Zdobienie ciała - tatuaże
Portal Pisarski » Z innej beczki » Luźne rozmowy
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-08-2009 12:00
Cytat:
Oke_Mani napisał/a:
Bury, a jak to jest z zatatuowaniem starych tatuaży? Czy je można przykryć całkowicie, czy tylko w jakiś sposób zmodyfikować?


Chyba można pokryć całkowicie, ale zdaje się, że należy nowy dobrze wkomponować, żeby jeśli pojawią się jakieś przebicia ze starego, to żeby nie raziły a wydawały się częścią tego, co jest.

Cytat:
botarus napisał/a:
Tribale NIC nie przedstawiają, więc nie widzę w nich nic korzystnego dla "nosiciela". Taki se, maźnięty wzorek.


Nie mam tribala, wiec może głupio się wypowiadać, ale może to właśnie o to chodzi, żeby był wzorek? To, że tobie się nie podobają, nie oznacza, że są kiczowate...
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 12:02
Wybacz, jednak dla mnie tatuaż nie powinien mieć wyłącznie funkcji dekoracyjnej. Wtedy może się zbyt szybko znudzić. Szybko, to także po pięciu latach, szczególnie, jeśli mamy do przeżycia jeszcze kilkadziesiąt.

Gdy tatuaż będzie symbolem czegoś ważnego w naszym życiu, to chociażby i mody przemijały, on nadal będzie dla nas ważny.

Jeśli kto chce dekoracyjnego tatuażu, to hennę doradzić jedynie mogę. Nie będzie musiał jej operacyjnie usuwać.

A tak z zupełnie innej beczki - jak na dział "luźne rozmowy", to całkiem, całkiem się spieramy :p Tak "na luzie" :D
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
valdens Użytkownik
  • Postów: 4635
  • Skąd: Worksop (U.K.)
Dodane dnia 25-08-2009 12:05
Dla mnie kiczem jest 100 piosenek o tym samym i 100 wierszy o tym samym, choćby o szatanie.



Rydzyka jeszcze nie widziałem u nikogo na klacie. :) Nie nazwałbym tego kiczem.
- Pływanie wyszczupla - powiedział wieloryb.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
bury_wilk Użytkownik
  • Postów: 1550
  • Skąd: Warszawa
Dodane dnia 25-08-2009 12:06
Cytat:
botaurus napisał/a:
Wybacz, jednak dla mnie tatuaż nie powinien mieć wyłącznie funkcji dekoracyjnej(...)


Jak dla Ciebie nie, jak dla tych, co mają pewnie nic nie stoi na przeszkodzie :) Zresztą, może oni dopisują do tego jakiś podtekst - nie wiem.
A co do spierania - luźnego, to chyba dość pozytywne :)
black number one
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 12:09
Cytat:
botaurus napisał/a:
Gdy tatuaż będzie symbolem czegoś ważnego w naszym życiu, to chociażby i mody przemijały, on nadal będzie dla nas ważny.


A co symbolizuje Twój kwiatek?
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 12:10
Valdens - Rydzyk przerobiony na transwestytę, albo w tonacji średniowiecznych świętych byłby kiczowaty. Jednak umiejętnie wykonany portret świadczyłby raczej o kontrowersji, niż o kiczu.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 13:12
Coś na temat: jak sobie zepsuć tatuaż :D

http://tiny.pl/hh62q
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 13:37
Oj ten z myśliwym jest świetny! Taki z jajem.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 25-08-2009 15:53
Cytat:
valdens napisał/a:
Dajcie spokój, to jest chore. Patrząc na to, zastanawiam się, dlaczego kobiety, które mają żylaki wydają pieniądze na jakieś kremy albo je wycinają.

żylak nie jest tylko sprawą estetyczną. to objaw złego działania układu krążenia.

co do tatuaży - przyznaję, że tamten jeden, taki delikatny rysunek na plecach jest według mnie, przeciwniczki tatuaży, śliczny. ale już tatuaż na ramieniu, czy przedramieniu u kobiety to niezbyt fajne miejsce. a co do tatuaży na łydkach, to radziłabym się zastanowić paniom, które chcą je zrobić - mogą pogrubiać/wyszczuplać. ryzykowne estetycznie.
i na koniec - mój typ. koleżanka mi podesłała z jednym zdaniem: "od razu o tobie pomyślałam"
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 16:14
Hmm... A jak zamiast homera, jego cudną małżonkę dać? Fryzura by się kończyła w połowie wysokości kręgosłupa.
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 25-08-2009 17:08
Cytat:
botaurus napisał/a:
Hmm... A jak zamiast homera, jego cudną małżonkę dać? Fryzura by się kończyła w połowie wysokości kręgosłupa.

u mnie? u mnie to skończyłaby się gdzieś w okolicach odcinka szyjnego.
poza tym marge nie ma takiej twarzy, która by do tego pasowała...
:)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 17:26
A jakby portret tej Pani:
http://evoen.net/images/angelina.jpg
odpowiednio wmontować. Warg od Homera mniejszych nie ma przecież, a przyjemniej byłoby się z Angeliną całować, niż z nim...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 17:32
Ej, ja bym nie chciała, żeby facet sobie wyobrażał, że mam tam Angeline Jolie... :sourgrapes:
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 17:41
Lepiej mieć pewność, że lubi baby, niż facetów z kreskówek... :p
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 25-08-2009 19:10
Cytat:
Warg od Homera mniejszych nie ma przecież, a przyjemniej byłoby się z Angeliną całować, niż z nim...

1. to ma być tatuaż na moim ciele, a mi się ona nie podoba [między innymi ze względu na te wargi...]
2. jak tu zapuścić jej lekki zarost?
3. no i facetowi też ta pani musiałaby się podobać. co do tego, to nie wiem na dobrą sprawę, jak jest.



Cytat:
botaurus napisał/a:
Lepiej mieć pewność, że lubi baby, niż facetów z kreskówek... :p

a tam, się nie znasz...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
botaurus Użytkownik
  • Postów: 220
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 19:31
Soczewica - a może Twój portret by się nadawał? Nie miałabyś wtedy żalu do faceta, że całuje się z inną babą, bo on wtedy przecież tylko z Twoim drugim ja...
Do góry
Numer GG
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 25-08-2009 19:52
mam za małe wargi... mimo "wielkiego, rozdartego pyska"... :)
no i nadal pozostaje kwestia zarostu :)
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 19:55
Ale po czymś takim, to już tylko oral zostaje :lol:
Do góry
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
soczewica Użytkownik
  • Postów: 2423
  • Skąd: mysłowice - siemianowice śląskie
Dodane dnia 25-08-2009 19:59
heh, nawet oral i waginal w jednym...
"-weźmiesz do buzi?
-a co, do cholery jasnej robię?"

i jedyny sposób na zajście w ciążę przez usta...
Między nami - piekło - kładka ma szerokość stopy. Gdy tylko jedno na nią wejdzie, spotkamy się na drugim brzegu i staniemy obok siebie. Jeśli obydwoje zechcemy bliskości, spotkamy się na środku kładki, z wyborem - przytulić się mocno, albo spaść osobno.
Do góry
Numer GG
Identyfikator Tlen
Autor
RE: Zdobienie ciała - tatuaże
Usunięty Gość
  • Postów:
  • Skąd:
Dodane dnia 25-08-2009 20:05
Soczewica, dałabym Ci od razu nominację do najzabawniejszej wypowiedzi, ale Miladora powiedziała mi: masz, pij i nic nowego nie zgłaszaj ;)
Do góry
  • Skocz do forum:
Polecane
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 01/04/2024 10:37
  • Z okazji Św. Wielkiej Nocy - Dużo zdrówka, wszelkiej pomyślności dla wszystkich na PP, a dzisiaj mokrego poniedziałku - jak najbardziej, także na zdrowie ;-}
  • Darcon
  • 30/03/2024 22:22
  • Życzę spokojnych i zdrowych Świąt Wielkiej Nocy. :) Wszystkiego co dla Was najlepsze. :)
  • mike17
  • 30/03/2024 15:48
  • Ode mnie dla Was wszystko, co najlepsze w nadchodzącą Wielkanoc - oby była spędzona w ciepłej, rodzinnej atmosferze :)
  • Yaro
  • 30/03/2024 11:12
  • Wesołych Świąt życzę wszystkim portalowiczom i szanownej redakcji.
  • Kazjuno
  • 28/03/2024 08:33
  • Mike 17, zobacz, po twoim wpisie pojawił się tekst! Dysponujesz magiczną mocą. Grtuluję.
  • mike17
  • 26/03/2024 22:20
  • Kaziu, ja kiedyś czekałem 2 tygodnie, ale się udało. Zachowaj zimną krew, bo na pewno Ci się uda. A jak się poczeka na coś dłużej, to bardziej cieszy, czyż nie?
  • Kazjuno
  • 26/03/2024 12:12
  • Czemu długo czekam na publikację ostatniego tekstu, Już minęło 8 dni. Wszak w poczekalni mało nowych utworów(?) Redakcjo! Czyżby ogarnął Was letarg?
  • Redakcja
  • 26/03/2024 11:04
  • Nazwa zdjęcia powinna odpowiadać temu, co jest na zdjęciu ;) A kategorie, do których zalecamy zgłosić, to --> [link]