Poznajemy się :)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Pokój przywitań
Autor
RE: Poznajemy się :)
olaspalinska Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd: Nadma
Dodane dnia 02-10-2013 12:15
Witam. Nazywam się Aleksandra. Tak jak Wy miałam pasję, jaką jest literatura. Z czasem nie chciałam być jedynie odbiorcą podanej treści, chciałam ją przekazywać. Przekazywać swoją własną, niepowtarzalną wiązankę słów która trafiłaby do serc Czytelników, tak jak utwory które czytałam trafiały do mnie. Z każdą pasją wiążą się marzenia. Realizacja marzeń zależy od nas: ode mnie i od Ciebie - my kreujemy przyszlość i decydujemy o tym, jak potoczą się nasze losy. Miałam wielkie marzenie i niewielką nadzieje, że może kiedyś się uda. Zaryzykowałam. Zaczynałam jak Wy, pisząc na forach, udzielając się w szkolnych gazetkach, biorąc udział w różnych konkursach poetyckich - niektóre z nich nawet wygrałam. Dzięki temu dziś mogę nazywać siebie poetką. Jedyny ,,aurea mediocritas" to sila waszego charakteru. Bądźcie konsekwentni, spełniajcie marzenia, piszcie i starajcie się by zakończyło się to dla Was sukcesem. Moim marzeniem było oddać w dobre ręcę kawałek mojej duszy, ten kawałek przygarniecie Wy, kupując mój tomik pt. ,,Modlitwa wampira". Zapraszam na mój fanpage na facebooku i zachęcam do ,,polubienia" go ;)

https://www.facebook.com/poezja.as

A oto link do strony wydawcy mojego tomiku :)

http://www.lsw.pl/?p=productsMore&iProduct=6

Pozdrawiam, Aleksandra.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 02-10-2013 12:31
Hej, Olu, dobrze mówisz. :) Trzeba mieć wielkie marzenie, ja chyba też takie mam, aczkolwiek czy można je tak nazwać, jako "jakieś jedno" marzenie? Hm. Mi pasja bardzo pomaga w tym, co robię (a nie jest to w najmniejszym stopniu związane z prozą, poezją). Cieszę się, że ci się udało, na początku myślałem, że jesteś nowa, ale że tak popatrzyłem... już 4 lata. ;) Więc co, więc nie przywitam, no ale pozdrawiam!
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
panslim Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 07-11-2013 11:52
zapraszam na bloga zabarwionego alkoholem - http://panslim.wordpress.com/
http://panslim.wordpress.com/
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 17-11-2013 09:51
Cała ja... od dłuższej chwili wrzucam coś do koszyka a nawet się nie przywitałam i nie przedstawiłam.
Zatem DZIEŃ-DO-BRY. :lol: Mówcie mi Wierszybajka.
Nie chcę występować pod swoim imieniem (bo osiągnięć w skali pisarstwa nie mam nijakich, ale jak ktoś się zapyta to się pewnie przyznam nie tylko do imienia, ale i nawet do bycia kosmitką).
Pisać uwielbiam, wszystko co napiszę drukuję i chowam do szuflady dla potomnych. Zajrzałam tutaj ponieważ uznałam, że się pochwalę tym co już wypełzło z mojego łebka, a nóż widelec się komuś spodoba. :p
"Jak również, przejawiam nadzieję na rozwój mojego, marnego warsztatu." :@
(Czytam was z rosnącą ciekawością, choć może po komentarzach tego nie będzie bardzo widać.)

Pozdrawiam wszystkich pisarzy, pisarki oraz początkujących (jak ja) gorąco i serdecznie. :rol:
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 17-11-2013 14:47
Witaj, oni cię też pozdrawiają, ja też prawie jak początkujący. :) I też, jak czytam, to z rosnącą ciekawością, a moich komentarzy jak było na lekarstwo, tak jest.

Wiadomo, nie każdy musi coś od razu mieć w dorobku, który tu przybywa, rzekłbym, że dużo nas nie ma. A kosmici są poprawni, bo wkładają kolor w nasze bladoburo-czerwone pisarskie życie celebrytów półświatka podziemia bohemy, no cóż, hmm... :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
alkestis Użytkownik
  • Postów: 404
  • Skąd:
Dodane dnia 29-01-2014 18:45
hello,
jestem. Mam jakieś imię i nazwisko. Mieszkam też w jakimś miejscu. Piszę. Chociaż nie wiem czy akurat to mnie określa. Nie przepadam za stygmatyzowaniem siebie poprzez jakieś słowa. Duże, małe czy jakiekolwiek. Pewne oczywistości nie wymagają nazywania. Płeć na przykład. Nie znoszę prezentowania się światu poprzez to co robimy. Dzień dobry, Janusz - handlowiec, Martyna - dziennikarka. Brrrr. Chociaż to z pewnością upraszcza rzeczywistość...
Na PP trafiłam z premedytacją, mimo wcześniejszych dreszczy wywoływanych wywnętrzaniem się w wirtualności. Początkowo byłam przerażona. Tekst - publikacja - komentarze. Jak na akord. Raz, dwa, kolejny, dalej, szybciej. Słowa szybsze niż emocje. Ale sama też jestem taka. Czytam i refleksja następuje automatycznie... Zwyczajnie marudziłam.
Jeszcze raz Witam się :)
a
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wierszybajka Użytkownik
  • Postów: 184
  • Skąd: mam wiedzieć?
Dodane dnia 29-01-2014 19:28
Cześć, witaj, powodzenia!

