podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-06-2009 12:27
Cytat:
bury_wilk napisał/a:
Warka jest niewiele lepsza :D
A Pilsa kiedyś można było dostać w Piotrach i Pawłach, również w tak zakompleksionej pod kątem Poznania Warszawie :D
haha już nie czepiaj się że napisałem jak napisałem :D

Warka to najlepsze piwo moim zdaniem ale cóż, każdy ma swój gust :p nie jest ani za mocno a jak na piwo w okolicach 6% ma świetny smak :) chociaż w puszkach z Reala czy Biedronki nie jest za dobra, oni dostają jakieś odrzuty bo aż dziwne że u nich tańsza o 50 groszy :p

co do Heinekena, wybaczcie jeśli urażę kogoś, ale razem z Carlsbergiem i Żywcem to dla mnie najgorsze siki wśród piw :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-06-2009 12:38
szczerze? Carlsbergi, Heinekeny, Warki, Lechy (choć ten, to już przegięcie), to wszystko jest tak do siebie podobne, tak wyprane z charakteru, że doszukiwanie się różnic zakrawa na hobby. To nie sa piwa z browarów, to są piwa z fabryk, gdzie jest masowa produkcja ustawiona pod uśredniony gust. Da się to pić, czasem nawet jest przyjemnie, ale jeśli chce się poszukać prawdziwego piwa, to nie tędy droga.
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 19-06-2009 12:41
no cóż, dla mnie smak Warki różni się zasadniczo od smaku Lecha czy Heinekena, po prostu ma w sobie to coś czego w piwie dla mnie potrzeba, goryczka ale nie za mocna i smak, patrząc na produkty z jednego browaru (lub jak kto woli, fabryki), Warka i Żywiec, pierwszą uwielbiam, drugiego nie jestem w stanie przełknąć, a czym one się różnią oprócz nazwy? Ten sam producent przecież i procentowo podobne, w czym problem?
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 19-06-2009 12:58
Spróbuj piwa z małego browaru i potem z fabryki, na przykład Żywca. Nawet, jeśli to pierwsze Ci nie zasmakuje, to powinieneś zrozumieć o czym mówię. To piwo będzie miało swój niepowtarzalny charakter, za to właśnie je cenię.
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 19-06-2009 21:27
dla mnie jedynym tak naprawdę piwem które jestem w stanie wypić dla przyjemności picia piwa jest Kaper... To jest moje piwo...
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 21-06-2009 19:24
ludzie ja z piciem kończę. Wczoraj piwo, whiski z colą, wódka z colą, i coś na koniec z wódką, nie pamiętam co, barman powiedział, że kartą można płacić od 10zł , to mówię coś za 10 z wódką, i mi coś dał. Jak wynik tego? Obudzisłem się dziś o 13.30 i umieram dalej. Umieram :(
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-06-2009 19:27
<tuli Tomasza> mój brat po swoich osiemnastych urodzinach powiedział, ze nigdy więcej alkoholu do ust. i tak zaczęła się jego przygoda z piciem XD
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
monk13 Użytkownik
  • Postów: 7
  • Skąd:
Dodane dnia 21-06-2009 21:58
Hmm... a muszę wam powiedzieć ze nigdy nie piłam piwa bo mnie jakoś odrzuca ten zapach i nie wiem nawet jak to smakuje :D hahaha ale kiedyś tam spróbuję:lol: dopiero 15 lat mam...:rol:
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 21-06-2009 22:05
ja też nie przepadam. Czasami trzeba, bo picie to w ogóle taki swego rodzaju "rytuał".
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 21-06-2009 22:14
a ja lubię wódkę :)
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
jakub Użytkownik
  • Postów: 3490
  • Skąd: Poznań
Dodane dnia 22-06-2009 12:46
kiedyś tak miałem że w wieku 15 lat wypiłem po raz pierwszy a potem przez 2,5 roku nie mogłem spojrzeć nawet na coś z alkoholem :p na szczęście już mi przeszło, dorosłem i wiem jak pić żeby nie bolało potem :D
"Ludzie na całym świecie uwielbiają okazje. Każdy chciałby dostać coś za nic, nawet jeśli przyszłoby mu zapłacić za to wszystkim" - Stephen King
Do góry
Numer GG
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-06-2009 19:08
Cytat:
a ja lubię wódkę
ja też ale tak czyastą z kielonków. OPgóreczek do tego, jakieś mięsko, mhm i przede wszystkim dobre topwarzystwo :)
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 22-06-2009 19:17
ja wole zapite od zagryzki :) ale czystą z kieliszków. Już w formie drinków mi tak nie smakuje ;/
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-06-2009 19:23
Cytat:
ja wole zapite od zagryzki ale czystą z kieliszków. Już w formie drinków mi tak nie smakuje ;/
nie no ja też muszę zapijać, chociaż zdarzało mi się zimną kaszanką wódkę zagryzać, ale to trudna sztuka i brrr niezbyt smaczne :)
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 22-06-2009 19:34
hehe... a mi przy odpowiednim znieczulaneiu zdarzało się nie musieć zapijać i pić jak wodę :p ale to było dawno i nieprawda XD
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
TomaszObluda Użytkownik
  • Postów: 6879
  • Skąd: Szczecin
Dodane dnia 22-06-2009 19:37
ehhh ta młodzież, coraz gorsza. Piją i piją. Ręce opadają ;) żartuję oczywiście. Nie liczy się ilość trunku, lecz częstotliwość picia. Lepiej rzadziej, a pożądnie niż często, a niewiele.
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 22-06-2009 19:39
ehh... u mnie to bardziej z powodów, powiedźmy, tradycji :>

żeglarka jestem XD
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 24-06-2009 08:42
a taki dobrze zmrożony bimberek (względnie czysta wódka) bez popity ale za to zagryzane świeżutkim chlebem ze smalcem i na przykład ogórem... ojjj, aż się rozmarzyłem...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
GdanszczAnka Użytkownik
  • Postów: 1880
  • Skąd: Gdańsk
Dodane dnia 24-06-2009 10:49
Bleh... Smalec niedobry...
'Panna Anna umie kusić wieczność, trwonić żar'
Do góry
Autor
RE: podsekcja AA ( z mocnym przymrużeniem oka)
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 24-06-2009 10:52
Tomasz, a Ty nie wpadniesz do Gdańska? Dobrze się z Tobą śpiewa nad ranem. :p
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Kazjuno
  • 26/04/2024 10:20
  • Ratunku!!! Ruszcie 4 litery, piszcie i komentujcie. Do k***y nędzy! Portal poza aktywnością paru osób obumiera!
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?