Konkurs Morfeusza - WYNIKI
Witam!

Przy każdym nadesłanym tekście spędziłem dobrze czas. Było kilka tekstów niedopracowanych, ale z widocznym potencjałem – a to pomysł całkiem całkiem, a to kilka akapitów z rytmem, który pozwalał zapomnieć o niedociągnięciach. Inne czytało się bez zgrzytów, ale brakowało tego czegoś, co porwałoby mnie za czytelnicze serce. Zabrakło szeptu: – Tak, znalazłeś, to jest ten tekst! – Były też takie, które odłożyłem na bok, bo szept był aż nadto słyszalny.
Przyznaję – mój skromny konkursik ogłosiłem jedynie na Portalu Pisarskim. Dlaczego? Bo nadal lubię ten Portal i wierzę w ludzi, którzy tu publikują. Wierzę, że potrafią przyjąć krytykę i pochwałę, są skłonni pisać jeszcze więcej i jeszcze lepiej.
I chciałbym nagrodzić dwie osoby, bo przy ich opowiadaniach kiwnąłem głową z uznaniem. Taki mały ukłon dla wykonania, pomysłu i talentu.

Zwyciężają:

Łowcy oraz Lilila z Ondegii przypadki – SzalonaJulka
Znikanie – Milla

SzalonaJulko, dziękuję Ci za te „wąsy” pierzaste i zaskakującą puentę oraz za bohatera z przypadku.
Millo, Twój tekst był jedną z najlepszych miniaturek, jakie czytałem.

Pozdrawiam
DamianMorfeusz
DamianMorfeusz · 14:47 13.06.2011 · 17 ·
Komentarze
Elwira dnia 13.06.2011 14:51
Gratuluję i, znając gusta Damiana, wyrażam ogromną chęć przeczytania nagrodzonych tekstów.:)
SzalonaJulka dnia 13.06.2011 15:11
O raju! W życiu bym się nie spodziewała :) dziękuję :)

Gratulacje dla Milli :)

PS. Elwiro, oba teksty są dostępne na pp
milla dnia 13.06.2011 20:13
to ci niespodzianka, heh:)
Szalona, gratki.
normalnie ta wódka w końcu musi się udać. teraz jest dobry pretekst:)
green dnia 13.06.2011 20:17
Gratki dziewczyny! :)
julanda dnia 13.06.2011 20:24
O, to są wyniki! Gratulacje!
Szuirad dnia 13.06.2011 21:18
Gratulacje
pozdrawiam
Wasinka dnia 14.06.2011 12:40
Świetnie :) Gratuluję bardzo.
zawsze dnia 14.06.2011 13:35
Że też konkurs wypadł mi z głowy... :| Gratuluje serdecznie zwyciężczyniom :)
Izolda dnia 14.06.2011 20:36
Bardzo cieszący werdykt. Polne kwiatki ode mnie.
bosski_diabel dnia 14.06.2011 22:48
Gratullacje:)))))))))
Usunięty dnia 15.06.2011 13:28
O, jak pięknie! Gratuluję. Może uda mi się kiedyś uściskać zwyciężczynie osobiście.
Yyy, a gdzie te teksty są dostępne na PP?
Nathien dnia 16.06.2011 13:29
Gratulacje, Dziewczyny! :)
Usunięty dnia 16.06.2011 14:43
Gratuluję :)
Zola111 dnia 16.06.2011 19:49
Gratulacje, dziewczyny! Brawo!
zajacanka dnia 16.06.2011 23:43
Gratulacje! :)
ginger dnia 17.06.2011 21:22
Nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować zwyciężczyniom i pozostałym uczestnikom konkursu :) Mam nadzieję, że przy pisaniu bawiliście się tak samo dobrze, jak Damian podczas czytania.
poleczka dnia 18.06.2011 12:29
gratulacje ;)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
Marian
18/10/2021 09:41
Dzięki Mozets, może skorzystam. »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:49
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas