Piąte urodziny Portalu
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 13:32
To jest taki? Normalnie mogę go kupić? Czy dotyczy jakiejś określonej grupy społecznej?;)
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-06-2011 13:36
Właśnie o jakimś bilecie ważnym od piątku do poniedziałku ktoś kiedyś pisał. Ale że coś ok. 60 zeta kosztuje. Myślałam, że to Jakub, napisałam mu PW, ale nie doczekam się chyba odpowiedzi.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 13:39
Faktycznie jest. A jak dzwoniłam na informację w piątek to mi nikt nie powiedział o takiej możliwości. Dopiero dzisiaj, jak zapytałam czy owe bilety trzeba rezerwować wcześniej Pani odpowiedziała, że nie.

http://www.intercity.pl/?page=promocje&ph_center_start=show&cmn_id=1389
Masz poczytaj sobie:)
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 13:40
No już kiedyś o nich na PP pisałam. Przydatny gadżet :)
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 20-06-2011 13:51
Jest jeszcze coś takiego, jak bilety na tanich połączeniach. Tylko trzeba to hasło powiedzieć babce przy kasie, to może coś znajdzie ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-06-2011 13:57
Wiecie co, jeśli faktycznie da się tak bez przeszkód dojechać do Krakowa i wrócić, to sprawa robi się realna. Tylko jeszcze spanko... No, czasu jest mało, ale będę myśleć już kształtniej, może się uda ;)

A ten bilet podróżnika działa na wszystkich połączeniach? Bo znaleźć coś w necie jest trudno...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 13:59
On jest tylko na pociągi TLK, 2 klasa.



http://www.intercity.pl/index.php?page=Oferta_krajowa&ph_center_start=show&cmn_id=1388
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:02
Ja Elwira wieczorem podam Ci pociąg, który jedzie do Kraka i którym się wybieram. Właśnie TLK. Co prawda jestw Krakowie dopiero 17 z groszami... ale może wybaczą spóźnienie.

Oke, mam pytanie czy ten bilet podróżnika to obowiązuje na pociągi z rezerwacją? Bo ten TLK to właśnie jest z rezerwacją.
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:18
Nie mam pojęcia, bo jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło jechać pociągiem z rezerwacją... A pod tym linkiem co podałam to jakiś takich informacji nie ma?
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:20
jest napisane o klasie pierwszej. Dam sobie radę :)

Nie miałam pojęcia, że taki bilet istnieje. A to zmniejsza koszt podróży o 40zł:)) oby tylko nie było ograniczeń wiekowych :O
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:21
Nie ma :D
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Dagil Użytkownik
  • Postów: 119
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:21
Elwiro, a czy brałaś pod uwagę PKS. Kiedyś jechałam takim z drugiego końca Polski przez Warszawę. Z pewnością będzie W-wa - Kraków. Może będzie taniej.
A na marginesie - mój Boże, ludzie pióra nie mają na pociąg! Skandal! Spanie mam na 2 a nawet od biedy na 3 osoby, ale w Katowicach. Niestety, tu mieszkam.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:22
Mój pociąg też spełnia kryteria :D
To jeszcze tylko nocleg

http://www.hosteltaurus.pl/oferta.html póki co tu chyba najtaniej. Dagil PKS-em wychodzi drożej, jest za to dużo dłużej niż PkP, przynajmniej z Łodzi
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 14:24
:) Oke uff:)

Dagil ja też jadę z Wawy, opcja biletu podróżnika jest najlepsza, a poza tym pociągiem jazda jest krótsza.

Mam nadzieję, że przyjedziesz do Krakowa i będę mogła Cię poznać.

