Laureaci konkursu "List"

Jury w składzie: Leszek Dembek, Rafał Podraza, Róża Czerniawska-Karcz w dni 12 listopada 2013 r. po zapoznaniu się z nadesłanymi 114 listami w trzech kategoriach wiekowych, postanowiło nagrodzić kilkanaście osób. Wśród laureatów w III kategorii wiekowej znalazła się Miladora.

kategoria wiekowa /10-12 lat/

  • I nagroda - Kubuś Miś (Trzebnica)
  • II nagroda -  ex aequo -Kacper Rzepka (Łaziska) i Piotr Siarkowski (Bolesławiec)
  • III nagroda - Mateusz Nejfeld (Bolesławiec)

WYRÓŻNIENIE 

  • Bartosz Kunaszko (Bolesławiec)
  • Kinga Jasińska (Łaziska /Bolesławiec)
  • Rafał Burzawa (Bolesławiec)


II kategoria wiekowa /13-15lat/

  • I nagroda - Izabela Bendkowska (Bolesławiec)
  • II nagroda - Angelika Koziarska (Nowa Wieś/Bolesławiec)
  • III nagroda - Julia Babijczuk (Kruszyn)

WYRÓŻNIENIE

  • Hubert Górecki (Izabelin)
  • Ewelina Dubiel (Stare Jaroszowice)


III kategoria wiekowa /16 lat i więcej/

  • I nagroda - Radomiła Birkenmajer-Walczy (Kraków)
  • II nagroda - Anna Guzik (Bolesławiec)
  • III nagroda - Krzysztof Klementowicz (Bolesławiec

WYRÓŻNIENIE -1.

  • Sabina Splitter (Starogard Gdański)
  • Anna Przybyll (Warszawa)                                                                                   
  • Adrian Prościak ( Bolesławiec)



Wśród nagrodzonych i wyróżnionych  uwagę jury zwróciły  listy z walorami kaligrafii - napisane piórem, starannym , czytelnym pismem, zgodnie ze wszystkimi regułami kaligrafii:


Kategoria I:

  1. Daria Wyrębska / Brzeźnik/ Bolesławiec
  2. Natalia Domerecka / Tomaszów Bolesławiecki
  3. Dominik Chlastawa / Lubków/Raciborowice


Kategoria II:

  1. Katarzyna Strojek /Bolesławiec


Kategoria III:

  1. Krzysztof Klementowicz / Bolesławiec
Wiktor Orzel · 09:50 18.11.2013 · 16 ·
Komentarze
Leszek Sobeczko dnia 18.11.2013 12:00
Ściskam rączki Milu :) i jak tylko mogę najgłośniej - GRATULACJE- :yes:
Miladora dnia 18.11.2013 13:14
Dzięki, Lesiu. :)
al-szamanka dnia 18.11.2013 13:43
Jeszcze raz, gratuluję, Miladoro :)
A gdzie można ten list przeczytać?
coca_monka dnia 18.11.2013 17:38
Milu,
brawo, brawo, brawo! ;) najgłośniej, za Leszkiem - Gratulacje! ;)
Wasinka dnia 18.11.2013 20:39
Gratuluję, Milu, bardzo się cieszę. :)

Gratuluję także wyróżnienia Tobie, Kolbertynko. :)
Miladora dnia 18.11.2013 22:17
al-szamanka napisał/a:
A gdzie można ten list przeczytać?

Wrzuciłam na pp i czekam już chyba pięć dni, więc pewnie jutro będzie.

Dziękuję - Al, Coca i Wasinko. :)

Wasinka napisała:
Gratuluję także wyróżnienia Tobie, Kolbertynko. :)

Ode mnie też gratulacje. :)
Ujawnij się, Kolbertynko, bo nie umiem Cię rozpoznać.

Miłego wieczoru, Dziewczyny :)
kolbertyna dnia 18.11.2013 22:44
Milu serdeczne gratulacje !!! Mam skromne wyróżnienie nr 2 w najstarszej kategorii wiekowej. Mój list powstał od razu na czysto, jak to zwykle u mnie bez drugich myśli. Liczę, że organizatorzy przepiszą :)
coca_monka dnia 19.11.2013 00:03
kolbertynko,
gratulacje i dla Ciebie :) powinnam skojarzyć nazwisko, kajam się niniejszym!

