Wyniki XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Marka Hłaski
Jury w składzie: Barbara Dziekańska, Grzegorz Olszański, Barbara Gruszka-Zych
po zapoznaniu się z wszystkimi pracami postanowiło przyznać następujące miejsca:

POEZJA:

I miejsce - Miłosz Anabell, Warszawa - godło "SZTOS", zestaw utworów
II miejsce - Katarzyna Zając, Ozimek - godło "MALACHIT", zestaw utworów
III miejsce - Katarzyna Zychla, Sieniawa Żarska - godło "ODŁAWIACZKA SNÓW", zestaw utworów
Wyróżnienie - Hanna Dikta, Piekary Śląskie - godło "DESZCZUŁKA", zestaw utworów
Wyróżnienie - Joanna Małgorzata Przybylska, Łódź - godło "SKOK DO PIRUETU", zestaw utworów
Wyróżnienie - Wojciech Roszkowski, Tykocin - godło "GWADIANA", zestaw utworów
Figurka · 23:50 12.06.2010 · 5 ·
Komentarze
Indianeczka dnia 13.06.2010 07:52
Gratulacje nagrodzonym :)
Usunięty dnia 13.06.2010 19:44
Gratki, Kasiu :)
Esy Floresy dnia 13.06.2010 20:03
I jeszcze raz gorące gratulacje.:)
Miladora dnia 13.06.2010 23:18
Figureczko - straciłam już rachubę. :D

Ale dobrze, że tak się pniesz poetycko.
Kiedyś będę mówiła: - Ta sławna poetka... tak, znałam ją... :D
Gratulacje!
Figurka dnia 14.06.2010 11:26
DZIĘKUJĘ PIĘKNIE! I POZDRAWIAM CIEPLUTKO!
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ajw
23/10/2021 22:43
Myslę, że w życiu nie warto dryfować, bo łatwo trafić w ręce… »
ajw
23/10/2021 22:38
Jest w nim esencja. Życie nie jest łatwe ani proste, dlatego… »
ajw
23/10/2021 22:34
Zaintrygował mnie ten wiersz, dużo w nim treści, choć nie za… »
annakoch
23/10/2021 22:32
Jak dla mnie, zbyt wyrafinowany tekst, za mało prawdy i… »
ajw
23/10/2021 22:30
Czasami wpadamy w rutynę i ciężko się z niej wykaraskać.… »
Yaro
23/10/2021 22:24
pomerdały bezbożne może , że wierzący jestem tak czy tak nie… »
voytek72
23/10/2021 22:19
ta niekonsekwencja w rymowaniu, w połączeniu z prostym… »
voytek72
23/10/2021 22:11
Na chwilę, ale jednak zostanę adwokatem diabła, a więc:… »
voytek72
23/10/2021 21:48
Kolejny... tutaj się nie do końca odnajduję. Sprawnie i… »
Gramofon
23/10/2021 21:47
No trzy nowe, które tu zamieściłem, są z nowego, trzeciego,… »
gaga26111
23/10/2021 21:45
Ktoś chyba nie zdążył na pociag który jechał na Woodstock i… »
Gramofon
23/10/2021 21:42
Niezmiernie mi miło, z tym, że tu nie mam zbyt dużo rzeczy.… »
voytek72
23/10/2021 21:40
Nadzieja pozwala cierpieć znośniej ;) Podoba mi się… »
gaga26111
23/10/2021 21:36
No chyba przeczytam twoje wszystkie wiersze duszkiem. Każdy… »
voytek72
23/10/2021 21:33
Myślę, że kiedy nie przesadzasz z metaforami (tak jak tu)… »
ShoutBox
  • mike17
  • 23/10/2021 18:56
  • A tu macie konkursowe info : [link]
  • mike17
  • 23/10/2021 18:54
  • Czas ucieka a tu trzeba coś napisać. Śmiałkowie pióra, do dzieła, nie dajcie się prosić, bo czeka kozacka sława i zacne nagrody muzyczne. Zatem to nic trudnego, jak napisać miniaturkę, czyż nie?
  • Dobra Cobra
  • 23/10/2021 18:16
  • Słodki Kaz, niech Ci się darzy, a książka niech osiągnie sukces na miarę nagrody Nike (choć trzeba napisać wiele wydumanych rzeczy, by zdobyć tę nagrodę).
  • Kazjuno
  • 23/10/2021 06:08
  • Wybacz Dobra Cobro, że spóźniłem się z podziękowaniem za ciepły wpis. Już od dawna głowię się nad fenomenem zimnokrwistego pełzacza z tak cieplutkim sercem. Thank you very much!
  • mike17
  • 22/10/2021 18:03
  • Jeszcze miesiąc do końca nadsyłania prac na konkurs dla prozaików MUZO WENY 10. Zbierzcie się do kupy i piszcie. [link]
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 12:40
  • Wiadomix, że morderców swoich mamy. Ale w porównaniu z tymi Zachodnimi to zawsze nam brakowało polotu...
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:10
  • A jak mnie zamordują, to niech ktoś o tym napisze, Polska nie Skandynawia, swoich morderców mamy (tzn. autorów kryminałów)
  • Carvedilol
  • 22/10/2021 11:08
  • Dobra Cobra w takim razie i ja tuszę, że muszę coś dodać, zacznę od usunięcia starych tekstów i dodam ponownie, sprawdzę czy trafią na te same półki
  • Dobra Cobra
  • 22/10/2021 08:02
  • Carvedilol, przypływ weny oczywiscie. Skończyło się radosne letnie hasanie, a jako, że tu nie Riviera - trzeba zabić jakoś coraz krótsze dni. Skandynawowie w takim czasie mordują, u nas się tworzy;)
  • mike17
  • 21/10/2021 15:15
  • Przypominam, że MUZO WENY 10 nadal czekają na Twój tekst. To tylko napisanie miniaturki pod piosenkę :) [link]
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty
Wspierają nas