Homoseksualizm
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-07-2009 14:16
W obu przypadkach to "waaaadza" podejmuje decyzję. Więc nie mów, że można to porównać z naturalnym urodzeniem dziecka w rodzinie.

Nie wydawało mi się, żeby Damian pisał że adopcja = poród. To dwie różne rzeczy i obydwie skomplikowane. Na tym polega ich podobieństwo.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 08-07-2009 14:23
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:

Cytat:
DamianMorfeusz napisał/a:
Mówcie co chcecie o pieniądzach, ale one naprawdę powodują mniej stresu, jeśli się je ma.


Jest chyba raczej na odwrót :))


No teraz to żeś sam wyskoczył z lewackim twierdzeniem. Tak, na pewno bogacze siedzą na zgromadzonym w piwnicy złocie i drżą, aby tylko ktoś im go nie ukradł.

Uważam, ze bardziej stresuje się ten kto nie ma kasy na leki czy na jedzenie dla dziecka.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-07-2009 14:30
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
No teraz to żeś sam wyskoczył z lewackim twierdzeniem.


Nie obrażaj uczciwych ludzi.


Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:Tak, na pewno bogacze siedzą na zgromadzonym w piwnicy złocie i drżą, aby tylko ktoś im go nie ukradł.
Uważam, ze bardziej stresuje się ten kto nie ma kasy na leki czy na jedzenie dla dziecka.


Zadam Ci pytanie. Kto się bardziej stresuje:

a ) pijany ojciec 5 dzieci, który nie ma na następne piwo
b ) milioner, gdy wartość jego aktywów spada o połowę, czyli w ciągu kilku dni traci kilka milionów dolarów?
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 08-07-2009 14:46
a) on się nie stresuje, on się wkurwia
b) ten się stresuje.

No to mniej patologiczny przykład: kto się stresuje bardziej:

a) samotna matka z dwójką dzieci, która z pensji, zasiłków itp ma 1100 zł miesiąc, zagrożona eksmisją, zadłużona u lichwiarzy, bo nie miała na leki.
b) młody singiel, niezadłuzony, mieszkanie, samochód, któremu na skutek kryzysu obcięto premię z 10 000 do 4 000?
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-07-2009 14:51
Pewnie, że singiel. On dostaje szału. A matce i tak już wszystko jedno. Znając też nasze czasy, to singiel stresuje się bardziej, bo też ma wysokie kredyty (w końcu apartament i kabriolet), natomiast jak matkę wywalą z mieszkania, to pójdzie do zastępczego, a przecież w swoim i tak ma już warunki jak w zastępczym, więc mała różnica.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 08-07-2009 14:56
Cytat:
LittleRedRose napisał/a:
Cytat:
Niezależnie od wszystkiego niedopuszczalna jest sytuacja kiedy grupka dziwaków może się wywalić na to, że większość gorszy ich zachowanie. To większość ustala, co jest akceptowalne na widoku publicznym a co nie.


Lunar zdaje się, że większość z nas nie chce tutaj czytać słów debil czy kretyn, więc weź to pod rozwagę, skoro to większość ustala co będziemy akceptować, zatem zastanów się czy przypadkiem nie jesteś tutaj tym opisanym przez siebie dziwakiem czasami i dostosuj się do wymagań, bo nie tylko mnie razi Twoje słownictwo


Otóż to, słuszna uwaga. Większość portalowiczów (a zwłaszcza administracja) nie życzy sobie obrażania KOGOKOLWIEK. Masz do czynienia z kulturalnymi ludźmi, Lunarze.



Mniej epitetów, więcej argumentów.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 08-07-2009 15:08
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:
Pewnie, że singiel. On dostaje szału. A matce i tak już wszystko jedno. Znając też nasze czasy, to singiel stresuje się bardziej, bo też ma wysokie kredyty (w końcu apartament i kabriolet), natomiast jak matkę wywalą z mieszkania, to pójdzie do zastępczego, a przecież w swoim i tak ma już warunki jak w zastępczym, więc mała różnica.


Za dziesięć lat ponowię swoje pytanie. Zobaczymy co mi odpowiesz, po nabyciu życiowego doświadczenia ;)
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
DamianMorfeusz Użytkownik
  • Postów: 556
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 08-07-2009 15:35
Lunar - Znam sporo dzieciaków z takich rodzin. Zasugeruj im adopcję przez gejów, a skrzykną kumpli i tak ci wleją, że przez miesiąc nie wyjdziesz ze szpitala. Ot i twoja teoria o tym co lepsze dla takich dzieci.

