Seks (+18)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 19:37
Ciekawy wątek Seks
Mam na ten temat dość liberalne spojrzenie. W sypialni dozwolone jest wszystko, byle by nie oznaczało to niczyjej krzywdy. Jeśli ludzi łączy zaufanie i uczucie seks nie powinien być tematem tabu. Trzeba o tym dużo rozmawiać by nie było wątpliwości nieporozumień.
Mogłabym pisać dalej, ale nic odkrywczego chyba nie wymyślę.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 19:44
A to zalezy:) "Durna Babo" moze jednak:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
hostessa Użytkownik
  • Postów: 165
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 28-02-2010 19:55
A co myślicie o "seksie bez zobowiązań"? Nie mówię o jakimś przypadkowym, na imprezie czy w bramie, ale np. z przyjacielem, byłym chłopaku, osobie, której się ufa.
Bo sens życia polega na tym, aby w tej szarej rzeczywistości zrobić coś, z czego dumnym będzie się do końca życia;
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 21:19
wskazany:)!!!:)
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-02-2010 21:45
Cytat:
A co myślicie o "seksie bez zobowiązań"? Nie mówię o jakimś przypadkowym, na imprezie czy w bramie, ale np. z przyjacielem, byłym chłopaku, osobie, której się ufa.
Nie ma czegoś takiego. Albo jest bardzo rzadko. Jedna ze stron zawsze będzie coś czuła więcej, czegoś oczekiwała, chociaż pewnie nie powie o tym.
Seks jak pewnie wiecie wywołuje duże emocje, a przy silnych emocjach rodzą się różne myśli itd. Nie udawajmy, że jest inaczej. Chociaż zdarzają się wyjątki, zwłaszcza u bardzo prymitywnych ludzi, że potrafią się spotkykać i sypiać ze sobą bez większych uczuć. Ale takie osobniki ogólnie nie mają zbyt głębokich uczuć, więc co im tam. Jak zwierzaczki.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
evivvalarte Użytkownik
  • Postów: 566
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 21:48
pewnie ze sie rodzi no ale mozna na tym jakos zapanowac :D:D jesli sie szybko znajdzie inna :) ktora bedzie lepsza:) na ta chwile
a normalnie to jestem pieczara tak na mnie wołaja w szkole:D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 21:51
seks bez zobowiązań - idea dobra - bo przecież seks jest cudownym przeżyciem, a życie jest krótkie i powinno się wykorzystywać okazje

dla mnie jednak taka opcja nie istnieje
i to nie dla tego, że seks tylko z miłości czy inne takie...
by się do kogoś zbliżyć muszę zaufać - bo mam wiele kompleksów, a w przygodnych znajomościach nie ma mowy o zaufaniu - to się rodzi z czasem
i to nie jest tylko przypuszczenie, to doświadczenie
taka ze mnie durna baba ;)
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 21:56
Moim zdaniem seks musi być wyrazem miłości, a jej innym imieniem jest odpowiedzialnośc, a w tym, jak to nazywacie "bez zobowiązań" nie ma nawet o tym mowy.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-02-2010 21:58
Prawdę mówiąc gadam, gadam ale mi tam obojętne :) Grunt aby zasady były jasne. Nie lubię kłamać, jak ja strasznie tego nie lubię, zwłaszcza w związkach.
Pewnie, że się da zapanować nad emocjami. Ale nie wierzę, że to jest takie łatwe, dla mnie czasem bywa trudne, a jestem raczej zimnym s... a co dopiero dla zdrowych normalnych ludzi :lol:
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-02-2010 22:10
Cytat:
A co myślicie o "seksie bez zobowiązań"? Nie mówię o jakimś przypadkowym, na imprezie czy w bramie, ale np. z przyjacielem, byłym chłopaku, osobie, której się ufa.


Jeśli "seks bez zobowiązań" to zapewne tylko przypadkowy. Seks z przyjacielem/ką prawie zawsze będzie rodził zobowiązania i kończył prawdziwą przyjaźń. :)
Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz.

