RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-12-2009 13:56
jesli bedzie zajmowac osobna strone - nie ma to chyba znaczenia
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-12-2009 13:08
mam złą wiadomość, teksty opublikowane w sieci, zostaly odrzucone - przykro mi, ale zaden wydawca nie wydrukuje czegos, co moze byc dostepne w sieci za darmo.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-12-2009 13:58
Cytat:
moffiss napisał/a:
mam złą wiadomość, teksty opublikowane w sieci, zostaly odrzucone - przykro mi, ale zaden wydawca nie wydrukuje czegos, co moze byc dostepne w sieci za darmo.

Trzeba usunąć to co co jest w sieci - i po kłopocie.
Przedstawić wtedy raz jeszcze do wydania.
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 07-12-2009 15:48
Właśnie - też nie widzę problemu.
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 07-12-2009 16:31
Cytat:
AnonimowyGrzybiarz napisał/a:
Właśnie - też nie widzę problemu.

I za żadne skarby nie przyznawać się, że coś już byłowydawane.
Jak nie będzie już w sieci, to kto przeczyta i sprawdzi, czy to był np. fragment dla zachęty i promocji tekstu?
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 11-12-2009 11:04
Kochani ! Nabór tekstów się jeszcze nie skończył! Zwłaszcza dobrych tekstów!
I jeszcze jedna rzecz, o której wciąz zapominam. Staramy się za bardzo nie bluźnic.
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 11-12-2009 11:18
Cytat:
Krzysztofpnowak napisał/a:
Staramy się za bardzo nie bluźnic.


To prawda. Mogę potwierdzić. Także śmiało wysyłajcie, bo Krzysztof nie używa wulgaryzmów, jeśli tekst się nie spodoba. :)
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-12-2009 13:05
Bluźnić czy bluzgać? O.o
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
sirmicho Użytkownik
  • Postów: 589
  • Skąd:
Dodane dnia 11-12-2009 13:10
Cholera, faktycznie, Krzysztof napisał bluźnić. No to ewidentnie mi się dowcip nie udał ;-)

A były jakieś bluźniercze teksty?
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 13-12-2009 13:53
Szło mi istotnie raczej o bluzganie. Co do nieużywania wulgaryzmów to proszę mnie nie obrażać. Az tak źle ze mną nie jest, ale kazde ciasteczko lepiej smakuje, gdy ich nie mamy za dużo. W nadmiarze to wiadomo... biegiem do łazienki.
A bluźniercze teksty? U nas? Ktos co prawda nazwał Boga słowem na "ch", ale cóż... można gumką wymazać. Ludzie sie tacy pruderyjni robią... Chyba, że pójdziemy do "Pleyboya" i zrobimy ładne obrazki, nie mówiąc o zdjeciu na okładkę.



Cytat:
sirmicho napisał/a:
Cytat:
Krzysztofpnowak napisał/a:
Staramy się za bardzo nie bluźnic.


To prawda. Mogę potwierdzić. Także śmiało wysyłajcie, bo Krzysztof nie używa wulgaryzmów, jeśli tekst się nie spodoba. :)


Zapomniałem podziękować za pozytywną opinię i poparcie, obawiam się jednak, że zacznę k... niebawem puszczać niezgorsze wiąchy, jeśli nie doczekam się jeszcze kilku tekstów
zwłaszcza przyjemnych
oraz notek od Autorów z informacjami kto on i co publikował


Jeszcze jedno - nie widzę możliwosci, aby odpowiadać sensownie na gg
komuś, kto nie napisze mi od kogo pochodzi wiadomość i czego dotyczy.
Wiem, kapryśny jestem.


JESZCZE RAZ - Przepraszam za kłopot, obawiam się jednak, że moje stare, ulubione konto zamilknie na dobre. Tym razem to kłopoty z Outlook, a to sprawa gorsza. Chwilowo proszę używać kochanej acz złośliwej pisanki

