Kabarety, skecze, humor
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
wierszokleta Użytkownik
  • Postów: 795
  • Skąd: Wrocław
Dodane dnia 08-03-2009 02:17
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
O, matko, nie wiedziałam, że żółwie to są takie seksolubne zwierzątka :D


I długodystansowe. Za 3 lata dojdzie.


Dojdzie o ile wcześniej mu serducho nie wysiądzie.:p
" ... przyzna pan że kryje się coś niedobrego w mężczyznach którzy unikają wina, gier, towarzystwa pięknych kobiet i ucztowania ..."MISTRZ I MAŁGORZATA M.Bułhakow
Biada artystom na których nikt nie pluje
Lope de Vega
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-03-2009 06:57
Coś dla nostalgii:
http://www.influx.pl/linki/dobradobra.wav
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 08-03-2009 20:46
ja lubie :) kabaret moralnego niepokoju:) dobzi są na maxa:) Łowcy . B to wogóle samo wejscie ich zawsze to już jest polew:D a ich skecz z improwizacją piosenki stinga to było mistrzostwo:D Para (coś tam) normalni też są konkretni:D z tą Mariolką no i naprawdę chyle czoła tym czubkom:D ale sa mega przejedwabisci:D hehe . -Neonówka:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 11-03-2009 21:15
Rzecz jest o cipkach, ale słowa cipka nie nalezy rozumiec dosłownie. nie zmieniłem go jednak na żadne inne, bo jeśli ktoś chce, to może rozumiec je dosłownie i tez będzie dobrze
Tłumaczone, w dobrej wierze, z angielskiego:

RODZAJE CIPEK

Droga Cipka
Najczęściej spotykana. Łatwo ją rozpoznać po kosztownych strojach, futrze, sukienkach za minimum 500 Euro, spódnicach z greckimi literami, butach z wężowej skóry i własnym, małym eleganckim samochodzie.

Zalety: będzie ci z nią dobrze, o ile cię na nią stać.
Wady: stale uszczuplany stan konta może zneutralizować twoje pożądanie.

Podsumowując: zazwyczaj nie warto wiązać się na dłużej.

Tania Cipka
Rzadkość. Zwykle występuje w formie dziewczyny/narzeczonej, która cię nie opuści niezależnie od tego co robisz. Można ją rozpoznać po tym, że chce płacić za siebie w restauracjach, rozumie twoje humory, jest wyrozumiała, kiedy się upijesz, dzwoni codziennie i pyta co słychać, łatwo można ją zranić, ale bardzo szybko jej przechodzi i wybacza, lubi seks.

Zalety: niedroga, pewna, kochająca, otwarta na seksualne eksperymenty
Wady: trudno się jej pozbyć, zaborcza, potrafi być marudna, utrudnia poszukiwania innych cipek, jej ostatecznym celem jest małżeństwo i posiadanie dzieci, co w końcowym rozrachunku może doprowadzić do zaniku pożycia intymnego.

Podsumowując: raczej nie warto wiązać się na dłużej.

Cipka do Wynajęcia
Spotykana w każdym większym mieście i na trasach wylotowych. Rozpoznawalna po kusych strojach i wyglądzie jednoznacznie mówiącym "podejdź-no-tu". Koszt pozyskania uzależniony jest od wyglądu, różnica między Drogą Cipka, a Cipką do Wynajęcia jest taka, że tej drugiej płaci się z góry.

Zalety: nie musisz tworzyć z nią żadnych relacji, nie ma ryzyka, że wygada się twojej dziewczynie, nie interesuje ją kim jesteś ani jak wyglądasz, zwykle jest bardzo doświadczona i zna się na rzeczy, jest tez tańsza od Drogiej Cipki.
Wady: Droższa od Taniej Cipki, wysokie ryzyko zakażeń, w wielu miejscach na świecie jest nielegalna i grozi więzieniem.

Podsumowując: zazwyczaj nie warto wiązać się na dłużej.

Dziewicza Cipka
Z każdym dniem co raz rzadsza. Rozpoznać ją można po konserwatywnym sposobie ubierania, dobrych manierach i ogromnym dystansie do nieprzyzwoitych dowcipów, lub filmów o tematyce związanej z seksem. Jeśli obiecasz jej małżeństwo może się nawet zakochać, ale to przysporzy tylko problemów. Będzie też przypuszczalnie powodem twoich frustracji, gdyż Dziewicza Cipka z nieznanych przyczyn chce utrzymać stan czystości aż do nocy poślubnej. Koszt pozyskania stosunkowo wysoki, ale następnie powinien spadać.

Zalety: Brak ryzyka zakażeń, przywilej bycia tym pierwszym, niekiedy otwarta na nowe eksperymenty, a jeśli upiera się przy pozostaniu dziewicą może oferować nowe ciekawe rozwiązania.
Wady: prawdopodobnie aż do ślubu nici z seksu, nie ma zbyt wybujałej wyobraźni, nie jest zwolenniczką antykoncepcji co grozi "wypadkiem", po utracie dziewictwa jej wartość drastycznie się obniża.

Podsumowując: nie warto wiązać się na dłużej, no chyba, że jesteś fanem akurat tego typu cipek.

Cipka-Nimfomanka
Rzadkość. Rozpoznawalna po tym, że dosłownie chwyta cię za jaja i zaciąga do łóżka, gdzie wyciśnie z ciebie wszystkie soki a i tak będzie jej mało. Koszt pozyskania zależy od stopnia jej nimfomanii.

Zalety: przeniesie cię do krainy rozkoszy, gotowa spróbować wszystkiego, a dzięki doświadczeniu pokaże ci rzeczy o których nie miałeś pojęcia.
Wady: pojęcie wierności dla niej nie istnieje, wiec ryzyko zakażenia jest spore, miewa bardzo zmienne humory.

Podsumowując: raczej nie warto wiązać się na dłużej.

Lodowata Cipka
Niestety, nie taka znów rzadkość. Rozpoznawalna tak samo jak Dziewicza Cipka, z tą różnicą, że nikt i nic nigdy jej nie przekona do seksu. Często występuje na manifestacjach feministycznych, ekologicznych i w obronie homoseksualistów, a także na wysokich stanowiskach kierowniczych. Wszystkie poniesione na nią nakłady są z góry stracone.

Zalety: nie ma
Wady: Zbyt dużo by wymieniać. Jak tylko ją rozpoznasz trzymaj się od niej z daleka.

Podsumowując: w żadnym wypadku nie warto ani na dłużej ani na krócej

Niewinna Cipka-Nimfomanka.
Jest jak wygrana w totka - zdarza się, ale nie tobie. Nierozpoznawalna, bo zwykle wtapia się w tło pod postacią szarej myszki o której nawet byś nie pomyślał, że może być w łóżku jak wulkan gorąca. Bywa mylona z Dziewiczą Cipką. Koszt pozyskania jest różny, ale zwykle niewysoki.

Zalety: błoga niespodzianka jaka cię czeka z jej strony da ci uczucie pobytu w raju, jeśli za nią nadążysz w łóżkowych szaleństwach będzie ci wierna po grób.
Wady: Właściwie tylko jedna - jeśli przez pomyłkę weźmiesz Dziewiczą Cipkę za Niewinną Cipkę-Nimfomankę to konsekwencje mogą być opłakane.

Podsumowując: w każdym przypadku warto, zatrzymaj ją tak długo jak się da.

Cipka-Imprezowiczka
Występuje w klubach, pubach, dyskotekach i na przyjęciach. Rozpoznawalna po kieliszku wina w ręki i przekrwionych oczach. Jak się dobrze upije angażuje się w tańce godowe. Koszty pozyskania zwykle obejmują pokrycie rachunku za jej kolejne drinki. Upewnij się że pijesz najwyżej 1/4 tego co ona, bo inaczej nie staniesz na wysokości zadania.

Zalety: Łatwa, no chyba że jesteś urodzonym pechowcem.
Wady: niewierna, więc ryzyko zakażeń wzrasta, na skutek wypitych drinków wzrasta jej skłonność do wymiotów.

Podsumowując: wiązanie się z nią na dłużej zaprzeczyłoby sensowi jej istnienia.

Zdziwaczała Cipka
Niestety, występuje co raz częściej, zazwyczaj pod postacią niepozornej koleżanki z pracy. Rozpoznawalna po tym, że chętnie się z tobą umówi a następnie zacznie opowiadać o wszystkich swoich problemach i nieszczęściach jakie ją spotkały. Emocjonalnie niestabilna. Odda ci się w najmniej oczekiwanym momencie, zapewne wtedy kiedy jej pragnienie męczeństwa przekroczy punkt krytyczny i będzie chciała sama siebie ukarać. W niektórych skrajnych przypadkach może próbować ukarać również ciebie i zabić podczas snu.

Zalety: stosunkowo łatwa i tania.
Wady: raczej prędzej niż później wpędzi cię do grobu, nieuleczalnie zwichnięta psychicznie.

Podsumowując: w żadnym wypadku nie warta by wiązać się na dłużej.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Miladora Użytkownik
  • Postów: 7496
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 22-03-2009 12:00
Czy ktoś wreszcie mógłby mi wytłumaczyć, dlaczego z powodu jednej, małej utarczki słownej w shotboksie pochowane zostały wszystkie tematy działu tzw. Offtopowego?
Bo jakoś nie mogę zrozumieć...
Naprawdę poszło o seks? :D
Zawsze tkwi we mnie coś, co nie przestaje się uśmiechać (Romain Gary).
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 22-03-2009 12:11
Tu ok, utarczka była kabaretowa ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 28-03-2009 14:57
Film o łyżeczkującym człowieka duchu-zabójcy, z nieznanych przyczyn usunięto. Nadmienię jednak, że przedstawiał on jedną z broni, jaką wykorzystuję, gdy komuś uda mi się (cud!) mnie zdenerwować ;) Nie ma litości!

W zamian:

http://www.youtube.com/watch?v=gWHJk5g9DOE
:lol:
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
AnonimowyGrzybiarz Użytkownik
  • Postów: 695
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 28-03-2009 21:43
świetne :lol:
Blog

Facebook
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Asti Użytkownik
  • Postów: 809
  • Skąd: Łódź
Dodane dnia 23-04-2009 16:13
http://www.youtube.com/watch?v=u2pxxxRTrbQ - Genialny Misheard ;) Może stare, ale jare ^^
Ludzie potrafią niekiedy posuwać się do takich oszustw.
Śpiewają nie swoje pieśni, nie wiedząc nawet, o czym one mówią.

Create your own reality
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Fri Użytkownik
  • Postów: 46
  • Skąd: okolica stolica
Dodane dnia 05-05-2009 20:01
http://www.youtube.com/watch?v=RD0upEs44w8

paranienormalni
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
kasia Użytkownik
  • Postów: 44
  • Skąd:
Dodane dnia 05-05-2009 21:37
Ja uwielbiam "Ani mru mru" oraz "Neonówkę" i przede wszystkim stary kabaret "Dudek" i słynnny SĘK;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Almari Użytkownik
  • Postów: 2127
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 05-05-2009 22:42
Ostatnio namiętnie oglądam nowy skecz Paranienormalnych "Poeta", oprócz tego Neonówka oczywiście i Kabaret Moralnego Niepokoju ;)
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 16-06-2009 22:57
http://www.youtube.com/watch?v=L35szonI8Gw
Kabaret Młodych Panów:D polecam:)
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Afternoon Użytkownik
  • Postów: 705
  • Skąd: Warszawa : Katowice
Dodane dnia 16-06-2009 23:06
"Kiedyś kabareciarze grali pijaków i lumpów, dzisiaj lumpy i pijacy udają kabareciarzy" - tak mniej więcej napisał Ryszard Marek Groński i, niestety, miał (ma) rację. Bo dzisiejszy "kabaret" to właśnie "kabaret", a nie Kabaret. Ludzi rozśmiesza się jedynie przez głupkowaty wygląd, sposób mówienia, ubiór, czasem (jak w przypadku pewnej pani), przez śmiech, jednak prawie nikt nie ma umiejętności aktorskich. To samo dzieje się w warstwie tekstowej - brak subtelnego dowcipu, inteligentnego żartu, że o erudycji nie wspomnę (bo też i publiczność tejże nie posiada). Kilka wulgaryzmów na krzyż, inwektywy i wyzwiska adresowane do polityków, i recepta na sukces' gotowa. Kilka dni temu, na festiwalu w Opolu, nastąpiła rzecz groteskowa. Jeden z członków któregoś "kabaretu" uroczyście zakomunikował, że jest rocznica powstania Kabaretu Starszych Panów, na którym wszyscy oni (czyt. współcześni kabareciarze) się wzorowali. Śmiech na sali. Jeśli by mieli jakiś szacunek do dorobku Przybory i Wasowskiego, w ogóle nie wychodziliby na scenę ogólnopolską.

uff...
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
tequila Użytkownik
  • Postów: 350
  • Skąd: bydgoszcz
Dodane dnia 16-06-2009 23:11
No tak, uff.
Jest kilka kabaretów, które oprócz tego, że czasem grają dresiarzy rzucają też inteligentnymi tekstami (no może nie ten powyższy). Tylko potem zapada cisza, a po kilku sekundach ktoś zaczyna się śmiać.
Ale jaka publicznosć taki kabaret.
"(...) więcej spacerów, mniej kawy(...)"
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Vulpes Użytkownik
  • Postów: 546
  • Skąd: Zator
Dodane dnia 04-08-2009 16:20
fakt - kabaret zależny jest od publiczności, tak samo film

oglądaj komedie - w większości jak w kabaretach nie ma inteligentnych żartów
Wróciłem. Kurczę, wiele tu się zmieniło od ostatniej wizyty.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2009 17:49
Przypomniało mi się, ze kiedyś padło hasło: jak spać w pracy, żeby szef nie zauważył . I chyba mam odpowiedź:

www.bored.com/billboards/images/energy_drink.jpg
:D
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2009 18:08
haha tequila dobre:D:D rozwalił mnie motyw z "UFO" i tico co to ferrari z niego nie bedzie :D dobre dobre
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
kresowiak Użytkownik
  • Postów: 351
  • Skąd: Gdzieś na Kresach
Dodane dnia 23-08-2009 18:15
ja polecam Bożydar i Maks Kabaretu Moralnego Niepokoju :lol:
Do góry
Autor
RE: Kabarety, skecze, humor
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 23-08-2009 18:27
oglądałem:D dobre
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • TakaJedna
  • 13/03/2024 23:41
  • To ja dziękuję Darconowi też za dobre słowo
  • Darcon
  • 12/03/2024 19:15
  • Dzisiaj wpadło w prozie kilka nowych tytułów. Wszystkie na górną półkę. Można mieć różne gusta i lubić inne gatunki, ale nie sposób nie docenić ich dobrego poziomu literackiego. Zachęcam do lektury.
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/03/2024 00:06
  • OK! Ważne, że zaczęłaś i tej "krwi" nie zmyjesz już z rąk, nie da Ci spać - ja to wiem, jak Lady M.
  • TakaJedna
  • 05/03/2024 23:43
  • Nie poezją ja, a prozaiczną prozą teraz, bo precyzję lubię: nie komentarzem, a wpisem w/na shoutboxie zaczęłam, a jak skończę, to nie potomni, a los lub inna siła zdecyduje/oceni.
  • Zbigniew Szczypek
  • 05/03/2024 23:32
  • Pliszko - nie! Dość milczenia! Dopóki żyjemy! A po nas krzyczeć będą "słowa", na karcie, na murze...
  • Zbigniew Szczypek
  • 05/03/2024 23:28
  • To, jak skończysz pozwól, że ocenią potomni. Zaczęłaś komentarzem... pozwól/daj nam możliwość byśmy i Ciebie komentowali - jedno "słowo", póżniej strofy...
  • TakaJedna
  • 05/03/2024 23:20
  • ech, Zbigniew Szczypek, fajnie wszystko, wróżba jest, choć niedokończona, ale z tego, co pamiętam, to Makbet dobrze nie kończy ;)
  • pliszka
  • 05/03/2024 22:58
  • A reszta jest milczeniem...