Spadający ptak
Spadający ptak to zaskakujący, tajemniczy debiut dziewiętnastoletniego Patryka Suchcickiego. Fabuła tej mrocznej książki dzieje się w Warszawie, ale Warszawie widzianej z zupełnie innej perspektywy. Bohater książki, Samotnik, mieszka domku na iglicy Pałacu Kultury. W jego życiu pojawia się tajemnicza Prostytutka, która znika po nocy spędzonej z nim. Samotnik postanawia wyruszyć na jej poszukiwania. Żeby ją odnaleźć, musi odbyć wiele wędrówek po naziemnej i podziemnej części wrogiego mu miasta, zmierzyć się z królem podziemi, zmarłą żoną, mrocznymi widmami i zombie. W tych podróżach może jednak liczyć na przyjaciół, choćby ekscentrycznego Pana Olę, pojawiającego się w dwóch zaskakujących obliczach. Spadający ptak to tekst niezwykły i niebanalny. Nie pozostawi żadnego Czytelnika obojętnym.

ilustracje i więcej informacji na stronie fb : http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/pages/Spadajacy-ptak/363682405949?ref=ts
patrykk · 11:13 26.04.2010 · 10 ·
Komentarze
Usunięty dnia 26.04.2010 20:28
ja powiem, że mnie bardzo zainteresowało :) gdzie książkę będzie można nabyć?
patrykk dnia 26.04.2010 20:34
empik, matras, traffic, kdc( ale w 2011 chyba się pomylili) No i oczywiście u mnie. Pod koniec maja będę w trafficu produkował się.
AnonimowyGrzybiarz dnia 26.04.2010 21:09
O Stary... Jeśli książka przynajmniej w części będzie tak dobra, jak dobrze się zapowiada, to kocham Cię! :D

Dziewiętnaście lat? I od razu cała książka? Fakin szit, za przeproszeniem,. Szacun.

Kto wydaje?
patrykk dnia 27.04.2010 09:33
Papierowy Motyl
lina_91 dnia 27.04.2010 10:15
CHolera, a ja mialam 16 jak napisalam cala ksiazke i nikt mi jej nie chce wydac :p. Gratuluje.
AnonimowyGrzybiarz dnia 27.04.2010 18:50
Cholera, nigdy nie napisałem jeszcze nic dłuższego niż 50 stron...
Esy Floresy dnia 27.04.2010 23:26
Zaintrygowała mnie zajawka książki. Z pewnością poszukam przy okazji odwiedzin w Empiku. Gratuluję.
Miladora dnia 28.04.2010 15:06
Gratuluję. :D

Powinieneś był podać też ten link:
http://www.empik.com/spadajacy-ptak-ksiazka,prod56925653,p

I informację, że premiera będzie 10-go maja 2010 r.
patrykk dnia 29.04.2010 19:39
Usunięty dnia 10.05.2010 12:44
dzisiaj premiera, a na stronie empiku jeszcze nie ma, żeby zamówić :(
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Janusz Rosek
12/07/2024 08:57
Kazjuno Bardzo dziękuję za Twój komentarz i słuszne… »
Kazjuno
12/07/2024 08:07
Przeczytałem Januszu z zainteresowaniem. Wewnętrzne rozterki… »
valeria
10/07/2024 13:53
Podoba mi się. Łagodne lato :) »
valeria
10/07/2024 13:51
Dziękuję, opis poprawiony już:) zachęcam :) od soboty jestem… »
Berele
10/07/2024 13:37
Pointa mogłaby okazać się jakaś lżejsza, ale udała się ta… »
Jacek Londyn
10/07/2024 13:08
Valerio, cieszę się, że się wydało, że ktoś z nas (a… »
Berele
10/07/2024 10:59
Nawet fajne neolęgi. Spodobał mi się wiersz ubogi w… »
Berele
10/07/2024 10:37
Dużo ładnych figur w wierszu. Na minus poetyckość eteru i… »
Dar
09/07/2024 21:49
złotym strumieniem spłyniesz po mej wyjątkowej kreacji… »
valeria
09/07/2024 21:38
Pięknie, rozpływam się :) »
Dar
09/07/2024 18:29
Ciepłym deszczem rozpoczniesz lato gdy tak zmysłowo… »
Dar
08/07/2024 11:31
Ludzie z chorobami psychicznymi otrzymują stopień… »
Kazjuno
08/07/2024 00:29
Przyznam się Kasiu, że początkowo czytało mi się tekst… »
Dar
06/07/2024 19:35
valeria Myślę, że kobiety czerpią najwięcej energii z… »
Miyo
06/07/2024 19:23
witam uważam na podstawie obserwacji, że stresu nie można… »
ShoutBox
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 21:10
  • "Po co tu jesteśmy, skoro ciągle się boimy?"- to taka "terapia", dla duszy i ciała, ekshibicjonizm w innym wymiarze. Skoro już tu jesteś, zrzuć ostatni listek! Bądź wreszcie wolny
  • Zbigniew Szczypek
  • 31/05/2024 19:34
  • Gramofonie - dołącz do nas z komentarzami, a na pewno będzie się działo więcej i lepiej, bo kto, jak nie Ty, swoją siłą głosu dotrze do najdalszych zakątków "galaktyk" ;-}
  • Wiktor Orzel
  • 31/05/2024 10:32
  • Dzieje się to, co zwykle. Ktoś wrzuca tekst, inni go komentują i tak się toczy tutaj życie ;)
  • Gramofon
  • 30/05/2024 11:13
  • dzieje się tu coś?
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30