pisanka.krzysz@gmail.com
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Gorke Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Biały Dunajec
Dodane dnia 14-12-2009 17:45
Mam taką jedna, ale niesamowicie ważną sprawę do osób, piszących do antalogi. Wiele raz zdarzy się, że będę pisać do autorów tekstów, aby omówić kwestię związaną z ilustracją (czy może być tak, czy mam coś zmienić, itp.) i tu proszę o konstruktywne opinie i jasno sprecyzowane wymagania co do mojej pracy, bo odpowiedzi typu "fajnie", "może być", albo "ja się na tym nie znam", mnie nie satysfakcjonują i sprawiają, że nie wiem na czym stoję. Jestem od tego, aby przenieść obraz z waszych tekstów na grafikę obrazu, a zależy mi na tym, aby ta ilustracja jak najlepiej przedstawiała Waszą wizję, tak, aby każdy z was mógł z dumą spojrzeć na tą prace i powiedzieć "Tak to widziałem, pisząc moje opowiadanie". Oczywiście, czasami będę wtrącać się z pytaniem "A co byś powiedział na to?", bądź, "A może nie tak...", ale przeważnie w tedy, gdy będę chciał coś dodać od siebie, dla lepszego efektu (poza tym, lubię trochę podyskutować z autorem).
Czym jest chaos?
Chaos to taki porządek, który zburzono
przy tworzeniu świata...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 15-12-2009 14:51
Cytat:
Gorke napisał/a:
Mam taką jedna, ale niesamowicie ważną sprawę do osób, piszących do antalogi. Wiele raz zdarzy się, że będę pisać do autorów tekstów, aby omówić kwestię związaną z ilustracją (czy może być tak, czy mam coś zmienić, itp.) i tu proszę o konstruktywne opinie i jasno sprecyzowane wymagania co do mojej pracy, bo odpowiedzi typu "fajnie", "może być", albo "ja się na tym nie znam", mnie nie satysfakcjonują i sprawiają, że nie wiem na czym stoję. Jestem od tego, aby przenieść obraz z waszych tekstów na grafikę obrazu, a zależy mi na tym, aby ta ilustracja jak najlepiej przedstawiała Waszą wizję, tak, aby każdy z was mógł z dumą spojrzeć na tą prace i powiedzieć "Tak to widziałem, pisząc moje opowiadanie". Oczywiście, czasami będę wtrącać się z pytaniem "A co byś powiedział na to?", bądź, "A może nie tak...", ale przeważnie w tedy, gdy będę chciał coś dodać od siebie, dla lepszego efektu (poza tym, lubię trochę podyskutować z autorem).



nie ma przecież żadnych przeciwwskazań. Każdy z Autorów podał swoje pw, większość także adres mail. Tylko nie umieszczaj proszę chwilowo tych prac na tzw. publicznym forum
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Gorke Użytkownik
  • Postów: 26
  • Skąd: Biały Dunajec
Dodane dnia 15-12-2009 15:43
Cytat:
Tylko nie umieszczaj proszę chwilowo tych prac na tzw. publicznym forum

To akurat już wiem:smilewinkgrin:
Tylko z tą Ździrą tak było...
Czym jest chaos?
Chaos to taki porządek, który zburzono
przy tworzeniu świata...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
kuros Użytkownik
  • Postów: 38
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 03-01-2010 13:30
Hej wszystkim. Mimo, że moja praca nie została zaakceptowana, jestem ciekaw jak tam idą postępy. Więc? :)
Zapraszam na mojego bloga poświęconemu finansom osobistym i szeroko pojętemu rynkowi finansowemu http://pelnakiesa.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 04-01-2010 23:35
wolniutko sobie ida ale wciąż przed siebie. może gdzieś dojdą
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 07-01-2010 16:38
Co tu taka cisza??? Hę???
Do roboty ludzie!!! :D
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 07-01-2010 16:58
Cytat:
Co tu taka cisza??? Hę???
Do roboty ludzie!!!
Nie znasz, powiedzenia, że krowa która najgłośniej ryczy najmniej mleka daje? My pracujemy w milczeniu jak zakonnicy :)
Do góry
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
Krzysztofpnowak Użytkownik
  • Postów: 95
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 07-01-2010 18:16
kilka dni ostatnich milczłeś - znaczy masz jakieś zakonne opowiadanko? dawaj
auto
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
SzalonaJulka Użytkownik
  • Postów: 2351
  • Skąd: Bronowice
Dodane dnia 07-01-2010 18:20
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Nie znasz, powiedzenia, że krowa która najgłośniej ryczy najmniej mleka daje? My pracujemy w milczeniu jak zakonnicy :)


Ryczę, bo już mleko dałam... eee... znaczy... opowiadanie napisałam :smilewinkgrin:
a ponoć inni się gorzej sprawują :rip:
nikt nie reklamował
szczęścia jak podpasek
jesteś tego warta
(ja)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: RATUJMY FANTASTYKĘ!!!
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 07-01-2010 18:22
Poprawiam to co mówiłeś, że mam poprawić przekleństwa, jutro nałożę nowe poprawki na resocjalizację. Jestem w połowie jednego. Do niedzeli wieczór mam zamiar skończyć, pierwszą wersję, mogę podesłać, może będzie z tego wszystkiego najlepsze, ale nie będzie długie, myślę, że jakieś 6, 7 stron. Mam skończone jedno, nienajgorsze myślę, że okrzepło na tyle, że mogę je oczyścić i coś z nim myśleć, ale jest s-f nie fantasy, niestety.
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?