Poezja czy poetyzowanie? rzecz o wolności słowa
Portal Pisarski » Z innej beczki » Archiwum
Autor
Poezja czy poetyzowanie? rzecz o wolności słowa
zhaoxiong Użytkownik
Za nim zarejestrowałem się na portalu, planowałem ten tekst przedstawić na różnych forach. Potrzebowałem dowiedzieć się, jaki ludzie mają stosunek do tego tekstu. Traf chciał, że na ten portal prowadził wielce ciekawy forumowy temat-poradnik dla poetów. Zarejestrowałem się więc bez ociągania. W ciąż ciekawi mnie jednak stosunek poetów do tego felietonu. Tak, żeby wiedzieć z kim rozmawiać a kogo ostentacyjnie unikać. :p
Tekst napisany przez osobę zajmującą się duchowością. Oraz aktywnie walczącą z komunizmem. Więc ma określony ton. Jest dosyć długi, więc daję linka:
http://www.ramanadom.org/2007/.../poezja-czy-poetyzowanie/
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Darcon
  • 29/11/2022 10:35
  • Hej! Jak Wam idzie przekazywanie listy artystów konkursu Malowanie Słowem? Dotarła już do ostatniego uczestnika?
  • Wiktor Orzel
  • 27/11/2022 11:29
  • Napiszę do Ciebie na pw w tej sprawie ;)
  • Dark
  • 26/11/2022 11:27
  • Witam. Dostałem ofertę z wydawnictwa Novae res na mój zbiór opowiadań. Koszty pół na pół. Ktoś się orientuje czy warto w to inwestować?
  • Darcon
  • 24/11/2022 17:35
  • Uwaga, uwaga! Zostało ostatnie wolne miejsce w konkursie "Malowanie słowem"!
  • TakaJedna
  • 24/11/2022 12:53
  • Ja oczywiście żartuję, bo w gruncie rzeczy nie ma to chyba żywotnego znaczenia, ale skoro może działać dobrze, to dam mu trochę czasu ;)
  • Wiktor Orzel
  • 24/11/2022 12:49
  • Silnik portalu potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby wszystko przemielić, żeby dane były jeszcze bliższe prawdy. ;)
  • TakaJedna
  • 24/11/2022 12:45
  • Nie żebym narzekała, ale byłam online przed chwilą, a pokazuje, że po raz ostatni byłam o 9:34. ;)
Wspierają nas