a w ogóle cieszę się z tak licznej reprezentacji wśród wyróżnionych :)))
al-szamanka dnia 19.11.2013 13:34
Atam, Kolbertyno, żadne wyróżnienie nie jest skromne :)
Podejrzewam, że bardzo dużo listów nadeszło, nawet sama się przymierzałam, ale czasu zbyt mało, a poza tym niemiłosiernie bazgrolę.
Liczę na to, że i Twój list przeczytam.
Gratuluję serdecznie.
Leszek Sobeczko dnia 19.11.2013 13:56
kolbertynce też Gratuluję :)
kolbertyna dnia 19.11.2013 18:49
Ach, dziękuję dziękuję :) W sumie nie było dużo prac - 114 na 3 kategorie wiekowe. A jednak miło zostać zauważonym, choćby pośrodku drugiego podium :)
zajacanka dnia 20.11.2013 22:54
Gratulacje, dziewczyny! :)
Miladora dnia 21.11.2013 03:36
Dziękujemy, Zajączku. :)
Figiel dnia 26.11.2013 20:39
Miladoro, gratuluję serdecznie :)

Kolbertyno, brawa za wyróżnienie:)

Pozdrawiam ucieszona Waszymi sukcesami :)
Miladora dnia 27.11.2013 13:25
Dzięki serdeczne, Figielku. :)

Buźka :)
kolbertyna dnia 30.11.2013 20:11
Tu można przeczytać list Miladory w oryginale: http://www.istotne.pl/a9759.php
Polecane
Ostatnie komentarze
Pokazuj tylko komentarze:
Do tekstów | Do zdjęć
voytek72
18/10/2021 20:13
wiersz delikatny jak mgiełka i... rękawy troszkę od tej… »
voytek72
18/10/2021 20:04
spójnie. zgrabnie. z pomysłem. fajnie :) »
wodniczka
18/10/2021 19:55
Dziekuję ślicznie Kamyczku. Tak. Pozostaje tylko wiara.… »
aniat.
18/10/2021 19:54
mozets: Jestem pod wrażeniem. Normalnie prawie jak poradnik… »
ApisTaur
18/10/2021 19:51
aniat. Chyba by się nie obraziła. Sama o sobie mówi… »
aniat.
18/10/2021 19:42
ApisTaur: Zabrakło mi argumentów na paniá Wellman. ;) »
Zbigniew Szczypek
18/10/2021 18:17
Witaj Apisie A ja jakoś przegapiłem ten wiersz, mimo… »
mozets
18/10/2021 16:44
Aniat wie co mówi. Jej wiersz zdradza kobiecość w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:34
gaga26111 w ogniu miłości się spopielamy żarem co w… »
ApisTaur
18/10/2021 16:15
Zbigniew Szczypek Zwabił mnie tytuł. Bowiem przypadkiem, w… »
ApisTaur
18/10/2021 15:45
KatarzynaKoziorowska jakże jest złudne piękno świata… »
Marek Adam Grabowski
18/10/2021 13:55
Dzięki za uwagę. Storo poprzednie bardziej ci się podobały.… »
ApisTaur
18/10/2021 11:05
Czy np. taka pani Wellman, też należy do łabędzioszyich? He… »
aniat.
18/10/2021 10:19
Kobieta ma delikatną , łabędzią szyję , hihi »
ApisTaur
18/10/2021 09:54
aniat. Oj, co do palta, bym polemizował, palto nie jest… »
ShoutBox
  • Zbigniew Szczypek
  • 12/10/2021 19:26
  • Krytyka lenistwa w komentowaniu na PP, chyba coś daje. Dzisiaj było super, za co Wam wszystkim bardzo dziękuję, ciesząc się dawnym gwarem. Oby tak dalej ;-}
  • mike17
  • 05/10/2021 13:27
  • Zapraszam serdecznie do MUZO WEN 10, konkursu dla prozaików, gdzie piszemy miniaturę pod piosenkę : [link]
  • Zbigniew Szczypek
  • 04/10/2021 21:36
  • Jaka noc Iwoniko, tu dzień nie umiera nigdy - słońce odbija się od księżyca i nadal świeci, szczególnie dzisiaj dla Ciebie. Witaj serdecznie na PP
  • iwonika
  • 04/10/2021 20:45
  • Bylo ciemno, była noc
  • mike17
  • 28/09/2021 13:12
  • Przypominam o trwającym konkursie w prozie MUZO WENY 10, gdzie każdy może wykazać się umiejętnością napisania miniatury na 5000 znaków ze spacjami. To naprawdę nic trudnego. Zapraszam :)
  • Niczyja
  • 27/09/2021 21:52
  • Dobry wieczór dawnym znajomym i nowym nieznajomym. Witam po półtorarocznej przerwie. Miło tu znów być. Naprawdę. Czuję się jak w domu...:)
Ostatnio widziani
Gości online:34
Najnowszy:Padziejowa
Wspierają nas