Wyniki konkursu walentynkowego


Zwycięzcę konkursu "walentynkowego" wytypowała redakcja portalu pisarskiego (valdens, ginger i juror-niespodzianka - pw).



Oto wyniki:



Lorelay "Szczęśliwe kobiety nie piszą pamiętników" - 8
DamianMorfeusz "Pod Groszkowym Niebem" - 8
Waikhru "Guziki" - 7
Hayde "Opóźniona gratyfikacja" - 5
Scheina "Ad maritum" - 4
Bosski Diabeł "Dziesięć minut na wieczność" - 4
The End 09 "Banalnie o miłości" - 4
Szalona Julka "Sentymentalne tango o czekaniu" - 3
Gra "List w półśnie" - 2


Oto jak jury uzasadnia swoje wybory:

pw:
Damian jest dla mnie bezsprzecznym zwycięzcą - napisał niezwykle ciepłe opowiadanie i uniknął banału, w dodatku poruszył. Poza nim miałem dylemat, bo dałbym wszystkim tyle samo punktów, a i jeszcze przygarnął do grona "wypunktowanych" bosskiego_diabla i SzalonąJulkę. Niestety nie mogłem.

valdens:
Tym razem zauroczyły mnie tylko dziewczyny. Ale czy to dziwne? Najwyżej oceniłem prace - waikhru i Scheiny. Miałem niemały problem, który z tych tekstów postawić wyżej. Oba są bardzo dojrzałe.
Lorelay natomiast rozbawiła mnie pomysłem, SzalonaJulka z gracją wprowadziła w klimat retro, a Gra... zagrała na zmysłach.


ginger:
Swoim opowiadaniem rozkochała mnie w sobie Lorelay - było zabawnie, nostalgicznie i z klasą. Wyróżnienie należy się również Bosskiemu Diabłowi, za tekst szczery, prawdziwy i dojrzały. Z przyjemnością rozdałabym jeszcze kilka wysokich not - niestety, było to niemożliwe.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom, gratulujemy wyróżnionym, a zwycięzcom ślemy walentynkowe książki. :yes:





ginger · 00:25 11.02.2009 · 30 ·
Komentarze
Lorelay dnia 11.02.2009 01:12
oł! A to siurpryza :)
Usunięty dnia 11.02.2009 01:15
gratulacje! czyli baby górą :D
valdens dnia 11.02.2009 01:20
:D według mnie, tym razem był damski knock-out. cóż, jeśli i w tym temacie miały byście sobie z nami nie poradzić, to gdzie...?
SzalonaJulka dnia 11.02.2009 01:27
Gratuluję zwyciężczyniom - zwycięzcom też :D
Miladora dnia 11.02.2009 02:40
Gratulacje dla wszystkich :D
Scheina dnia 11.02.2009 07:13
Tak przy okazji, jak zdefiniować "wieczór"? Myślę, że po północy to już noc. :)

valdens - spodobało ci się Ad maritum? Nie, to niemożliwe...
Usunięty dnia 11.02.2009 07:18
gratulacje :)
Abigail dnia 11.02.2009 07:25
gratuluję :)
Usunięty dnia 11.02.2009 07:54
Czytałam opowiadanie Damiana i szalenie też mi się podobało :)
zapomin dnia 11.02.2009 08:40
gratulejszyn
passi dnia 11.02.2009 09:43
gratuluję wszystkim :)
bosski_diabel dnia 11.02.2009 11:01
dołączam się do gratulacji :) i dziękuję :)
tequila dnia 11.02.2009 13:53
Dołączam się i biegnę czytać:)
milla dnia 11.02.2009 13:56
Kochani, gratuluję!
Asti dnia 11.02.2009 15:17
Przydałyby się odnośniki do prac ;)

Gratulacje! Osobiście czytałem opowiadanie DamianaMorfeusza i nawet mi się oczy zawilgotniły... :)
DamianMorfeusz dnia 11.02.2009 16:05
Gratuluję i dziękuję :yes:
Tnicu dnia 11.02.2009 20:51
Gratuluję uczestnikom, nie tylko wyróżnionym :)
TheEnd09 dnia 12.02.2009 09:00
o raju, jakie wyróżnienie :shy:
gratuluję wszystkim! :smilewinkgrin:
Samuel Niemirowski dnia 12.02.2009 10:43
Moim zdaniem wygrał... baner! :))
valdens dnia 12.02.2009 12:01
:) ale wersja "nadzień" czy "nanoc"?
Samuel Niemirowski dnia 12.02.2009 15:35
Ta ciekawsza :p
Nika13 dnia 12.02.2009 21:27
Ja nie zgłosiłam tekstu, bo póki co piszę istne banały i nie ma w tym nic romantycznego oprócz banalnego zakończenia pocałunkiem. Ale rosnę i jeszcze o mnie usłyszycie =]



ZWYCIĘZCOM GRATULUJĘ SUPER PRAC I ODWAGI UKAZANIE SWOJEGO DZIEŁA PRZED JURORAMI. TYSIĄCE BUZIACZKÓW DLA NICH :smilewinkgrin: :smilewinkgrin:
pw dnia 13.02.2009 10:59
O, byłem walentynkową niespodzianką :D
ginger dnia 13.02.2009 11:29
Pw był tak zajęty czytaniem, że nawet nie zauważył, że jest główną atrakcją konkursu :D
Usunięty dnia 13.02.2009 18:23
No, gratuluję. :) Mnie zabrakło ochoty i odwagi, by coś napisać i wrzucić... ;)
mentorprawdy dnia 15.02.2009 09:55
gratulacje :)
Arkady dnia 15.02.2009 10:31
Gratuluję... A swoją drogą jak Wam się chce?... (No, dobra, nie było pytania... ):smilewinkgrin::smilewinkgrin::smilewinkgrin:
Poke Kieszonka dnia 15.02.2009 11:00
Gratuluję wszystkim zwycięzcom .No i chyba miło tak na piedestale:):)
Gra dnia 17.02.2009 23:42
W następne walentynki zagram sotto voce. Dzięki i pozdrawiam.
Avones dnia 04.03.2009 16:20
Gratulacje:)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:48
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas