za współpracę, masę świeżych pomysłów i czasu, który poświęciłaś Portalowi.

Na szczęcie Zającanka obiecała nam, że zmiana barw na mniej maskujące, nie oznacza, że przestanie nas odwiedzać.

Podobnie mam przyjemność jako pierwsza oficjalnie życzyć powodzenia, zapału do pracy i ciągłej świeżości umysłów nowym redaktorom - Kaero i shinobiemu.

 

Na cześć całej trójki wielkie hip hip, hurra!

zawsze · 00:06 07.11.2013 · 20 ·
Komentarze
darek i mania dnia 07.11.2013 00:22
hip hip! a czy hurra ! to się zobaczy ;) -powodzenia :)
Miladora dnia 07.11.2013 02:56
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni. :|
Ale rozumiem, że czasem do głosu dochodzi siła wyższa.

Życzę powodzenia - Kaero i Shinobi. :)
Almari dnia 07.11.2013 08:09
Powodzenia wszystkim na nowej drodze :)
Kaero dnia 07.11.2013 08:12
Nowej starej drodze:) Dzięki:)
Wasinka dnia 07.11.2013 08:15
Dziękuję, Zajączku, za współpracę. :)

Kaero, witaj znowu, Shinobi - zadomawiaj się w zielonościach. :)
Miło Was widzieć na pokładzie od nieco innej strony. ;)
Usunięty dnia 07.11.2013 08:18
wystarczy, że człek spać pójdzie a tu takie zmiany :)

dziękowanie i gratulacje

powodzenia w zielonym

B)
shinobi dnia 07.11.2013 09:06
Się zazieleniłem się. :)

Witam, dziękuję.

:)
mike17 dnia 07.11.2013 10:30
Gratulacje dla Was, zielone ludki :)
WholeTruth dnia 07.11.2013 11:50
ależ niespodzianki!
wszystkich Was obdarowuję uśmieszkami :) :) :)
coca_monka dnia 07.11.2013 15:54
shinobi, ładnie Ci w zielonym ;)
Kaero, rebonjour!

zajacanko, realizacji i innych spełnień!
Dobra Cobra dnia 07.11.2013 16:41
Brawa dla odchodzącej i przychodzących!
zajacanka dnia 07.11.2013 21:02
Kochani, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Jak to w życiu bywa: coś się kończy, a coś zaczyna :)
Miladora napisała:
O, Zajączku, a tak miło było patrzeć na Ciebie w zieleni.

Mila, ta zieleń, to jedyna, która mi pasowała ;) W innych wyglądam niemal trupio :rip:

Kaero, shinobi - życzę zapału i wytrwałości!

Nie żegnam się.
Będę czasem wpadać, żeby dokopać tam, gdzie trzeba :)

Kisski dla całej portalowej braci :) :) :)
julanda dnia 08.11.2013 06:50
"Codzienność zabiera czas na przyjemność", w którą stronę nie odczytywać, wpada się w genialne wnętrze tego zarymowania, więc sobie anektuję.;) A brak czasu, niedobrze, bo jeszcze wierzyłam, że gdzieś indziej żyje się... lepiej. Zajacanko, pozdrawiam i czekam na Twoje książki.:)
Silvus dnia 09.11.2013 18:16
zajacanko, byle robić to, co się uważa, a więc, trochę przewrotnie, cieszę się z twojej rezygnacji - bo będziesz robić to, co zaczęłaś uważać :)
Kaero, witaj!
shinobi, jakoś mi pasuje zielony do twojego nicku. :)

"Codzienność zabiera czas na przyjemność" podoba mi się, julando :)
zajacanka dnia 10.11.2013 00:16
Dokładnie tak, Silvus :) To nie przewrotność, to brak egoizmu. Dziękuję :)
Leszek Sobeczko dnia 10.11.2013 23:45
życzę powodzenia świeżynkom :)
zajacanko - pierwszy miesiąc jest najtrudniejszy, coś jak nikotynowy odwyk - szuka się zapałek bez celu - trzymaj się w realu :)
zajacanka dnia 15.11.2013 02:17
Dziękuję, Leszku. Coś jest w tym, co mówisz, bo częściej bywam ostatnio, niż w poprzednich miesiącach ;) Kisski :)
Dobra Cobra dnia 17.11.2013 11:31
Świeża Krew - shinobi. Ładnie napisane. Tak proroczo! :-)

