Debiut literacki Marcina Krakowiaka - "Wrzesień Zwykłej Kobiety"
wzk.jpgDebiut prozatorski Marcina Krakowiaka, czyli portalowego andro, już do kupienia. Nakładem krakowskiego Wydawnictwa Miniatura ukazała się bowiem książka o znaczącym tytule: „Wrzesień Zwykłej Kobiety”.

Ale czy rzeczywiście jest to kobieta, jakich wiele, pospolita? Warto sprawdzić.
Odnajdziecie tu monotonię, która wcale Wam się nie znuży, codzienność, która wciągnie i zainteresuje. Można także zajrzeć głębiej, odszyfrowując, co kryje się w psychologicznej aurze opowieści.


Książkę można zamówić pod adresem wydawnictwa albo drogą mejlową:

Wydawnictwo Miniatura

30-307 Kraków, Barska 13/1

miniatura@autograf.pl

tel. 0-12- 267-10-39
(wydawca nazywa się Mieczysław Mączka)

Wasinka · 20:17 02.07.2012 · 9 ·
Komentarze
Wasinka dnia 02.07.2012 20:20
Szczerze gratuluję.
Bardzo się cieszę :).
Miladora dnia 02.07.2012 20:37
Bardzo się cieszę, Andro, że Kobieta ujrzała światło dzienne. :D

A wszystkim, którzy jeszcze nie znają tej opowieści - polecam gorąco.
Na portalu są opublikowane dwie części, więc można się zapoznać z początkiem historii Zwykłej Kobiety.
Bo ci, którzy ją znają, z pewnością zechcą kupić całość.

Powodzenia :D
zajacanka dnia 03.07.2012 00:56
Gratulacje, Andro!

Z zachwytam czytałam tutaj w odcinkach, z przyjemnością sięgnę po tę pozycję pachnącą jeszcze farbą drukarską!

Pozdrawiam serdecznie :)
Usunięty dnia 03.07.2012 21:08
Piękna poetycka opowieść o samotności - napisała mi Miladora przed chwilką. Wierzę w jej siódmy zmysł i chętnie zapoznam się na początek z fragmentem dostępnym na PP. Gratuluję, bo jeśli Mila chwali, to musi być COŚ.

Pozdrawiam.
Eugeniusz Znaczygienek dnia 04.07.2012 09:38
I stało się! Gratuluję i życzę wyczerpania nakładu, bo opowiadanie jest mistrzowskie i na to zasługuje.

pzdrwm
andro dnia 07.07.2012 13:52
Dziękuję za gratulacje, polecenia i ogólnie pojętą życzliwość.
Zaznaczam, że prawdopodobnie jeszcze długo nie ujrzałoby światła dziennego to opowiadanie, gdyby nie Miladora, która społecznie i z czystej sympatii dołożyła sporo wysiłków do publikacji.
Życzę wszystkim chętnym przyjemnej lektury.
Miladora dnia 07.07.2012 16:48
Andro przesadza. ;)
Ja go tylko trochę wzięłam do galopu. :D
SzalonaJulka dnia 09.07.2012 08:36
Mało jest książek tak prze mnie oczekiwanych - kciuki mi posiniały od trzymania. Ale już mam! I czytam sobie jeszcze raz.
Gratuluję Autorowi (pierwsze koty za płoty ) i polecam, polecam!!! :D
Wiktor Orzel dnia 10.07.2012 00:00
Gratuluję publikacji! :)
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
Zdzislaw
20/05/2024 12:33
Zbigniewie - to, to właśnie. Uczyć (się) a nauczyć (się) nie… »
Janusz Rosek
20/05/2024 12:33
Bardzo cenne uwagi. Postaram się zapamiętać i wykorzystać w… »
Janusz Rosek
20/05/2024 12:24
Dziękuję bardzo za miły komentarz. Wyznaję dokładnie taką… »
pociengiel
20/05/2024 12:19
Dzięki. Tak, nie chodzi o penetrację. Wiersz się… »
Jacek Londyn
20/05/2024 10:52
Cześć, Zbyszku. Cieszę się, że przyszedł mi do głowy pomysł… »
Kazjuno
20/05/2024 09:31
Wybacz Zbysiu, odpisuję z poślizgiem, bo o trzeciej rano… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 23:25
Januszu Aż chciałoby się przyklasnąć i przywołać -… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 22:57
Kaziu "ale przestawiony" - literówka - "ale… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 21:48
Januszu Oto właśnie chodzi, by nie brać życia zbyt… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 21:39
Zdzisławie Z Twoją fraszką trudno się nie zgodzić, ten czas… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 21:19
Jacku L. Jeśli chodzi o Twój powyższy tekst(na razie pominę… »
Zbigniew Szczypek
19/05/2024 20:24
Pociengiel Nawet tak króciutki tekst, może wywołać… »
Kazjuno
19/05/2024 17:30
A moje komplementy? »
Jacek Londyn
19/05/2024 16:03
Kazjuno, pozwolisz, że zamknę naszą dyskusję na temat… »
Kazjuno
19/05/2024 12:45
Drogi Jacku. Zaiste poetycko wzbogaciłeś moją wiedzę o… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 21:38
  • Najgorsze co może być, jeśli chodzi o komentarze, jeśli zostają tylko grupy tzw. "wzajemnej adoracji", z komentarzami schematycznymi i w zasadzie nic nie wnoszącymi do twórczości. Nie chciałbym tego.
  • Zbigniew Szczypek
  • 15/05/2024 20:30
  • Kaziu, my to wiemy, że to czasem działa na zasadzie "łańcuszka szczęścia" ale denerwuje, gdy ktoś go "przerywa", w tedy wraca cisza i "bezkomentarz" opanowuje znowu kolejną falą
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 14:01
  • Piszcie, publikujcie i twórzcie komentarze!
  • Kazjuno
  • 15/05/2024 13:58
  • Aż chce się pisać i publikować w PP. Toż to przedsionek do książkowych wydawnictw!
  • Zbigniew Szczypek
  • 14/05/2024 17:56
  • No nie może być, gwar jak dawniej! Warto było, tylko niech już tak zostanie!
  • Wiktor Orzel
  • 08/05/2024 15:19
  • To tylko przechowalnia dawno nieużywanych piór, nie jest tak źle ;)
  • Zbigniew Szczypek
  • 08/05/2024 10:00
  • Ufff! Kamień z serca... Myślałem, że znów w kostnicy leżę
  • Zbigniew Szczypek
  • 07/05/2024 20:47
  • Hallo! Czy są tu jeszcze jacyś żywi piszący? Czy tylko spadkobiercy umieszczają tu teksty, znalezione w szufladach (bo szkoda wyrzucić)? Niczym nadbagaż, zalega teraz w "przechowalni"!
  • Zbigniew Szczypek
  • 06/05/2024 18:38
  • Dla przykładu, że tylko krowa nie zmienia poglądów, chciałbym polecić do przeczytania "Stołówkę", autorstwa Owsianki. A kiedyś go krytykowałem
Ostatnio widziani
Gości online:0
Najnowszy:Usunięty