Po pierwsze - wolą być waleni w tyłki przez hetero rodziców, czy żyć bezpiecznie z homoseksualistami/tkami?
Po drugie - nie wiem czy kilkulatek myśli o ludziach jako homo czy hetero, dla niego liczy się poczucie bezpieczeństwa.
Po trzecie - mam nadzieję, że będą choć trochę mocni, to się rozruszam, od dawna nie miałem żadnego porządnego sparingu.
Do Ciebie nie dociera i nie dotrze, że chodzi tu o sytuację wyboru - albo przejebka u hetero, albo bezpieczeństwo u homo. Nie skumałeś co miała na myśli Ginger, nie skumałeś co miałem do powiedzenia ja. Utwierdziłem się w tym, że po prostu nie jesteś żabą :) W żadnym miejscu nie powiedziałem - wyślijcie dzieci do homoseksualistów albo zezwólcie im na adopcję. Idź i przeczytaj mój post - tam jest opinia, że gdybym miał wybór, wybrałbym bezpieczeństwo dla dzieciaka. Może być to osoba samotna, facet, czy kobieta, może to być para, orientacji dwojakiej, nie interesuje mnie to. Na adopcję pozwala się także osobom samotnym. Pytanie - czy jeśli samotna osoba przygarnie dziecko, żyje sama, samiutka, a w chwili kiedy dziecko jest w szkole, u przyjaciół, u opiekunki itp., ta osoba idzie na randkę z kimś tej samej płci, ot tak, do towarzystwa, to też spaczy wychowanie dziecka? I nie chcę słyszeć o tym, że samotne wychowywanie to już spaczenie - potępcie też ojców, którzy opłakują swoje żony, potępcie matki, które nie chcą innego mężczyzny poza swoim zmarłym młodo mężem.

Anub1s powtórzyć jeszcze raz wypowiedź?
Jednak gdybym miał wybór zostawić dziecko w syfie, a oddać go parze homoseksualnej, co do której mam pewność, że wychowa go jak należy, da to, czego potrzebuje, to wybieram tą właśnie parę.
Rozumiesz słowo wybór? Umknęło Ci to słowo? Wybór między a i b, bez c.
A to niby czyje? :
Jestem za adoptowaniem dzieci przez stabilne emocjonalnie pary heteroseksualne.
Mam dość wyrywania zdań - jedno zdanie po drugim, a Ty powtarzasz to samo, co napisałem w pierwszym, żeby odepchnąć to drugie.
I cieszę się, że miałeś normalne kontakty między rodzicami i mogłeś je zaobserwować, bo w wielu domach równie dobrze mógłby przyjść do domu sąsiad/sąsiadka jak ojciec/matka.

Co do wypowiedzi Lunara o pracy na czarno na wschodzie:
A często po prostu robi nielegalnie całymi latami.
Tak, tak, też to napisałem, ale jak zwykle coś LUnarowi uciekło - w Polsce jest podobnie! Podałem Ci przykład, bo nie wiem ile widać z Twojego bezpiecznego kąta. I jakie nadużycie? Według mnie trzeba brać co dają - sam tak robiłem, że brałem zasiłek i pracowałem na czarno. Gdzie tu słowo o oszustwie? Chodziło o emerytury! O to, jaka to będzie emerytura, kiedy masz przepracowane kilka-kilkanaście lat legalnie plus dwa razy więcej "na czarno". Kontekst Ci się zagubił? I nie zapracują na emerytury społeczeństw, nie zapracują nawet na swoje. I to jest dobry argument na Twoje rodziny wielodzietne, utrzymujące społeczeństwo.

Samuelu - przecież właśnie o tym piszę - o pieniądzach na wycieczki, wyjazdy, poznawanie - to są właśnie możliwości. Czytasz ze zrozumieniem, czy jeszcze się nie nauczyłeś?
I nie ucz mnie, czy większe pieniądze zmniejszają stres czy nie. Uwierz - zmniejszają. Nie wiem jak jest u bogaczy, pisałem bardziej o sobie i współpracownikach - kiedy pensja podskoczyła mi dziesięciokrotnie, a po roku zmniejszyła się o kilkadziesiąt procent, nie miałem stresu, po prostu z maksa skoczyłem na minimum, z którym dobrze mi się żyje.
I Różyczka dobrze zrozumiała - stwierdziłem jedynie, że adopcja nie jest hop-siup dla rodzica i dziecka, że to też kawał stresu i starań.

I brawa dla Valdensa i jego stwierdzenia o wyśmiewaniu Jezusa 2000 lat temu. O to właśnie chodzi - dopóki nie jesteście w jakiejś sytuacji, możecie sobie gadać.

A gdyby ktoś chciał spróbować mnie wysłać do szpitala, spuścić manto, albo po prostu brakuje mu fizycznego zmęczenia, zapraszam do siebie. Mamy tu sporo zajęć, które pozwalają odreagować każdy gniew.


"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" - Peter Drucker
"Co ważniejsze dla sukcesu: talent czy pracowitość?
A co ważniejsze w rowerze: przednie czy tylne koło?" - George Bernard Shaw
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-07-2009 16:09
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
Za dziesięć lat ponowię swoje pytanie. Zobaczymy co mi odpowiesz, po nabyciu życiowego doświadczenia ;)


Nie lubię traktowania interlokutora wg metryki :/

Cytat:
Samuelu - przecież właśnie o tym piszę - o pieniądzach na wycieczki, wyjazdy, poznawanie - to są właśnie możliwości. Czytasz ze zrozumieniem, czy jeszcze się nie nauczyłeś?
I nie ucz mnie, czy większe pieniądze zmniejszają stres czy nie. Uwierz - zmniejszają. Nie wiem jak jest u bogaczy, pisałem bardziej o sobie i współpracownikach - kiedy pensja podskoczyła mi dziesięciokrotnie, a po roku zmniejszyła się o kilkadziesiąt procent, nie miałem stresu, po prostu z maksa skoczyłem na minimum, z którym dobrze mi się żyje.


Najlepsze wycieczki można sobie robić prawie za darmo - na piechotę, na stopa. Jeśli latasz samolotem to masz stresa.

I Ty nie masz stresu, bo pracujesz pewnie na umowę o pracę. Jak ktoś ma własną działalność i cały czas ryzykuje, jest przedsiębiorcą, to stres jest cholerny.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 08-07-2009 16:16
A ja nie lubię jak ktoś teoretyzuje w nadmiarze, i co?

Cytat:
Jak ktoś ma własną działalność i cały czas ryzykuje, jest przedsiębiorcą, to stres jest cholerny.


Może czasami. Ale ja zwykle nie mam, a na pewno nie częściej niż samotna matka z dwójką dzieci zagrożona eksmisją.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-07-2009 17:33
Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
A ja nie lubię jak ktoś teoretyzuje w nadmiarze, i co?


I pewnie słusznie.


Cytat:
Jack the Nipper napisał/a:
może czasami. Ale ja zwykle nie mam, a na pewno nie częściej niż samotna matka z dwójką dzieci zagrożona eksmisją.


A co Ty masz za działalność, za przeproszeniem? Firmę transportową? Budkę z lodami? Ja mówię o poważnych-niepoważnych cwaniaczkach ze świata finansów, o tych co grają na giełdzie (w sensie, że się liczą, a nie, że mają 10 akcji Spółki Wędliniarskiej) itp. O tych wszystkich białych kołnierzykach.
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-07-2009 18:34
A co Ty masz za działalność, za przeproszeniem? - Samuel, kulturalnie się wyrażamy :)

przypominam o głównym temacie wątku
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Samuel Niemirowski Użytkownik
  • Postów: 2563
  • Skąd: Kraków
Dodane dnia 08-07-2009 18:38
Cytat:
LittleRedRose napisał/a:
A co Ty masz za działalność, za przeproszeniem? - Samuel, kulturalnie się wyrażamy :)

przypominam o głównym temacie wątku


Lubię prowokować B)
"Nie będę zmieniał świata ani Zachodu. Podążą one ku swoim celom tak jak spadająca gwiazda. Ja będę jednak pracował i zmieniał się".
E. Wiechert

www.prozafotografii.blox.pl
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-07-2009 18:39
Cytat:
Ooo... Nie dość, że chwalisz wieś, to jeszcze tłumaczysz to rolą rodziny. No nie! Przecież to źli konserwatyści podkreślają rolę rodziny! [Laugh]


mimo bycia "lewakiem" jak to ty mówisz zostałem wychowany w świadomości że rodzina jest czymś ważnym, widocznie nie tylko dla konserwatystów ;)

i dorzucę jeszcze raz moją opinię, lepiej dla dziecka być wychowanym w spokojnej rodzinie, nawet jak oboje spośród opiekunów są tej samej płci, niż w zgodnej z tradycją gdzie jest patologia ;) przynajmniej ja osobiście bym tak wolał ;)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-07-2009 18:54
Ja nie wiem co bym wolała, ale tylko oceniając z takiego punktu widzenia jaki mam teraz (tzn. nie popieram homoseksualistów, więc oczywiste jest dla mnie, że nie chciałabym być dzieckiem takiej pary); ale kwestie które zostały poruszone wymagają odpowiedzi, co byłoby lepsze czy ewentualnie - co jest mniejszym złem dla dziecka

kilka spostrzeżeń na ten temat

dziecko wychowane w rodzinie patologicznej, hetero:
- chodziłoby głodne i brudne, albo zasmarkane, mama i tata nie przejmują się czy jadłem dziś obiad
- być może nawet narażanie życia dziecka
- szykanowanie ze strony rówieśników w szkole z rodzin bogatszych, czy dobrych rodzin, które widziałyby sytuację dziecka (to ten od tych pijaków...)
- słabe warunki do nauki
- brak możliwości rozwoju zainteresowań, czy nawet ich wykrycia
- generalnie słaby start w dorosłe życie, brak perspektyw
- uraza do rodziców za zniszczone dzieciństwo, libacje i bicie
- możliwe, że dziecko dołączyłoby w przyszłości do podobnie postępujących ludzi w obliczu braku wykształcenia, pracy i perspektyw


dziecko wychowane przez parę homoseksualistów:
- ma dom, jedzenie, podręczniki, może się bawić, uczyć i rozwijać
- nie czuje się gorsze pod względem materialnym
- ma wsparcie psychiczne u ludzi, którzy go wychowują
- istnieje jednak duże prawodpodobieństwo, że rówieśnicy nie będą go do końca akceptować
- będzie w szkole tym "innym" z dwoma mamusiami lub tatusiami i psychicznie będzie mu źle z tego powodu
- ludzie z najbliższego otocznia również mogą go szykanować czy przejawiać inne nietolerancyjne zachowania
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-07-2009 19:05
także ja z tych argumentów wyciągam takie wnioski: w obu przypadkach dziecko może nie być akceptowane przez otoczenie ale przynajmniej w przypadku pary homoseksualnej (pod warunkiem że nie będzie patologiczna, w końcu jak już twierdzę że to normalna para to patologia tam też w końcu możliwa) może się rozwijać, jest zadbane i dzięki temu taka osoba w przyszłości daje większe szanse na posiadanie korzystnego wpływu na społeczeństwo :)
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 08-07-2009 19:09
Cytat:

- istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że rówieśnicy nie będą go do końca akceptować
- będzie w szkole tym "innym" z dwoma mamusiami lub tatusiami i psychicznie będzie mu źle z tego powodu
- ludzie z najbliższego otocznia również mogą go szykanować czy przejawiać inne nietolerancyjne zachowania


Te trzy ostatnie wymienione punkty są bardzo ważne, pytanie tylko czy winić za nie rodziców homo. czy rodziców tych dzieci, które szykanują itd.?
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 08-07-2009 19:10
Cytat:
istnieje jednak duże prawodpodobieństwo, że rówieśnicy nie będą go do końca akceptować
100% chyba że trafi do dziwacznej szkoły, gdzie się do nauczycieli na TY mówi, są takie dziwactwa.

Cytat:
będzie w szkole tym "innym" z dwoma mamusiami lub tatusiami i psychicznie będzie mu źle z tego powodu
Tam gdzie ja chodzilem by go zniszczyli. Biedny ma lepiej, bo przeważnie jest twardy, potrafi uderzyć.

Cóż takie społeczeństwo. To źle.
Do góry
Autor
RE: Homoseksualizm
Jack the Nipper Użytkownik
  • Postów: 3011
  • Skąd: Centrum Świata
Dodane dnia 08-07-2009 19:13
Cytat:
Samuel Niemirowski napisał/a:
Ja mówię o poważnych-niepoważnych cwaniaczkach ze świata finansów, o tych co grają na giełdzie (w sensie, że się liczą, a nie, że mają 10 akcji Spółki Wędliniarskiej) itp. O tych wszystkich białych kołnierzykach.


To mówisz o jakimś bardzo, bardzo wąskim wycinku. Pewnie, w ten sposób wszystko sie udowodni, nawet to, że człowiek i pies to to samo, gdyz jeden i drugi ma parę oczu.

Powiem Ci tak - 10 lat temu zgadzałbym się z 95% Twoich wypowiedzi, bo niemal wszystko co piszesz w teorii tak właśnie wygląda. Po 10 latach praktyki i życiowych doświadczeń, prywatnych i zawodowych, widzę, ze ta teoria się z praktyką rozmija.

I nie, nie wypominam Ci, żes niedouczony czy głupi. Po prostu - miałem możliwość zobaczyć więcej niż Ty, co z racji różnicy wieku jest oczywiste i tylko z praktyki piszę, że nie do końca masz rację, bo życie robi swoje a teorie są jednak tylko teoriami.
Gdyby Bóg chciał, aby ludzie chodzili nago, to by nas takimi stworzył.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Homoseksualizm
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 08-07-2009 19:16
moim zdaniem jest to wina kultury masowej ;) i tego że wszędzie mówi się o homoseksualizmie jako czymś złym a sami geje i lesbijki tylko pogarszają swoją opinię tymi paradami wszelkimi ;) jak ktoś widzi coś takiego to najczęściej, jeśli jest przynajmniej neutralny to wpływa to na niego negatywnie ;) także co do tematu parad równości jestem przeciwny bo osiągają przeciwny do założonego skutek moim zdaniem, do "równouprawnienia" konieczna jest pokora w ich wypadku, takie obnoszenie się swoją orientacją to przesada w mojej opinii
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?