Bassompierre
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 28-02-2010 22:12
przewrotnie temat nosi tytuł SEKS, ale nasze wypowiedzi dowodzą, iż seks jako wyrwany z kontekstu nic nie znaczy, dlatego piszemy o zaufaniu, o miłości, o związkach, o zdradzie ...
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-02-2010 22:12
Cytat:
Seks z przyjacielem/ką prawie zawsze będzie rodził zobowiązania i kończył prawdziwą przyjaźń.
Nie koniecznie, może się narodzić miłość.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 28-02-2010 22:26
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
A tą zazadą jest "SZCZEROŚĆ".

Tu się zgadzamy. Co do tych małych rzeczy, to się nie zgadzam. Owszem, teoretycznie - tragedii nie ma w tym przykładzie z obiadem, który podałeś, ale niektórzy ludzie mają skłonności do myślenia: "skoro skłamał/a w tej głupie sprawie, która właściwie nie miałaby dla niego/niej żadnych konsekwencji, to czy jest szczery w momencie, kiedy powiedzenie trudnej prawdy może sprawić, że coś się zepsuje między nami?"
To tak od mojej babskiej strony, która lubi szukać dziury w całym. Nie, nie lubi. Po prostu szuka, to takie pozamózgowe u mnie.



Cytat:
hostessa napisał/a:
A co myślicie o "seksie bez zobowiązań"?

Dla mnie nie ma czegoś takiego. Jak już wpuszczam kogoś do mojego ciała, to zobowiązania zawsze są. Po prostu przywiązuję się do ludzi, z którymi kontakty są mi przyjemne...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-02-2010 22:27
Cytat:
przewrotnie temat nosi tytuł SEKS, ale nasze wypowiedzi dowodzą, iż seks jako wyrwany z kontekstu nic nie znaczy, dlatego piszemy o zaufaniu, o miłości, o związkach, o zdradzie ...
w sumie, założłem go z myślą, o tym, żeby ludzie nie robili off topu w innych wątkach. I raczej miał się tyczyć poważnych zagadnień typu antykoncepcja, zboczenia itd. A wiadomo, seksu się nie da w ramy wcisnąć więc sobie żyje własnym życiem.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
Tomi Użytkownik
  • Postów: 170
  • Skąd: Bydgoszcz
Dodane dnia 28-02-2010 22:27
Cytat:
seks jako wyrwany z kontekstu nic nie znaczy, dlatego piszemy o zaufaniu, o miłości, o związkach, o zdradzie ...


Są w życiu sytuacje kiedy seks nie idzie w parze z miłością. Jest wtedy tylko samym seksem dla seksu. Te sytuacje niekoniecznie muszą należeć do rzadkich.

Dziewictwo jest najbogatszym skarbem dziewczyny, ale trudno jest długo bronić skarbu, do którego wszyscy mężczyźni mają klucz.

Bassompierre
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 28-02-2010 22:29
Cytat:
TomaszObluda napisał/a:
jestem raczej zimnym s... a

Świetnie Ci wychodzi maskowanie się :p.
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-02-2010 22:33
No to dlatego, że mnie nie znacie. Nie znamy się, to nic o sobie nie wiemy ;)
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 28-02-2010 22:36
Oczywiście. W internecie to, jaki jest człowiek zależy w pełni od naszej interpretacji. Nie ma na nas wpływu to, czy w realu nie gotujesz żywcem kotów, ewentualnie chodzisz w szpilkach i sukienkach, czy dłubiesz w nosie. Liczy się tylko to, co powiesz :).
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Seks (+18)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 28-02-2010 22:40
nooo ale skąd wiedziałaś o tych szpilkach? Da się to wywnioskować z mojej wypowiedzi. Tak noszę szpiki i maluję sobie usta, tnąc nożem kuchennym niewinnego dachowca. Ale jak mówię, uważam, że wszystko jest dla ludzi! Nie oceniajcie mnie, proszę.
Do góry
Autor
RE: Seks (+18)
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 28-02-2010 22:42
Uważaj, zawsze mogę powiedzieć, że mnie to kręci i będziesz miał na głowie jedną złamaną duszę.
A, nie będziesz miał :). Przecież jesteś s... :*
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?