"Świat w kolorach" - Recital piosenki międzywojennej i nie tylko
recital.jpg7 kwietnia, w Piwnicy pod Baranami(Rynek Główny 27) w godz. od 19.00 do 21.00 odbędzie się Recital piosenki miedzywojennej i nie tylko w wykonaniu Zofii Aleksandry Dubiel.

Na fortepianie zagra Piotr Mikołaj Matysik, ale oczywiście główną gwiazdą estrady będzie nasza użytkowniczka (SzalonaJulka). Zapraszamy gorąco wszystkich portalowiczów, którzy chcą posłuchać dobrej muzyki w ciekawej aranżacji. Wydarzenie jest także reklamowane na facebooku, gdzie możecie sprawdzić min. listę gości.

Pod tym adresem można posłuchać krótkiego utworu zapowiadającego koncert.
Almari · 21:32 30.03.2011 · 9 ·
Komentarze
Miladora dnia 30.03.2011 22:07
Nasza użytkowniczka, czyli - SzalonaJulka. :D

Ponieważ jestem wierną słuchaczką Szalonki, to będę na pewno.
A poza tym, warto jej posłuchać.
No i wygląda na to, że trochę wiary portalowej się zejdzie. :D

A tak w ogóle - brawo, Szalonka! :D
Elwira dnia 31.03.2011 16:08
Niestety, nie mogę być w Krakowie, ale liczę na jakąś relację, może kamerową.

No, i trzymam kciuki, żeby wszystko się pomyślnie potoczyło :D
Wiktor Orzel dnia 31.03.2011 17:14
Można już posłuchać krótkiego utworu Szalonej, link w newsie :p
bosski_diabel dnia 31.03.2011 23:26
mnie też fizycznie nie będzie ale trzymam kciuki za udany występ Zofiooo:)
Miladora dnia 02.04.2011 17:24
Chciałam jeszcze tylko dodać, że jak w książce "35 maja" - "wstęp wolny, dzieci płacą połowę". :D
Nawet mogę komuś zaklepać miejsce. :D
SzalonaJulka dnia 02.04.2011 19:06
O jak miło, że redakcja wywiesiła info :) Zapraszam serdecznie!!! :D
Stefanowicz dnia 04.04.2011 23:15
No, no! Gratulacje Juleczko! Wielka sprawa.
zawsze dnia 09.04.2011 22:47
Mam nadzieję, że są nagrania z występu:)
Arkady dnia 10.04.2011 13:01
A ja przegapiłem...:(:(:(
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
ivonna
25/07/2024 01:40
Hej Jagiello, Podoba mi się, ciekawie napisane - te Twoje… »
Wiktor Orzel
23/07/2024 11:23
tutaj poprawnie będzie niczego niewarte Ten… »
mike17
20/07/2024 17:15
Jarku, dobra mineta nie jest zła i warto ją uskuteczniać :)»
Jaaga
20/07/2024 09:12
Cóż, egzystencja jesiennej muchy nie do pozazdroszczenia.… »
Jaaga
20/07/2024 09:07
Berele, twój komentarz jest sam w sobie czymś pięknym dla… »
Berele
20/07/2024 08:30
Muszę się przyznać do tego, że z wielką przyjemnością… »
Berele
20/07/2024 08:13
Bardzo ładne "Czy pewnego razu nie wystygnie,"… »
Berele
20/07/2024 07:54
Jest to wiersz z pomysłem i ma bardzo klarowny, mądry wyraz.… »
Yaro
19/07/2024 21:39
Jesteś wybitnie stary doskonały:) Sztuka minety jak sztuka… »
Dar
18/07/2024 19:50
Kiedy pojawia się strach dobrze mieć wsparcie ze strony… »
mike17
18/07/2024 19:44
Sztuka robienia dobrej minety to już wyżyny. Oralny Bill… »
mike17
18/07/2024 19:35
Skroplami, lubię wzruszać i spełniam się w tym. co więcej,… »
Dar
18/07/2024 18:58
Jeśli erotyka jest powiązana z językiem miłości to wywołuje… »
Jaaga
18/07/2024 17:56
Dla mnie jest to wiersz erotyczny i podoba mi się.… »
Jaaga
18/07/2024 17:26
Dla mnie świetne. Perspektywy, rozwój, potem upadek. Co… »
ShoutBox
  • Gramofon
  • 19/07/2024 19:56
  • Dziękuję bardzo Jago, a jakby ktoś nie chciał oglądać na facebooku to jest też już na youtube [link]
  • Jaaga
  • 19/07/2024 14:37
  • Powiem, Gramofon, że poeta jesteś pełną gębą i zaczynasz, jak nie przymierzając, Charles Bukowski, on też był listonoszem. Zrobił na mnie wrażenie zwłaszcza wiersz o dociskaniu. Pozdrawiam
  • Gramofon
  • 18/07/2024 17:51
  • Poproszę o feedback bo znajomi to wiadomo, poklepują po plecach :)
  • Jaaga
  • 18/07/2024 17:32
  • Gramofon, właśnie słucham jak czytasz.
  • Gramofon
  • 18/07/2024 16:44
  • siemanderrro. Jakby ktoś chciał posłuchać jak czytam wiersze i to przedpremierowo przy akompaniamencie gitary to zapraszam [link]
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:38
  • Zapraszam też do siebie, przygotowałam kilka nowych rzeczy, mam nadzieję, że się spodobają i porządnie je skomentujecie. Kształtuję się pod waszym okiem.
  • Jaaga
  • 18/07/2024 16:34
  • Po długiej nieobecności witam Wszystkich. Zaraz kogoś skomentuję. Już dawno nie miałam czasu, żeby tak sobie usiąść i poczytać.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:22
  • a komentarzy ni chu, chu. "Czego oczy nie widzą, sercu nie żal"... Niby tak, lecz ja komentarze sobie cenię. Nierzadko lepiej niż kawa rano podnoszą ciśnienie.
  • Jacek Londyn
  • 12/06/2024 14:19
  • "Ostatnio widzianych" spory tłum,
  • Zbigniew Szczypek