Dobrego
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Dagil Użytkownik
  • Postów: 119
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 15:06
Do Green
Nie jestem zgłoszona, ale postaram się być pod pomnikiem a nawet dużo wcześniej. Gdzieś od 13-tej można o mnie pytać w szatni u Noworola. Dla niezorientowanych - to ta duża kawiarnia od strony pomnika Mickiewicza. Przed nią zazwyczaj są parasole. Później zobaczymy, bo ja uwielbiam Kraków.
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Kushi Użytkownik
  • Postów: 932
  • Skąd: Kraina marzeń
Dodane dnia 20-06-2011 15:14
2 lipca coraz bliżej:):D Ja pewnie będę sprawy z hotelem załatwiać dopiero 30 czerwca bo wcześniej mam jeszcze kilka spraw na głowie:)
Ale fajnie, że podrzucacie pomysły na nocleg dla niezorientowanych:D:shy:;)
Na pewno skorzystam z którejś opcji:)
Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po mojej myśli i 2 będę razem z Wami:) Bo już nie mogę się doczekać:):)
Muzyka dodaje skrzydeł, zwłaszcza wierszom
http://www.youtube.com/watch?v=wOvN0Ek3Qrk
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
green Użytkownik
  • Postów: 349
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 15:14
No to się cieszę Dagil, myślę, nie trzeba się zgłaszać wystarczy być. :)

A Kraków ma w sobie coś magicznego:)
Ucze­ni wy­liczy­li, że jest tyl­ko jed­na szan­sa na bi­lion, by zais­tniało coś tak całko­wicie ab­surdal­ne­go. Jed­nak ma­gowie ob­liczy­li, że szan­se jed­na na bi­lion spraw­dzają się w dziewięciu przy­pad­kach na dziesięć.

Terry Pratchett
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 20-06-2011 15:46
http://www.hoteliknawodzie.republika.pl/page1325060504d6e1c25daa9e.html jakby było więcej chętnych to pewnie super sprawa. Bo 150 zl za pokoik to trochę dużo, skoro oszczędzamy na biletach ;). Dla tych bogatych mam pokój za 1080 zł :yes:. Jak jest ktoś chętny na dzielenie kajuty zapraszam ;).
Do góry
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
JaneE Użytkownik
  • Postów: 1190
  • Skąd: Śląsk
Dodane dnia 20-06-2011 16:18
Gabstone chyba już tu gdzieś pisała, ale nie potrafię znaleźć więc powtórzę

My znalazłyśmy apartament przez tą stronkę:

http://www.zasypiam.pl/noclegi-krakow

Apartamenty na starym mieście już od 46 zł/osoba. Bardzo duży wybór. My mamy zarezerwowany w kamienicy przy ul. Św Tomasza, może jest tam jeszcze któryś wolny.




http://www.zasypiam.pl/apartamenty-krakow/.../dla-4-od-20110702-do-20110702

O taki znalazłam, przy zakwaterowaniu 4 osób, cena wynosi około 67 zł osoba.
Oswajam rzeczy pisząc o nich.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Piąte urodziny Portalu
Elwira Użytkownik
  • Postów: 4151
  • Skąd: Rembertów
Dodane dnia 20-06-2011 20:57
Cytat:
Dagil napisał/a:
Elwiro, a czy brałaś pod uwagę PKS. Kiedyś jechałam takim z drugiego końca Polski przez Warszawę. Z pewnością będzie W-wa - Kraków. Może będzie taniej.
A na marginesie - mój Boże, ludzie pióra nie mają na pociąg! Skandal! Spanie mam na 2 a nawet od biedy na 3 osoby, ale w Katowicach. Niestety, tu mieszkam.


PKS nie wchodzi w grę - choroba lokomocyjna, która wróciła w ciąży.

Ludzie pióra pewnie na pociągi mają, ja się za takiego nie uważam, bo nie wystarczy być nałogowym czytkiem od dziecka, żeby od razu samemu stawać się czlowiekiem pióra :)

Znalazłam jakieś połączenie TLK z przyjazdem do Krakowa Głównego o 13:45. Nie mam pojęcia czy jedzie przez Łódź, zapytam na stacji, ale jak już zdam ostatni egzamin. Od niego bowiem też wiele zależy.

MaMu, jeśli będę jechać, jestem zainteresowana wspólną kajutą. ;) Przepraszam Was, ale pewną decyzję będę mogła podjąć dopiero za tydzień. I tak w tej chwili jest duża szansa, że będę, bo rano jeszcze nawet o tym nie myślałam.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?