My na fotografiach czy fotka.PL
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-12-2009 09:50
Cytat:
Nawet może wygodniej by było w fotografiach, zrobić galerię - fotki, czy jakoś podobnie. Jakieś prezenty żeby można było przesyłać, jakieś buziaczki, czy coś? Oceny dawać, i z tego byłaby średnia. To byłoby całkiem cool. Prawda?


No nie wiem... nie podoba mi się. Bo stawia na wygląd, a ci brzydsi, mniej atrakcyjni czuliby się źle. PP nie jest portalem modowym, pamiętajmy.
Myślę jednak, że jak ktoś wklei zdjęcie swoje, pokazujące pasję, można porozmawiać o tej pasji, może ktoś lubi to samo, jest okazja poznać lepiej osobę. A oceny bym wyrzuciła, bo nie wiem, co one mają właściwie określać?
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-12-2009 10:40
Cytat:
No nie wiem... nie podoba mi się. Bo stawia na wygląd, a ci brzydsi, mniej atrakcyjni czuliby się źle. PP nie jest portalem modowym, pamiętajmy.
No właśnie. A ja mówię, że tak właśnie jest na PP, w dziale My na fotografiach. Nie wiem, czy jakieś dziewczyny czują się przez to źle, bo to tyczy bardziej pań, ale My na fotografiach tak wygląda w połowie.

Cytat:
Myślę jednak, że jak ktoś wklei zdjęcie swoje, pokazujące pasję, można porozmawiać o tej pasji, może ktoś lubi to samo, jest okazja poznać lepiej osobę.
Taka jest cześć, a część po prostu pokazuje jak wyglądamy. Tak jak np twoja fotka.
Mnie to nie boli, ale tak to wygląda
.
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-12-2009 10:44
Hmm... Wiesz co, Tomaszu? Mówisz, że Tobie to nie przeszkadza, ale w sumie Twoje wypowiedzi mówią co innego. A przynajmniej można je inaczej odczytać. Mi tu wieje ironią jak cholera. I już się na prawdę zgubiłam, o co tak na prawdę Ci chodzi.
Ale to może tylko ja tak mam. O zabójczej godzinie 10:44 :/
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-12-2009 10:52
Cytat:
Taka jest cześć, a część po prostu pokazuje jak wyglądamy. Tak jak np twoja fotka.


Ale też chyba chodzi o to, żeby poznać swoje twarze?
Ja swoich zdjęć z parkietu raczej nie pokażę na forum, bo zaczną się komentarze o nóżkach, ramionkach i biuście. A tego chciałabym jednak niknąć. Zresztą, chyba nie mam innych, wartych pokazania zdjęć. Bo są natury prywatnej, a tutaj nie mamy nawet możliwości zarządzania swoimi fotkami, usuwania ich kiedy chcemy.
Właśnie, chodzi też o osobę. Jak lubi robić koło siebie hałas, to wkleja kontrowersyjne zdjęcie. Przez to też ją poznajemy. I poznajemy komentatorów ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-12-2009 10:59
Chodzi mi o to, że chcę udowodnić, że tak jest i dziwi mnie, że Elwira, mówi, że jest inaczej.

Ironizuję, bo to trochę zabawne, że ludzie na portalu literackim jakby nie było, bawią się w fotkę.pl.

Co do mojego krytycznego podejścia, niech dowodem na to, że mi to jakoś nie szkodzi, jest to, że sam biorę w tym udział. Nie widzę, w tym zbrodni, i wątpię, aby większej liczbie osób to przeszkadzało, może nawet nikomu. Tylko naszła mnie taka refleksja, byłem ciekaw ile osób też to dostrzega. Okazało się, że razem ze mną Trzy. I jestem lekko zaskoczony :) Albo lepiej zadziwiony. Zdziwienie jest czymś pozytywnym :)






Cytat:
Właśnie, chodzi też o osobę. Jak lubi robić koło siebie hałas, to wkleja kontrowersyjne zdjęcie. Przez to też ją poznajemy. I poznajemy komentatorów
Panie!!! Nie mówię, o kontrowersyjnych zdjęciach. Takie są ciekawe. Mówię, o wrzucaniu czterech zdjęć w tej samej pozie, na której widać tylko głowę, nawet makijaż jest ten sam. A wszystkie komentarze w tym moje dotyczą urody. To jest fotka.pl
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Nathien Użytkownik
  • Postów: 1516
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 20-12-2009 11:23
Dzięki za wytłumaczenie :) Teraz Cię rozumiem i w zupełności się zgadzam :yes:
"Obcując z potworami, uważaj, abyś nie stał się jednym z nich.
Bo kiedy patrzysz w otchłań, otchłań może zacząć patrzeć w Ciebie."


Fryderyk Nietzsche
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 20-12-2009 12:23
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
Cytat:
ale zdjęcia na NK różnią się od naszego działu tym, ze tam pokazujesz zdjęcia znajomym, czyli ludziom, którzy i tak znają prawdę.
;) heh no też nie do końca, dostałem kilkanaście zaproszeń od ludzi, których prawie nie znam, albo nie znam wcale. Nie mówię o odwiedzinach ludzi, całkowicie obcych.

No, ale takich to raczej się nie akceptuje?
Według mnie - na pp zdjęcie to tylko takie małe podsumowanie, bo często jest ciekawość, jak też wygląda osoba, której wytwory czytaliśmy.
Komentarze rzeczywiście są "słiiit", ale czy to ważne? Na fotka.pl rzeczywiście chodzi o wygląd, u nas to chyba rzecz drugorzędna, więc bez sensu byłoby dawanie porad co do wyglądu...

PS: mówię tylko o dziale "My na fotografiach", bo reszty nie przeglądam - od momentu, kiedy w dziale, do którego nie dostały się moje fotki zobaczyłam podobne, wcale nie lepszej jakości, a takiej samej kategorii...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-12-2009 12:34
Cytat:
Według mnie - na pp zdjęcie to tylko takie małe podsumowanie, bo często jest ciekawość, jak też wygląda osoba, której wytwory czytaliśmy.
Pomyślałem, że przesadzam, ale przejrzałem całą galerię i znalazłem kilka osób, które mają takich zdjęć o niczym dosyć dużo, jedną która ma chyba z 10 prawie identycznych.
Cytat:
Komentarze rzeczywiście są "słiiit", ale czy to ważne?
Nie. Bo skoro tak wygląda galeria, to nawet zasadne, że komentarze tak wyglądają.

I powtarzam, nie traktujmy tego jako coś złego, jak ktoś nie chce nie musi dawać komentarzy, chodzi mi tylko o uświadomienie. ;)
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-12-2009 19:22
Tomaszu, ja nie twierdzę, że niektórzy nie piszą o urodzie. Sama czasem piszę, że ktoś ma coś tam ładne. Są jednak ci, którzy przesadzają (hm... z nicku nie wymienię, przez grzeczność), ale cóż począć z takimi? Ja się galerią nie zajmują, piszcie do Rusmy, zobaczymy co odpowie.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-12-2009 19:37
Cytat:
Pomyślałem, że przesadzam, ale przejrzałem całą galerię i znalazłem kilka osób, które mają takich zdjęć o niczym dosyć dużo, jedną która ma chyba z 10 prawie identycznych.