Nie daj się wcisnąć w ramy słów i pisz!

Pozdrawiam ciepło:)
Zdobyć na wczoraj: Bezkresny kawałek nieba i dziurę pełną słońca.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 29-01-2014 20:36
alkestis napisała:
Mam jakieś imię i nazwisko.

A ja na ten przykład mam nick. ;)

alkestis napisała:
Nie znoszę prezentowania się światu poprzez to co robimy.

Wiesz, też tego nie lubię. I jakoś chyba ciągle mi się udaje tego nie robić. (?)

alkestis napisała:
Dzień dobry, Janusz - handlowiec, Martyna - dziennikarka.

Silvus - ... . Cześć. :)

alkestis napisała:
Początkowo byłam przerażona. Tekst - publikacja - komentarze. Jak na akord. Raz, dwa, kolejny, dalej, szybciej. Słowa szybsze niż emocje.

Prawda? Też to zauważam. :| Taka przywara, jak nas dużo jest...

alkestis napisała:
Zwyczajnie marudziłam.

Zapał. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
pablovsky Użytkownik
  • Postów: 431
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 29-01-2014 21:27
alkestis napisała:
Początkowo byłam przerażona. Tekst - publikacja - komentarze. Jak na akord. Raz, dwa, kolejny, dalej, szybciej. Słowa szybsze niż emocje.


Uwierz, ten akord naucza. Nie uczy, tylko naucza. Jak w szkole, są uczyciele i nauczyciele. Ci pierwsi tylko uczą ;)
Portal to ta druga opcja, w rok nauczyłem się więcej, niż przez czterdzieści lat. Dzięki poświęceniu innych. Pobądź tu dłużej, a zauważysz różnicę. Miłego pobytu.
pablo pablovsky vel Zły Zaskroniec - człowiek o niewielu twarzach.
Redaktor naczelny kwartalnika "No czytaj mi, ciociu!"
Publicysta miesięcznika "Jak zostać gangsterem"
Prezes stowarzyszenia "Klub WeSZołego SZampona"
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Kardamon Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 03-02-2014 11:37
Cześć! A ja krótko (nudno) i na temat - też jestem tu nowa, początkująca. Od jakiegoś czasu obserwuję ten portal i w końcu uznałam, że czas coś swojego wygrzebać na światło dzienne. Chcę się czegoś tutaj nauczyć, dlatego będę dozgonnie wdzięczna za jakiekolwiek uwagi. :yes:
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Esy Floresy Redaktor
  • Postów: 5986
  • Skąd:
Dodane dnia 03-02-2014 11:43
Witaj, Kardamon!

Fajnie, że do nas przywędrowałaś. :) Proza, poezja a może obie damy?
Możemy być tylko tym kim jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Poznajemy się :)
Kardamon Użytkownik
  • Postów: 3
  • Skąd:
Dodane dnia 03-02-2014 13:14
Esy Floresy:

Proza wyłącznie! :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 03-02-2014 14:12
Kardamonowa proza - już to brzmi zachęcająco.

Rozgość się i działaj. :)
I witaj, witaj!
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Piotrr Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd:
Dodane dnia 04-02-2014 00:19
Witam. Mam na imię Piotr. -Poeta?
-Tak, gdy nie znam waszej opinii, sądzę. Niewiele tekstów, które przebiegły mi przez głowę zapisałem. Szukam motywacji u wielu źródeł. Podziwiam wasze zaangażowanie.
Pod wpływem impulsu postanowiłem poszukać forum o podobnej tematyce - jestem, pozdrawiam.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Wasinka Użytkownik
  • Postów: 4334
  • Skąd:
Dodane dnia 04-02-2014 00:38
Hej, Potrrze.
W takim razie dobrze, że jesteś.
Rozsiądź się wygodnie wśród nas, witaj. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 04-02-2014 11:32
Kardamonie, Piotrrze, gruesst euch!

P, nasze zaangażowanie nie jest tylko nasze, twoje też zaraz będzie, kwestia czasu. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
marekfrenger Użytkownik
  • Postów: 1
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 06-02-2014 22:29
Nazywam się Marek Frenger, jestem tu od dziś. Pozdrawiam wszystkich.
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 07-02-2014 00:11
Witaj, no to się rozgość, MF. :)
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
stawitzky Użytkownik
  • Postów: 15
  • Skąd: .
Dodane dnia 28-06-2014 15:10
Jakub jestem, cześć. Dużo Was tutaj. To dobrze? Tutaj u mnie, na śląsku, słońce wyszło. Chyba pierwsze tego lata.

Wirtualny stuk klinem i pozdrowienia.
znajdź to, co kochasz i pozwól się temu zabić
Do góry
Autor
RE: Poznajemy się :)
Silvus Użytkownik
  • Postów: 1661
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 28-06-2014 18:00
Pozdrowienia, stawitzky!
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]