DoCo
wienczyslaw dnia 26.11.2013 18:22
jaka szkoda. moja ulubiona Pani Redaktor odchodzi. jedyna, która do mnie zaglądała:) to już nie będzie ten sam portal. pozdrawiam Aniu:)
zajacanka dnia 27.11.2013 22:31
Aż mi łezka w oku zalśniła, wien :)
Ale nie martw się: wpadnę czasem z pejczem :)
Pozdrawiam, Wojtku :)
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zola111
18/08/2017 14:26
Intro, trafiasz w punkt! Bardzo się cieszę, że tak… »
Miladora
18/08/2017 14:20
A ja widzę raczej kobietę tkwiącą w ramach pewnych reguł i… »
Brudnopis
18/08/2017 14:16
Gdyby zapytać Chucka Norisa ile rozwiesił ulotek pracując w… »
Miladora
18/08/2017 13:37
Zgadzam się, że mocny wiersz, ale mnie osobiście brakuje w… »
introwerka
18/08/2017 13:29
Ciekawa parafraza Kanta :) Aż przypomniało mi się… »
Miladora
18/08/2017 13:23
Brałam to pod uwagę, ale zauważ, że te wersy nie brzmią… »
Zola111
18/08/2017 13:03
Pocienglu, dziękuję bardzo i pozdrawiam, z. »
Pola Kaj
18/08/2017 13:02
Ja sama chyba też do końca nie wiem, jakie ma być pogranicze… »
Zola111
18/08/2017 12:57
Jolu S, dzięki i pozdrowienia, z. »
Carvedilol
18/08/2017 12:35
Miladoro, Zolu wielkie dzięki za przeczytanie rymowanki i… »
Silvus
18/08/2017 12:31
Jest coś w tej prostocie i wadze znaczeń. Jest coś, co… »
Vanillivi
18/08/2017 12:22
Ciekawy, mocny i niepokojący wiersz, Black Mirror. Gdy… »
Silvus
18/08/2017 12:17
bmp, A skąd wiadomo, że wszystkie? Pięknie! Koniec… »
Silvus
18/08/2017 12:14
Ma to swój pomysł, jeśli przyjąć to za piosenkę, może poezję… »
Silvus
18/08/2017 12:00
Temat ma to coś w mojej opinii. Tylko wykonanie mało… »
ShoutBox
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 13:33
  • Wiem, ale nie każdy sięgnie po produkcje ambitniejsze, a bez tego, nie będzie widział nawet różnicy
  • Ekszyn Dupacycki
  • 18/08/2017 13:18
  • przecież te produkcje są jak pozszywane z reklam społecznych, słabych i niepomysłowych.
  • JOLA S.
  • 18/08/2017 12:42
  • ( z płomieniem w oczach)
  • Vanillivi
  • 18/08/2017 12:37
  • (to przez Ranczo i piwko? fakt, mówienie w tym kontekście o nowej jakości jest mocno kontrowersyjne, ale niech ludzie się cieszą latem i wypoczywają jak lubią)
  • Silvus
  • 18/08/2017 12:31
  • Co się dzieje?
  • chawendyk
  • 18/08/2017 08:40
  • Słuchowisko radiowe "Matysiakowie" to przykład dobry naśladowania:)
  • Silvus
  • 18/08/2017 00:18
  • Ranczo w radiu? Chyba dałoby radę, gdyby bardzo dobrze znać aktorów. ;)
  • chawendyk
  • 18/08/2017 00:00
  • Cholera. TV nie oglądam:) ...ale radia słucham:)
  • mike17
  • 17/08/2017 23:31
  • Cały tydzień masz na TVP HD na dekoderze numer 3. Dwa odcinki naraz, full wypas :)
Ostatnio widziani
Gości online:45
Najnowszy:firekb
Wspierają nas