Spokojnie, Sagit czas ma wolny i przez galerie na pewno przejdzie mały tajfun ;-)
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 20-12-2009 20:44
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
I powtarzam, nie traktujmy tego jako coś złego, jak ktoś nie chce nie musi dawać komentarzy, chodzi mi tylko o uświadomienie. ;)

Świadomość to chyba jest :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 20-12-2009 20:52
Cytat:
Świadomość to chyba jest
Nie było. Jak rozmawiałem, z Miltadorą czy Elwirą, nie wiedziały, że na PP jest Fotka.pl
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Arkady Użytkownik
  • Postów: 1284
  • Skąd: Tychy
Dodane dnia 20-12-2009 21:46
Tomuś:O... Miladorą... Nie chciałbymbyć w Twojej skórze:no:, jak Cię dorwie za taką ewolucję nicka:smilewinkgrin:... Oby była w dobrym nastroju i z okazji Świąt Ci darowała...:D
Trwaj tylko w słońcu, bo nic pięknego nie urośnie w ciemności.
Friedrich Schiller
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-10-2010 20:58
Może wprowadźmy ograniczenie: jedna fota na dziesięć tekstów albo dwadzieścia komentarzy? ;)
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 11-10-2010 21:01
To byłoby dobre, ale głównie w dziale "My na fotografiach".:) Na przykład zdjęć Niemirowskiego proszę mi nie ograniczać :smilewinkgrin:
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-10-2010 21:01
No o tym dziale rozmawiamy :)
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Wiktor Orzel Administrator
  • Postów: 3517
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 11-10-2010 21:05
Ja natomiast od dłuższego czasu rozważam zlikwidowanie tego działu. Myślę, że wystarczą galerie zlotowe. Kategoria My na fotografiach raczej średnio dobrze świadczy o nas, patrząc na jakość poniektórych zdjęć i wspomniane pozy.
wiktororzel.pl
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 11-10-2010 21:13
Cytat:
Może wprowadźmy ograniczenie: jedna fota na dziesięć tekstów albo dwadzieścia komentarzy?
Lepiej nie. Jeśli ktoś dodaje dwie identyczne fotografie. I aby dodać, kolejną musi dodać dwadzieścia komentarzy :uhoh: Wyobrażasz sobie te komentarze? :lol:



Cytat:
Ja natomiast od dłuższego czasu rozważam zlikwidowanie tego działu. Myślę, że wystarczą galerie zlotowe. Kategoria My na fotografiach raczej średnio dobrze świadczy o nas, patrząc na jakość poniektórych zdjęć i wspomniane pozy.
W sumie jest jakiś dział z fotografiami, tam też można dodawać swoje zdjęcia, ale muszą już coś reprezentować.



heh w sumie, nie ma. Ale jakieś ograniczenie nie byłoby głupie. Np jedna fotografia, może ludzie by się bardziej zastanawiali co dodać. Chociaż z drugiej strony, jako, że jestem (nie chwaląc się) głównym organizatorem zlotów, byłbym zachwycony propozycją Sagita. Może, wszystkie śliczne dziewczyny, które chcą się koniecznie pokazać w galerii jeździłbym na zloty B)



Nie żeby teraz śliczne nie jeździły, ale od przybytku głowa nie boli.
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 11-10-2010 21:20
Cytat:
Sagitarius napisał/a:
Ja natomiast od dłuższego czasu rozważam zlikwidowanie tego działu. Myślę, że wystarczą galerie zlotowe. Kategoria My na fotografiach raczej średnio dobrze świadczy o nas, patrząc na jakość poniektórych zdjęć i wspomniane pozy.


Ja to bym chyba była za. Jak ktoś się koniecznie chce pokazać, to zawsze ma avatar.
Do góry
Autor
RE: My na fotografiach czy fotka.PL
zawsze Użytkownik
  • Postów: 3112
  • Skąd: Ciechanów
Dodane dnia 11-10-2010 21:22
Nie wiem, czemu mówimy, że ten dział "średnio dobrze świadczy o nas" - przecież pokazujemy się tam od strony, od której chcemy się pokazać, dlaczego więc uznawać to za błąd?:) Skoro ktoś chce być poznany jako, za przeproszeniem, siksa prosto z fotki - droga wolna, ale mi się miło patrzy na zdjęcia ludzi, których teksty czytam, w ich naturalnym środowisku.
Jestem wciąż niejasna, niesyta. - A. Osiecka
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?